Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moni ja tak nieśmiało zaczełam od czerwca, ale odpuszczalam miesiące z wg tablic chińskich tak, ze nie bylo tego duzo tak na ostro to do grudnia chyba obstawiałam 3 miesiące. Muszę już kończyc bo muszę iśc spać, troszkę czuję już brzuszek, nie mogę za długo siedzieć. Do jutra Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie i szybko sie tobie udało ineczko ,i odpoczywaj i duzo spij:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju faktycznie zobaczylam na Twój wpis i daty widać jak na dloni. Wiesz to są tylko spekulacje, ale chyba coś w tym jest:-) Inko Ciebie też bolal jajnik w pierwszych fazach ciąży?Ja swojego czuję jak chodzę i momentami tak mnie ćmi,że robi mi się trochę slabo. Co do mody na ciąże w późnym wieku to muszę przyznać, że podoba mi się ta moda!Często widzę dojrzale kobiety z wózkami i wygląda to fantastycznie.Są takie pewne,świadome, odpowiedzialne i cudnie troszczą się o dziecko.Zresztą w dzisiejszych czasach to staje się normą. Często kobiety uksztaltowane zawodowo , mające już pozycję w firmie decydują się na dzidze. Mlode teraz zaczely dbać o wykszalcenie, karierę.Pewnie dlatego większość mam to dojrzale kobietki. Zresztą tych teorii jest ogrom i pewnie każda jest sluszna.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko!!! Obstawiasz maj - przecież to nie jest nasz miesiąc? No chyba, że nie masz skończonych 36?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati ❤️ w sierpniu skończę 36 ups Więc maj jest mój!!!!!!!!! ewentualnie i czerwiec i lipiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju co do chlopaków .... to moja sąsiadka urodzila 4 syna i dopiero wtedy zrezygnowala ze staranek. Zresztą teraz ma już 2 wnuków i jest zalamana. Miala nadzieje, że chociaż wnuczki się doczeka:-) Wiesz, ponoć to zależy od plemników XY . Kochana grunt, że Ty robisz wszystko na dziewczynkę i możesz mieć spokojne sumienie i w razie czego zwalisz winę na plemniczki męża :-) Twój mąż ma silne męskie, ale jeżeli staranka zakończylaś na 10/11dc to może przez te 5 dni to zostalyby tylko żeńskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny idę szykować się do pracy i lulu! Dobranoc i milych snów!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś w \"tajemnicy\" się dowiedziałam, że bratowa jest w ciąży :) czają się trochę, bo poprzednio się nie udało :( życzę im córeczki, bo to ich marzenie- dwóch synków mają :) no i bratowa jest 5 lat starsza ode mnie :p więc się łapie na \"modne\" późne macierzyństwo... i dwie moje sąsiadki jedna 40, druga nawet po, też się spodziewają dzieciątek :) u mnie nic nowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko! Jeśli tak to nie zwlekaj . Ja maj odpuszczam. Najbliżesze mce to czerwiec, lipiec i sierpień. I tego się trzymam. Gdyby się udało to też byłoby fajnie mieć dzieciątko na wiosnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu=> a ja miałam cichą nadzieję, że już ;) Ale niech Maciuś jeszcze posiedzi sobie u mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz chyba późnego macierzyństwa nie doświadczę, bo w razie czego na 5 dziecko mój maz namówic sie nia da,chyba ze to bedzie nie planowane ;-) zreszta, ja od 18 roku zycia jestem matka, wiec jak juz teraz urodzę i podchowam to bedę chciała wreszcie zadbac troche o siebie, moze pracę znajdę w moim kierunku??? no,chyba ze sie znowu we mnie jakas tęsknota odzwie...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wo\\ieku.Uważam,że macierzyństwo po 35 roku życia jest bardziej dojrzałe.Mamy wówczas dbają ze wzmożoną energią o maluszka.Oby nam wszystkim sie udało urodzić zdrowiutkie pocieszki wymarzonej płci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadlam was poczytac, dowiedziec sie co u was dobregi powiedziec wam do jutra...dobranoc!!!!! ENEX!!!!!!!!!!!!!!! co u Ciebie??? jutro dzwonie bo nie moge sie doczekac wiesci.....zaszylas sie choelro jedna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, 🌻 👄 Wczoraj nie udało mi się do Was dopókać a prawie cały dzień próbowałam. Wieczorkiem zaglądnęłam,ale byłam już padnięta,więc tylko poczytałam. ❤️ 🌻 👄 Cieszę się,że u Was wszystko OK! 🌻 Begunia kiedy idziesz do lekarza? 👄 Misiu trzymaj jeszcze Maciusia juz tak niewiele Ci zostało! Mój brzusio stale rośnie,a jak Twój? ❤️ Dana, a co u Magdzi? Jak się czujesz? Ineczko, uważaj na siebie,i nie weim czy dobrze doczytałam, dzisiaj idziesz do gin? Jeżeli tak to czekam na wieści o kruszynce!!!!! 🌻 Roksanko, a co u ciebie? Który to dc, kiedy na monitoring? ❤️ Enex,no ni przesadzaj tylko napisz co u Ciebie, czy jakieś opbjawy? Wiem,że się pakujesz,ale daj znać!!!!!!!!! 👄 Ronja, będzie dobrze zobaczysz!!!!! Uda się! 🌻 Poczka,a ty keidy masz nie dostać@? Janeczka 👄 ❤️ Monia, dzieci zdrowe, no i który dc? Prze czy po starankach? Nie ociągaj się!!!!! No, o tych co zapomniałam, ale nie celowo 👄 🌻 Lecę zrobić kawkę i zbieram się do pracy. Muszę trochę porobić rzeczy,których w pracy beze mnie nie rusza, będę popołudniu!!!!! Całuski i życzę miłego dnia 👄 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki 🌻 Bardzo wiosennie, zyczę Wam kochane bardzo miłego, udanego dnia. Buziaki dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Myślałam ze będę pierwsza:P No ale trudno. Misiu-czy ta twoja bratowa celowała w córkę? Dawałaś jej jakieś wskazówki? Dziewczyny! Nie bądżcie pesymistkami,zamiast myśleć o torbielach ,myślcie o ciążach,bo u każdej z nas są inne objawy.Ja na przykład nie miałam żadnych,co właśnie spowodowało moje podejrzenie:D Ronija-nie wiem jak to jest u ciebie,ale u mnie gdy się zarodek zagnieżdżał to też bolał mnie jajnik ale nie było żadnego śluzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aguniu :) Myslałam o tym co wczoraj napisałas. Ja bym się nie przejmowała wścibskimi ludźmi, raczej z usmiechem odpowiadać będę że tak jak najbardziej planowane i upragnione. A tak na marginesie to bardzo osobiste pytanie i odpowiadam tylko z grzeczności. Myślę że to powinno wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,Janeczka,też o tym myślałam ,ale to już mnie męczy,mam nadzieję że to już wszyscy znajomi których mogłam spotkać.Ewentualnie jeszcze gdy pojadę do mamy,ale myślę że tam ludzie są bardziej kulturalni:D A tak wogóle to co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała znów zasnęła ,ale boję się ją przekładać do łóżeczka aby sie nie przebudziła,ja chyba też nie skorzystam bo napewno nie zasnę,mnie dopiero popołudniu dopada spanie. Wczoraj skusiłam sie na wypicie odrobiny wina półwytrawnego z okazji imienin męża,a i tak miałam ochotę na coś delikatnego.Nie wiedziałam jak mała zareaguje,ale chyba jest wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Piekny dzionek sie zapowiada. Ja własnie puściłam pranie, powieszę na dworze i potem zaraz drugie puszczam...tak cieplutko jest, a ja w domku mam chłodno :-( bo stare grube mury...jak są upały to fajnie posiedzieć w chłodzie, ale teraz to żeby się rozgzrac muszę wyjsc przed domek... Mioszek mój został w domku,bo skarzy się ze go plecy bola,mam nadzieję ze to nie nerki :-( pukałam go,ale raczej by go chyba mocno bolało, w razie czego owinał sie kocem i sedzi w domku...a jutro maiał isć na basen i nie wiem jak to bedzie... Co do tych plemniczów co przezyły 5 dni,to chyba Sylwia tak miała...tak cos kojarze u mnie dzis 23 dc -temperaturka piekna 37, 2 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochae🖐️ U nas tez pieknie i wiosennie,zaraz tez jak ronjia ide za pranie sie wziasc no ale juz mam posprzatane i obiad gotowy:)oczywiscie z wczoraj:)ewelinko jak dobrze ze sie swietnie czujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Nie Sylwia zaszła 2 dni przed owulacją. No,to rzeczywiście musisz mieć chłód w takim domku,ale dobrze że chociaż masz gdzie wyjść:D A z tym bólem pleców to mnie zastanowiło,bo ostatnio mój starszy syn się żalił że dziwnie szię czuje i że plecy go bolą.Nie wqiem co o tym myśleć,bo dzisiaj już nie narzekał. Dziewczyny!!! mam prośbę. Czy któraś z was orientuje się w lekarza poznańskich? konkretnie chodzi mi o laryngologa,takiego który ewentualnie robi różne zabiegi i operacje w szpitalu. U mojej koleżanki synka wykryli torbiel w podgardlu i dziewczyna jest zaniepokojona.Chciałaby skonsultować to ze specjalistą z Pozania który jeśli zajdzie taka potrzeba zoperuje mu to. Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×