Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

ale cały czas masz tak niską? czy przed owulką ci spada? bo mi przed owulką spada o 4 krechy a po niej wzrasta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie odpuszcze z ta temperatura.Bede dobrej poprostu mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale najbardziej wiarygodny wynik to chyba ten ranny ja w ciągu dnia i wieczorem mam dość wysoką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas niska.Tutaj wchodzi taka studentka nieraz i mowila ze jak jest najnizsza to jest wlasnie owulka.Ale ja juz nie wiem Kazdy przeciez jest inny.Zresztu u mnie to bez sensu bo mierzenie temp.o4rano mija sie z celem,mam wtedy35,9-36,0 Dlatego mierze popoludniu lub w pracy ok10ej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym dzieckiem zaszlam w7cyklu staran,lecz minelo juz7lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja mam też dziwnie bo wraz z początkiem dni płodnych dość intensywnie boli mnie brzuch i jajniki a w trakcie owulki prawie wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dziwnie bo swego czasu to na owolke mnie jajnik lewy bolal.Teraz mnie tez boli ale wczesnie bo odrazu po@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo?pierwszy m-c?to o czym my tu rozmawiamy.Moze ci sie udac za m-c.Z tego co widze to ty mloda jestes.Masz25latek.NIe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajeczkowanie i skok tempki?Nic juz nie rozumiem.Widocznie kazdy jakos inaczej to przechodzi Mnie sie wydaje ze mialam juz owulke w10dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasamie to wydaje mi sie ze ja caly czas mam sluz i zglupialam juz.Poprostu odpuszczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie za wcześnie na owulkę w 10dc przy twoich 30 dniowych@ ja mam zazwyczaj 13-14dc no chyba że przez to moje planowanie mi się poprzestawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beguś z tym podszywaniem to troszkę nie tak. Nikt raczej nie będzie się podszywał pod czrnym nickiem, bo ponoć łatwo można taką osobę namierzyć i zdemaskowć. Dokładnie nie znam się na tym, ale wiem, że bezpieczniej pisać na pomarańczowo. I Naprawdę nie warto zastanawiać się, że to ktoś z nas się podszywa, bo zrobi się niemiło. Na czerwcówkach też tak było. Dziewczyny zaczęł się same podejrzewać o pomarańczowe wpisy, zrobiła się nieprzyjemna atmosfera i dużo dziewczyn odeszło. Najlepszy sposób na pomarańczowe, niemiłe uwagi to poprostu lekceważyć je i nie odpowiadać. Nie wdawać się w zbędne dyskusje. Jak narazie nasz topik jest jednym ze spokojniejszych. Niech tak zostanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to z tym podszywaniem?Kto sie podszywa?I o co chodzi z bega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega=> ale Tobie chyba kolory nie wyszły :P :D A tak pozatym to jesteś fajna babka i nie przejmuje się takimi uwagami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwus...alez ja wcale nie mialam ktorejs z nas na mysli...tak sprawdzalam czy mozna, czy latwo itd itd...robilam rozne kombinacje...ot....i stwierdzilam tylko tyle, ze na nasze warunki nawet czarna moze pisac bzdury a nasz topik naprawde jest wyjatkowy bo nie ma w nim tego jadu i wcale tu nie zagladaja zadne oszolomy i maniacy...czasami jakis pomaran namaci ale tak samo szybk jak sie pojawil tak samo szybko sobie odchodzi...bo ui nas nie ma poklasku i my jestesmy tak fajne babki, ze az glupio takim dziwakom ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o sylwus pisalysmy razem.....:D a kolory nie pomylily mi sie probowalam i orange i black...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×