Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

U mnie narazie nic nie slychać. Zrobilam test znowu popoludniu i byl negatywny. Mysle w 38dc przy cyklach 32 dniowych gdyby to byla ciąża to krecha by wyszla. A i owszem wylazla leciutka po 2 h :D. Śmieszne to wszystko, rano pójde do apteki i zrobie z porannego moczu, ale tak jak BEGUNIA wiem że @ w końcu przyjdzie. wkurza mnie na maksa jedno, że stracilam szanse na lutowe baby bo zobaczcie ostatnie @ - 15.04 - termin porodu 21.01 obecna @jesli dostane jutro to termin wychodzi już na marzec. I TO MNIE WKURZA NAJBARDZIEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie!!!! daily!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz sie martwilam!!!! daily ale skoro jednak kreska wyszla a @ nadal nie ma...? jutro rano test nakazuje Ci!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beguniu ta kreseczka wyszla bardzo bardzo późno, wynik testu jest negatywny, ale zrobię rano żebym miala pewność. pamiętam że w 32 i 33 dc bolal mnie jajnik, dziwne bo przez caly cykl nic mnie nie bolalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego daily koniecznie zrob test!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily pomieszałaś znowu coś z terminami... ostatnia@ 15.04 termin 23 styczeń! Więc kochana siusiaj rano do kubeczka i pędź po test!!! Albo beta... byłaby pewniejsza... Padam dzisiaj, muszę jeszcze się wykąpać i naszykować. Trzymam jutro kciuki za dobre wieści. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko 🖐️ ja tez padam dzis a mam tyyyle do zrobienia...jeszcze chcac odciazyc mikusia pomagam mu zrobic prace roczna z historii pt. MOJA WARSZAWA i to koszmar, poniewaz nie wolno posilkowac sie internetem tzn jako zrodlo informacji tak, ale nie jako praca bo ta musi byc samodzielna..wiec trzeba to jeszcze napisac, rysunki itd.... do piatku czas a ja mam tylko szkic....a on musi to potem wlasnorecznie wykonac..a teraz dopiero matme robi juz nie gral, jeszcze anglik mu zostal...jakis obled z tymi lekcjami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki:) Widze,że napięcie na topiku spore, ale rozumiem że czekacie z testowaniem. Jedna krecha boli. Ale Daily skoro masz dwie, to jest nadzieja :) Trzymam kciuki za dwie,mocne krechy, właściwie to cztery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko nie mam dwóch kresek :( a szkoda. ineczko skąd wzielas ten 23.05. Przy moich cyklach do ostatniego dnia ostatniej @ dodaje sie 7 dni i odejmuje 3 miechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej do pierwszego dnia ostatniej @....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Janeczko boli boli ta jedna krecha ale tyle już ich widzialam, że ich widok nie jest już nawet taki straszny, ale rozgoryczenie niestety jest :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny @ nie przyszła więc chyba mogę zacząć sie cieszyć - krecha druga juz mocna :) tempka 37 z hakiem :) Za dwa, trzy tygodnie pójdę do lekarza i na Usg. Moni pytałaś ile cykli staralismy się a więc od grudnia, ale w lutym jeden cykl przepadł...tak naprawde zaszłam w 4,5 miesiącu prób :) Daily mi 4 dni przed @ tez kreska pokazała sie blada i po jakimś czasie :) Wczoraj z M podjelismy decyzje że wyprowadzamy sie od tesciowej i na czas urzadzania domu wynajmujemy mieszkanie w Warszawie :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enex skarbie !!!! 🖐️ jak sie czujesz wszystko gra? zadnych dolegliwosci?? w sumie dobrze, ze sie wyprowadzacie...wiecej bedzie pozytku na poten, a tak za wiele slow mogloby sie wypowiedziec..... sciskam Cie haniu moooocno !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, a ja Ci juiz gratulowalam tak oficjalnie??? oj chyba jeszcze nie wiec juz chyba moge co???? GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE🌻 teraz tylko moja droga nie zostawiaj kolezanki na pastwe losu!! prosze ja wspierac i duchem byc z nia!!! juz niedlugo haniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, właśnie dlatego się wyprowadzamy. Atmosfera się zgęszcza .... Czuję się dobrze, ale cały czas ściska mi gardło, taki delikatny odruch wymiotny, zwłaszcza naczczo i jestem słaba. Beguniu u ciebie cisza???? W moim sercu rosnie nadzieja ze może będziemy razem to wszystko przeżywały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Aguniu baaaaaaaaaardzo :) Czekam teraz na twoje maleństwo :) Aha przypomniało mi sie że ciągle chce mi sie płakać. Wczoraj poszłam z Kubusiem na biały tydzień i przeryczałam cała mszę :( Ja tak mam niestety w ciąży, a po porodzie mam depresję przez dwa, trzy tygodnie _ straszne. Nachodza mnie wtedy mysli zwiazane ze starszym dzieckiem , że biedne, zaniedbane, co ja mu narobiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cisza.....cisza wszedzie, glucho wszedzie..... co to bedzie , co to bedzie jak pisal nasz wieszcz!!!:D nawet pogmeralam sobie dzis tak lightowo...i wygrzebalam takiego klejowego gluta (sorki)..:D ale ale.....haniu nie moge sie tym upajac i wierzyc niestety....czytalam w necie, ze po tym paskudnym duphastonie nawet i po 10 dniach mozna @ dostac ...wiec niestety czar pryska!!!! zla jestem na ten duphaston bo przez to oddala mi sie kolejny cykl....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może zrób jednak test. A ty cały czas bierzesz ten duphaston ?? Może go odstaw...zadzwoń do lekarki...sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak my sobie haniujemu i aguniujemy tutaj :D ale wiesz co Ci powiem, ze tak sobie pomyslalam, ze bede cie gonila.... zreszta za duzo emocji by bylo w jednym czasie na tym topicu, trzeba to jakos rozlozyc no nie?? :D a powaznie to humor mnie nie opuszcza, taka glupia radosc...bo zawsze po euforii przychodzi jakis smutek...ale na razie jestem happy i tego sie bede trzymala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniu juz od piatku nie biore!!!!! zgodnie z zaleceniem odstawilam w piatek wzielam ostatni raz!!! z luteina bylotak, ze odstawilam w piatek i w sobote wieczorem dostalam @... dzis 5 dzien po odstawieniu...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie!!!!!!!!:D enex ty babo super :D ja tez oficjalnie Tobie juz pogratuluje:D 👄🌻 wspaniale:D bega a moze zadzwon do tej Twojej lekarz,i zapytaj sie czy po dufastonie tyle moze spóznic sie @,i co ona mysli??? ineczko trzymaj sie,bedzie wszystko dobrze:) kochane a ja na 10.00. juz ide na jazde :)troche mam stresa no ale nie wazne:) aha enex no to 4,5mc no to szybki wynik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haniu musze leciec olaska do szkoly odwiezc a potem na muzyke lece...posluchac wrazen po wczorajszym koncercie :( mikus gral dla uczniow i rodzicow nowoprzyjetych i oczywiscie sie walnal i co zrobil...niewzruszony gral dalej byl taki wyluzowany, ze widzialam jak sama sie smieje az balam sie zeby nie parsknal smiechem.... i mysle ze niewiele osob wiedzialao, ze to jego improwiza w srodku byla...? wpadne potem paaaaa moze daily6 bedzie miala jakies wiesci>? ale by bylo super!!!!!!! tyle was na raz...w koncu zla passsa przelamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu 🖐️.....uwazaj na znaki po drodze i na ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu po cholere mam dzwonic....zaczne sie martwic od piatku ok? dam czas tej paskudzie @.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj bega wiesz ,ja raczej musze uwazac na instruktora(lub on na mnie) :P bo ja chyba go z nerwów pogryze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daily czekamy!!!!!!!!!!!!! umieram z ciekawosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bega no nawet zapytac czy takie opuznienie ,czy to normalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mlody czy stary ten instruktor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Powodzenia i gumowych drzew !!!! Beguś odezwij się potem :) My w sobote mamy egzamin - żeby tylko było dobrze to od soboty laaaaba i bede sie mogła cieszyc moją fasolką :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. W końcu jakiś \"ruch w interesie\" widzę:D To dobrze. Tyle się staracie, że w końcu musi się udać;) podczytuję Was;) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×