Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

inka, cykle miałam w takiej rozpętości,że sama zgłupiałam - od 22-34 dni.ten ostatni był krótki właśnie, kiedy była owulacja, nie wiem. nawet śluzu płodnego nie było. pojawił się dopiero 2 dni po przytulankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ronja, bo to z tymi objawami jest tak, że i przed okresem i przed ciążą są podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki, nie mogłam naszego topiku znalezc,jakaś cisza zapanowała,Ineczko cieszę sie że wszystko ok:) oby było tak do samego końca.Ronja trzymam kciuki za zołnierzyki. A gdzie Monis sie podziewa? ona już pracuje czy jeszcze nie? Ja w przyszłym tygodniu idę do lekarza może juz cos bede wiedziała,chociaż wątpie bo to dopiero mnie umówi na wizytę w szpitalu,do płodnych dni mam jeszcze troche czasu,prawdopodobna owulkę mam mieć 27 kwietnia i nie wiem czy działać czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 🌻 🌻 Poczytałam sobie i jestem, choć jakaś padnięta. Byłam dzisiaj w pracy i do tego ta pogoda. Tak mi sie chce spać!!!!!! Nasteczko, tak się cieszę,że wóciłaś do nas szczęśliwie!!!!!!! 👄 🌻 👄 🌻 Ineczko, nie masz pojęcia jak miło powitać Cię w dolnej tabelce. Czekam na dalsze wieści o Twojej fasolce!!!!! Beguniu opiszę Ci wszystko,ale jak odpowcznę,bo nawet nie potrafię poskładać myśli. Gdzie ta Monia się podziewa?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate68
Hej dziewczyny 🌼 Poczytuje sobie Was regularnie, ale mało piszę, bo ja jak siebie znam to po prostu potrzebuje w takich planach jak ciąża wyciszenia. RONJU... ja dokładnie tak samo działałam jak Ty i tak samo wychodziły moje objawy owulki, także przede mną również dwa tygodnie czekania, ale staram się byc spokojna i pogodnie myśleć. Życzmy sobie powodzienia. U mnie @ ma przyjść 3.05. Inka, bardzo się cieszę, że czujesz się dobrze, aby tak trwało. Buziaki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aicha33
PODCZYTUJE WAS OD DAWNA I ZASTANAWIAM SIE JAK TO JEST. mam corke z ktora zaszlam w ciaze zaraz po slubie,,,przytulalismy sie codziennie:D i mam syna z ktorym zaszlam zaraz po okresie***nawet powiem ze byl to ostatni dzien okresu***,wiem to dokladnie poniewaz moj M.wyjezdzal za granice do pracy,wiec nic wiecej nie bylo!!!!! wiem ze nawet podejrzewano mnie o zdrade,ale syn jest "kropla w krople" skora zdjeta z ojca:D tylko jakim cudem jest syn?sama zadaje sobie to pytanie???? chcialabym jeszcze coreczke:) tylko ja jakos nie wierze w sukces wedlug Teori Dr Wojcika😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ aicha = ja myślę ,że ta teoria to nie jest 100% ,zreszta czytałam ,że jeśli chodzi o dziewczynki to daję 60 % ,także wiele zależy od góry .Wiesz jeżeli byłaby ona 100% to pewnie każdy zaplanowałby sobie taką płec jaką by chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aicha=>Tak jak napisała Koko, to nie daje nam 100% pewności, że uda nam się z płcią. Przecież ogółem jest napisane, że ta metoda daje 70 %. Jeżeli chodzi o chłopców to troszkę więcej, a dziewczynki troszkę mniej. Do tego wszystkiego Wójcik jak i Shetles podają jeszcze kilka innych zaleceń. Więc nie rozumiem, że osoby które czytały tą książkę tak bardzo się dziwią jak się nie udało. Ronja=> myślę, że zrobiłaś wszystko w 100% jak należy. Szanse masz duże, teraz tylko czekać :D Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) ja tylko na chwilke ,bo puzno............. a wiec tak 2 dni nie maiałam neta ,i to tragedia dla mnie straszna była😠 ale juz dobrze wiec sie ciesze:D, jutro bede na kawce z rana na pewno:) aha najwazniejsze ,GRATULACJE INKA🌻 dbaj o siebie i bardzo piekne Swieta Bozo N arodzeniowe Wam sie szykuja:)do jutra papa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Dopiero terz mam chwil,ę, chłopcy śpią M ogląda jakiś tam filmik....Byłam u koleżanki, która dopiero co urodziła no może trochę wcześniej , bo mała ma miesiąc,SLICZNA DZIEWCZYNKA, AŻ NABRAŁAM ZNÓW CHECI. 14 dc pobolewania brzucha temp 36,6 .....śluz.... no właśnie jaki? Ciągle kleisty i mało , nie wiem już zgłupiałam jaki to jerst ten płodny.? Szans na ciążę nie ma żadnych, bo skończyłam na 9dc i po co?......Ale któż to przewidzi. Powiedzcie mi trochę o tym płodnym śluzie, jakie ma cechy? A może być owulka bez jego większych ilości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik🌼 Agaaga36 🌼Agunia33🌼 Ala_71🌼 Aneta ana🌼 Anastazja🌼 Bega 🌼Dana68🌼 Daily🌼 Enex🌼 Edlem🌼 Ewelinka🌼 Edi🌼GrubyMiś🌼Gabi27🌼 Inka🌼 Janeczka🌼 Justina🌼 Kate68🌼 Koko🌼 Kroma🌼 Lili🌼 Mamusia Trójeczki🌼 Maja🌼 Mamulka 🌼Miśka 123 🌼Moni🌼 Olenka🌼Paty36🌼Pola40🌼 Poka🌼Paty36🌼 Ronja 🌼Ruda0611🌼Sylwia🌼 Nadziejka🌼 🖐️🖐️🖐️ dziewczynki Enex👄poranny ptaszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie @@@@... wczoraj rozkrecila sie na dobre.... ale dobrze....bo strasznie sie balam ze to moze byc znowu pozamaciczna...:( a wiecie co wyczytalam....jaki jest jeden z objawow pozamaciznej....bol obojczyka...a od kilku dni bolalo mnie ramie...jakbym zle spala...a ja oczywiscie juz sobie wmowilam ze pewnie mam znowu pozamaciczna😭 Moni ja tez Kochana nie umialam wczoraj nic napisac na kafe.... Ineczko ciesze sie ze objelam miejsce na liscie po Tobie...mam nadzieje ze juz nie dlugo tez spadne na dolna:) Ruda witam Cie wsrod Nas....👄 podaj swoje dane wpiszemy Cie na nasza liste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 19.05 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........36tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............34tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........31tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........30tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roksanko u mnie tez dalej @@@ ,ale od 14.04. czały czas jest i to mocno,wczoraj to juz wogóle mnie zalało:-o i bolało ,jak bym miała skurcze porodowe:-o:( ach........ bedzie dobrze ja tak mysle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jestem enex:) kukuk:) enex to czekamy jak u ciebie sie sytuacja rozwinie, mysle ze bedzie p[ozytywnie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki strzasznie mi przykro z powodu waszych @ . Kurcze kupiłabym te czulsze testy ale boję się że potem moge się rozczarować...Moni napewno bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex ja jestem Kochana...co prawda w doskoku...ale bede zerkac...musze skorzystac ze maly jeszcze spi:p Moni ja mam tez wyjatkowo bolesna ta @@@@.... jejku ale mam nadzieje ze to ostatnia w tym roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enex ja sobie obiecalam ze nie robie testow do dnia@..... tylko czy wytrwam w tym postanowieniu mam wielkie obawy....:p bo robienie testow weszlo mi tak w krew....hihihi zostawie to juz bez komentarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ❤️ Przykro mi z powodu tych @ i tego, że takie bolesne :( Kochane trzeba wierzyc ze w końcu się uda.. Enex= trzymam kciuki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..ja tylko na moment...nie mam czasu ani humoru... wszystko ostatnio jak po grudzie mi idzie i pod gore wiec nie zblizac sie od mnie bo gryze!!!!!! a poza tym po prostu mi sie chrzani wszystko....i ogolnie atmosferka do dupy... zaraz musze na pieprzone zakupy isc, potem 2 sprawy zalatwic, w domu syf, potem tabun dzieci odebrac potem biegiem do domu bo mikus ma angielski potem znow tempo bo do filharmonii a jak przyjdziemy bedzie pozno i tylko spac... porzygac sie mozna! ale do rzeczy...nie wiem czy to ku pocieszeniu ale dla mnie tak... a topiku na ktorym tez od czasu do czasu sie udzielam kolejne 3 w ciazy!!!!!!!!!!!!1 ale dla mnie najwazniejsza jest jedna z nich-dominika....starala sie juz b.dlugo tyle co ja dokladnie i najpierw prolaktyna za wysoka pozniej badanie meza fatalne...i jakies zle rokowania i oto jest!!!! to mnie pokrzepilo i jakos ucieszylo bardzo, nalezalo jej sie!!!! mi momentami w takich dniach jak dzis mam odechciewa sie dziecka i wogole ... na domiar zlego jutro mam pieprzone imieniny zapewne ktos wpadnie a ja najchetniej zaryglowalabym sie na 4 spusty i olala wszystkich...nie mam pomyslu na nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Begus 🌻 zastanawiam się czasami nad temepm naszego życia, wszystko w pospiechu, bo to trzeba załatwic, bo tamto... Szał ciał po prostu. Trzymaj sie dzielnie, byle do @ a potem juz zgórki, zobaczysz będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janeczko👄 Beguas👄 glowka do gory....Jestes Silna!!!!! Wierze w Ciebie i Twoje Szybkie Powodzenie!!!!nawet szybsze anizeli moje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×