Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Jedziemy odemnie z pracy-poludnie Polski (Wroclaw) z jednodniowymi wypadami do Wiednia i nastepnym do Pragi, lącznie na 7 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie zasnę, czekam do oporu aż zasne przy kompie:( Ale brak wiadomości to dobra wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Daily! Wypocznij i zrelaksuj się!!!! Ja tez chyba nie doczekam wieści, zmęczona jestem a i mój dzidziuś też,bo kopie jak wściekły! Idę się położyć. Rano przed wyjściem do pracy zajrzę,może będzie już coś wiadomo,choć obawiam się,że nic się nie dowiemy,bo mogą Ineczkę położyć na obserwacji! Do jutra, Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja mam nr telefonu do inki, ale nie wiem czy ja nekac??? moze po prostu poczekajmy....tez mysle, ze to dobry znak...moze jest na obserwacji w szpitalu? przeciez nie ma glowy teraz do tego, zeby do nas pisac... jesli do jutra nie bedzie od niej znaku zycia napisze do niej smsa ok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś, właśnie tak,wy ślij jutro małego smska. Myslałam,że może z którąs się skontaktowała.Ale dobrze że masz kontakt z Inką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze chwilke i też sie położe,zaglądne jutro! Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiec jak do jutra bedzie cisza to do niej napisze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguniu nie zaklócajmy jej spokoju, ale wyśle do Ciebie jutro SMS-a z zapytaniem albo zadzwonię jak nic sie nie dowiem do mojego wyjazdu. Czekam na dobre wieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie mam internetu, przeprowadziłam się i łączę przez modem - na moment :( Tak jak Begunia napisała dostałam @. 9 maja i de do lekarki którą rekomendowała Bega - zobaczymy. Do zobaczenia za tydzień...pa pa Ineczko modle sie i mam nadzieje ze od ciebie beda same dobre wiesci ❤️ ❤️. Moja siostra tez plamiła 7,8 tydzień ciazy i wszystko było ok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki 🌻 Bega= czy Ineczka sie odezwała? Ja na razie w pracy ale myslami i sercem z nia. Na pewno wszystko jest w porządku, ale niepewnośc mnie wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, trzymam kciuki i myślę cały czas o Tobie. Wszystko będzie dobrze, tylko przykre to, ze na pewno bardzo sie denerwujesz i martwisz. Z calego serca zyczę zdrowia Tobie i maleństwu - trzymajcie sie mocno [kwiat[ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani❤️ Ja spac nie moge....kompa wlaczam i czekam z Wami na wiadomosci od Ineczki.... ❤️❤️❤️ Daily szczesliwej podrozy 👄 Janeczko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronju 👄 witaj Enex 👄 tule Mocno z powodu@ pasudy...dobrze kochana ze masz \"plan\" na kolejny m-c .Napewno Bedzie Dobrze❤️a jak Wam idzie przeprowadzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wszystkim rannym ptaszkom. No i nie ma znaku od Inki. Zaczyna mnie to niepokoić,ale nadal jestem dobrej myśli. Nie chce mi sie pisać o niczym innym,może potem jak już będziemy wiedziały że wszystko jest ok. Idę zająć się małą bo zaczyna mi marudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki weszłam właśnie na nasz topik a tu takie wieści :( ,Ineczko kochana trzymaj sie bardzo moooocno cię tulę i mam nadzieję ,że jest wszystko dobrze ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej i..nic:( Myśle,ze Inkę zostawili na obserwacji. inaczej odezwałaby się. Moze napisała do Begi... Jak nie myslę,ze trzeba zaesemesować do Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili 🖐️ ja tez uważam ,zeby Bega moze sms napisała ,aczkolwiek boję się o Ineczkę i boję się odpowiedzi , czemu zawsze musi się cos dziać -nie moze byc wszystko ok :(, mam nadzieje ,że te plamienia ustąpiły i bedzie wszystko tak jak być powinno ,czyli dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wyczytałam teraz na innym topiku ,że jakaś babeczka miała plamienia i dali jej leki ,leżała i wszystko jest dobrze ,więc myślę ,że z naszą Ineczką też bedzie tak ,może poprostu zoatała na obserwacji ,podaja leki i będzie dobrze ,musi być dobrze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny 🖐️ widze ze nic nie wiadomo:( begus moze juz wyslij smska z zapytaniem co???dali spokojnej podrózy i sopkojnego powrotu.......enex :( aj nie wiem co napisac..........:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak jak agunia napisała ze nie chce sie o niczym innym pisać bo cały czas mysli wokół Inki krążą,Ineczko wszystkie tu jestesmy z Tobą i modlimy się za fasoleczkę by nic jej się nie stało,wiem ze sie powtarzam,ale co innego moge napisać trzymaj się Ineczko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda nic innego nie ma sie ochoty pisac.........bega odezwij sie czy wysłałas smsa??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, aż łzy mi poleciały jak przeczytałam kilka ostatnich postów.... Muszę leżeć , ze szpitala wrócilam, bo nie bylo sensu zostawać, dostałam zastrzyk który mam brać co 5 dni i leżeć Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×