Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Roniu=> przykro mi z powodu babci. Ale to piękny wiek, nie każdemu jest dane dożyć takiego. Wiem, że i tak Ci smutno i nic nie jest w stanie Ciebie pocieszyć. Moje babcie też nie tak dawno odeszły, ale najbardziej nie mogę się pogodzić ze śmiercią taty. Niby już 5 lat, ale tęsknie za nim bardzo. Nie zdążył nawet nacieszyć się wnukami. Co więcej wszystkich nie poznał :( Pokuniu=> u Ciebie to powinien już wyjść nawet zwykły test. W końcu już 14 dni od owulacji dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja bardzo ci współczuje z powodu babci ,ale sama wiesz ,że kiedyś nas wszystkich to czeka ,choć wiadomo,że nigdy nie jesteśmy przygotowani na odejście najblizszych nam osób i chcielibysmy aby byli z nami jak najdłuzej Sylwia ty znasz sie na tempce u mnie dziś 36,2 może wiesz co to może oznaczać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia nie doczytałam o śmierci taty :( wierze kochana ,że tęsknisz mój odszedł jak miałam 18 lat ,a praktycznie go nie znałam ,bo rodzice byli po rozwodzie ,ale jak przychodzą świeta to myślę o nim i żałuje ,że tak wczesnie odszedł bo może zbliżylibyśmy się do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko=> kurcze masz taką temp. jak przed owulacją . No sama nie wiem. Może Roksi coś doradzi, ona ostatnio obcykana jest w tym. Mój tata wnosił wiele radości do naszego życia. Uwielbiał dzieci. Łukasz za nim przepadał.Kiedy były święta to cieszył się z dziećmi jak dziecko :D Ale dopadła go straszna choroba. Choroba która nazywa się Stwardnienie Zanikowe Boczne i doprowadza w szybkim tempie do zaników wszystkich mięśni. Nie mógł nawet mówić. Skończyło się niewydolnością oddechową :( Nie nacieszył się nawet Patrykiem, bo zachorował jak Patiś miał 7 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwus to jakaś rzadka choroba ,bardzo ci współczuję -szkoda ,że dzieciaczki nie znają dziadka :( no a z tempką to może roksi ,bo ja juz nie kumam co ja mam z tym cyklem ,a może drugi termometr sobie kupię ,bo moze ten cos okłamuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) nie dziekuje puki nie bede pewna na 100% , a to prawda zaskoczenie totalne i dla MNIE TEZZZZZ:) moze zeczywiscie trzeba przechodzic na dopingujace i wtedy cos sie zmienia.......;).trzyma mnie szok jeszcze az mnie głowa zaczeła bolec od myslenia;)poka a tobie to juz w 30dc juz normalny test wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= czy ja wiem ? ciągle mam przeczucia ze @ jednak przyjdzie:( a ciebie brzuch boli czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki.Pisze po tych topikach i glucho.Mam pytanko.Staram sie o2dziecko.Do@jeszcze tydzien.Zawsze przed@10lub14dni bolaly mnie bardzo piersi.Teraz nic doslownie,glowa boli.niedobrze mi na mysl o herbacie(a duzo jej pilam),sikam od2dni w nocy.Moze ktoras z was tak miala na poczatku?Wiem ze test mam zrobic lecz do 13ego poczekam.Ciekawa poprostu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni to uwierz kochana w to szczęście -może i dobrze ,ze przyszło tak z nienacka :D pokus tobie nirmalny to juz dziś by wyszedł ciekawe co u janeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze pobolewa i kłuja jajniki....zero sluzui cycuszki nie bola,to wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi= kup test bobo test strumieniowy ,on wczesną ciąże wykrywa ! nasze dziewczyny już sprawdziły i działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś = ale tak na @ czy inaczej? bo ja sie martwie bo mnie też boli a nie umiem określić czy inaczej czy tak samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no tak wierze ale ,no nie wiem o co mi chodzi??? moze to juz hormony co???? własnie ciekawe co u janeczki.edi33 ja nie chodzie sikac tak czesto ,ale kazdy ma inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuni identycznie jak na @,takie same bolesci....a wiec nie czekaj tylko lec doapteki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKO serdeczne dzieki za odpowiedz.Kupie napewno,lecz czy to nie dziwne z tymi piersiami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ja-neczka sie nie odzywa :( mam nadzieje ze wszystko dobrze z nią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moni zapewne hormonki biorą górę nad tobą ,ale jest normalny objaw ciążowy i minie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko no własnie na pewno przejdzie ,tylko niech zdrowo dzidzia rosnie...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi= z tego co wiem to nie kazdą bolą na początku:) mnie też nie bolą mimo że bolały przed @ i też czekam niecierpliwie czy sie udało:D ja też czekam na 2 dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko moze ty tez sprawdzisz za 7 dni czy ktos jest pod twoim serduszkiem:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strumieniowe testy sa lepsze??Bo rzeczywiscie slyszalam ze plytkowe lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi33 ja dzis zrobiłam strumieniowy Bobo-test STRUMIENIOWY w niebieskim kartoniku ,i wyszedł pozytywnie ,a planowwo powinnam dostac 12.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuś ty nas zamęczysz zobacz jak moni szybciutko zatestowała kochana leć po teścik i jutro bysmy miały jeszcze dobrą wiadomość -widzisz jak dziewczyny lecą na dól teraz to może być tak ,że która nie zatesruje bedzie w ciąży :D :D :D -choć chciałabym aby mnie w tym mc ominęło to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do moich cycuchow to zawsze mnie bolaly(bardzo)i dlatego jestem zdziwiona ze teraz nie.Moja kumpela tak miala ale z pierwszym dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edi= ten ma 10 tam czegoś a płytkowe przewaznie 25 to znaczy że jest lepszy ,szybciej wykrywa :) tylko kup bobo test w niebieskim pudełeczku:) Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko ,poce to by wyszło nawet teraz w ciagu dnia ,na pewno:)koko zobaczysz bedzie wszystko dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni76no nie gadaj,ja mam dostac13ego.To moze tez zrobie?Ale mnie pocieszylas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni no ja myślę że za 7 dni zatestuję ...oj ciągle o tym wszystkim myślę ,amój M jeszcze mnie wczoraj dobił i zapytał się jak dam synowi na imię jak się urodzi ........poprostu faceci nie mają wyczucia ( a mój szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego edi33 pisze ,a owulke miałam 27.03.i jeszcze jedna kolezanka tez w 25dc ten sam zrobiła i wyszedł jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×