Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

a ja dalej na gosci czekam :) mamulko łobuzie jeden ;) wcale sie nie dziwie ze spontany sa najlepsze tez tak lubieeeee:D u mnie własnie zaczał sie sluz płodny ale bólu jajnika nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj alibabko:) ja sie tez z tym zgadzam:) tylko najsmieszniejsze jest to ze planowalam dzialac na dziewczynke,a tak nas ponioslo ze wszystkie plany poszly w las;) czy to zbieg okolicznosci ze mezus przyjechal wlasnie w te dni? i ta cala otoczka? widac tak mialo byc:D teraz bede czekac z 2 tgodnie,moze po drodze zrobie test mysle ze szanse sa bardzo duze dziewczyny-jak sie ciesze ze moze moze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moni:D no ja taki lobuz jestem;) moni-bo bede sie zastanawiac,czy chce czy nie chce bo mam takie czy inne obawy a tak poszlismy po calosci,no i czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni dzialaj i tyle pewnosci i tak nie ma zadnej ze sie uda pozatym ja mysle ze my juz nie mamy 20 lat i moze byc troche trudniej zajsc w ciaze my chyba dzis pojedziemy na karuzele z chlopakami,ladna pogoda jest musimy sie jeszcze nacieszyc naszym sloneczkiem bo niedlugo wyjezdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko kochana co ma byc to bedzie:D a moze sie uda????? kiedy termin planowej @ ,chyba masz tak jak ja na 13.05.co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda ze chyba zajscie w ciaze po 30 to juz wyzsza szkoła jazdy:) no ale sa i takie dziewczyny co za pierwszym razem i juz ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dziewczyny termin@ na 14.05,ale prawdopodobnie owulkę miałam 12dc to i @ przyjdzie wcześniej. Jednak jestem pełna nadziei,że wredota nie przylezie przez conajmniej rok.TAK BARDZO BYM CHCIAŁA :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni-12,13 u mnie 26-27 cykl trwa choc ostatnio mi sie skrocil moni,babo jedna dzialaj i tyle akurat ladny czas dla ciebie;) zeby cos zbroic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki ;) 🖐️ wszystkim Mamulko=niezła jesteś:) Pamiętaj że w owulkę też bywają dziewczynki,ale widzę że Ciebie cieszy sama perspektywa ciąży 🌻 Moni= a Ty co postanowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj janeczko:) wiem,wiem= to jest matka natura i my mozemy jej probowac dopomoc natomiast ona jak bedzie chciala to i tak zrobi swoje;) dziewczyny tu nie raz pisaly,ze ktoras szla na monitoring,mial byc chlopiec na 100% i odwrotnie a i tak zycie zweryfikowalo pewnosci zadnej nie ma choc ostatnio powiedzialam mezusiowi,ze czuje iz bedzie chlopiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys pisalam,jako argument przepowiadajcy na chlopca =ze nie umiem myc dziewczynek;) cale zycie tylko pisiaki i pisiaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijci
👄🌼❤️W👄🌼❤️ 👄🌼❤️I👄🌼❤️ 👄🌼❤️T👄🌼❤️ 👄🌼❤️A👄🌼❤️ 👄🌼❤️M👄🌼❤️ Wszystkichhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Serdecznieeeeeeeeeeeeeeeeeeee 👄🌼❤️ zagadka ---Kto ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie
pudlo;):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam synka 6-letniego,który się już strasznie dopomina o rodzeństwo a dokładnie o braciszka. Mój mąż też woli 2 syna,ale rozumie moje chęci na dziewczynkę (śmiech)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanka? ona lubi tak zawsze kolorowo alibabko,ja tez jak bylam z drugim synkiem w ciazy,to miala byc cora wiec cie rozumiem:) jednak,wazne aby bylo zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ja też tak myślę ŻEBY TYLKO ZDROWE. A ten pomarańczek to albo roksanka albo ronja......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadnijcie
:D:D:D : D tak musisz zrobic ale bez spacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jestescie Kochane Bystre Dziewczynki 👄🌼❤️👄🌼❤️ Mamulko trzymam mocno kciuki za dwie kreseczki na tescie za dwa tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janeczko chyba odpuszcze i poczekam do lipca;)chociaz moj M juz mnie kusi:P jak zatanczy to sie skusze:P ja stawiam ze te serduszka to roksanka lub ewelinka:) alibaba wrazie czego jak teraz tez wyjdzie chłopczyk to za trzecim razem bedzie cora;) aha dzis mis ma imieninki to naj,naj dla ciebie misu szybkiego i łatwego porodu:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam dac pomaranczowy nick \"zagadka\"...ale chyba jest zajety bo mi nie chcialo pojsc dalej....buuuu bawilismy sie przy sniadaniu w zgadywanki i jakos mnie tak natchnelo:D Alibaba jak chcesz np kwiatek to musisz wpisac slowo\"kwiatek\" dac w te klamry [ ....]....albo slowo \"serce\" lub \"usta\" 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis pytalas kiedy monitoring........ odp.....jutro o 16....jutro 13dc mam ciekawe....zawsze chodzilam w 12dc...ale wypadla niedzielka...dobrze ze u nas jutro normanie pracujacy dzien....ale we wtorek wolne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawooooooooo jest jeszcze jak sie nie myle \"beksa\" 😭 \"cool\":classic_cool: i :) : ) :( : ( :o : o ;) ; ) :p : p :D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×