Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Wcale sie nie nastwiam, wiesz, że kocham początek roku i dzieci urodzone w tych miesiącach maja na pewno dużo latwiej, ale grudzień też mi sie zaczal podobać, no i uznala bym że ten 2007 rok wcale nie byl do dupy ;). Wpadne później bo tata wyprowadzila auto z garażu, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, mąz poprostu powiedzial, że jeszcze 2 cykle podzialamy na moich zasadach a potem na jego :) :) :), myslę, że moge tego fizycznie nie wytrzymać, mój mąż najbardziej nie lubi tego tygodnia po przytulankach kiedy ja mówię STOP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa Ja też idę budzic \"synusiów\" bo mi bardzo wyrosną.... bo jak śpią to rosną a i tak już mają ponad 180cm. Ale gadam gupoty... Sylwiuś jak synuś ? troszkę lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho co tu sie dzis dzieje...... witajcie Kochane❤️👄🌼 Moni obudzilam sie dzis i pierwsze co to wlaczam kompa...myslami bylam z Toba❤️...oczywiscie ze strachem czy bedzie mi dzialalo bo wczoraj nie umialam do Was wejsc:o Normalnie mam wrazenie ze jest 6 grudzien i mikolaj rozdaje prezenty:D:D:D tylko za oknem swieci sloneczko:D:D:D wow kochana te testy musza byc jakies Cudowne ..ja tez marze ze przyniosa mi Szczescie:):):)...chociaz Ineczko❤️ jeszcze ich nie ma...ale to pewno przez swiateczny okres...u nas dzis juz dzien wolny od pracy...i tak az do wtorku...zapomnialam wczoraj kapusty pekinskiej i moge sobie kupic dopiero we wtorek😠 Begus dziekuje ...jestem bardzo zadowolona....wrecz nie mam ochoty wychodzic z niego:D a jak Tobie poszlo???kupilisci Autko? dobrze ze mam na czym sie teraz skupic to jakos nie mysle czy sie udalo czy nie....zakup autka w bardzo dobrym okresie mam....nawet nie doszukuje sie objawow....nie mam czasu...maz mnie wciaz gdzies ciagnie zebysmy jechali:p ...Begus pochwal sie swoim...jakies foteczki moze co???:p Daily ❤️ trzymamMOCNO kciuki❤️ bo cos mam wrazenie ze jednak nie tak do konca ten cykl jest nie udany👄 Ewelinko a jak Ty sie czujesz???🌼 Janeczko daj nam znac co U Ciebie????🌼 POka I co Tam KOchana????🌼 Lili 🌼z tego co czytalam to wyjezdzasz ...wiec zycze Ci Kochana wszystkiego co naj...szczesliwej podrozy i wracaj do nas szybko👄 Gabi dziekujemyyyyyy i wzajemnie ❤️🌼👄 Koko 🌼 jak sie czujesz ???jak dzis tempka??? Ronju 👄przyznaje racje....moze byc krotsza...ale wlasnie wtedy jesli kobieta zachodzi w ciaze moze miec......moze nie musi....problem z utrzmaniem ciazy...dlatego warto obserwowac to...choc Ty masz kochana wysokie strasznie tempki....mysle ze to dobry znak i nie masz problemu z ta druga faza...ja zwracam na to uwage bo bardzo rzadko mam powyzej 37....u mnie mniej wiecej 36.8/36.9 a w pierwszej fazie....36.5/36.6 mam nadzieje ze to mi nie przeszkodzi w zajsciu i utrzymaniu ciazy...kiedys mialam wyzsza ale to moze przez to nie nie mierzylam jej skrupulatnie zaraz po obudzeniu...a to wlasnie jest najwazniejsze... Milego dnia dziewczynki❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko nawet nie wiesz jak nie moge sie doczekać, czy jestes kolejną osobą z naszego grona, która stosując strategie na dziewczynke, urodzi ją, ŻYCZĘ CI TEGO Z CAŁEGO MOJEGO SERDUCHA ❤️. Nie powiedzialaś mi o imionach, a ja ciągle czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana🖐️ Moni, ale nas zaskoczylas;) oby dzidzia rosla w brzuszku❤️ Ja juz teraz zycze Wam kochane cudownych i radosnych Swiat oraz lask Pana Zmartchwychwstalego. Roksanko😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni= ale super ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 !!!!! To nas zaskoczyłaś :D Daily=> to może coś z tego będzie ;) :) Trzymam kciuki :D Poka, nam chyba też przyniesie dobre wieści :D Daily, Lili 👄 Jednak to nie rotowirus. Już nie wymiotuje, a strasznie ciemnozielony ma katar. Coś się brzydkiego rozwija. Temp. wciąż jest, oczywiście już teraz po paracetamolu spada na jkiś czas. Dzwoniłam do swojego laryngologa, ale dziś nie przyjmuje. Mam zadzwonić ok. 12, może uda mu się nas zobaczyć. Oby!!! Lili=> życzę zdrówka Twojemu synkowi ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez nie \"lubiał\" a ja najbardziej balam sie jakiś zmian w cyklu, zeby coś się nie poprzestawialo, tak wogóle to balam sie nan stop.... że zajdę w ciążę i nie będę nawet wiedziala kiedy.... Znasz dowcip o krowie z Ełku? Chłop kupil krowę ale ona nie chciała dopuścic do siebie byka... Wezwał weterynarz, żeby ja zbadał. Ten ja obejrzał i mówi: - "niby zdrowa, wszystko w porządku a czy ona czasami nie jest z Elku? bo moja żona cierpi na to samo!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kromus👄dziekujemy i wzajemnieeeeee no wlasnie gdzie sie podziewa Nasza Enex??????🌼 Ineczko super pomysl z tym buciekiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesteście dziś szybkie!!! To było do poprzedniego postu Daily .Dotyczylo wstrzęmiężliwości po starankach. Mój mi się zawsze wtedy pyta czy nie jestem z Ełku! Daily co do imion to dla dziewczynki podoba mi sie Maja i Agnieszka. Ale to drugie raczej odpada bo mój M. miał kiedyś \"koleżankę\" o tym imieniu i nie chcę, żeby mu się coś kojażyło... A Maja też jeszcze nie pewna, bo dużo ludzi ma coś do powiedzenia w tej kwestii.... A chłopczyk to już zupełnie nad tym nie myślalam jeszcze. Daily też sie nad tym zastanawiam, jeśli będzie synuś to będę musiala ogłosic światu , że książka dr Wójcika to bzdura, bo u mnie na 100% bylo około 60 godzin od przytulanek, poprawek nie było, za to było monitorowane jajeczko i jestem tego pewna w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni= kurcze ale nowina:D :D :D ja nie moge,poprostu mnie zatkało z radości:D]usta]👄👄 to na pewno to...:D tak bym chciała do was dołączyć ,ale mam nieszane uczucia co do tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko to w/g terorii dr.Wojcika masz core na \"BAnk\" Maja bardzo ladnie:) Agnieszka tez mi sie podoba,....mam siostre Agnieszke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki :) zapomniałam się przywitać z wrazenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokus🖐️ zobacz Kochana jakie te testy sa czule.... moze probuj❤️.......juz bedziesz wiedziala co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko = u mnie w aptece takich nie mają żeby kupić dziś:( dziś 30dc ale brzuch pobolewa mnie i prawie wogule mnie piersi nie bolą ,tylko jak je poprzygniatam:( a podobno przy ciąży bolą fes:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksi wg teori tak ale czy w rzeczywistości???????????????????????? może za jakieś 14 tygodni się dowiem? A do tego czasu pewnie wykupię wszystkie różowe ciuszki.... To żeczywiście macie długie święta..... W Niemczech jest porządek i w niedzielę są wszystkie sklepy pozamykane. Mnie akurat to isę podoba. Wiem, że za chwilę ktoś będzie mówil o wolności, ale uważam, ze jak były w niedziele sklepy pozamykane to niedziela byla świętem. Wczesniej sie planowalo gdzie wybrac sie z rodziną, co robic w tym dniu. A teraz ??? Ja nie robie zakupów w tym dniu, bo takie mam zasady, ale moi chłopcy nie widzą nic złego w włuczeniu się po sklepach w tym dniu. A mnie po prostu szkoda czasu!!! Wole iśc wtedy z nimi do kina albo na kręgielnie itd. Roksana szkoda, ze te testy jeszcze nie doszły... teoretycznie powinny byc, wysyłałam w pn rano priorytetem.... A który masz dziś dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - wspaniała nowina na Wielkanoc...a potem piekny prezent na Boze Narodzenie SUPER 🌻 🌻 🌻 dziewczyny, oby wiecej takich wspaniałych wiadomości.... a z okazji Wielkanocy wszystkim życzę duzo radosci i ciepłych , pogodnych chwil spedzonych z najblizszymi...:-) Ja będę maiła smutne świeta, bo moja babcia ciezko chora lezy w szpitalu, w każdej chwili jestesmy gotowi na najgorsze...jutro jadę do niej do Bydgoszczy, bo ciagle mnie wspomina...a to taka babcio - mama bo mnie wychowywała od 2 do 16 roku zycia, wiec przezywam to bardzo...wiem, ze ona juz nie zobaczy mojej córeczki :-( Ta moja babcia to wiecie miała 7 dzieci i mnie ósmą wychowała, w tym raz miała blizniaki i prawie wszystkie dzieci rodziła w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka mnie bolą właśnie jak je \"poprzygniatam\", ogólnie przed@ zawsze miałam bolące duże i twarde, a teraz mam duże ale miękie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko = ja też przed@ miałam twarde i bolały ze spać na nich nie mogłam, a teraz wydają się tez duże tylko miękkie i bolą jak mocniej przyciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko no niby masz racje z tymi zamknietymi sklepami w niedziele... ale jak przyjechalam to nie moglam sie przyzwyczaic ze nic nie dokupie np na obiad w niedziele bo nie ma gdzie...teraz juz bez problemu....ale za to co sie dzieje w sklepach przed takim dlugim wekeendem.....szok Ineczko a ciuszki kupuj kupuj...beda \"jak znalazl\" juz w grudniu:) Pokus a na zamowienie jak Moni????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze przejde się do innej w okolicy ,może znajde ten test ,a jak nie to zostaje czekać dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczynki Jezu nawet was dobrze nie przeczytałam ,ale juz pisze MONI KOCHANA JAK SIE CIESZE ,ŻE CI SIĘ UDAŁA G R A T U L A C J E ,dziewczynki Ineczka przerwała złą passę .... daily kochana ty nic mi nie mów o objawach :P(to znaczy mów ,tylko żartuje ) ja wczoraj mało co zwracałam ,a przeciez dopiero 2 dni po owu ,ale z tą zgaga to chyba nie zbieg okoliczności ,bo koleżanka moja też takmiała jak zaszła w ciążę :D ,obys miała jak najwięcej objawów zaraz was poczytam ,bo dopiero z akupów wróciłam , a taką mam ciekawostkę -u ,mnie tempka 36,2 -i co wy kochane na to Roksi ? Sylwuś jak Patryk Lili ty chyba tez dzieciaczki chore ...współczuje MONI ALE WIADOMOŚĆ -SUPER :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roniu to, zeczywiście smutne.... Ale spójż na to z innej strony... Może byla spełniona jako kobieta, matka. Jej dzieci i wnuki pozakladały udane rodziny, całe zycie cieszyło ją to, więc jeśli jest już staruszką i nie cierpiala w życiu za bardzo to może to jest mimo wszystko najlepszym wyjściem.... Nie da się tego zatrzymac.... Ja trochę mam wyrzuty, ze bez sensu męczymy teścia, że może powinniśmy mu pozwolic już odejśc.....Ciągłe wzywania lekarzy, leki, zastrzyki, masarze...a on nas już nie poznaje..... Nie wiem co jest lepsze Wygońcie mnie bo mi dzieci powyrastają z łóżek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poksanko= tak moge zamówić tylko pewnie najwcześniej będą po świętach! a jeśli @ nie przyjdzie w święta to jeśli by to było to to i na zwykłym powinno wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, to TY przeskoczyłas poza kolejnścia z dopingujacych do przyszłych mamus...???:-) Niezle ...;-) A u mnie wczoraj była kuzynka z zaproszeniem na chrzciny za dwa tygodnie, maja trzy- miesieczna KIngusię...jak się slicznie usmiechała do mnie...:-) Powiedzielismy im, ze tez ise staramy....no w koncu to komus otwarcie przyznaliśmy, ale wcale nie krytykowali,tylko trzymaja za nas kciuki...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, kochane,wiem ze taka kolej rzeczy...Babcia ma juz prawie 86 lat, ale i tak ciezko ise pogodzic z tym, ze odchodzi ktos najblizszy...:-( Dobrze, ze przynajmniej ciągle ktos przy niej jest i ma najlepszą opieke, jaką mozna w tej sytuacji zapewnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×