Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ineczko widzisz? wszystko bedzie dobrze!!!! polezysz troszkę i się unormuje wsio:) tak się cieszę,że nic złego sie nie stało teraz spokojnie moge isc Monikę do szkoły zaprowadzić pozdrawiam Cię Ineczko z całego serduszka!! i maleństwo też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ineczko kochana jak się cieszę ,że wszystko w porzadku ,wiesz wyczytałam ,że wiele kobiet tak ma także nie martw sie, odpoczywaj i dbaj o was obie ,pomodlę się za was 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko jak wspaniale :):) kochana lez i odpoczywaj:) tylko czasem daj znac ze wszystko dobrze:) uffffff teraz ja moge isc tez troche porobic cos w domu, bo po południu na działke jedziemy.A na sniadanie jem makaron z truskawkami ,ichyba tak bede jadła przez cały dzien bo tego mi tak duzo wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to ,wszystkie śpicie? Agatka już zasnęła,ale nie wiem na jak długo:O Wstawiłam pranie (jedno z wielu):O Umyłam główkę,za chwilę zrobię sobie kawusię,kto dziś pije ze mną? Ale ostrzegam że jestem tu z doskoku,bo dziś piątek,a w piątek chciałam napisać że sprzątam chatę ale od wielu tygodni robi to mój mąż ,ale dzisiaj chcę mu pomóc aby miał mniej do roboty bo popołudniu mamy imprezkę urodzinową Krystiana na basenie. Ale kompa mam włączonego więc co chwila tu zaglądam i czekam na wieści. Bega-wyślij może tego smsa,musimy wiedzieć co jest grane. Do kawusi serwuję dzisiaj pysznego brzdąca własnej roboty,kto jest chętny?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,wreszcie wspaniałe wieści,to teraz możemy spokojnie piśkawusię i delektować się moim ciachem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, tak się cieszę, że jest ok!!! Całuski dla ciebie! Tak jak i dziewczyny, myślałam o tobie! Dla ciebie! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, zjadłabym chetnie ale od dziś stop ze słodyczami! Bo to już u mnie nałóg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie ma takiej silnej woli,właśnie sobie nałożyłam i jem,ale znając życie,potem będę miała wyrzuty sumienia.Ale co tam,coś mi sie od życia też należy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem i rowniez tylko w doskoku....maly jeszcze spi.... a ja sprzatam sajnog po wczorajszym :D:D:D znajomi po grillu wyciagneli nas na stary rynek i wrocilismy po polnocy:D a mi dzis zostalo sprzatanko.......:D powiem Wam ze nie wiedzialam ze moze byc tyle ludzi w nocy na rynku...a tu srodek tyg....co sie dzieje w wekeendy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę cię bardzo,dostaniesz dużyu kawałek.Na zdrowie:D Nazywa się to ;pyszne biszkoptowe; ale wygląda jak brzdąc więc mozna powiedzieć że to brzdąc,z polewą .Tylko ja tu dodałam od siebie marmoladę bo kupiłam kiedyś duże opakowanie i nikt tego nie jadł.Okazało się ze z tą marmoladą jest jeszcze lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę wymyślić menu na chrzest.No i się głowię,dziś musimy dać odpowiedź co chcemy mieć na stole. Boże,to już za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja tez mam kawkę a takiego ciacha to bym tez zjadła, pochwal się Aga co dobrego upichciłaś:) ja jak byłam na świeta w Polsce to tez nie mogłam sie powstrzymac i sobie troche ciacha powsuwałam,fakt ze potem mi cukry zaczeły szaleć ale co tam raz na jakis czas mogę sobie pozwolić co nie?:P teraz juz do normy wszystko wróciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Aguś to musisz pomysleć co na stole chcecie mieć,kurcze jak to szybko czas leci dopiero co Agatka sie rodziła a tu juz prosze chrzciny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,ja swój już zjadłam.Muszę coś niecoś porobić,zaścielę chociaż łóżka bo aż wstyd. Umyję podłogę na balkonie zanim wywieszę pranie,a potem się zobaczy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moje wyra tez jeszcze rozwalone są,a pogode mam do luftu nic mi sie nie chce przez to,ale jak kawke wypiję to tez muszę się zabrac za sprzatanko jakieś u mnie Agus tak samo jak u Ciebie w piatki porządki robie,wtedy sobota wolna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko=> ❤️ ulżyło mi. Cały czas o Tobie myślę 👄 będzie dobrze. Na czerwcówkach też było kilka dziewczyn plamiących. A teraz maluchy mają już po 10, 11 miesięcy. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:D zaglądałam wcześniej co z Ineczką ,ale musiałam lecieć coś załatwić rano, ale sie ciesze ze wszystko jest dobrze:D Ineczko = odpoczywaj i dbaj o was👄👄👄 Ja dzisiaj jade do siostry więc dopiero wieczorem jutro będę albo w niedziele. życze wszystkim miłego dzionka🌼🌼🌼 Sylwuś= niewiem czy synuś jeszcze jest u nas ,ale pogoda ....patelnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poka=> dziś będą wracać. Mają jeszcze zwiedzić Wadowice w drodze powrotnej :D Już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maly jeszcze spi.....:D posprzatalam...ogladnelam powtorke wczorajszego odcinka\"na wspolnej\" poprasowalam nawet ... chyba go obudze ...bo nie pojdzie mi w poludnie spac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dawno mnie nie było, więc nie jestem na b ieżąco jeszcze coś z internetem się dzieje chodzi jak \"ślimak\".Nie wiem jak Gruby Misiu się trzyma, ale jestem w kolejce za Misiem w środe zaczął odchodzić mi czop śluzowy także nie wiem kiedy mnie weźmnie na dobre, im bliżej porodu to mam stres, strach czy coś w tym rodzaju. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia34
Nie placz Inko,tak musialo byc.Ty juz masz dziedzi ,pamietaj o tym .Przezyjesz.Przykro mi bo wiem ze .....................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia co ty chrzanisz
czytac nie umiesz czy co??!! :O Inka 3maj sie!!!!! Jestesmy z Toba 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×