Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Aleś mi sylwia powiedziała:D:D:D A co do drugiej córy-to mysle,ze to tylko kwestia czasu u Ciebie.Metodę masz wypracowaną a Karolince siostrzyczka się przyda:) Aga- no to duży chłopiec już....na pewno ucieszy sie z rodzeństwa. Dziewczyny-Koko,Mamulka-tylko sie cieszyć,że takie kobiety są jeszcze na świecie-które z radościa wykonuja zawód mamy i zony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= może one były za bardzo osłabione by przeżyć:( lili= kochana moja no nie stety z tym hobby to jest nie do końca prawda:D w moim przypadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko-to jakies cuda u Ciebie się dzieją. Ale u mnie w cyklu też. Jutro idę na usg-cały czas nie mam @ Trochę się boję:T co tam mi zobaczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili masz racje - jestesmy na wyginieciu:P ale dla niektorych jestesmy nikim,bo nie chodzimy do pracy zawodowej dlatego nie jedna panienka woli oddac dziecko niani czy do przedszkola i isc do pracy bo takie siedzenie w domu ma tez swoje minusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> słabo dziś z moim myśleniem, co Ci powiedziałam??? :D I mój komputer tak dzisiaj działa jak ja na zwolnionych obrotach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co! znalazłam ostatnio moje wykresy przed ciązą i z tempki wychodziło by ze przy cyklach 28dniowych owulka była u mnie 16-17dc i w tym ostatnim co miśka zrobiliśmy to właśnie była w 17 a ja myślałam że w 14dc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka-jak nie hobbistycznie to z radoscią i skrupulatnością wykonuj powinności małżeńskie:D:D:D Mąż się będzie cieszył a i moze ktoś się przy okazji wykluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia = właśnie mnie też to dziwi a może to rzeczywiście jest ciąża i dopiero teraz jak się zagnieżdża to mi spada LH ,bo dzis to mnie tak brzuch ciągnie jak na @ i straszne krosty na brodzie takie jak jakaś kaszka Pokus = kochana może masz racje ja wiem ,że hobbystycznie to u ciebie nie bardzo :P ,więc może teraz odpoczywaj od sexu :P , a potem na całość , a co najwyżej póżniej znów nie :D Lili też tak sądzę , no i dzięki takim jak my rząd powie ,że przyrost demograficzny to ich zasługa :P :D (becikowe ha ha )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic Sylwia nic;) liczyłam,ze napiszesz trochę czym zajmowałaś się przed urodzeniem K ,jak długo itd. Dlatego stwierdziłam,że się nagadałaś :D U Ciebie śpią już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Lili kochana a może fasolkę a mój cykl zwariowany tym bardziej ,że gin powiedział ,że 10 dc była owu no a tempka dziś mi skoczyła dopiero i testy negatywne ....hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili= no M się bardzo cieszy ,już sie do roboty chciał wczoraj brać:D:D:D mamulko = ja teraz skończyłam na 16 ale chyba były zbyt słabe by dożyć:) aga= dobranoc miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-śpij dobrze:) Koko- nie sądze żebyś była w ciąży-naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz sylwia ,że ja nic juz z tego nie rozumie , ale wkurza mnie tylko to ,że jak się nie starałam o dzidzi to miałam bardzo regularne cykle i owu bardzo dobrze wyczuwałam ,a teraz widzicie co się dzieje ja też się chyba położe ,bo mój synuś jutro pisze ważny egzamin pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= ja też myślę ,że raczej nie jesteś w ciąży i jeszcze zdążysz wykonać plan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili mam nadzieje o ironio :P pokuś a twój pawełek to jutro nie ma testu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poka,za bardzo je wymeczylas:P codziennie??? ja wiem z wlasnego doswiadczenia ze codzienny seks oslabia plemniki i potem nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> tak śpią, uwielbiam ciszę ;) Ile lat pracowałam, chyba nie pamiętam tak dawno to było :D Chyba ok 3 lat :D Nie dużo ;) Urodziłam Łukaszka, poszłam na wychowawczy. Potem zaplanowaliśmy Patryka aby była ciągłość i dalej na wychowawczy :D Pracowałam w Banku :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko-powodzenia dla synka:)Na jutro.To pewnie \"z nim piszesz\" I nie rozmyślaj za dużo-co ma byc to bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko widzisz pokuś plan planem a organizm płata figle ,no ale obyś kochana miała rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko= tak Pawcio też pisze jutro i już był zdenerwowany trochę ,ale go przekonałam że napewno napisze dobrze :) mamulko= mo właśnie przez 5 dni ,ale to nie mamuty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka to dla Twojego Pawełka też połamania pióra I dla Ronji Dawida{kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Lili ja się zapisałam tydzień temu do dentysty na 9.30 na jutro ,ale odwołałam wizyte bo 2 stresy naraz za dużo :D , a za powodzenie nie dziekuję pokus no to jutro od 9 mamy stresa , nie zapomnij kopnąć syna :P przed wyjściem ,choć mój powiedział ,że może lepiej żebym go nie kopała bo ostatnio \"przez kopnięcie na szczęście \" zabrakło mu 3 pnt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×