Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Jestem, Dzieci niby prawie zdrowe,ale doktorka powiedziała,żeby jeszcze z tydzien posiedzieli w domu. O zgrozo im się juz tak nudzi, i jeszcze ta pogoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moja córa też taki niejadek była, w sumie to nadal najlepsza do jedzenia nie jest,ale trochę się polepszyło jak do przedzkola poszła,bo więcejk rzeczy zaczęła jeść. Ale jako maluszek to jak jechałam do mamy to ją siostrze podsuwałam żeby jej zupę dała,bo momentami juz nie wytrzymywałam Ona to do tego to się jeszcze potrafiła naciągnąć i zwrócić poprzedni posiłek!!!!! Tragedia!!!! Synek był lepszy,ale też nie jakiś łakomczuch no i jako niemowlak miał refluks więc więcej zwracał niż przyjmował. Teraz mam nadzieję,że będzie lepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Sylwia ,ale przecież beta jest niezawodna ,juz sama nie wiem co o tym sadzić i w sumie cieszę się ,bo w niedzielę mały mój ma urodzinki to będę miała jutro i pojutrze głowe zajętą czym innym i czas szybko zleci , a potem bedzie poniedziałek i jak nie dostane to wtedy zrobie we wtorek test ,a jeśli dostane to do lekarza i jak nie będzie zastrzeżeń to do robotki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ewlinka no to ty się kochana umordujesz ,ale juz na szczęście większa połowa ciąży za tobą ,choć ta jest \"cięższa \" , ale to słodki ciężar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko= to podobnie nam się wydaje :D Pokaż nam swój brzusio :D Koko=> ja na becie to się nie znam, ale z tego co tak wiem to ona dopiero rośnie chyba jak zarodek się zagnieździ prawda ?? A w sumie to Tobie mówili, że nie wyjdzie, bo za wcześnie. Ale to tylko takie gdybanie, nic nie zrobimy trzeba poczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, widze,że nikogo nie ma ,więc idę do łóżeczka! Poczytam sobie jeszcz i może obejrzę jakies filmidło Dobranoc!!!!!! DO jutra na kawce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko=> ciekawe gdzie ten brzuszek jest duży :D Przecież masz ładny, mały, zgrabny brzuszek :D Szkoda, że w całości siebie nie wkleiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam do was poczytac i zobaczyc co u was?? jak widze cisza i spokoj..ewelinka pokazala swoj urokliwy brzuszek....koko zmaga sie z niepewnosciaa/ no kochana.....??? ja jak zwykle zalatana...przezylam koncert milusia bylo ok...teraz najwazniejesze konkurs!!!! boje sie jak cholera a raczej trrzese sie jak galareta....trzymajcie we wtorek kciuki... u mnie bez zmian czas tak szybko mi uplywa, ze nie mam czasu pomyslec ktory dzien cyklu....wsluchuje sie w swoj organizm i niczego nadzwyczajnego nei zauwazam niestety.....moze jakies mikro symptomy, ale moze to tylko moje urojenia??? poza tym, ze zaczely mnie szczypac piersi i tak mrowic nieprzyjemnie, ale to w koncu 2 faza cklu wiec maja prawo....sluz jednorazowio byl inny wygmyralam taki glut galaretowaty dosc ciagliwy i duzo....ale to bylo raz....poza tym brzuch mnie tak cmi czy ciagnie i kluje jajnik ale to tak nieznaczaco, ze pewnie mam tak co cykl tylko teraz baczniej jeszcze szukam..... poza tym czuje sie swietnie i poki co w zadna strone nie moge stwierdzic jednoznacznie...ale we wtorek mniej wiecej juz na bank powinnam cos wiedziec....tylko ze wtedy mnie nie bedzie....dopiero w czwratek pewnie was poinformuje...\' kochane ide do mezulka swojego bo ostatnio sie mijamy.... buziaczki kochane zycze wam kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane:)własnie Was skonczyłam czytac:),moje dzieciaki wstały dzis o 6.00. jestem wykonczona ,jeszcze te ksaszle i bolace gardła:-o,szkoda mi ich bardzo....mnie tez jeszcze ucho boli:-omatko niech jest juz wiosna!!!!.Ewelinko przeciez Tymasz piekny zgrabny brzuszek:) jak piłeczka okragły:)pokuniu działaj,działaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Strach Was zostawiac na kilka dni bo potem są problemy z nadrobieniem zaległości.... Ewelinko Ty masz naprawdę mały brzuszek i piekny! Mój zawsze był ooolbrzymi zwłaszcza na finiszu, łatwiej mnie było przeskoczyc niż obejść. Daily jak Ala??? Relacjonuj nam szybciutko jak tylko wrócisz od siostry! Koko może zeczywiście za wcześnie robiłaś tą betę? U mnie w czwartek już było po pęcherzyku, teraz zostaje czekanie... W poniedziałek muszę zrobic prolaktynę i zadzwonic do gin jaki wynik i muszę jej spytac kiedy mogę zrobic bete. Bega trzymam kciuki za Młodego, ale jestem pewna, że wypadnie wspaniale po \"takiej\" mamusi można liczyc tylko na sukces!!! Nie bardzo wiem tylko co ma znaczyc Twoje stwierdzenie, że we wtorek będziesz wiedziala....? co wiedziała? na jakiej podstawie? gdzie Twoja wiara dziewczyna??? Owulacje miałaś 21.03 wieczorem lub w nocy 22.03 i od tej daty cierpliwie musisz czekac minimum 12 dni, czyli w okolicach 2-4 kwietnia !!! Rzucam sie w wir zajęc - szczerze mówiąc nie przepadam za sobotą Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) gdzie wy sie wszystkie podziewacie???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik❤️ Agaaga36❤️aGUNIA33❤️Ala_71❤️Aneta ana❤️Anastazja❤️ Bega❤️Dana68❤️Daily❤️ ENEX❤️ Edlem❤️Ewelinka❤️ GrubyMiś❤️ Inka❤️Janeczka❤️ Justina❤️ Kate68❤️ Koko❤️ Kroma❤️ Lili❤️ mamatrójeczki❤️Maja❤️Mamulka❤️ Miśka 123❤️ Moni❤️Paty36❤️ Poka❤️ Ronja❤️ Sylwia❤️Nadziejka❤️ milej soboty Wszystkim👄 Ewelinko brzusio cudny❤️ Koko mam kolezakne ktora twierdzi ze dzien po spodziewanej@ zrobila bete i miala wynik nie stwierdzajacy ciazy(ponoc!!!)ale nie wiem dokladnie jaki.....a dopiero za jakies 5 dni zrobila siusiany test i miala delikatna kreske....dzis ma slodka Wiktorie🌼:) Begus trzymam mocno kciuki za udany wystep Mikusia❤️ u mnie dzis 9dc i dzis ostatnia tabl.... i cos dziwnego u mnie....taki mega sluz ze sama nie wiem co mam myslec.....monitoring we wtorek.....mam nadzieje ze nie okaze sie ze juz bede po jajeczkowaniu:):):)ale mnie robi ten moj organizm w balona:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 28.Agusia33 29.Maja73. Kopiujcie ostatnią!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Agaaga36 2. Ala_71 3. Aneta ana 4. Anastazja 5. Bega 6. Dana68 7. Daily 8. siostra Daily 9. ENEX 10. Ewelina76 ? 11. Gruby Miś 12. Inka67 (+)(+)(+) 13. Janeczka 14. Justina33 15. Kate68 16. Koko 17. Kroma 18. Lili 19. mama trójeczki 20. Mamulka 21. Miśka 123 (+) 22. Moni76 23. Paty36 24. Poka 25. Roksana34 26. Ronja 27. Sylwia7 28.Agusia33 29.Maja73. Kopiujcie ostatnią!!!!!!! zapomnialam o sobie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki ,pewnie na spacerkach taka piekna pogoda:),ja skonczyłam dopier sprzatac:-oale teraz jest lux:D no i spokuj troche ,dzieciaki dalej chore:(mi za to przeszło gardło i uszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moni...ja sptrzatam...jak dzika...i jakos kiepsko mi to idzie bo pogoda nie sprzyjaloa temy caly czas w ogrodku sie krzatalam...a potem obiadek no i wydoilam prawie sama butkle wina wiec taka jestem wesoluka ale i rozleniwiona...musze sie wziac za prace bo zaraz mi sie sciemni a milo jest siedziec juz w posprzatanym domku.... ale wieczorkiem na bank na dluzej zabawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane w piękną słoneczna niedzielę!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Ja sączę sobie kawkę i miałam nadzieję poczytać o czym wczoraj sobie pogadałyście a tu nici z tego. Wczoraj były tutaj pustki jak nigdy!!!!!! Ja wybrałam się z dziećmi na nową bajkę Sposób na rekina, dzieciaki zadowolone, a i mamie bajeczka się podobała!!!!! ;) U mnie OK, tylko dalej to ucho dokucza, nie boli ale tak dziwnie mi w nim buczy. Sama nie wiem co z nim jest! Ale może przejdzie!Jeszcze mam trochę do wzięcia tych antybiotyków,więc moż jeszcze pomogą????? Poza tym to,jakoś nic mi się nie chce! Wypadałoby się wybrac na jakiś spacerek ,ale nie chce mi się tyłka ruszyć!!! Tak jestem ciekawa, co z Koko, no i jak powiedzie się Wasza misja w tym miesiącu!!!! Szkoda Beguniu,że tak długo Cie nie będzie, już nie mówiąc o Anastazji, całe wieki!!!!!! A mój brzusio,to nie taki malutki, juz mnie nie pocieszajcie. Ale mam nadzieje szybko go zgubić po porodzie,a tu jeszcze tyle czasu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie 🌻 Ewelinko, Twój brzuszek jest przepiękny, ach miec taki to marzenie :) Ja miałam dużo większe, takie piłki bez końca, ale były super :D Faktycznie wczoraj pustki na topiku, widocznie wiosna przejęła wszelkie prawa do naszych koleżanek. U mnie na razie cisza, zero objawów na @, ale też niestety zero na ciążę :( Dziwne przeczucie w środku, ze nie udało się tym razem. Myślę więc już o następnym. Póki co nic mi się nie chce, nastrój tez raczej minusowy z tendencją spadkową :( Nic tylko napięcie@ się zaczyna :( Odezwijcie się kochane, co u Was, pozdrawiam i miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielne pozdrowionka Kochane🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼 🌼 U nas dzis slicznie....normalnie zaraz jedziemy na rowerach na wycieczkeeeee.....milego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roksanko, Ewelinko 🌻 Roksi, Twój wpis zaraz poprawia nastrój,tak optymistycznie sie robi na topiku, nie powinnaś odchodzic od kompa :D Buziaki, to dla Ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roskanko, widzę,że zakupiłaś rowerek. Ja noszę się z zamierem zakupu dla męża z przyczepką dla dzieci. Te jednak co widuję na allegro są dosyc drogie,ale może wreszcie cos wygrzebię!!!!! Janeczko, poczekaj spokojnie! Dopóki @ nie ma wszystko na dobrej drodze!!!! Uśmiechnij się! :D :D :D Wiosna przyszła 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka, roksanka ,ja-neczka🌼 miłej niedzielki życze i dużo słoneczka👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki,powiedzcie mi czy to jest możliwe zebym miałą dwie @ w jednym cyklu? bo własnie dziś chyba znowu ją dostałam:( nie wiem już co mam o tym mysleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś:) nie mam pojęcia kochana jak to jest z tymi@ bo jakoś wcześniej sie za bardzo tym nie interesowałam:( ale myśle że wszystko sie może zdażyć:( a kiedy miałas @? i ile trwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokuś no miałam 14 marca trwała około 5 dni no i dzis znowu mam plamienia:( może to od tych leków co na tarczyce biore coś mi się pochromoliło tam co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zawsze cos ze mna musi byc nie tak normalnie mam juz tego dosyć:( znowu sie denerwuje i w ogóle dzień do d*** mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastuś= może to faktycznie od leków ,ale nie martw sie na zapas:) a kiedy idziesz do gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×