Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

mamulko kochana ,moim zdaniem to ciąża a plamienia mogą występować w czasie spodziewanej @ , ale idż może do lekarza , czy do szpitala i skonsultuj się z lekarzem ,sama pisałaś ,że powinnas brać dupfaston , więc myslę ,że idż po recepte ,żeby sie wszystko dobrze skończyło .Trzymam kciuki i życzę powodzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-Dziekuje ci za troske czuje ze zbliza sie okres,ale chce zrobic te bete i miec penosc 100% we wtorek musze podjac wazna decyzje dotyczaca mojej pracy a tym testom to ja juz nie wierze zaraz lece jak wroce dam znak pa pa moje kochane kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No....wreszcie;) Mamulko-ja myslę,ze po prostu masz plamienie w terminie @.I tyle.Wiele kobiet tak ma. Zrobisz bete i będziesz widziała na 100%. Po co sie zadręczać? Wierzę ,ze jest dobrze I TYLE:) Sciskam pozostałe dziewczyny Koko,Nastka🌻 Maju-współczuję-my tez niedawno przechodziliśmy to cholerstwo:( Dobrze że mąz jest ...bo samej by ci było ciężko...Oby tylko na dzieci nie przeszło... Ja przynajmniej przez jeden dzień wstac nie mogłam z łóżka:( Zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dobrze,że jes mąż, bo jakoś mi kiepsko, w brzuchu jak w maglu. A dzieci były trochę podziębione, ale tam taki mały katar.Oby je nie dopadło, bo w poniedziałek mój M znów wyjeżdża do Warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Maju teraz doczytałam kochana ,ale ci cholerstwo przypałętało , dzieci trzymaj z daleka od siebie jeśli możesz , w tamtym roku mój 13 latek wylądował w szpitału , bo zaczął się odwadniać , nic organizm nie przyjmował , więc musiał dostać kroplówki . Ni e chcę cię nastraszyć ,ale naprawdę to jest zarażliwe . Życzę szybkiego powrotu do zdrowia Mamulka jak wrócisz to daj nam znać a ja nie wiem mam strasznie wilgotno jakbym miała owu ,tylko ta wydzielina taka białawo -żółtawa i coś brzuch mnie boli .Kurczę tak się zawzięłam na to odchudzanie ,że wczoraj 2 treningi pod rząd ćwiczyłam , a dziś ten brzuch mnie tak boli 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, co ma być to będzie. Dzieci miał to już nie raz, jakoś wyszły obronną ręką. Miejmy nadzieję, że się nie zarażą. Ciężko trzymać je z dala od siebie, Małgosię piersią karmię. Dzięki wam dziewczyny za troskę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja na chwilke🖐️ mamulko ja w pierwszej ciazy,tez miałam plamienia i dostałam dufaston:) wiec dobrej mysli jestem:) dzis mam gosci wiec,biore sie za sprzatanie:-o,majeczko przykro mi z powodu wirusa:( mam nadzieje ze szybko przejdzie..... koko chyba mnie motywujesz na odchudzanko!!!!!!napisz co jesz i jak cwiczysz:) pozdrawiam i zycze miłego dnia🖐️ pózniej wejde zobaczyc jak sprawa z mamulka:)👄 roksanko odezwij sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem obrocilam taxi raz dwa fakt ze ten szpital troche daleko juz po pobraniu placilam 20zl wynik mysle ze o 13.00 sprobuje zadzwonic pobranie bylo o 11.30 a taka mila pani pielegniarka mowila ze godzine,poltorej,bo ta krew musi skrzepnac kochane moje,tak sie ciesze ze was mam dziekuje za slowa wsparcia:) masz racje lili-juz nie bede sie katowac w sumie moglam od razu isc na te bete,a nie tracic kase na te cholerne testy 4 testy-wszystkie pozytywne u mnie juz na majtkach sluz z krwia,wiec pewnie sie rozkrece:( moni-tobie tez dziekuje za te dobre slowa nawet nie wiecie dziewczyny,jak czlowiek jest tak sam bez meza,jak dobrze ze moge miec w was wsparcie w koncu jestescie DOSWIADCZONYMI MAMAMI:D z kim ja bym tak mogla pogadac? moja dobra kolezanka w pracy pozatym ona nawet nie ma pojecia o tych testach,betach i innych pierdolach a wy wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-kochana uwazaj na dzieci tzn.kontroluj moj maly kiedys przez to dziadostwo na dzieciecym lezal,bo sie odwadnial dawaj im duzo picia,bo szkoda dzieciaczkow my to inaczej przetrwamy,ale dzieci sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka, po to mamy ten topic, żeby się wspierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maju-zaluje ze wczesniej nie poszlam na te bete koszt bagatela 1,5 testu ciazowego a psychika zaoszczedzona teraz juz bede wiedziec czy to ciaza,czy jakies zaburzenia czy moze juz po ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno,wzielam ten dzisiejszy test ze soba i pokazalam pielegniarce i ona tez potwierdzila ze widac mocno te druga kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko tak sie ciesze ze pojechałas i juz wróciłas:) teraz zostawiam kompa odpalonego zeby byc na bierzaco z info:),wiesz jak to jest ciaza i beta bedzie wysoka to moze na pogotowie i wypisza ci dufaston na podtrzymanie ciazy??? no zobaczymy jak sprawy sie rozwina:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka Ty powinnaś wziaść Dophoston i to natychmiast. Sama pisalaś, ze tak Ci mówiła gin więc nie pojmuję na co Ty czekasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwonilam i jeszcze nie ma wyniku mam zadzwonic o 13.30 inka-ja nie mam pewnosci ze to ciaza!!! na razie musze czekac na wynik bety i wg tego dzialac dalej badz nie nie wiem tylko gdzie w sobote zalatwie ginekologa aby mi zapisal ten duphaston jak pojade do szpitala na ostry dyzur,to pol dnia tam spedze naogladam sie ludzi z wypadkow,nie,nie dziekuje za takie negatywne doznania moja poradnia juz nieczynna ale na ogrody maja dyzur,wiec jak beta bedzie na tak,to chyba ogolny moze mi wypisac duphaston???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka własnie mysle ze pojedz na pogotowie do ogulnego,i wtedy lekarz powinien tobie przepisac dufaston

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni,najpierw czekam na wynik bety ten sluz mialam tylko rano,teraz nic a na majtkach ma taki brudno zolty kolor mierzylam teraz tempke i 37,4 chyba w dzien sie podnosi nadal ciagle latam siusiu jeszcze 20 minut KATORGA jak sie okaze beta na tak,to musze dzialac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko własnie jak bedzie na tak to lataj i szukaj lekarza co musi tobie przepisac duphaston.... zebys wiedziała te 20min to katorga dla mnie tez:Pa tak tempka w ciagu dnia sie podnosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko-denerwuję się razem z Tobą... Czekam z nadzieją:) Zaraz wszystko będzie jasne:) Choć dla mnie.............................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Moniś:) Też podglądasz co? A u Ciebie? co tam-kolejny teścik naszykowany?:D żartuje;) Ja też czekam na @...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lili wiesz ja chyba powinnam zmienic nik na testowaczka:P,teraz tez czekam jak sie rozkreci@ ,no ale cos jej ciezko idzie, a moze ty tez w ciazy lili,w sumie to ty nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz@??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Stary dzis w pracy a ja nadrabiam zaległości domowe A wieczorem miałam dwie parapetówy do wyboru:D Jedna z mężem i dziećmi a druga babska...zgadnijcie którą wybrałam?:D:D Na moim osiedlu mam naprawde kilka super kobitek-mamusiek. Staramy sie spotykać przynajmniej raz na dwa miesiące na wieczornym piwku(winku) i plotach... Nasze dzieciaki są razem w przedszkolu. I jakos sobie pomagamy wzajemnie.Przy odbiorze dzieci lub opiece nad nimi. Jestesmy strasznie rózne ale świetnie się rozumiemy:) Bardzo się cieszę ,ze je mam:) No i właśnie jedna z nich się przeprowadziła-na szczęsie tylko 2 bloki dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jest 146,26 jutro byloby 4 tygodnie od ostatniej miesiaczki to nie za malo??? inka-co ty sadzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle lili ze idziesz na ta babska:D ja tez bym na taka poszła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni-nieeeeeee w ciąży to na 100% nie jestem:) Byłam na usg przeciez i potwierdziło się ,ze II faza cyklu. Ale u Ciebie....kto wie? Coś Poka się nie odzywa nie? I Roksi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka gratulacje jestes w ciazy:D🌻,nie nie jest zamała beta ,w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka-ja ciemniara jestem... Czekam wiec na interpretacje:) Inka gdzieś wcześniej te normy podawała. zaraz szukamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulka to gratulacje!!! Ale powinnaś gdzieś jednak jechać po ten Dophoston, jeśli mialaś takie zalecenia, bo na jakiejś podstawie lekarz mówił Ci że bedziesz musiala to brać. Może jedż na ostry dużur ale od razu na patologię ciąży albo na położniczy i powiedz że nie mozesz się skontaktować ze swoim lekarzem a musisz to brać. I odpoczywaj- zwłaszcza teraz w terminie @. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×