Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

wiesz i tak w podbrzuszu mnie coś zakłuje czasami tak dziwnie,no ale cały czas mam jeszcze nadzieję że to przed @ tak mi się robi mamulko u Ciebie to wszystko w porzadeczku bedzie zobaczysz:) jak tylko bedziesz miała taka mozliwość to wypoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastko zrob jutro test zobacz mi pokazal we wtorek popoludniu slabiutka kreseczke,a w piatek,sobote mialam termin moze jednak zaskoczylas? teraz masz wszystko pod kontrola,to byloby fajnie?prawda ide sie polozyc dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu=> to jest naczyniaczek. On będzie bledł, ale może się utrzymać aż do okresu kiedy dziewczynki będą dorastać. Jednak mam nadzieję, że szybciej zniknie. Moje chłopaki mieli to na pleckach i już tego nie mają od dość dawna. A było to znacznie bardziej widoczne niż u naszych maleństw. Napewno kiedy dziecko płacze to się nasila prawda? No i jesteś też szczęściarą, Dana również i strasznie się z tego powodu cieszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór dziewczynki mamulko cieszę się ,że plamienia ustały :) nastus ,a może to ciąża :D dziewczyny nie wiem co się dzieje ,ale mam dużo śluzu takiego białego z grudkami ,ale rzadki i takie mam uczucie wilgoci , kurczę może tak macie przed@ , 7 dni do niej a piersi mi nabrzmiały jak przed@ tylko śluz dziwny , a tempkateż nie ciążowa , bo 37 albo 36,9 , a na ciążę musi byc ponad 37

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko, skoro twierdzisz, że musi ponad 37... znaczy... nigdy w ciązy nie byłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ misiu czytałam w necie ,że przez 2 tygodnie utrzymuje sie tempka ponad 37 , a ty nie miałaś takiej na poczatku ciąży , a śluż miałaś taki j/w jak tam dzieciaczki , Maciuś daje ci pospać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki chyba już nie doczekam się na żadną , więc idę się położyć 🖐️ a swoją droga Poczka - Foczka gdzie ty się podziewasz ,nie zajrzysz do nas ,oj nu nu :P .Daj znać co tam u ciebie kochana zajrzę rano na kawkę ,może któraś wpadnie ....dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na chwilke...wszystko przeczytalam .................. mialam upojny weekendzik wiec nie mialam czasu wchodzic do neta, ale juz wszystko wiem... MAMULKO USCISKI 🌻 🌻 🌻n 🌻 🌻 ale fajnie...... lubie taki ruch......oby tak dalej.....!!!!!!!!!!!!!! trzymajcie sie moje drogie duzo zdrowka dla wszytskich brzuchatek a cierpliwosci i wytrwalosci dla staraczek... buziaczki kochane ... mam nadzieje, ze uda mi sie jutro wpasc, chociaz jutro mikus wyjezdza na konkurs, mialam jechac z nim, ale sie wylgalam i dobrze, on jest juz na tyle samodzielny ze nie ma takiej potrzeby a ja tylko niepotrzebnie sie bede stresowala... poza tym odebralismy samochodzik, jest super, jazda rownie supr tylko juz nam kolpaki 2 ukradli, niezle co??? ach proza zycia... aguniu ja tez zawsze dostawalam od razu po polodu okres mimo, ze mikusia np karmilam TYLKO i wylacznie piersia przez osiem miesiecy!!!!! nie dopajalam nic kompletnie nie dostawal innegi i co??? odrazu po pologu okres...takze nie wiem od czego to zalezy... poza tym u mnie ok..tzn zycie sie toczy, brzuch pobolewa i jajniki pokuja czasem, piersi coraz twardsze i pobolewaja przy dotyku, do @ ok 7 dni, takze standard...czekam jak zwykle z pokora .... jedyny objaw ktory jest inny niz zazwyczaj (ale to pewnie zasluga duphastonu) to bol brzucha taki nieprzyjemny ktory codziennie od jakiegos czasu juz wystepuje...nigdy tak nie mialam ale nigdy nie bralam zadnych hormopnow tez...:) kochane ide spac bo mam jutro znow taki latajacy dzien....ale postaram sie wpasc.. buziaczki ogromne !!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ wstawać śpioszki i na kawke zapraszam , mam wprawdzie tylko 20 minut , bo zaraz na trening jade .Kurczę dieta i ćwiczenia i ....poszło wszystko na marne ,wczoraj bylismy na Komunii i pojadłam trochę ciasta ,dzis powinnam iść na 4 treningi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze-jestem pierwsza:D dziewczynki,te bole brzucha to niestety bole jelitowe na szczescie nie na poronienie... dziewczyny w nocy tak mnie bolal brzuch,te jelita ze nie moglam spac myslalam ze umre i mialam glupie mysli te bole utrzymuja sie od przeszlo tygodnia,ale w nocy to byly tak mocne ze spac nie moglam zawezwalam pogotowie,byli o 4.00 pani doktor,znam ja z poradni mojej stwierdzila ze to nie bole ciazowe bo zlokalizowane sa za wysoko ten bol az mi promieniuje do pasa zasugerowala ze brzuch miekki i nie wyglada to na zapalenie otrzewnej dostalam jakis zastrzyk rozkurczowy,bezpieczny dla dziecka i usnelam o 4.30 jestem wykonczona powiedziala mi ze czasem tak bywa przy pozamacicznej i mam zaczac leczenie od kontroli u gina ale ja przeciez bylam badana w czwartek i ginka stwierdziala ze to bole jelitowe dziewczyny nie wiem co mi jest to i tak za wczesnie na usg aby wytropic pozamaciczna to jets taki bol jakbym miala takie mega wzdecia mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochani....👄 nie umie wejsc na ostatnia stronke😭 ale mam nadzieje ze wskoczy mi jak wysle tego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ roksanko ,ja tez mam problem z wejściem na kaffe 😭 ,kurczę jak mam czas to coś mi net szwankuje , ciekawe czy wejdzie post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze-jestem pierwsza:D dziewczynki,te bole brzucha to niestety bole jelitowe na szczescie nie na poronienie... dziewczyny w nocy tak mnie bolal brzuch,te jelita ze nie moglam spac myslalam ze umre i mialam glupie mysli te bole utrzymuja sie od przeszlo tygodnia,ale w nocy to byly tak mocne ze spac nie moglam zawezwalam pogotowie,byli o 4.00 pani doktor,znam ja z poradni mojej stwierdzila ze to nie bole ciazowe bo zlokalizowane sa za wysoko ten bol az mi promieniuje do pasa zasugerowala ze brzuch miekki i nie wyglada to na zapalenie otrzewnej dostalam jakis zastrzyk rozkurczowy,bezpieczny dla dziecka i usnelam o 4.30 jestem wykonczona powiedziala mi ze czasem tak bywa przy pozamacicznej i mam zaczac leczenie od kontroli u gina ale ja przeciez bylam badana w czwartek i ginka stwierdziala ze to bole jelitowe dziewczyny nie wiem co mi jest to i tak za wczesnie na usg aby wytropic pozamaciczna to jets taki bol jakbym miala takie mega wzdecia mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam problem z kafe!!! ja zaraz jade po duphaston i ginka mnie zbada musze sie jeszcze spytac kiedy mi moze zrobic usg,zeby bylo malenstwo widoczne roksanko-boje sie czy to nie jest pozamaciczna i stad te bole brzucha w gornej czesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o roksi weszło , kochana u ciebie który dc i powiedz mi jak to jest z tą tempką , ja chyba znów mam nieziążową ,bo dziś mam 36,6 i brzuch mnie zaczyna bolec tak na @ ,a jeszcze 6 dni 9choć nieraz tak wcześnie boli) , jedyny dziwny jest ten śluz ,chyba takiego rzadkiego to jeszcze nie miałam przed @ , albo znowu mam jakieś schizy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko ja tez mam podobny sluz....:D ja jeszcze ze dwa dni.... chyba kupie dzis test bo mnie juz skreca..... a mialam tego nie robic:p a dzis....(dawno tak juz nie mialam) wstalam i pierwsze co musialam cos przegrysc tak mi sie nie dobrze zrobilo:D buuuuu znowu mam omamy:D Mamulko Kochana jak sie czujesz??????wysylaj nam cos tych Twoich fluidkow ciazowych....bo chcemy do Ciebie dolaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kokus kochana...ale dzis masz 7 dzien po owu......wow.... wiec sie ciesz....bo ten lekki spadek moze oznaczac wlasnie zagniezdzanieeeeeeeeeeeeee:D:D:D seriooooooo....jak jutro sie podniesie i bedzie roslo do ok.37 to super znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulka współczuje tej nocki ,wiem jak bolą jelita , bo często mnie też dolały , ale pobrałam leki i na razie spokój ...tfu,tfu ....Mamulko ,ty nie gadaj głupot o pozamacicznej ,na pewno jest wszystko w porządku ,idż do lekarza ,niech cie jeszcze raz zbada i zobaczysz ,że rozwieje twoje wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nawet nospa forte nie pomaga jak zasnelam to przestalo mnie bolec,moze nawet z niewyspania a teraz jak chodze znowu mnie boli buuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze roksi kup teścik , to bedziemy juz wiedziały ,Boże ja oczywiście miałam wcześniej nie testować :P ,no ale mamulki test 3 dni przed @ nie oszukał ,więc może i nas nie oszukają :D ja też sobie kupię i w piątek zrobię :P Roksi obyś z tym zagnieżdzaniem miała rację , no najgorzej jak mi jutro tempka nie skoczy , to się wkurzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko Kochanaaaaaaaaaa......nie wierze w to ze to pozamaciczna.... Ona najczesciej daje o sobie znak ok 6 ....7 tyg....teraz jest jakby co jeszcze za mala zeby Cie tak bolalo.... to musza byc jelita.....musisz koniecznie zadbac o to zeby sie regularnie wypruzniac...a przedewszystkim \"gazy\"...kup sobie jakas herbatke anyzkowo-koperkowo-kminkowa.....zobaczysz ze Ci pomoze...a napewno nie zaszkodzi....ja tez mialam problem na poczatku ciazy z \"gazami\"....doslownie kolka jelitowa...jak u niemowlaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...wyprozniac .....sorki...ale i tak nie umie napisac polskich znakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamulko ja to brałam leki na jelita ,jakiś duspatalin i coś na r ,ale kurczę nie pamiętam nazwy ,a poza tym mogą do tego u ciebie dołączyc bóle brzucha ciążowe i ból może się kumulować , więc poprostu idż dzis do lekarza i sprawdż ,bedzie dobrze , zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamulko zeby wykluczyc pozamaciczna ---niech Ci pani doktor wysle kilka razy na BeteHCg...i sprawdz czy prawidlowo rosnie...nie pamietam jak to bylo...ale jakos co trzy dni powinna mniejwiecej 3-krotnie wzrosnac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko,roksanko,tak mnie boli:( czuje sie nie do zycia nawet nie moge sie cieszyc malenstwem,tylko zyje w stresie roksanko,bralam espumisan,to mi troszeczke pomogl to taki lek ziolowy na recepte wczoraj nie robilam kupki,czuje sie taka pelna dziwne po kawie zawsze lece,a dzis nic dzwonilam dzis do mojej lekarki,tej co chodzilam prywatnie z synkiem mlodszym ona mi prowadzila ciaze zagrozona ona przyjmuje we w torek,ale poprosilam ja i mnie przyjmie dzis o 17.30 zrobi mi usg,dopochwowe ta ginka co mialam do niej jechac po duphaston,to ona przyjmuje w poradni k ,a tam nie ma usg a u tamtej moze cos bede wiedziala musze wykluczyc bole ciazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku musze dziewuszki już lecieć , zrzucić troszkę sadełka :D ,jak wrócę do was zajrzę ,mam nadzieje ,że jeszcze bedziecie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko jestes kochana koko ty tez:) chyba bede z nia tak rozmawiac roksi-to za wczesnie aby stwierdzic ze pecherzyk sie dobrze umiescil?prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×