Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

dzien dobry kochane:)🖐️ ja tylko sie przywitac i zaraz wychodze do sklepu ,jak wróce to sie odewe:) dallii jakie objawy??? czy jutro testujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera ja tez powinnam na jakis rowerek skoczyc i przede wszystkim przestac jesc!!! koszmar jakis....a za moment trzeba bedzie wiecej odkryc ..... ale jakos ostatnio malo mam bardzo w sobie silnej woli, cos musze z tym zrobic bo nie mieszcze sie w polowe swoich ciuchow...i zle mi samej ze soba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily nawet nie wiesz jak był chciała wstawac bez bólu. Niestety dopiero koło 9 jestem wyspana a muszę cierpiec bardzo robiąc to wbrew swojej woli.... Daily jak samopoczucie? Jakieś zwiastuny @ masz? Bega Ty masz już dziś chyba 8dc, wiec może powinnaś zacząc już testowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moni!! ja nie moge...moni zadna sensacji...wezyu kusicielu ty jeden, ..:D co bedzie moni jak wszystkie w ciaze pozachodza? kto bedzie te testy robil co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...ja tez przy kawce...:-) dzieki daily ...ja własnie biore 0,4 mg, czyli jedna tabletke, zastanawiałąm sieczy nie brać dwóch, ale to juz by było pewnie za duzo. Pójde chyba do lekarza na badania kontrolne i dopytam isę. Jak byłam w grudniu i robiłam cytologie, to gonekolog zasugerował likwidację nadżerki...wtedy ja powiedziałam że planuję jeszcze jedno dziecko, wiec powiedział, że takim razie, poczekamy z tym, az urodzę. Faktycznie wypalenie nadzerki przeszkadza póziej w czasie ciazy i porodu?Ja słyszałam, ze podobno lepiej wymrozic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega to mamy ten sam problem. Ja mam bardzo silną wolę, ona robi ze mną co chce.... Nie wiem tylko jak długo mogę jeszcze zwalac te dodatkowe kg na ciąże i to przyszłą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz inka tez tak sobie pomyslalam, tym bardziej, ze wczoraj mialam cos dziwnego??? jakby jajnik dawal sie weznaki, szczerze mowiac troszke sie zdziwilam tym wszystkim...nawet mialam test zrobic wieczorem, ale w koncu nie zrobilam... a swoja droga jajkie to niesamowite...nic sie przed wami nie ukryje, nawet wiesz ktory to moj dc?? no no>...zero intymnosci ;) D: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a z ta wola to faktycznie....ja tez od jakiegos czasu zrzucam to na poczet przyszlej ciazy, tylko niestety .....juz oszukuje sama siebie... ronja...nadzerek sie nie rusza przed ciaza!!! to wiem na 100% wiec poki nie jest to mega nadzerka to olej ja i dzilaj, a po ciazy sie bedziesz martwila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zspokoje proznosc naszej moni i zrobie TEST!!! ale niestety tylko owulacyjny, ale w szczegolach moge o nim opowiedziec .... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega kiedyś tak sie własnie zastanawiałam, bo przecież nie mozesz miec dni plodnych w tym samym czasie co ja bo ja mam dłuższe cykle, mam dziś 7dc i nastepną @ dopiero 7.04- więc coś tu nie gra... może Ty faktycznie za póżno zaczynasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja jade syna jeszcze do szkoły zawieżć i mogę z wami poplotkować :) Bega ty się już bierz kochana do pracy :P ,zresztą inka ty też bo z tego co pamietam to macie taki sam dc .tak ? Daily jak @ , mam nadzieję ,że się nie zjawi :D mnie jakieś choróbsko dopadło ,a co objawów ciążowych :P ,to oczywiście są w pełni -więc brzuch mnie \'\'dziwnie\'\'pobolewa,piersi \'\'dziwnie nabrzmiały\'\',jeszcze troche to zacznę czuć ruchy dzidzi hehe :P,mówię wam ,że ja juz świruję chyba jakas psychiczna jestem ..ach ,szkoda słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po ciązy zalożymy nowy topik; ZDESPEROWANE mamy mające trzecie/czwarte dziecko walczące z kg :) wiem wiem wredna jestem hihihihi, ja to chyba będę musiala zrzucić jakąś 30, bo w poprzedniej ciązy przytylam 25 kg, po porodzie zostalo mi do zrzucenia 15 i zrzucalam je przez caly rok, oj nie bylo latwo. A teraz znowu mi ich troche przybylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie tak myslałam...,moja znaoma rodziła niedawno i miała ogromne problemy z rozwarciem szyjki ,podobno własnie dlatego, ze po wypaleniu nadzerki bya duza blizna...Nameczyła się, a i tak poród skonczył się cesarka. Potem miała straszne pretensje do lekarza, ze jej zrobił ten zabieg wiedząc, ze jeszcze nie rodziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko dokladnie to samo pomyslalam o cyklach Begi. Kurcze nie wiem czy mam jakies objawy, narazie żadnych, ale chyba bardziej na @, tylko nie wem jakie. Jutro mam dostac i pewnie tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ineczko....wiec tak jeszcze raz to rozpatrujac... moje cykle biorac pod uwage wszystkie mozliwe warianty to 25-29 z tym ze raz mialam 25 dniowy i raz 29 dniowy srednia to 26!!! i tego sie trzeba trzymac...wiec nie chce byc inaczej..skoro dostalam okres 7.03 top nastepny to 1.04...jak byk 26dc....dzis w swietle tego jest moj 8dc.... i zawsze tak licze i zawsze sie sprawdza wie4c? a co do dni....juz pare razy stosowalam testy owu, pamietasz ostatniop? w 9dc mi nie wyszedl dopiero pozniej pamietasz? zreszta ja jak wiesz ineczko juz dzialalalam w 5, 6,7 dc tez i nic? wiec to nie tak chyba... oczywiscie zeby uspokoic sumienie ide zaraz zrobic test ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha co do kilogramów nadprogramowych to nie będę się wypowiadać ,ale mam ich ogromną ilość i co ciekawę to wszystkie mamy ten sam syndrom ciążowy ,bo tez zganiam ich nabycie właśnie na ciążę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bega jeszcze słowo... czy Ty masz cykle 25 dni? Bo tak mi wychodzi z moich obliczeń skoro @ miałaś 07.03 a nastepną liczysz na 01.04... Daily??? Koko dobre z tymi ruchami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nawet nie mówcie o tych kilogramach...ja postanowiłam trochę zgubic. Wiem, ze i tak sporo przytyje. W ostatniej ciązy przybyło mi 24 kg! Wszytsko potem zgubiam, ale kosztem ogromnych wyrzeczen i jak odpuściłam, to przytyłam znowu... Teraz przy wzroscie 165 cm , waże tak 66 - 68 kg. Pzry pierwszym dziecku przytyłam tylko 12 kg, a potem byłam szczuplejsza niz przed ciazą...no, ale wtedy dzieciak byłam jeszcze...to i przemiana materii insza, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki inka...wszystko dobrze powprowadzalas...ide robic test...zaraz wam zrelacjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny...ja mam cykle 30 dniowe, wieczorem działałam, ale to był 8 dc, więc na pewno nic z tego. Przewaznie do 10 dc to był mój \"bezpieczny\" czas... Martwi mnie, ze mam ciagle wysokie tempki...dzisiaj np było 36, 9, a pzrez cała@ około 37.00.W poprzednim cyklu takie tempki to raczej maiłam w tej drugiej fazie cyklu,juz po owulacji..a teraz dziwnie jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻❤️🌻 Ronja-co do tej nadżery to konsultowałam sie z kilkoma lekarzami i mówią,że najlepsze jest wymrożenie. Nie powinno mieć to wpływu na rozwieranie szyjki-zwłaszcza jak się rodziło jak my 3 razy. Jak juz się starasz o dzidzię to rzeczywiscie daj sobie spokój z nią-zajmiesz się tym potem. Mnie jednak ona mocno niepokoi-chociaż dotychczas cytol mam ok. Ale ja ją już \"noszę\" kilka lat-więc chyba się za nią biorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja ja mam cykle raczej 32 dniowe i z moich wieloletnich obserwacji owu mam w 16/17/18 dniu. Jedyną rzeczą która mnie niepokioi w tym miesiącu to to że jestem jakas taka spuchnieta, jak bym nagle przytyla jaieś 3 kg, a nie bardzo mialam skąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwny mam śluz nie wiem może mam jakis stan zapalny, bialy klejowy z takimi jakby grudkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Widzę, że mówicie o nadżerkach. Ja miałam już wynik cytologii III grupa i w 2005 roku miałam wymrażanie, prywatnie, u mojego gina. Wymrażanie było we wrześniu, a w marcu zaszłam w ciążę z Małgosią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Majusia:) No to mnie tylko utwierdziłas w decyzji. I rodziłas naturalnie Gosie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze... ja rzadko jestem zmęczona taki tryb życia prowadzę, że niestety nie moge sobie pozwolic na zmęczenie. kryzys zdarza się raz na 2 miesiące i wtedy musze przespać cale popoludnie. Nie mialam w tym miesiącu ochote na kapustkę, wiecie, że nie robilam jej od grudnia :( i kawka mi cholernie smakuje, wiec pewnie w ciązy nie jestem. wczoraj mnie kusilo żeby kupić test, ale dalam na wstrzymanie...ucze sie POKORY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daily ja nadal obstawialabym bete w Twoim przypadku.... Ja też w grudniu tak 9 dni przed terminem@ czulam taki \"dziwny\"brzuch taki nie ból ale takie rozpieranie od środka i biust mialam zdecydowanie inny niż normalnie tz. duży ciężki ale miękki...Ale moja lekarka nie kazała mi czekac na podobne objawy tylko robic betę jeszcze przed terminem@ i tak zrobię, wolę wiedziec wczesniej co i jak niz sie zadreczac za 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×