Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Musze się poważnie zastanowić czy do niej pojechać na wakacje. A mi bardzo sie podoba Dominika.Gdybym nie miala w domu Dominika to córkę napewno tak bym nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liili ,ja nigdy też tak nie miałam,więc nie wiem.Moja siostra tak kiedyś miała ,też taki jednorazowy wybryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili,mi sie dwa razy w zyciu zdarzyło, ze miałam te plamienia okołoowulacyjne..raz to nawet dosc sporo tej krwi było, az się przestraszyłam, ale wtedy zbierałam truskawki na polu i strasznie się zmęczyłam , plecy mnie bolały, moze dlatego własnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczka gdansk jest fajny zapraszam:)moze nam by sie jakos udało kiedys spotkac naprawde:D super by było........🌻 wiesz agunia ja chyba tez bym robiła teraz chrzciny w restauracji,tak mysle w domu to ja miałam 20 osób razem z dziecim i nalatałam sie jak dziki dzik i wyłam wykonczona przez nastepne 2 dni;-oronja Daniela mi sie kojazy z moja tesciowa:P no ale to mi a jeszcze jest Martyna i Dagmara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jade z moim M na zakupy ,wydam tyle ile wlezie:P:P niech poczuje babską próznosc:P a co tam meza mozna skubac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie Martynką miał byc Miłosz, a Mikołaj - Dominiką :-) przy MIłoszu to byłam pewna że to dziewczynka bo był z 13 dc, a owu miałam wtedy najwcześniej 16 dc, ale mogłam się oczywiscie pomylic, bo nie prowadziłam zbytnio obserwacji...i jak urodziłam to isę zapytałam czy zdrowe tylko i czy wszytko ma...a lekarz do mnie: wszytko ma, jajka tez :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się przynajmniej wykąpałam. Jeszcze godzinę muszę siedziec w domu bo kolega zadzwonił,że po gitare i po piec jedzie... NO.Dagmara fajne;););) BUU kiedyś go nie cierpiałam bo byłam jedyną w szkolę D. A z wiekiem polubiłam a teraz nawet popularne jest. Wiecie co tylko ja jakos wolę imiona bez \'R\" własnie Dagmara,Martyna czy Marta to takie dla mnie twarde są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie już to kiedys pisałam,ale powtórzę.Zanim urodziłam,moze to było dwa może trzy dni przed porodem,obudziłam sie rano z imieniem na ustach Dagmara.Boże,myślę sobie czy to jakiś znak dla mnie? Że właśnie tak mam nazwać córkę? Ale nie zgięłam się:D Owszem,myślałam o tym czy nie dać tak właśnie na imię bo nawet mi sie spodobało,ale ,skoro już miałam wybrane to tak zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka50
Cześć dziewczynki. Pisałam na te poprzednie forum, które jest usunięte, dopiero teraz znalazłam odpowiednik. Fajnie że jest odnowione. Ja cały czas wyczytuje nowinki na temat planowania dziewczynki - mam 2 synków - 3 i 8 lat, ostatnio wyczytałam, że dziewczynki częściej zostają poczęte z lewego a chłopcy z prawego jajnika. U mnie akurat się zgadza ciekawe jak u Was? Podobno w lewym jajniku jest troche inny skład hormonalny niż w prawym i sprzyja poczęciu dziewczynki. Pozdrowionka i czekam na Wasze opinie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dziewczyny pouciekały-a ja musiałam jeszcze z kolegą chwilę pogadać.Ale już pojechał. Na M jest wiele ładnych imion jeszcze Matylda mi się podoba :) I z tradycyjnych Małgorzata i Magdalena też. A na D jeszcze Daria:) Witaj Iwonka-napisz coś wiecej w jakim wieku jesteś? I czy już staranka rozpoczęte? To ciekawa teoria z tym jajnikiem tylko trzeba wtedy na monitoring śmigać:) Ja nie mam pojęcia z którego moje chłopaki sie \"wywodzą\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś=> 👄 ale we wtorek to chyba padało co??? Ronija=> U mnie plemniczki przeżyły 4 i pół, tzn przytulanko rano 10 dc, a owulacja 14 dc. wieczorem :D A moja koleżanka z NPR właśnie ustrzeliła swoje córy w10 dc, przy 28 dniowych cyklach. I to było na 5 dni przed owulacją z pierwszym dniem śluzu płodnego :D Ona twierdzi jest to u niej potwierdzone wynikami, że przy takim postępowaniu na 100 udaje się :D :D :D Ale nie każda kobieta na tyle dni przed owulacją ma już śluz płodny, dlatego trzeba po troszku się zbliżać do owulacji. Myślę, że masz dużą szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka50
Teoria z jajnikiem może się sprawdzić u dziewczyn, które odczuwają owulację bólowo, czuja po której stronie jest ból owulacyjny. Po to, żeby w ogóle stwierdzić czy cos jest na rzeczy pytam Was bo sama jestem trochę za małą próbka statystyczną : ) A co do mnie to mam 32 lata, wielką chętkę na córeczkę, stosuję trochę dietę no i ogólnie szukam nowinek na temat planowania płci. Staranka rozpoczęłam w grudniu, do tej pory nic, było już 5, 4, 3, 2 dni przed owu i ciągle nic. Najbliższe staranka ok. 4 maja, chyba podejdę już 1 dzień przed owu bo coś chyba tę męża plemniki nie bardzo :) Z ciekawostek to wyczytałam jeszcze, że tendencje do chłopców mają panie o długim serdecznym palcu (dłuższym niż wskazujący) a tendencję do dziewczynek te o dłuższych wskazujących. No ale palców już nam się nie uda zmienić : ) a z tym jajnikiem to coś ewentualnie można wyczuć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj serdecznie Iwonko Pierwszy raz sie spotykam z takimi teoriami.Ciekawe. Ale 1 dzien przed owu to chyba będzie za wczesnie na dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Asik 🌼Agaaga36 🌼 Agunia33 🌼Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼Aga123🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka 🌼Edi🌼 GrubyMis🌼 Gabi27 🌼Inka🌼 Janeczka 🌼Justina 🌼Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia T🌼 Maja🌼 Mamulka🌼 Miska 123🌼 Moni 🌼Mila1970🌼Olenka🌼 Paty36🌼 Pola40🌼 Poka🌼 Paty36🌼 Ronja🌼 Ruda0611🌼 Sylwia🌼 Nadziejka🌼Iwona50🌼 witajcie Kochani❤️ co to sie wczoraj dzialo....nie moza bylo wcale wejsc na kaffe.....:o wsciec sie mozna...jak ja mam chwilke czasu to nie mozna klikac... moze pomyslimy o jakims zapasowo-rezerwowym forum wrazie takich przypadkow....bo cos ostatnio czesto sie to zdarza...:( EWELINKO 👄 u mnie dzis 9dc...ostatnia tabletka dzis wieczorkiem...a monitoring mam w poniedzialek na 16...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka50
Ja-neczko wiem, że 1 dzień to trochę nie bardzo jak na dziewczynkę ale jestem już trochę zdesperowana bo mam taką niezbyt ciekawą sytuację w pracy i chciałabym ją albo zmienić albo zrobić dłuższą przerwę. Jakbym zmieniała to też tak od razu w ciązę nie zajdę bo będzie mi głupio trochę więc przynajmniej od tej co mam trochę odpocznę. Dlatego tak planuje, żeby zajść do końca czerwca a jak nie to robię przerwę bo też już mnie ta dieta troche wkurza. Stosuję ją z przerwami od listopada ub.r. i ogólnie polega to na unikaniu soli i solonych potraw, mięsa oraz potasu (niektóre warzywa, owoce) a jedzeniu nabiału i łykaniu magnezu. Moze mój organizm się buntuje od tej diety i dlatego nie zachodzę. W kazdym razie jeszcze 2 cykle i szlus, przerwa na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Panie :) Troszeczke poczytałam Was i musze przyznać ze teoria z jajnikami jest mi znana.Podobno to sprawdzona metoda. Iwonko faktycznie cięzko byłoby Ci połaczyc nową prace z maleństwem ale wszystko do zrobienio.Lili przejrzalam twoje fotki fantastyczni panowie na nich :) Monia masz racje skub męża :):):):):): W Gdańku piękne słonko aż chce sie żyć.Nieznosze bezpłciowej pogody ,chyba najbardziej męczącej.Nasz kochany Gdansk strasznie rozkopany,ciekawe co to bedzie jak turyści przyjada ,już teraz problem z korkami straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przeżylam 2 dzien testów gimnazjalnych.Moja mała pisała.Teraz tylko matura Kornela -zaczyna 4 maja :( i ......może wreszcie wakacje ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwile, dziewczynki teoria z jajnikami możliwe że sie sprawdza ale na pewno trzeba moinitorowac cykl żeby przewidzieć z którego jajnika będzie owu. Ból jajnika np. lewego nie oznacza że akurat z niego będzie owu. Mialysmy już tutaj kiedys na forum artukul na ten temat podany chyba przez Roksi. Buziaczki do zobaczenia za tydzień, nie wiem czy będę miala czas żeby wpaśc i sie pożegnac więc robie to teraz. pakuje się już i na 100% czegoś zapomne. Będę dopiero 4.05, ale sie cieszę na ten wyjazd. STARAJCIE sie mocno!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak jest z tą teorią z jajnikami, bo moja ciocia miała jeden usunięty i po tym urodziła i chłopca i dziewczynkę. Wiem, że kiedyś tak uważano, a niby teraz kuż nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily 👄 potwierdzam slowa Daily.... zresza sama jestem w poprzednim cyklu dowodem....monitorowane mam cykle od kilku m-cy ..a wlasnie w ostatnim bolal mnie lewy jajnik...a owulka byla na 100% z prawego.... dzis mam dopiero 9dc ale juz mnie cos pobolewa prawy jajnik...ciekawe z ktorego sie szykuje...dowiem sie w poniedzialek... Begus👄 jak po wizycie u lekarki? bylas? czy cos przegapilam w czytaniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×