Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

nasteczko wiesz co ja tak chyba zrobie, zeby w te lato zaczac porzadnie ,a do lata to tak bede sobie działała delikatnie jak cos wyjdzie to super,jak nie to ,coraz blizej wiosennych mc bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tablice chińskie traktuje mocno \'z przymrózeniem oka\" ale od kwietnia do września czy nawet października mam zielone światło (a właściwie różowe;) nono.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez z ta praca taka zagatka??? bo jeszcze tam remont i ogólnie tak jakos dziwnie:-o,no poczekam na rozwój wydarzen;) Tera tez mojego M z 2 tyg nie ma byc,bo jedzie na prace nurkowe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie chinczyki sie nie zgadzaja,wiec tez jakos mnie to nie przekonuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelino-a co do ruchliwości dziecka w brzuszk-to sama nie wiem........ U mnie raczej się nie potwierdziło;pierwsza dwójka wierciła się tak samo(dosyć mocno) a urodzili sie z temperamentami skrajnie różnymi-ogień i woda;) Teraz to się trochę wyrównuje bo Jasio mocno sie wyciszył a Mikołajek troche rozkręca..Ale początkowe lata-to byli naprawdę totalnie różni. Aż trudno mi było w to uwierzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w te tablice tez nie wierze za bardzo,chociaż nawet nie wiem czy mi sie zgadzaja czy nie,ktoraś mi sprawdzała ale juz nie pamietam co tam wychodziło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko no super jak by nam sie razem udało:D, lili a moja córa sie słabo ruszała w brzuszku i tak jest do dzis ze ona taki slimaczek;)a syn tez prawie wcale sie nie ruszał a nadrabia za dwoje:D jedne co ,to miał czkawke i to b czesto to wiedziałam ze ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni moja Monika tez często miała czkawke,fajnie to wygladało szczególnie jak KTG miałam robione :) ja z poczatku nie wiedziałąm co to jest dopiero mnie połozna uświadomiłą nawet nie wiedziałam ze maluszki w brzuszku tez czkawki mogą mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili to bardziej jego hobbi ,no ale on te hobbi przerobił na prace ,tz on na platformach na morzu cos tam działa jakies kable czy cos tam pod woda robi, czy spawa ja sie za bardzo nie znam ,ja jak z nim zanurkuje to tak dla przyjemnosci ale i to latem, no i jak jakies wypadki w wodzie to nurkuje i pomaga w szukaniu zaginionych ,no ale to mniej przyjemna praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni no i troszke chyba niebezpieczna ta praca co? nie boisz sie o niego czasami? głupie pytanie napewno sie boisz......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nasteczko pewnie ze tak, ale on to b lubi robic i ogólnie kocha wode ale jest naprawde ostrozny :) bo pod wode schodzi sie w parach i sa monitorowani ,mam nadzieje ze zawsze taki ostrozny bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba jest rozsadny:D?? nie mysle ze tak:)napewno opanowany ,nie to co jego zona:P Ja to jestem dziki,dzik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zima wiosną:D śnieg sypnoł i tylko 2st:( zimno i brzydko! ale od soboty zapowiadają ocieplenie i poprawe pogody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE - PRAWDA CZY MIT ? PŁEĆ ZGODNA PŁEĆ NIEZGODNA z tablicami / z tablicami / 1. Agaaga36…………………………………………………………………………………………… 2. Ala_71………………………………………………………………………………………………… 3. Aneta ana…………………………………………………………………………………………… 4. Anastazja…………………………………………………………………………………………… 5. Bega…………………………………………………………………………………………………… 6. Dana68………………………………………………………………………………………………… 7. Daily………………………………………………………………………………………………… 8. siostra Daily……………………………… 9. ENEX…………………………………………………………………………………………………… 10. Ewelina76…………………………………………………………………………………………… 11. Gruby Miś…………………………………………………………………………………………… 12. Inka67………………………………………………………………………………………………… 13. Janeczka…………………………………………………………………………………………… 14. Justina33…………………………………………………………………………………………… 15. Kate68………………………………………………………………………………………………… 16. Koko…………………………………………………………………………………………………… 17. Kroma………………………………………………………………………………………………… 18. Lili……………………………………………………………………………………………………… 19. mama trójeczki………………………………………………………………………………… 20. Mamulka…………………………………………………………………………………………… 21. Miśka 123…………………………………………………………………………………………… 22. Moni76………………………………………………………………………………………………… 23. Paty36………………………………………………………………………………………………… 24. Poka…………………………………………………………………………………………………… 25. Roksana34…………………………………………………………………………………………… 26. Ronia…………………………………………………………………………………………………… 27. Sylwia7………………………………………………………………………………………………… POSTAW + jeżeli pleć jest zgodna z tablicami i gdy niezgodna np. ja mam jednego synka i on w tablicach jest dziewczynką czyli stawiam jeden minus w polu pleć niezgodna. Moja siostra ma jedno dziecko zgodne z tablicami stąd + i jedno niezgodne stąd -. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE !!! :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE - PRAWDA CZY MIT ? PŁEĆ ZGODNA PŁEĆ NIEZGODNA z tablicami / z tablicami / 1. Agaaga36…………………………………………………………………………………………… 2. Ala_71………………………………………………………………………………………………… 3. Aneta ana…………………………………………………………………………………………… 4. Anastazja…………………………………………………………………………………………… 5. Bega…………………………………………………………………………………………………… 6. Dana68………………………………………………………………………………………………… 7. Daily………………………………………………………………………………………………… 8. siostra Daily……………………………… 9. ENEX…………………………………………………………………………………………………… 10. Ewelina76…………………………………………………………………………………………… 11. Gruby Miś…………………………………………………………………………………………… 12. Inka67………………………………………………………………………………………………… 13. Janeczka…………………………………………………………………………………………… 14. Justina33…………………………………………………………………………………………… 15. Kate68………………………………………………………………………………………………… 16. Koko…………………………………………………………………………………………………… 17. Kroma………………………………………………………………………………………………… 18. Lili……………………………………………………………………………………………………… 19. mama trójeczki………………………………………………………………………………… 20. Mamulka…………………………………………………………………………………………… 21. Miśka 123…………………………………………………………………………………………… 22. Moni76………………………………………………………………………………………………… 23. Paty36………………………………………………………………………………………………… 24. Poka…………………………………………………………………………………………………… 25. Roksana34…………………………………………………………………………………………… 26. Ronia…………………………………………………………………………………………………… 27. Sylwia7………………………………………………………………………………………………… POSTAW + jeżeli pleć jest zgodna z tablicami i gdy niezgodna np. ja mam jednego synka i on w tablicach jest dziewczynką czyli stawiam jeden minus w polu pleć niezgodna. Moja siostra ma jedno dziecko zgodne z tablicami stąd + i jedno niezgodne stąd -. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE !!! :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...:-) Widziałam zdjecia daily....słodkie, przecudne,ja tez chcę...!!! Śniło mi się dzisiaj ze jestem w ciazy, a potem cos po terminie długo byłam i nie mogłam urodzić, nawet nie wiem co bym miała...hehe. Mąz stwierdził, ze schizuję ;-) Moni...to ciekawą pracę ma Twój maż...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane idę troszkę ogarnąć chałupkę,a potem do miasta jade bo kupiłam sobie garniturek i nie mierzyłam w sklepie (bo nie lubie) a w domku sie okazało że spodenki są za duze i to sporawo,mam nadzieję że mi wymienią,zajrzę pózniej o ile mi się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE - PRAWDA CZY MIT ? PŁEĆ ZGODNA PŁEĆ NIEZGODNA z tablicami / z tablicami / 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 11. Gruby Miś 12. Inka67 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronia 27. Sylwia7 POSTAW + jeżeli pleć jest zgodna z tablicami i gdy niezgodna np. ja mam jednego synka i on w tablicach jest dziewczynką czyli stawiam jeden minus w polu pleć niezgodna. Moja siostra ma jedno dziecko zgodne z tablicami stąd + i jedno niezgodne stąd -. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POSTAW + jeżeli pleć jest zgodna z tablicami i gdy niezgodna np. ja mam jednego synka i on w tablicach jest dziewczynką czyli stawiam jeden minus w polu pleć niezgodna. Moja siostra ma jedno dziecko zgodne z tablicami stąd + i jedno niezgodne stąd -. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktos nie wie jak dodac prosze napisać na forum a ja dodam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABLICE CHIŃSKIE - PRAWDA CZY MIT ? PŁEĆ ZGODNA PŁEĆ NIEZGODNA z tablicami / z tablicami / 1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 11. Gruby Miś 12. Inka67 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronia 27. Sylwia7 POSTAW + jeżeli pleć jest zgodna z tablicami i gdy niezgodna np. ja mam jednego synka i on w tablicach jest dziewczynką czyli stawiam jeden minus w polu pleć niezgodna. Moja siostra ma jedno dziecko zgodne z tablicami stąd + i jedno niezgodne stąd -. ZOBACZYMY CO Z TEGO WYNIKNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś-witaj słonko{serce] Daily-ale sie napracowałaś i alfabetycznie -zaraz sprawdzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily mała śliczna👄 mój miał być dziewczynką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie umiem się wpisać. Ale chętnie podam swoje dane. Otóż 3 dzieci i 3 razy ( + ). Płeć zgodna za każdym razem z kalendarzem chińskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×