Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

inka te testy chyba naprawde szczesliwe!!!:) inka a powiec tez taki blado rózowa kreseczke miałas???????zrobie bete po swietach to bede pewna na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bledziuta byla, nawet pytalam M. czy on też ją widzi. Będzie dobrze zobaczysz. Tak sie cieszę, ale będzie wysyp w grudniu. U mnie termin wg owulacji na 11-12 grudnia a wg @ na 13-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ja nie wiem jak wedłóg owulki jaki?? owólke miałam 27.03. a ostatnia @ 14.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moni-będe z Wami myślami w te Swieta:) Dla Was też samych serdecznosci🌻 i wiosennego tchnienia nadziei i miłości 🌻 Wracamy dopiero we wtorek-mam nadzieję,ze do tego czasu spłyną jeszcze conajmniej dwie dobre nowiny:) Ewelinka,Inka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja myślę, ze taki pierwszy odruch się najbardziej liczy. Jak zaczniesz się zastanawiac to wszystko zaczyna się rozmydlac. Tak jak z moimi \"parowkami\" i Twoimi śmiieciami.... Pamiętam w poprzedniej ciąży jeszcze wg nie przypuszczalam, że mogę byc w ciąży, bralam zresztą tabletki... stoję w kolejce w sklepie przed gablotą z nabiłem i nagle mam taką ochotę na jogurt gruszkowy, nie mogę sie opamiętac to mi utknęło w pamięci jako pierwszy odruch, po paru dniach jak mialam robic test i tak już wiedziałam co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-pomyślałam ,ze masz wspaniały prezent dla Mężusia na te swięta... Wiesz,ze jajko to symbol nowego życia? Może dasz mu jakieś ładne jajo kolorowe w świąteczny poranek(w jakiejś mikroskopijnej czapeczce?) już widzę jego reakcje..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ja w pierwszej ciazy miałam b zmysł powonienia wyostrzony.... i teraz to i te ogórki konserwowe.....:)a powiec twoje dzieci juz wiedza i reszta rodziny?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg owulacji dwa dni wszcześniej czyli 18 grudnia Lili wszystkiego dobrego. Bawcie sie dobrze. Daily a siostra przyjrżdża na świeta do rodziców? Tak dobrze mi sie liczy u mnie dziś 17 dzień i tyle dokladnie ma Twoja siostrzenica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lili tak jak mu dam w takie jajo test zapakowany to on chyba zemdleje:P ale cos musze wymyslec......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOniecznie coś wymyśl:) Dobra dziewczyny zbieram się do lekarza:( papapapaapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam z 10 siatami do taty a tata mówi córuś już Cie wioze do domu. Jedyny plus tej mojej mieściny to to, że w pól godziny nie no w godzine można przejść miasteczko wzdluż i w szerz. Ineczko, super że Monia ma 2 krechy co nie, aż mi sie życ znowu chce, oj dodtarczacie adrenalinki nam w tym miesiącu. Jeżeli chodzi o owu to nie wiem, wiem tylko tyle, że przy moich 32 dniowych cyklach ostatnie przytulanki byly w 15 dc wieczorem a wcześniejsze w 8,8,10 i 14 dc. Może mam jakieś zwidy, jak dostane @ to powiem, że coiś ze mną nie tak A to moje spostrzeżenia 7 dc - mokro 8 dc - przytylanki (23.00) mokro 9 dc - sucho/mokro, przytulanki 23.00 10 dc- mokro, przytulanki 16.30 11 dc - sucho 12 dc - jak wyżej 13 dc- jak wyżej 14 dc - przytulanki (6.30) 15dc - uczucie naoliwienia, ból w podbrzuszu, boli przy siadaniu, przytulanki 16 dc - wilgotno ciągle brak śluzu, ból w podbrzuszu 17 dc- wilgotnoBrak śluzu, bol lekki w podbrzuszu 18 dc - Ciągnący brzuch 19 dc - Ciągnący brzuch 20 dc - Ciągnący brzuch, śluz bialy mleczny 21 dc - Ciągnący brzuch, zgaga 22 dc - ciągle czuję, że mam jajniki :), zgaga, troche mi nie dobrze, KAWA a fuj !!! OBRZYDLIWA JESTEM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni nie na razie nikomu nie mówiliśmy, bo trochę boję się ew. rozczarowania.... Oskar co prawda wczoraj bardzo wypytywał co to za lekarz ta moja Magda, jak go chcialam zbyc to troche sie dąsał i skomętował to tak \" to po co wy pojechaliście do tego Berlina? nie chcieliście mnie zabrac chyba z jakiegoś powodu? to co tam robiliście? Myśle, że trochę sie domyśla, on brdzo chce, pyta czy może jeszcze liczyc na rodzeństwo.. widzi, że zaczełam kupowac czasopisma dla kobiet w ciąży... nie jest już taki maly... Fajnie by było włożyc jajeczko w jakiś malutki bucik i postawic na stole... Muszę to przedyskutowac z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostrzyczka nie przyjeżdża, jade do nie popoludniu sama i chyba zostane na noc, a potem jedziemy do niej w poniedzialek, ja to njchetniej zostala bym z nia do wtorku :) :) :). O kurcze zapomnialam o porze !!! No ale po drodze do domu jeszcze 3 warzywniaki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily zapomnialaś wpisac nerwów i deprechy.... hi hi... Ja myślę, że mimo wszystko masz WIELKĄ SZANSĘ a moze zacznij brac te leki jeszcze przed testem.... Ja bralam dokładnie od 16 dc, tym bardziej, że czujesz jakieś objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili kochana duzo zdrówka dal synusi.....🌻inka my tez dopiero powiemy koło 12 tc ,jak bedzie wszystko wiadomo ze ok....daily a gdzie ty wyjechałas gdzie rodzice mieszkaja jaka miejscowosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
Witajcie dziewczyny. Nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam do was parę dni temu bo też okazało się że jestem w ciąży. To moja pierwsza ciąża, bardzo bardzo wyczekiwana. W związku z tym czuję ogromny strach czy wszystko jest ok. do lekarza idę dopiero po świętach z kompletem badań które mi zlecił. Wiem że wy jesteście doświadczonymi mamami i może mogłybyście mnie trochę uspokoić. Otóż o ciąży dowiedziałam się przed wczoraj i od przed wczoraj wieczorem zaczełam brać DUPHASTON oczywiście na polecenie lekarza a wczoraj znacznie nasilił się ból piersi, czy to normalne? Boję się że coś jest nie tak, że za chwilę dostanę okres bo od wczoraj piersi bolą mnie tak mocno jak zawsze przed okresem. Czy ten nasiolny ból piersi może byc spowodowany tym lekiem? Bardzo proszę o odpowiedź. Aha mam jeszcze jedno pytanie: czy mogę teraz zażywać No - Spę? Bo chwilami miewam takie jakby skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko przeczytalam na ulotce że duphaston może dawać objawy ciązy, więc poczekam do @. I znalazlam takie coś Niestety tak przyjmowanie leków może dawać objawy ciąży mimo, że w niej nie jesteśmy. Najbardziej wpływa tu luteina, duphaston, Pregnyl. W takiej sytuacji należy cierpliwie czekać. Wiesz że jestem w tej sferze cierpliwa a zrobienie testu kosztuje mnie więcej nerwów niż zobaczenie 1 krechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emocje, emocje i adrenalinka. Daily, nie będę Cię nakręcała,ale wygląda to dziwnie!!!!! :( Trzymam kciuki z całych sił i nie noś mi tych siatek!!!!!!!!!!!! Kochane, jadę, będę ok 15-16 Całuski!!! Moni nie przemęczaj się, Ineczko uważaj na siebie!!! No i gdzie ta nasza Bega,juz nie wspomnę o Enex, całkiem o nas ostatnio zapominają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tekla ból piersi w czasie ciazy jest normalny :) czyli wszystko ok:) a co do no-spy to nie mam pojecia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emocje, emocje i adrenalinka. Daily, nie będę Cię nakręcała,ale wygląda to dziwnie!!!!! :( Trzymam kciuki z całych sił i nie noś mi tych siatek!!!!!!!!!!!! Kochane, jadę, będę ok 15-16 Całuski!!! Moni nie przemęczaj się, Ineczko uważaj na siebie!!! No i gdzie ta nasza Bega,juz nie wspomnę o Enex, całkiem o nas ostatnio zapominają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekla moje zdanie jest takie, żadnych leków bez wiedzy i pozwolenia lekarza prowadzącego !!!Trzymaj sie cieplutko i dbaj o swoja fasolkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tekla kwietniowa
Moni76 dzięki, wiem że w czasie ciąży piersi bolą, że to normalne, ale czy normalne jest takie nagłe zwiększenie bólu piersi? Jeszcze tydzień temu byłam pewna że dostanę okres bo czułam się jak przed okresem, tzn. włąśnie bolały mnie piersi tylko mniej niż zawsze. A od wczoraj bolą okropnie, normalnie nie mogę się nawet ruszyć, przekręcić w łóżku na bok, nie wmówiąć o leżeniu na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko do jutra🖐️🌻 dziewczyny koncze ide cos porobic:) bo sama nie wiem za co sie chwycic??? mysli mi kraza koło jednego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega chyba razem z Enex urzędują!!! Daily ale Ty czujesz obiawy a jeszcze nie bierzesz DUPHASTONU a wiesz, ze jeśli nie będzie ciązy to i tak to jest bez znaczenia, a jak będzie pozwoli jej sie lepiej zagnieździć! Porozmawiaj o tym z mężem i może razem coś postaowicie. Ale Twój mąż to chyba tak jak wszyscy faceci nie uwierzy w Twoją intuicję tylko czarno na bialym musi miec dowody- skąd ja to znam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko z ust mi to wyjęlaś. Mój mąz uważa, że to moja wina wina że nie jestem w ciąży, bo eksperymentuje w oparciu o jakąś bzdurną książkę. wczoraj dlugo rozmawialiśmy w lóżeczku i myslę, że doszliśmy do rozsądnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko te objawy to może byc moja wybujala fantazja, ale np. teraz mam uczucie jak by mi delikatnie wszystko podeszlo do gardla a zjadlam tylko 2 chlebki ryżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jakich? Tylko mi nie mów, że wyrzucasz poradnik do kosza i zdajesz się na matkę naturę? I tak w to nie uwieżę!!! Troche Cie już znam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×