Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Sylwuś= a byłas u lekarza? a co mu podajesz na zbicie temperatury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w kontakcie telefonicznym z moją lekarką. Podaję mu Paracetamol. Na chwilę po nim spada. W razie czego mam podać Ibufen. Tylko jak będzie mi wymiotował to nie zadziała. Prawie cały czas śpi. Gdyby coś się działo to lekarka przyjedzie, ale na to nic w warunkach domowych mi nie poradzi. Gdyby wymiotów było dużo to szpital. Ale jak do tej pory przy takich infekcjach nie byliśmy w szpitalu. Mam nadzieję, że i tym razem szybko minie. Boję się jednak o małą bo tu sprawa może być jeszcze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwuś = mam nadzieje że mała sie nie zarazi i nie zachoruje. dobrze że jestes w kontakcie z lekarką ,a mały śpi bo jest osłabiony,mam nadzieje że mu sie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia może zrób mu syrop z czosnku i cebuli, pokrój w talarki cebulę rozgniec czosnek i zasyp cukrem. Postaw koło kuchenki i jak pojawi sie syrop dawaj po łyżce ze 3-4 razy dziennie. Powinno mu pomóc do tego herbata z malinami i smarowanie Viciem na noc. Spróbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z doskoku :) froteruje moje mieszkanko;)sylwia dobrze ze mu dajesz ten paracetamol ,moj Krystian tez miał tak 2tyg temu ,i to była angina i tez wymiotował,mysle ze jak bedziesz go dopajac to nie bedzie potrzebny szpital...a mojemu Krystianowi tempka 39st utrzymywałam 2,5 dnia ,wazne zeby pił.......Poka no ja bede:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka=> ja myślę, że to rotowirus. Podaję jemu czosnek, aloes propolis rutinoscorbin. Ale jeżeli to infekcja układu pokarmowego, to sam musi zwalczyć. Moni=> wątpię, aby to była angina. On nigdy na nią nie chorował. Jak już to oskrzela, no ale nigdy nic nie wiadomo. Gardziołko go nie boli, a sama ni chcę teraz zaglądać, aby nie prowokować wymiotów. Dziękuję dziewczynki za rady 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem czytałam grudniówki 2007:),juz ich tam duzooooooo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja też czytałam ale coś mało piszą jeszcze:D jedna jest nawet z Krakowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez to zauwazyłam;) no,no moze jakas twoja kumpela????:) aha a propo testu ja myslałam ze on drozszy bedzie od normalnych,a on kosztuje 15,50zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 15min wracam:) aha chyba juz cos znowu mam jakis objaw;)ale ostatnio tez go miałam i nic z tego......a wiec gilgocza mnie sutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= nie jest droższy tylko niewiem czemu jakoś go nie ma we wszystkich aptekach a przecież jest lepszy od bobo testu tego płytkowego!!! moni= napewno nie moja kumpela bo ta dziewczyna szkołe kończy a ja już hoho temu skończyłam i takich młodych koleżanek niestety nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu ale moze byc ,atam dawno temu skonczyłas szkołe;) najlepsza to szkoła \"Szkoła Życia\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz ja juz sama nie wiem czy ma byc czy nie??? ja pamietam ze miałam ,ale on sie rozpoczoł po jakis tyg od planowanej @chyba tak to było...ciekawe czy inka ma??? inka powiec czy masz sluz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz poka ja tez teraz sluzu nie mam ,tylko jest tak slizgo-wilgotno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni= ja jeszcze pare dni temu miałam troche a teraz czasami mam uczucie ze coś mi tam zaczyna lecieć ale nic nie ma, chyba Ineczka pisała że ma nie wiele. moniś= ty jutro powaznie testujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem co u ja-neczki ? jak ona sie dziś czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokuniu jutro mam 25dc wiec juz cos powinno wyjsc co nie ?????lub na tak,lub na nie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniś= no na tym teście napewno wyjdzie:) to jutro rano daj nam znać jaki wynik,jeśli zatestujesz!Ineczka też jakoś tak chyba testowała:)....więć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie owulka wypadłam 13dc,a 14dc były przytulanki wiec....zobaczymywedłóg owulki @powinnam dostac 9.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana ja już spadam bo zaraz M przyjedzie ze wsi bo był 3dni to musze troche mu poględzić zeby sie nie odzwyczaił:D dobranoc wszystkim i do juterka ,na kawce:D papa👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tęczowych Pisanek Na stole pyszności Mokrego Dyngusa I wspaniałych gości Niech to będzie czas uroczy Życzę miłej Wielkiej Nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!!!!! no nie moge!!!!to jest chyba pomyłka??????? mam 2 kreski!!!!!!ale to tak było piszłam do łazienki i zrobiłam test ,myslałam ze go zle wykonałam bo tak słabo i dzie ten mocz ,ale czekam te 5 min i co i kteska C jest mocno rózowa i w tym czasie kreska T robiła sie leciusio rózowa ona jest b blado rózowa(cien taki)inka czy Ty tez tak miałas???nie ciesze sie jeszcze bo ostatnio janeczka tez tak miała i ni z tego potem nie było......jestem tylko pod wrazeniem i w szoku ,bo my tylko raz w tym mc..... bo ja antybiotyk ,ale go skonczyłam przed DP, i leczenie infekcyjne...moze to od tego tak test zadziałał?????? teraz to spac nie bede mogła........bede za 2h na kawie bo pózniej jade na zakupy i bede wieczorem🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mowiłam ze spac nie bede mogła;)dziewczyny ale jeszcze mi nic nie mowcie ok......jeszcze moj M tez nie wie ,zreszta on w testy nie wierzy tylko jak sie spóznie @ 2 tyg to wtedy jest to ciaza;)po Swietach pujde na bete i zobaczymy jak sie wszystko rozwija.... wiecie ja myslałam ze to moze taki mocniejszy biało -szary ta druga kreska ale ona ma taki łagodny róz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×