Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Polozna Studentka
Koko w ciazy bedzie temeratura duzo wyzsza,ok 37.00 no najmniej 36.80 nie ma szans ze to ciaza,Uwierz!!!!!!!!mysle ze wlasnie dzis masz jajeczkowanie dlatego masz tak nisko,slyszalam duzo o kobietach co maja niska tamperature ale nigdy ponizej 36.00 .To dopiero jajeczkowanie.wiec moze jeszcze przytulanki dzis i bedzie ciaza o ile planujesz ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ położna ja planuje ale chciałam spróbowac na córę ,bo synków już mam ,tempka u mnie przez pare dni to 36,6 - 36,6- 36,2 - 36,6 -36,4 a dzis no to juz przesada 35,9 .Byłam u gina i stwierdził przez usg dopochwowe ,że owu była 6 dni temu więc nie wiem co jest grane ,a ty na tempce dobrze sie znasz ,bo ja dopiero w tym mc zaczęłam mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czsec[ moni ,no sama widzis ,że jakieś dziwy mam w tym cyklu ale co tam omnie ,mów kochana jak ty się czujesz ? i jak tam po świetach ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega nie dziekuje bo to jeszcze za wczesnie.........moja planowa @ wedłóg owulki to na dzis, ale od ostatniej @ to dopiero na 12.04. wiec do czwartku duzo czasu ,zrobie test w czwartek na powtórke. ide zrobic dzieciakom inchalacje,zaraz wracam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polozna Studentka
znam teorie:) praktyke tez mam bo mierze ja od kilku lat:)i nie jest mozliwe zeby w ciazy tak skakala temperatura,ok 7dnia od ewentualnego zagniezdzenia moze spasc ,ale nieznacznie= podam ci przyklad temperatury w ciazy,sa rozne przypadki gdzie temperatura inaczej rosnie,ale zawsze w ciazy ma tandencje zwyszkowa: 1dc-12dc=36.50-36.60 13dc=36.20 14dc=36.50 15dc=36.65 16dc=36.70 17dc=36.75 18dc=36.85 19dc=36.75 20dc-28dc=37.00-37.30 wychodzi na to ze jajeczkowanie jest w 13dc=najnizsza z temperatur, zwroc uwage ze jest spadek w 7 dniu czyli 19dc,ale doslownie o jedna kreske,no niech bedzie ze spadloby dwie lub trzy kreski,ale nigdy do 35.90 nie ma takiej mozliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak.... mam b wrazliwe sutki ,a raczej brodawki,piersi nie bola,wyczulony nos na wszystko,ale mnie nie mdli:)sluzu zero czasem sporadycznie nitka mleczna taka jak po dniach płodnych, pobolewa jajnik jak na owulke,ale takich skurczów okresowych w brzuch nie mam:)powiem szczerze ze jak bym nie zrobiła tego testu to bym myslała ze mi sie zbliza @ a to dlatego ze mam nerwcie i wscieklizne własnie tak jak na @@.Ok znowu zaraz wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki połozna za odpowiedż ,ale wiesz ja wczoraj miałam 36,4 a dziś 35,9 ,więc to tylko 5 kresek ,ale obys miała racje ,bo przytulanki skończyłam 9 dc rano a 10 dc przypuszczam ok 1 w nocy bo miałam straszny ból prawego jajnika ,była owu ,więc teoretycznie wychodz na syna ,a zawsze owu miałam 14 dc ,a ten spadek może być zagnieżdżanie ,bo dziś 6 dni od owu ...o kurczę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polozna Studentka
Moni76 :)G R A T U L A C J E :) wnioskuje ze udalo sie byc w ciazy:) Koko czy to twoj pierwszy cykl w ktorym mierzysz temperature? jak dla mnie to nie ciaza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pierwszy cykl ,Moni no to dobrze ,że nie masz wymio..... choć na to jeszcze może i czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o połozna cieszyłabym sie jak w tym mc bym nie zaszła , bo miałam wszystko poprzesuwane ,a w nastepnym bym była ostrożniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połozna nie dziekuje:) tak koko na wymioty to za wczesnie,obym nie miała ,oczywiscie moj M powiedział jak 2 tyg nie bedzie @ to dopiero uwierzy....... on w zadne testy nie wierzy ,tylko konkrety....wkurza mnie tym niedowierzaniem brrr:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polozna Studentka
Koko nie wiem czy cie zasmuce czy nie,ale nie slyszalam zeby w ciazy ktos mial spadek temperatury do 35.90:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połozna to mnie pocieszyłaś :D Moni oj niech na razie nie wierzy :P ,ci faceci tacy są ,ale juz niedługo nie bedzie miał wyjścia ,a jak Moni z ta pracą ,bo ty chyba miałaś niedługo zaczynać ,no to sobie jeszcze odpoczniesz w domciu -chyba tak miałobyć -widzisz jeden złoty strzał ,a napisz mi jeszcze w którym dc działałaś i kiedy była owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz koko z ta praca miałam juz dawno isc ,no ale on dopiero skonczył remont sklepu ,teraz zakładanie jakis półek i takie tam,ale do pracy to raczej nie pujde,bo moj M chyba za granice do pracy wyjedzie ,to chyba nie ma sensu zebym szła... chyba los zadecydował co bedzie szybciej :)a u Mnie była ostatnia @ 14.03. owulke miałam 27.03. z rana sie rozkrecało a przytulanki tez 27.03. ale puznym wieczorem:)i to był tylko raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no własnie a 1.04. zjadłam cały słoik ogórków konserwowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z obliczeć Wójcika wychodzi synuś ,ale co tam ty już swoją księżniczke masz a teraz musisz ustąpić jedna dla koko :P , choć z moich obliczęń to będzie też synek ...wiesz zaintrygowałaś mnie jak napisałaś o swojej szwagierce ,tylko ona starała się co dzień to może osłabiła plemniczki a ja jak na złość zaczęłam w tym mc wzmacniać męża bratowa dzis była u mnie i też teraz zaszła w ciążę i pewnie bedzie córa bo miała takie krosty ....tez takie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tam koko obojetnie ,ale tez stawiam na synka:), tak szwagierce 3 usg ze syn,a teraz przed swietami co miała niby te skurcze ,powiedzieli ze baba jak nic:) a działali w 6 DP:) ale koko ja moja kinge tez zawsze działałam w wszystki DP ,bo to pierwsze to obojetnie:) i tak mam córke🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!! Święta, święta i po świętach. I jak bardzo objedzone?????? Ja nawet nie, bo jakos nie miałam zbytniego apetytu,ale za to zmęczona. Dość jeżdżenia po rodzicach i siedzenia przy stole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przebiśnieg70
Witam kobietki Czy któraś z WAs- starajacych się o dzidziusia jest w wieku 37 lat i więcej? :) Pytam bo sama mam 37 i ostatnio zaczęłam mysleć o 2 dziecku. Mam 11 letnią córkę - lepiej póxno niz wcale, chociaz ona specjalnie nie domaga się rodzeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko🖐️ kochana ja tez objedzona:) no ale wszystko smaczne i takie pyszniutkie:)przebisnieg 70🖐️ jasne ze sa taki tu kobitki i sie staraja o dzidzilke nastepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam,bo jestem taka padnięta,że ledwo siedzę!!!! Jutro na kawce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobranoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam Moni ale miałam niespodziewanych gości i kusiałam iść do nich ,dopiero poszli ,ale miło sie pogadało ,wpadnę jutro na pogaduszki -dobranoc Moni ,Ewelinko 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane kobitki🖐️ ja tylko sie przywitam i zmykam ,bo dzis goscie o 10.00. maja przyjsc tz ,chrzesnica mojego M i jej brat ,czyli tu bedzie 4 dzieci:D to bede miała wesoło :Dpo południu bede to dla was🌻 roksanko jak testy doszły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik❤️ Agaaga36❤️Agunia33❤️Ala_71❤️Aneta ana❤️ Anastazja❤️ Bega❤️Dana68❤️Daily❤️ ENEX❤️ Edlem❤️Ewelinka❤️Gabi27❤️ GrubyMiś❤️ Inka❤️Janeczka❤️ Justina❤️ Kate68❤️ Koko❤️ Kroma❤️ Lili❤️ mamatrójeczki❤️Maja❤️Mamulka❤️ Miśka 123❤️ Moni❤️Paty36❤️Pola40❤️ Poka❤️ Ronja❤️ Sylwia❤️Nadziejka❤️ Kochana INECZKO DZIEKUJE CI ZA TESTY!!!!!!!! DZIS PRZYSZLY ,MAZ MI RANO PRZYNIOSL I JAK SIE OBUDZILAM MIALAM JE OBOK PODUSZKI...MYSLE SOBIE TO JAKIS ZNAK....IDE ZROBIC TEST... KOCHANI ZROBILAM....LAPKI MI SIE TRZESA DO TERAZ... WIDZE DELIKATNIE DRUGA KRESKE....MAMO NIE WIEM CO TO ???DZIS MAM 8LUB 9DZIEN PO OWULCE....CZY TO JEST JUZ MOZLIWE???? ALE SIE TRZESE .......:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roksanko ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 kochana11 wiesz co to znaczy ??????!!!!!!!!!!! sciskam Cie mocno i gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×