Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

koko,moni= ja to jestem zparaliżowana na samą myśl o teście:( boje się ze nic nie wyjdzie ,chociaż i tak na to już wpływu nie mam:( póki jeszcze małpy nie mam to mam nadzieję a jak zobacze 1 kreske to sie załamie totalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tak malo czlowiek wie o tych pierwszych objawach.A ile sie staracie o dzieci?Ile czasu?Ja7m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko mysle ze sie nie martw;) jak beda 2 kreski to wtedy,a twój M raczej chciał Ciebie jakos rozsmieszyc....i rozładowac sytuacje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka jak sie załamiesz??? przeciez sa dziewczyny co dłuej sie staraja i jakos ok,fakt,faktem pierwszy dzien rozczarowanie ale pozniej przechodzi :) a w ciaze i tak zajdziesz....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie obawiam ze bedzie jedna kreseczka.A zreszta ja nigdy nie kupowalam strumieniowego testu nawet nie wiem jak wyglada.To glupie nie?Malao tego to co m-c jestem w ciazy.....wiecie o co chodzi?hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ale ci zazdroszcze że jesteś taka zdecydowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= kochana ja wiem ze dziewczyny dłuzej ,ale są takie co od razu ,i mimo wszystko nie przekonuje mnie to ze KIEDYŚ sie uda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka bo jak ja bym miała,Ciebie koło siebie to juz na bank bys zrobiła ten test:D edi33 ja tez naleze do takich co co mc czuja ze sa w ciazy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka jak by było blizej to pewnie:D i jeszcze z testem bym przyszła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupie jutro test o ktorym mowisie i zrobie w niedziele.Bo wydaje mi sie ze za wczesni.dziekoje wam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ide🖐️ moze jeszcze wejde ,ale jade po zkupy🖐️ pewnie wejde wieczorem sprawdzic czy poka cos zrobiła;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi = na tym teście pisze ze wykrywa 2-3 dniową ciąże:D proszę zameldować jaki wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = tak zrobiła = zamartwiła się na śmierć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokus nie znecaj sie nad nami ...proszę ,bo teraz passa dobra na topiku testuj kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki wirtualne Wymieniam❤️ 🌻doświadczona mamusia dwóch dużych i jednej malutki Asik 🌻dawno niewidziana agaaga 🌻młoda mamunia córuni Agunia 🌻rzadko zaglądająca a szkoda-Ala 🌻❤️🌻dzielna mamaa córek Anastazja 🌻❤️kobieta-wulkan Bega 🌻🌻doświadczona i promienna Dana68 🌻rodzinna i wrazliwa Daily 🌻konkretna Enex 🌻pewnie bardzo zajęta swoimi szczęściami Edlem ❤️❤️spokojna i subtelna Ewelinka Pięknobrzuszka:) 🌻odważna i rzeczowa Gruby Miś 🌻przeszczęśliwa właśnie znowu INka -już dwa w Jednym HURRA ❤️pomocna i miła bardzo Janeczka 🌻silna Kate ❤️🌻gospodarna i nieco wystraszona teraz Koko 🌻kibicująca przyjaźnie Kroma 🌻wygadana;) Mama trójeczki a niedługo czwóreczki:) 🌻zagubiona w akcji Mila71 🌻🌻cierpliwa i ciepła Maja73 🌻❤️❤️wesoła,prostolinijna,szczera Moni 🌻spontaniczna Mamulka 🌻mamunia Pola40 🌻mateczka Poleczka Paty36 🌻❤️❤️ciepła,szczera,oczekujaca w nadziei Poczka 🌻ankieterka i córa zbója a mama rozbójników;) Ronja ❤️❤️❤️ optymistyczna,szalona i radosna Roksanka ❤️🌻 ciepła,pomocna i wrażliwa Sylwunia 🌻świeza przyszła mama Tekla kwietniowa 🌻i oczekująca na drugi Cud Edi33 i podczytywaczkom i Gościom:):) Oj chyba nikogo nie pominęłam??? Jak tak to lanie;) Dziewczyny-ja ruszam daaaleko:) Jeszcze raz WESOŁEGO ALLELUJa:):):) [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= spokojnej i szczęsliwej drogi:D i jeszcze raz Wesołych Świąt:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki = brzuch mnie boli jak bym za 5 min miała dostać@ ,chyba nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na dobry sosik do jajek SKŁADNIKI: 5 jajek na twardo 1/2 litra gęstej smietany sloiczek musztardy sól i cukier do smaku ŻÓltka ucieramy z musztardą i okolo lyżka cukru (może byę więcej), dodajemy śmietanę a na końcu bialko pokrojone w drobniutką kosteczkę, calośc wkladamy do lodówki, schlodzonym sosem polewamy jajka na twardo w dowolnej ilości. SOS jest pyszny uwielbiamy go wszyscy!!! Chlopaki zmieniają kola a my z mamą przed kościólkiem siedzimy sobie na trawce i popijamy kawkę, która ciągle mi nie smakuje :) :) :) KOKO, albo dopiero będziesz mialao owu, jeżeli jutro tempka wzrośnie, albo spadla bo masz implantacje, ale to raczej niemożliwe, policz ile dni minęlo od owu, implantacja jajeczka jest okolo 6-7 dnia. Będzie dobrze nie zamartwiaj się, buziaczki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam na myśli przed pójściem do kościola. :) Wyszlo tak jak bym siedziala na trawie przed kosciolem i pila kawę!!! Jestem dzisiaj przymulona i tak wlasnie sie czuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily kochana ja nie wiem co z ta tempka ,co do ciąży to jestem pewna w 100 % ,że zajde ,bo ja zawsze od razu zachodziłam ,a teraz te miesiące to za wczesnie konczyłam ,....a w rezultacie skończyłam za póżno :( ,to jest głupie ale albo mam juz huśtawkę hormonków albo coś się ze mna dzieje wczoraj to chyba z 10 razy beczałam a z p[rzepisu skorzystam ,bo mam jajka faszerowane robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×