Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

MONI kochanie TY moje 👄 👄 👄. SUPER !!!!! Za dużo siatek nie noś dzisiaj :). Chyba jestem nienormalna, mój tata wstal o 6 do pracy a ja mówie, że ide z nim poklikać sobie na necie, mój mąż mówi że chyba sie w glowe uderzylam :). Zreszta i tak mama cala liste zakupów które musze zrobić mamie, więc sobie troche posiędze z WAMI a potem do roboty. Mam problem wlaściwie to chyba pierwszy raz tak sie czuję. dzisia 22dc, ciągle pobolewjaa mnie jajniki bardzo subtelnie ale ja je czuje, wczoraj mialam sporo bialego mlecznego śluzu i jeszcze coś co mnie zastanawia wczoraj milama zreszta teraz też pierwszy raz w życiu _ ZGAGĘ. troche sie przestraszylam i mówie do męża że mam takie uczocie jak by mi sie coś palilo w przewodzie pokarmowym :). A i jeszcze dzisiaj za żadne skarby świata nie wypije kway bo jest mi niedobrze na sama myśl o niej. CHYBA NA LEB UPADŁAM, już mi chyba na psyche padlo ;) ;) ;) O znowu jest mi niedobrze :). Naprawdę dziwne to wszystko!!!! dziewczyny przeczytalam WAS szybciutko, pamietajcie mierząc tempkę, że w drugiej fazie cyklu jeżeli doszlo do zaplodnienia to tempka może spaść w momencie implantacji a potem znowu rośnie i tak już do końca jeżeli jest sie w ciąży. BARDZO ZA WAMI TĘSKNIĘ!!! Trzymajcie sie brzucholki i nie brzucholki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co myslec???? raz sie ciesze a raz o matko sobie mysle.......jeszcze to do mnie nie dociera,zobacze po Swietach najbardziej uwierze jak beta wyjdzie wysoka......🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily kochana ja dzis juz cała jakos sie trzesei ogólnie młyn w głowie.....ale jak wczoraj mowiłam mnie zdziwiło to ze jak szłam do sklepu to smród smietników czułam:P a to mi sie nie zdaza .......a na kawe to własnie mam ochote :) ale juz podaruja narazie ja sobie:D a i dalej mam bóle jak na @ tz tam w macicy mi cos tak jakby siedzi i kłuje jajnik ,sluz slizgo-wilgotny ,białego wcale i cycuszki nie bola tylko sutki gilgocza......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale ten grudzień zapowiada się gorący, ja to na pewno nic nie zrobie na święta bo najpierw będę czekala na wieści od Ineczki potem od Moni i na pewno jeszcze od kogość :) :) :) Sylwuniu na rota albo adeno wirusa przy wymiotach polecam gastrolit uzupelniejący elektrolity (ale jest na receptę, ale jak poprosisz to pani Ci go sprzeda). Mój synek maila rota w wieku 13 miesięcy i byl przez 2 dni jak roślinka, w końcu wylądowla na Polankach, bylismy tam 5 dni bo mial niski potas i dostawal kroplówki i obowiązkowo musialam go poic gastrolitem. Zreszta ja chyba to byl maj też mialam rota wirusa , oj bylo naprawde ciążko - i gastrolit (tak mysle) postawil mnie na nogi, ale lalo się ze mnie niemilosiernie!!! Okropne uczucie!!! Trzymam kciuki za PATRYCZKA !!! Niech dużo pije żeby sie nie odwodnil. BEGUNIU, ENEX, ROKSANKO, EWELINKO, MISIU, AGUNIU, SYLWUNIU, POCZKO, KOKO, MONI, RONJU, MAJU, ASIK, MAMULKO, JANECZKO, LILI 👄 i dla wszystkich pozostalych 👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj mialam malego dolka, bo nasi zanjomi poinformowali nas wczoraj, że spodziewają się 2 dziecka, mają dwuletnią córeczkę (troche sie o nia starali, jakieś 4 lata). I jak tu sie nie martwić jak wszysscy wokolo mają w brzuszku fasolkę :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali kochana jak wrócisz mam nadzieje ze objawy tobie nie mina ,tylko sie nasila:D i do tego 2 kreseczki👄,dali wszystkiego naj,naj i oby juz ten aniołek sie rozwijał w Tobie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ale zrobilo mi sie niedobrze :) i troche kręci mi sie w glowie...MOŻE ZŁAPALAM jakiegoś wirusa??? Ide na chwile bo tata mnie wola żebym zobaczyla jego noew dzielo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily uwierz ze na kazdego przyjdzie pora:) a po drugie Wy działacie dziewczynke ,a to nielada wyczyn :)bo jesli obojetnie by było to mysle ze juz dawno w ciazy bys była:) spokojnie dali moze tez juz ktos roscni;)a te testy sa superrrrrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie to samo powiedzial wczoraj mąż. Mówi że w nastepnym cyklu mnie \"zgwalci\" bo mam dosyć jak sie świadomie zadręczam, czekając na to że jego plemniki przeżyją 4 dni :) :) :). tata robi mi wlaśnie cherbatkę miętową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji zakupów wpadne do apteki może w tej mojej kochanej malej dziurze będą go mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily kokana stoje za Twoim mezem;) dali a tez w sumie nie wiedziałam kiedy w tym MC miałam DP bo sluzu zero tylko lekki ból w 13dc a 14dc było przytulanko ,no i chyba cos z tego wyszło....moj M napewno sie zdziwi bo on tez liczył na lipiec,ze dopiero cos wyjdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz jaki to test ??? BOBO-test STRUMIENIOWY w niebieskim kartoniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni patrząc na daty urodzin Twoich dzieci to chyba w lipcu by nie wyszlo :) BoTy jesteś jesienno-zimową mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie chyba nie;) ale jak teraz to ciaza to termin mi wychodzi na 20.12.2007. moja córa ładny prezent bedzie miała na 7 urodziny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście odrazu zapisalam sobie jak sie nazywa :) :) :0 to rzeczywiście rodzynek ma bardzo wysoka czulośc 10 podczas gdy wiekszość testów ma 25, niektóre 20 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER, tak bym chcciala żeby mi sie też udalo a mój termin wypadal by w wigilię :) :) :) Ale znając moje szczęscie to pewnie i tak sie nie uda :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ma taka czułosc ,bo ja planowo powinnam dostac od ostatniej @ 12.04. ale owulka była w 13dc tak mysle ,to od owulki wychodzi mi na 9.04.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokladam duże nadzieje w kwietniu, wyjeżdżamy z mężem na wycieczke z mojej pracy i akurat beda mi przypadaly plodne dni, oczywiście jak nic się nie poprzestawia, więc mam nadzieję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily ,poczekaj jeszcze z 10dni to planowej @co???daily ja w tym mc nawet nie działałm zeby cos zdziałac,tylko tak z checi....no i moze .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni poczekam, ja się boje robić test i zawsze czekam do @. Co ma byc to będzie ide bo mama już pytala przez telefon czy odebralam ze sklepu zamówioną bialą kielbase i mięcho. wpadne na chwile przed poludniem, bo mąz będzie zmienial u mojego taty w zakladzie opony, więc sobie z wami troche pogadam. BUZIACZKI !!! pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja nawet ten test rozbroiłam na czesci pierwsze:P bo jakos nie chciało mi sie wierzyc ze ta druga kreska jest;)ale jest:)daily ale ty tez zima Maciusia rodziłas:) to moze.....na kiedy masz termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok daily ja tez ide troche pomyje podłogi:) bo nie wiem za co sie chwycic:)z emocji.....papapa daily do pózniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przypomniałao mi sie ostatnio zjadłam jak z Wam pisałam cały słoik ogórków konserwowych:) i chyba to napisałam nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONI!!!!!! No jakże się cieszę ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 👄 👄 👄 👄 No i wygadałam, to teraz juz BRADZO duzo nas łączy!!!!! Kochana,ale miło takie wieści z rana dostać!!!!! Daily, ❤️ 👄 🌻 Wszystko będzie dobrze zobaczysz, może właśnie dlatego że Twój cykl był inny niż wszystkie i taki niewiadomy, to właśnie się udało. Spokojnie, ni przemęczaj się , nie noś zbyt ciężkich zakupów i poczekaj co będzie!!!! J trzymam z całych sił swoje kciukasy!!!!!! Bardzo się cieszę,że znalazłas czas i OCHOTKĘ aby do nas zaglądnąć!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety znowu Was nie ma ,a ja zaraz jadę na zakupy i do mamy zawieźć kilka rzeczy na święta, no i kupić prezent dla mężusia, bo w ten smutny dzień przyszło mu obchodzić urodzinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko jeszcze nie dziekuje;) puki nie zrobie bety,ale kreska jest..nie wiem czy jestem szczesliwa czy zdziwiona lub po wrazeniem???? Raczej to wszystko na razzzzz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{kwiat]🌻[kwiat❤️❤️[kwiat❤️❤️❤️🌻❤️🌻❤️🌻🌻🌻🌻❤️ Moni-jejku ale się wzruszyłam:) Wiesz,że dziś wstałam z tą myślą \'co u Ciebie?\" Nawet Zdrowaśkę odmówiłam;) No i oczywiście dopadłam kompa-a tu taka wspaniała NOWINA:) Ja jestem przekonana,ze się udało-ale zgodnie z Twoją wola jeszcze czekam z gratulacjami... Ale po świętach to chyba przyjadę do tego Gdańska Cię wysciskać:D A w wakacje na pewno:D:D:D Ogromnie się cieszę...masz pewnie niezły mętlik w głowie-radość pomieszana ze strachem i wielką nowością wszystkiego. Bedzie dobrze-No ale zobacz jak to jest tak jak mówiłysmy-kiedy odpuściłas sobie to się(udało)-to mówię szeptem:) Nie na darmo grudnióweczki podczytywałaś. NO ale Poka też:)więc czekamy... Daily-objawy masz cholerka jednoznaczne....... może i Ty dołączysz do dziewczyn:) Ale by było grudniowych dzieciaczków🌻Super.... Cieszę się ,ze z tak wspaniałymi nowinami będę wyjeżdzac:) Sylwia-jak synek? Daj koniecznie znać! I 3maj się kobietko mocno:) Ja z moim Mikim zaraz też do lekarza bo dziś strasznego krtaniowego kaszlu dostał-kaszle właściwie cały czas-jak pech to pech:( Mam nadzieję,ze lekarka coś mu da obkurczającego. Ale i tak dzisiejsze dobre nowiny przykryły te złe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko oczywiscie kup prezent dla mezusia i wszystkiego najlepszego dla meza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie takie wieści..... Moni nie przemęczaj sie i uważaj nie tylko na siebie... Nie mam wątpliwości, ze Ci sie udało.... ale teraz te najważniejsze dni przed Tobą... Daily wydaje mi się, że jak sie dobrze wsłucha człowiek w swój organizm to wyczuje niektóre rzeczy wcześniej.... Wpisz sobie zgagę w \"szukaj\" na \'Ciąży, poród...\" to poczytasz sobie troszke na ten temat... Jeśli jej nigdy nie miałas to z pewnością może byc znak. Może kup te testy, moze one przynoszą nam szczęście? Zrób najwcześniej jak możesz już byc po zagniezdzeniu i jeśli zobaczysz choć cień kreseczki wykupuj tą receptę Kochana ty najprawdopodobniej nic nie przygotujesz na swieta bo spędzisz je poza domem........ wiesz gdzie!!! Trzymam kciuki żeby \"TO\" było \"TO\" A kiedy wg Ciebie mialaś owulkę w tym miesiącu? Ja robiłam test w 25dc a cykle mam 29-30 dniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje lili:) wiesz w mojej głowie teraz siedzi ze czasem jeden strzał skuteczniejszy niz 10;)wiesz jeszcze dystans mam ,ale w ❤️ jestem SZCZESLIWA🌻ach lili kiedy wracasz???? spokojnej podrózy, i spokojnych Swiat:) i oczywiscie bez zadnych chorób,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×