Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Moja siostra też plamila na początku ciąży chyba to byl 5 tydzień, trwalo to kilka dni, nic nie brala, samo przeszlo i ma Alę. Mam nadzieje, że u Inki też tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy dobrze zrozumialam ale Inka jest w 7 tygodniu, a więc to okolo 49 dni od ostatniej @ a cykle ma średnio 30 dniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również przeżyłam poronienie, znam to uczucie trwogi przy kolejnej ciąży. Ale człowiek w takiej chwili potrafi wydobyć niezwykłe pokłady nadziei i odwagi. Zaraz się wyłączam.Trzymam kciuki i modlę sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyscie Kochane mialy racje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! trzymam z calych sil kciuki i wierze ze bedzie wszystko dobrze❤️❤️❤️ ja bede zerkac czy sa wiesci...ale musze uciekac bo kapie malego...a zaraz przyjada znajomi....maz juz piecze miesko na grillu...caluski Kochani.... Ineczko jestem z Toba Myslami❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wielu szczęśliwie zakończonych urodzeniem zdrowego dziecięcia ciążach zdarzały się plamienia... również pomodliłam się, aby w przypadku naszej Inki tak było! niech wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko trzymaj sie kochana bedzie dobrze........przeciez było tak dobrze.......mam nadzieje ze to jakies niewinne plamienie ,tak jak daily siostra własnie moze to tylko od hormonów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko a jak sie czuje TWÓJ kregoslup????????????????????? Misiu a TWÓJ MACIUŚ już jedna nóżka na tym świecie, fajnie, ale wytrzymaj jeszcze troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily kochana a jak juz u ciebie??? jakis plan na ten mc??? czy juz maz teraz rzadzi???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na pewno wszystko jest dobrze, poczekamy na wieści od Inki. Znam koleżanke która miała mocne plamienia a córeczka zdrowa i w terminie. Teraz tez tak będzie, tylko niepokój o Ineczke, bo mocno zestresowana, jak my wszystkie ale na pewno czuje nasze wsparcie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ja tez co chwilę zerkam czy są jakieś wieści od Inki,ja również pomodlę się za nią i jej kruszynkę by wszystko skończyło się tylko na strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni calkowity spontan w tym miesiącu, bez testów, gmerania, magnezu, cynku, termometru, ale tylko dwa strzaly albo jeden, potem bedę męczyla męża imnaczej, żeby chlopak sie nie wykończyl tak dluga przerwą. jestem zmeczona tym ciaglym planowaniem wiec teraz nic nie planuję, nie wiem nawet który dzisiaj dc i nie chce mi sie liczyć, wiem tylko że w podróży przypadaja wszystkie plodne dni i tyle :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali to chyba tak najlepiej ja tez nie mysle i nie planuje:)jak bedzie to b fajnie ,a jak nie no to na nastepny raz sie uda...... wiesz daily po takich wypoczynkach to sie wraca z dzidzia w brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do mnie dziś przyszedł list ze szpitala,że mielismy 13 kwietnia się tam stawić na wizytę,ta moja diabetolog coś pochrzaniła jutro do niej idziemy to wyjasniać i nie wiem czy ten 7 maj jest aktualny czy nie... a zła jestem jak nie wiem co Cholekra a od Inki nadal żadnych wieści,ale tak sobie myslę że brak wieści to dobre wiesci,ide teraz się kąpać zajrzę pózniej może już cos bedzie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już też uciekam.Całe popołudnie byłam sama,jestem padnięta. Trzymam kciuki Inka,daj nam jaknajszybciej znać co u ciebie. Jutro rano wejdę,cześc wszystkim,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka50
Trzymam mocno kciuki za ciebie Ineczka i za maleństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni ja już bylam w tym roku na wczasach i wrócilismy niestety :( w tym samym skladzie. wiem, wiem bylo za wcześnie po poronieniu, ale dlaczego teraz mialo by sie coś zmienić. ciesze sie poprostu, że spedzę ten tydzień z mężem bo naprawdę rzadko jest nam to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia do jutra ,dali kochana masz racje ciesz sie mezem ,macie czas tylko dla siebie wykozystajcie go na maxa a moze cos bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze nic o ince nie wiadomo:( miejmy nadzieje ze wszystko dobrze i ze lezy i odpoczywa...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!! Ineczko, jestem z Tobą całym serduchem ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Modlę się i wierzę,że wszystko będzie dobrze! Czekam ze zniecierpliwieniem na wieści od Ciebie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko przed wyjściem z synem do kościola przeczytalam o Twoich problemach.W kościólku pomodlilam się za Ciebie i fasolkę ,żeby wszystko bylo dobrze! 🌼🌼🌼 Inko mam nadzieje, że te plamienia to jakiś blędny alarm.Na innych topikach często czytam,że kobiety mialy plamienia i rodzily zdrowe dziecko.Jedna leżala plackiem 2 miesiące.Mam nadzieje, że będzie dobrze.:-) Czasami kiedy jest mi ciężko i ręce opadają i placzę z bezsilności wtedy..... patrzę w niebo wyciszam się i rozmawiam ..... Często wtedy powtarzam Jezu ufam Tobie Jest mi lżej na duszy i czuję tę Boską opiekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ widzę,że wszystkie tu czekamy niecierpliwie.... czy któraś ma może kontakt telefoniczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) INECZKO = napewno będzie dobrze , martwie sie o was ,ale to napewno fałszywy alarm:) nie może być inaczej!!! czekamy na wieści od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz koncze ide spac dobranoc.......jutro rano wejde mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzdku ,dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×