Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Gość Renia34
Kazdy ma prawo wypowiadac sie na forum.PO TO JEST FORUM .Tylko egoisci tacy jak ty wypraszaja innych,zreszta czesto tutaj to stosujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę ,że wszystko dobrze:):):) Ja od rana strasznie zalatana jestem-kilka spraw urzedowych,które to \"uwielbiam\":( ale z bańki już No i poszłam na urodzinowy poczestunek z moim trzylatkiem:)Do Hortexu. Aguniu-Twój też dziś sie rodził? bo cos pisałaś... Oczywiście nie muszę pisać ,ze pomiedzy wszystkimi sklepikami,zaułakami i zakupami- natarczywie myślałam o Ince. A jak przyszłam odrazu dopadłam kompa-a tu takie dobre wiesći:) Inka-odpoczywaj sobie:)Będzie dobrze:) Misiu,Dana-życzę wam aby ta ostatnia prosta była pełna spokoju i radośći. I czekamy na dobre nowiny:) Dziewczyny-buziaczki❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny(bambi i Renia) -Jak najbardziej każdy ma prawo się wypowiadac i dołączyć w dowolnej chwili. Przecież żadna z nas nie jest prywatnym właścicielem tego forum. Jeśli są to normalne wypowiedzi a nie złosliwości-to uważam .,że dziewczyny zawsze miło witają nowe osoby. Ja przynajmniej poczułam się odrazu zaproszona i mile przyjęta. Cały czas dołączają sie nowe osoby wiec uważam ,ze wasze zarzuty są bezpodstawne. Chcecie pisac-piszcie:) Ja was w każdym razie do tego zachęcam. Nick zaczernia się poprzez wejscie w preferencje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Begus:) Ale fajnie,ze już jutro masz wizyte:) Wiążesz z nią pewnie wielkie nadzieję:) Jak tobie się uda-to prorokuje,ze pani doktor będzie miała dłuuugą kolejkę naszych dziewczyn:) Moze i ja się dołącze...;) Jakie plany na długi w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili nasze plany jakos tak sie rozmyly i wlasciwie jestesmy stacjonarnie w dom z wyskokami nazwijmy to....sobota domowa totalnie taka porzadkowo-ogrodkowa...bo mamy zaleglosci.... a niedziela u znajomych, wtorek tez...wiec bedzie towarzysko zapewne...i spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu tez można fajnie wypocząć-a taki czas laby przydaje sie zarówno dzieciakom jaik i rodzicom:) oby tylko pogoda była-bo prognozy ponoć średnie:( Ja jeszcze szysbko korzystając ze słonka pranie wieszam i lecę na rade zesp. ale u nas patelnia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was już jakiś czas, też jestem pomarańczowa i niestety \"wstyd\" mi za moje \"pomarańczowe\" koleżanki. Ja jeśli nie mam nic do powiedzenia to nie piszę, niestety ludzie są różni. Jeśli mogę się wypowiedzieć i skierować to do pomarańczowych, to uważam że Bega jest jedną z fajniejszych dziewczyn na tym forum, a zarzuty skierowane w jej osobę całkowicie bezpodstawne> Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny esa to JA!!!!! bega...robilam proby i patrzylam jak mozna sie podszywac itd.... takze nie czytajcie tego postu na serio.... sprawdzalam jak sie mozna podszywac itd... bo mam dziwbe wrazenie ze amy tu jakichs podszywaczy, ale moze mam tylko urojenia??? takze zrobilam sobie reklame dla jaj!!! :D buziaczki i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj esa-pisz z nami:) Skrobnij coś o sobie:) Nie muszę mówic ,ze obiema rękoma podpisuję się pod Twoimi słowami o Bedze:) A przepraszać za nikogo nie musisz-naprawde;)Myślę,ze to duże dziewczynki;) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili kochanie....esa to ja...juz napisalam powyzej robilam proby i zdaje sie nawet pod czarnym nickiem mozna sie poszywac!!!! a o bedze pisalam jaja sobie ale fajnie ze tak uwazasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ty łobuziaro;) Pewnie,ze tak uwazam:D a co:D Esa-jestes fajna laseczka:D Pozdrów Bege:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo juz wiesz Lili wkurzylam sie po raz pierwszy na te macici8elki pomaranczowe....co jak co, duzo o mnie mozna pewnie powiedziec, ale na pewno nie to ze jestem wscibska a tym bardziej NIGDY nikogo nie wyrzucalam!!! malo tego nawet zawsze dyskutowalam z macicielami i zazwyczaj zawsze zmmienialy ton i stawaly sie normalne!!!! ale tym razem.... a zreszta.... sorki za ta zabawe ale musiama posprawdzac!!!! grunt, ze lubei sama siebie co ? :D :D :D swoja droga niezla jazda takim dwulicowym byc...ale ja tak nie potrafie niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra lili pozdrowie ese, a esa pozdrowi bege!!! :D od dzis bede bega-es co ty na to? taki przydomek przyjme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie moge esy ucalowac niestety....:P bo to awykonalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co bega esowata... w ogóle sie nie przejmuj bo nawet nie ma o czym mówic. Absolutnie nie jestes wścipska-a troski ze wścipstwem raczej się nie powinno mylić. Wiesz do wszystkiego mozna sie przyczepić-jakbyś się nie interesowała -to powiedzą ,ze nieczuła jesteś:D itd Chyba większosci z nas się już oberwało-ale nie należy się tym przejmowac... A tym bardziej wchodzić w zbędne dyskusje. Tak mysle;) A grunt to samoakceptacja :D głowa do góry:D swoja droga ciekawe ile tych czarnych nicków mozna mieć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ...wlasnie konwersowalam z daily..smsowo..napisala mi smsa, zapytala co z inka , ewelinka tez pisala do mnie ..i co? to znaczy, ze wsibska jestem bo ....jakis obled... ale do rzeczy...macie pozdrowienia od daily!!!! a teraz pojde sobie z mikulcem do sklepu muzycznego bo nam sie stroiki koncza, a przed nami tyle wolnego a grac trzeba....wpadne potem buziaczki lili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rrrany ale napisałam wcześniej \"wscipstwem\" trochę głupio sie może skojarzyć:D sorki za byka) Pa KOchana ja tez zmykam:) dzięki za pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D Bardzo rzadko sie udzielam, ale zapewniam czytam codziennie;) Inka mam nadzieje, ze z Twoja kruszyna wszystko w porzadku:) Jak juz dziewczyny napisaly, lez, odpoczywaj, a plamienia zdarzaja sie czesto i wszystko konczy sie pomyslnie. Begus Ty sie w ogole nie wkurzaj na jakies pomaranczowe wypowiedzi. Zawsze sa ludzie i ludzie;) najlepsza odpowiedzia na takie docinki to totalne zlekcewazenie i po prostu nie odpisywanie na nie. Po co dyskutowac z kims kto ma zle zamiary i z wypowiedzi wynika, ze chce zaszkodzic z dosc nielymym slownictwem. Rokasanko dla Ciebie oczywiscie😘 moje dzieci to tez raczej spiochy;) jak ja zreszta. Wieci tak sie kiedys zastanawialam, bo ja poczelam syna w 10 dniu cyklu przy cyklach dokladnie 32. To chyba nie za bardzo zgodne z Wojcikiem? Pamietam ten dzien,bo myslalam, ze jeszcze uda sie bez zabezpieczenia;) ale mam malego rozbojnika;) corke natomiast pamietam, ze 2 dniu przed owulacje, wiec sie zgadza. Fakt, ze ja nie jestem az tak bardzo zapoznana z ta metoda jak Wy. Moni to Ty w koncu idziesz do pracy i dzidzie w miedzy czasie planujesz? Pozdrawiam reszte dziewczyn🌼[kwiatek🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!! Czytanie tego topiku to już mój dzień powszedni.Jestem zawsze z wami myślami i kibicuję każdej .Sama jestem w trakicie staranek o wymarzoną córeczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Dawno nie bylam lecz czesto czytam.Troche sie tu dzialo!A u mnie narazie oczekiwania na nienadejscie@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kroma mój synek też jest z 10dc przy 28dniowej@.Teraz starania o dziewczynkę zakończyliśmy też na 10dc i zobaczymy czy się uda.Chociaż korci mnie żeby spróbować 11dc.Może mi doradzicie co ma robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest z ta tempka?Jak najnizsza to owulka a jak skok oconajmniej4 stopnie to po owulce?Bo sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ali?Wiesz ja to mam b niska zawsze tempke.35,9-36.A teraz36,9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też strasznie nie lubie tych obliczeń i oberwacji stres przy tym okropny brrrrrrrrr.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od niedawna mierze.Lecz u mnie to sprawa sprzeczna,poniewarz mam nieuregulowany tryb.Pracuje na3zmiany.I tempka sie niezgadza.Jedni mowia zeby mierzyc nawet3razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×