Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

hej :) wiele z Was mnie nie zna, niektore moze pamietaja przez mgle...... rzadko tu bywam, jeszcze rzadziej sie odzywam, ale kurcze strasznie mi sie przykro zrobilo jak zobaczylam, ze zle sie dzieje na tym topiku wiem, wiem.... nie powinnam moze wtykac nosa, ale poniewaz wlasnie ten topik a raczej dziewczyny piszace na nim pomogly mi przejsc przez okres rozterek, strachu a pozniej cieszyly sie ze mna narodzinami mojej Zuzy, to nie moglam sie powstrzymac aby nie napisac - DZIEWCZYNY CO Z WAMI? kurcze nie kloccie sie, pomagajacie sobie dobrym slowem, wymiana doswiadczen... no to sie namedrkowalam ;) pozdrawiam Was wszystkie, ale w szczególności Inke-(moze przeczytasz ten wpis Ineczko-kochana poplakalam sie czytajac ze tulisz juz swoja coreczke :)), Agunie, Enex, Roksane, Begę, Daily, Grubego Misia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale miedyz ...
miedzy nami wszystko jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helenko a czy Twój stary mail jest aktualny? Bo jakiś mam zaczyna się na literę m i w nazwie ma dwa r :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość była mama trójeczki
na nikogo się nie obrażałam, nie wiem kto mnie ignorował, kto nie i mało mnie to obchodzi. Napisałam tylko co myślę i dlaczego się nie odzywałam. I tyle. Zresztą dalsza dyskusja nie ma sensu, odeszłam z kafeterii właśnie przez stek niedomówień i nie mam czasu na głupie przepychanki teraz. Życzę Wam powodzenia w dalszym staraniu, już się nie odzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum jest prywatne
przykro mi,ale nie wpuszczamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zalogowalam sie,ale nie moge wejsc na forum, nie wiem dlaczego:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trójeczki,widze ze jesteś anty nastawiona do nas wszystkich,przykre to bo niesprawiedliwe.To tyle na ten temat. Asik,oczywiscie że cie pamietamy,jak tam mała Zuzia sie chowa? A tak na marginesie u nas wszystko ok,więc się nie martw,bo wszystko wróciło do normy,a nawet jest jeszcze lepiej,hehe. Mam cie na moim gg wiec odezwij sie czasem,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajstraczka-by la uczestniczka
też uwazam że mama trójeczki wróciła jako bardzo zgryźliwa osoba. Chyba to oczywiste,ze jak się jets na jakimś forum to fajnie by było sie odezwać czasem-a nie tylko czytac. Poza tym co to znaczy że nie miałaś siły przebicia? No wiesz-to już twoje odczucie-pewnie dziewczyny nie strzelały fanfarów na twoja cześć i poczułaś sie malo doceniona? z tego co pamietam odezwalas sie jakieś 3 razy i to b dawno...dziewczyny pytały jak tam synek itd czego jeszcze wymagałaś?szkoda ze zapomnialas szybko o osobach ktore znaczyly w pewnym momencie twego zycia dla ciebie duzo.Teraz pojawiasz sie i jestes pelna goryczy...:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aguni
problem w tym ze to nie my jesteśmy nastawieni anty,tylko wy!Stworzyliście kółeczko wzajemnej adoracji i nie chcecie tam tych co wam nie cukrują!miłej zabawy! I choć nie jesteśmy tam z wami----> jesteśmy na bieżąco ;p wszystko jest nam regularnie skopiowywane :D wiec nie wysilajcie się za tą prywatnością,bo zaczniemy i tu wklejać waszą niedole i rozgoryczenie jakie macie w sobie pod przykrywką kolorowanych słówek.Żal mi was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...hehahe
śmieszna jesteś!!! chyba was rzeczywiscie boli że dziewczyny uciekły od fałszywych osób:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksi to ty...
Roksanko-to Ty??? "stworzyLISCIEe" zamiast "stworzyŁYŚCIE"-bardzo to dla ciebie charakterystyczne;)prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha
pudło :D tak samo jak pudło sylwii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec pewnie bega
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... ale cyrk i zgadywanki! teraz już mając szerszy obraz i ja się wypowiem! byłam przeciwna od początku przenosinom z kafe, choć ogólnie wspólnym rozmowom wyszło to na dobre! niestety, mój osobisty laptop źle reagował na kolorowość zablokowanego właśnie forum, żeby cokolwiek przeczytać, dopisać musiałam po sto razy odpalać wyłączajcy się komputer... całkowicie zgadzam się z Wami, tymi, które chciały zamknąć dostęp do czytania osobom, które zalogowały się tylko i co? i nic... nie do końca rozumiem, o co chodzi z zarabianiem, ale może nie chcę wiedzieć :p po co podkopywać moją wiarę w ludzi... kilka dni temu, napisałam tutaj: może reaktywować... no ale nie o taką aktywność mi chodziło! asik, napisz, co u WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahhaha
forum jest od 28 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
no to faktycznie nie w porzadku :O skoro nowe forum powstalo 3 tygodnie temu, a niby winna byla Roksana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny ja mam
dla WAS dosknałe wyjście, jeżeli tak współczujecie Roksanie tego całego zamieszania to załóżcie wspólnie z nia jako administratorem nowe forum i Wy będziecie szczęśliwe i Roksana. Ktoś tu nie umie liczyć bo chyba dwa tygodnie. Jedna z nas próbowała czy uda nam sie utworzyć własne forum i ciesze sie, że sie udało o takim miejscu marzyłyśmy. mam nadzieje, że nikt niepowołany ze złymi intencjami tu nie wejdzie. Sa na nim osoby, które chca poprostu ze soba byc i tego sie trzymamy. Współczuje WAm że żerujecie na tak błachym problemie, rozumiem Wasze rozczarowanie, ale niestety to juz koniec. I możemy byc dla WAs kółkiem różańcowym, k,ólkiem wzajemnej adoracji i czym tam sobie jeszcze chcecie, nawet ładnie to brzmi bo my mamy przynajmniej radośc w byciu razem i dzieleniu sie swoimi troskami i radościami. A Wy?????????????? Jeśli nie to Roksana wam pomoże, życze szczęścia i jak najmniej powodów do frustracji :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieładnie
no może faktycznie 2 :P ale nie o to chodziło, chodziło mi o wasze zakłamanie :O kazdy może załozyc forum, nie tylko roksana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to macie dziewczyny nowego
MODERATORAQ, gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×