Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Ja ostatnio Nasteczko pisałam o identycznym przypadku. Bo nasze teorie to niestety raczej tylko teorie....gdyby to były sposoby 100% to wszyscy by mieli dzieci wymarzonej płci..... Lece na Magdę M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spóźnia mi sie dostałam ale byla tylko 2 dni a 2-3 dni to takie plamienia. mierzylam dzis rano temp i mialam prawie40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda 40 stopni to bardzo duzo to raczej na jakąś infekcje się zapowiada no ale upewnij się i wiesz ja radziłabym Ci do lekarza pójść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Jest przerwa w Magdzie M , więc wpadłam. Miałam trochę zwariowany dzień. Przygotowania Mikusia do Komunii potem prace domowe itd. Mam terz mieszane uczucia czy starać się o dziecko nadal czy dać sobie spokój. Boję się trochę , nie mam zabezpieczę , zbliża się owu abstynencja nie wchodzi w grę z moim kochliwym mężem .... no i cóż ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dla mnie też to zawsze było najgorsze... te 10 dni, bardzo się bałam , że przez jakąś chwilę nieuwagi coś się wydarzy i nie będę wiedziec kiedy zaszłam... Pamietam, ze wtedy myślałam, zeby byc już w tej ciąży, bo jeśli zrobię wsztstko wg ustaleń i urodzę chłopca to będzie znaczyło, ze tak miało byc... I o dziwo mój M sam po czasie odsuwał mnie zebym za bardzo się do niego nie przytulała bo nie ręczy za siebie.... A tak ogólnie to też jest bardzo kochliwy, mimo naszego starzu małżeńskiego 3 razy w tygodniu to minimum.... DOBREJ NOCKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INKA DOKŁADNIE MYŚLĘ TAK JAK TY. jEŚLI ZROBIĘ WSZYSTKO CO MOGĘ ZGODNIE Z \" INSTRUKCJĄ\" ZAJDĘ W CIĄŻĘ I OKAŻE SIĘ, ŻE BĘDZIE BOY.... TO ZNACZY , ŻE CÓRKA NIE JEST MI PISANA. ALE JEŚLI NIE SPRÓBUJĘ BĘDĘ ŻAŁOWAŁA DO KOŃCA ŻYCIA !!! SZKODA, ŻE TO WSZYSTKO NIE JEST PROSTSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlam sie przywitac z Wami i pozegnac jednoczesnie :) poczytalam sobie , jestem na bierzaco.... mialam dzis zakrecony dzien, potem bylam z Mikim na koncercie i teraz jeszcze musze sie wykapac a juz nie mam sily... poza tym uleciala gdzies moja werwa i moj entuzjazm...jakos mi tak bylejak...chociaz wiare mam przeogromna...tylko dluzy mi sie ten czas chyba bardziej niz czekajac do @ w nadzieji, ze nie przyjdzie... jakas taka zmeczona jestem .... kochane ide juz sobie , jutro pewnie bedzie mi dane na dluzej do was zajrzec.... sciskam was mocno...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIEŻĄCO!!!!!!!!!! wiem jak sie pisze...!! klawiatura psikusy robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ ❤️ ❤️ Gratulacje Inka !! Doczytałam teraz żewszystko ok !! Dbaj o siebie i dzidziusia 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 Wiem Bega jak się czujesz - ja w zeszłym miesiącu skończyłam na 9dc owulka w 17 dc wiec już od 13 dc wiedziałąm że nici - a potem ponad dwa tygodnie czekania na @....nawet mi się tu pisac nie chciało - bo niby o czym....ale mineło i znów czekam. Ale ten czas leci. Dziewczyny ja już na kartonach od poczatku tygodnia się pakuje. Zapakowałam już 12 kartonów :) :) :) ale przy dzieciach to nie takie proste. To normalny kieracik plus pakowanie. Teściowa nawet sie nie zainteresowała czy może pomóc :( :( :( W sobote przeprowadzka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chyba jestem dzisiaj pierwsza, pisze \"chyba\" bo ostatnio też mi isę tak zdawało i jak wysłałam post okazałosię, że już pare osób mnie uprzedziło. Muszę dzisiaj odwalic trochę zaleglosci, naszykowac dokumenty roczne do księgowego, tak sobie w tym roku zostawiłam na sam koniec, dawniej jak miałam kredyt to musiałam wcześniej do banku składać deklaracje roczne a w tym roku, ponieważ nie mam zwrotu tylko ogromną wplatę to jest jak wyżej..... br a bardzo tego nie lubie. Jeszcze tylko 1% mojego podatku wplacam na Ośrodek opiekuńczy dla porzuconych dzieciaczkow tu w Cz-wie. Może widziałyście program \"Kochaj mnie\" często pokazywany jest ten ośrodek i jego podopieczni. Roksana co u Ciebie? Któraś miala dzisiaj testować.... czy znowu coś pomylilam? Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex ale masz fajnie... nowy domek, przeprowadzka, nowa dzielnica, poznawanie nowych ludzi.... Fajna sprawa Pamietam jak sie przeprowadzaliśmy do domu z bloków to na holu miałam metrową kupę "wszystkiego" chyba dwa tygodnie z tym walczylam... A jak Twoje samopoczucie? Ile masz do @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko, niestety na razie na 3 miesiace przeprowadzamy sie do teściowej bo trzeba domek urządzić :( przeprowadzka pod koniec wakacji....ale kartony beda spakowane to potem będzie łatwiej :) Czuje się normalnie - piersi tylko strasznie mnie bolą i sa ogromne - ale to żaden objaw ciąży :) Został mi jeszcze równo tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie zazdroszcze Ci mieszkania u teściowej..... w pewnym wieku niestety nie da się już mieszkac z rodzicami. No chyba, ze masz \"super\" teściową ale za bardzo nie wierze że takie osoby wogóle istnieja. Zresztą co tu dużo mówic chocby bylo najlepiej to zawsze wyjdzie wszystko w \"praniu\". Ale na szczęście czas szybciutko leci i za chwile będziecie w swoim nowym domku. A co do tego tygodnia ... to ten zdecydowanie najdłuższy tydzień w całym cyklu... Ale napewno będziesz miala tyle zajęc, ze zleci Ci szybciutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już raz mieszkaliśmy tam jak zmienialiśmy poprzednie mieszkanie i było super - mieszkalismy rok. Trzeba było czasami zacisnąć zęby, ale ogólnie było fajnie. Niestety półtora roku temu zmarł mój teść i moja tesciowa jest innym człowiekiem....no ale beda wakacje i mam nadzieję będę tam bardziej gościem :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny... Ineczko cieszę się że wszystko ok...:-) Och tyle piszecie, zeczytac nie nadązam,i do tego ciagle problemy z wejsciem na kafeterię..:-( Piszcie, piszcie, dobrze tak sobie porozmawiac i wspierac się wzajemnie. Inko opiszę Ci jaka sytuacja u mnie i powiedz czy mam szanse??? W nocy z 10/11 przytulanki 11 dc pojawia się sluz, test owu nagatywny 12 dc duzo sluzu płodnego ból brzucha 13 dc duzo sluzu, ból bardzo mocny, test - słaba kreska 14 dc duzo sluzu, ból mocny, test owu pozytywny, 15 dc - dzisiaj, mało sluzu i raczej niepłodny, chyba juz po owu jesli robaczki przezyja to już chyba te na dziewczynke, co nie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! zrobilam sobie przerwe na kawke a tu pustki...buuuu nic to wypije sobie i pojde dalej do kieraciku...a kieracik jak zwykle domowy, ale nie idzie mi jakos ostatnio dobrze....poza tym chce sprawy ogrodkowe doprowadzic do porzadku...jakies kwiatki powsadzac moze? a mam lenia mega... tym bardziej, ze ta przekleta pogoda sie tak zepsula... inka wiesz czego ci zazdroszcze teraz??? :) tego, ze sie dobrze czujesz...ja juz w tym okresie rzygam dalej niz widze i jestem pies pluto i w ogole zero zycia....tego sie boje najbardziej...... enex....juz tyle razy mialam do ciebie dzwonic ale ciagle cos...nie wiem kiedy przyjdzie nam sie spotkac z chlopcami....ostatnio po szkole pedem gdzies lecimy i wiecznie sie spiecszymy...chyba jakis piatek musimy wygospodarowac...ale to spoko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ronja.... uwazam, ze jesli plemniczki przetrwalay to tylko na dziewuche!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Inka, super, że wszystko dobrze. Znam ten ośriodek w Częstochowie, moi znajomi adoptowali stamtąd dziewczynkę. Już ma teraz 2 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronju...czy przetrwaly ..no wlasnie...wiem jedno na 100%, ze aby mogly przetrwac niewazne juz ile...bo to zalezy od ich osobniczej kondycji...ale zeby w ogole ! zyc musza mies plodny sluz...jakby na to nie patrzyl!!! wiec jak ostatnie przytulanki odbywaja sie np podczas nieplodnego jeszcze sluzu a on pojawia sie dnia nastepnego to szanse nikle.....nawet sylwia kiedys chyba pisala, ze najlepszym czasem na dziewczynke jest pierwszy dzien sluzu plodnego!!! czyli obserwujemy sluz plodny myk na przytulanki... :) ale trzymam kciuki za przetrwanie Twoich dzielnych zolnierzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z Małgosią zaszłam 3 dni po okresie, tzn. wtedy były przytulanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ronja powinno być wszystko dobrze... Teraz najdłuższe 2 tygodnie przed Tobą.... Maju trochę pomagamy finansowo w tym osrodku ale nie moge tam chodzic.... jestem na to zbyt słaba psychicznie, najchętniej zabralabym te dzieci wszystkie z tamtąd, serce mi pęka jak je widzę.... biedactwa Kilka razy nawet pożyczalam im swój samochod bo nie mieli czym zawieśc dzieci na badania do W-wy. Te polskie przepisy są beznadziejne, tyle dzieci nie ma szans na normalną rodzinę mimo, że nikt ich tak naprawdę nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ro bilam rano test ciążowy i.... NIESTETY. Nie wiecie ile kosztuje test płodności??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana68
Ruda ja nie wiem ile, dziewczyny napewno ci powiedzą. Enex to fajnie jak sobie już urządzisz to potem odetchniesz Ronja życzę aby żołnierzyki wytrwały bo jeżeli tak się stanie to napewno na córkę 🌼 Inka dbaj o siebie, i dobrze że nie masz tych objawów wczesno ciążowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineczko...mnie tez sie serce kroi jak ogladam np programy o dzieciach z takich ośrodków, ale dobrze ze są tacy ludzie jak Ty i pomagaja...🌻 BYłam tez kiedys , jezscze w liceum w osrodku dla dzieci upośledzonych....bardzo smutny widok, a najgorsze, że większosc dzieci opuszczona przez rodziców. Ruda ...ja kupowałam testy owu (5 sztuk) w aptece za 24 zł, ale wziełam tańsze bo były takie po 30 zł...widziałam za to dość tanio na allegro, jak teraz nic nie wyjdzie to tez tam zamówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×