Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka67

***DOŚWIADCZONE MAMY W OCZEKIWANIU NA KOLEJNE MALEŃSTWO***

Polecane posty

Lili tak tylko jemu płeć jest obojetna ,powiedział ,że co nam jest pisane to bedzie ,żebym nie wiem co robiła ,bo jak jest nam pisany jeszcze maluszek to na górze juz wiedzą jakiej płci :D i tyle mozesz podyskutować na ten temat z moim M :P ,a ja chcę spróbowac zaplanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koko-wiesz-pewnie jakby miał 3 córki to płeć nie była by mu obojętna:D Mój też nie rozumie-jak można pragnąć dziewczynki?-jemu też obojętne totalnie:D Koko-a twoi chłopcy sa jedno czy dwujajowi-i jakie mają imiona bo nie pisałas chyba... Co dziewczyny robicie ostatecznie w długi weekend? Oczywiscie dziewczyny z nad morza nie muszą nigdzie wyjeżdżac... zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> wiesz moja mama nigdy o mnie nie musiała się martwić, za to o mojego brata ............. :O Więc chyba wszystko zależy, a od czego to sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili no właśnie ,choc on twierdzi ,że jakby miał 3 córki ,to też by mu było obojetne ,żeby zdrowe tylko były (choc powiedział ,ze ze wzgledów finansowych to wolałby syna :P ,bo jak urodze córke to zbankrutujemy na ciuchy ;) ) . moi synowie są jednojajowi ,ale nie sa identyczni ,może dlatego ,że jeden był w czepku urodzony , a w tym czepku był cały ,ale nie wiem czy to miało wpływ,ale sie różnia trochę rysami ,no i posturą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My w długi weekend siedzimy w domku ,bo moje dzieci są w rozjazdach jeden wyjeżdża a drugi przyjeżdża i potem znów wyjeżdż :P ,więc muszę stać na strazy i wymieniać garderobe :D Ineczko odezwij się jak możesz ,jak się czujesz powiem wam ,że dla mnie maj do zaciążenia byłby rewelacyjny ,bo jeśli miałabym mdłości to w wakacje i to by mi pasowało (oczywiście nie mdłości ,tylko termin:P 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze chciałam mieć chłopców bliźniaków:) niby miałam szanse bo moja mama ma siostrę bliźniaczkę tez jednojajową-ale jak widać trzy ciąże pojedyncze... Wiem Sylwia,ze nie ma reguły-to ja mam pewnie skrzywione spojrzenie(wiesz czemu;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koko-jeśli ty też 73 rocznik to wedłg chońskich t teraz masz ciągiem zielone światło a własciwie różowe przez dobrych pare miesięcy:D Oczywiście ja te tablice mocno z przymróżeniem oka-MOCNO ale jak wy si ę tego trzymacie no to tak masz:D więc do dzieła Bega też coś milczy=chyba się nie pojawiała nie/ Ciekawe kiedy ma tą wizytę -to jakos chyba teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili=> tak, tak wiem. Chciałabym kiedyś więcej z Tobą porozmawiać na ten temat, ale nie wiem czy byś chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) mój Paweł zaczoł jeżdzić do 1klasy na zielone szkoły i tak już zostało ze co roku jedzie ,ale i tak zawsze jestem mocno zdenerwowana jak wyjeżdza:D ot mamusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, Domek z grubsza ogarnięty. Wszyscy kupują nowe samochody my.................... motor!!!! Mój mąż teraz to jest najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem! Wreszcie spełnił swoje marzenie,a ja nie miałam nawet odwagi go od tego pomysłu odciągnąć. Ma, i niech się cieszy, a robi to jak dziecko!!!! Aż mi łzy się cisną z radości jak na niego patrzę wstał biedny o 4:30 i poszedł na niego popatrzeć. A jak w piątek facet zadzwonił,że nie da rady go w sobotę przywieźć,to aż się popłakał i dzieci nosiły mu swoje przytulanki żeby go pocieszyć. Ja za to idę do kosmetyczki zrobic sobie brewki i paznokietki. Później przyjdzie czas na usuwanie skutków ciąży,ale jeszcze nie teraz. W długi weekend pewno się gdzieś wybierzemy,ale nie to raczej jednodniowe wypady. No i próbowanie nowego sprzętu przez męża. Tak Lili Igorek się zbliża, muszę przygotować resztę rzeczy. Takich higienicznych dla siebie i maluszka. Ciekawe co tam gruby misiu porabia i malutki Maciuś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tabelka, poprawcie swoje terminy: DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... .........21.04 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........37tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............35tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........32tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........31tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OO Pokuś👄Co u Ciebie? Ewelinka-ale się uśmiałam:D Ci faceci to naprawde jak duże dzieci:D A Ty o skutkach ciaży to nie gadaj bo masz tylko śliczny brzuszek-wiele by chciało wyglać tak jak ty;)Latem juz bedziesz po plaży w bikini śmigała;) Sylwia-w każdej chwili możesz napisać na maila:) Jeśli tylko mądrości mi wystarczy to ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOPINGUJĄCE***** NICK.............. dzieci................. dł.cyklu........... następna@ 1.Lili................3s................................ ........................ 2.Sylwia7...........2s1c............................... .................... 3.Moni76...........1c1s................................. ................... 4.Mamulka.........2s.................................... .................... 5.Kroma............1s1c................................. ................... ******STARAJACE SIE****** 1.Bega................2s................ 26-28........... ......... 1.04 2.Justina33..........1s1c............. 28-32............. ...... .04.03 3.Daily................1s..................32........... ........... 16.05 4.Koko................3s................ 27-28........... ......... 20.05 5.Roksana34.........1c 2s............. 34-35.................... 17.04 6.Janeczka...........2s............... 29-................ ..... 10-....05 7.Anastazja .........3c............... 30-31.................... 12.05 8.Enex................2s................ 25-26........... ........ 28.03 9. Ronja..............3s............... 29-30................... .. 3.05 10.Poka...............1s............... 26-28............ ..........????? 11.Ala_71.......... 12.Kate68............1s............... 26-28............. .........5.04 13.edi33..............1s....................30.......... ...............14.04 14.Paty36............2s...................26-29......... ..............2.05 ****PRZYSZŁE MAMUSIE**** 1.Gruby Miś...........2c.1s...........37tc....20.05 synek Maciuś 2.Dana68..............2s...............35tc...27.05 córeczka 3.Ewelina76...........1c 1s...........32tc...19.06 synek Igorek 5.mama trójeczki....2s.1c...........31tc....29.06 6.Aneta ana..... 7.Inka67...............3s.................6tc....12.12 ****NASZE DZIECIACZKI**** 1. ZUZIA córa Asi...........ur 29.11.06.. waga. 3650..... wzrost54. 2 .Szymon synek Edlem....ur.26.01.07. .waga.3500...... .wzrost.52 3 .Małgosia córa Mai.......ur.27.12.06 ..waga.4310..... .wzrost.57 4 Jakub synek Nadziejki...ur............. .waga..............wzrost.... 5 Agatka córka Aguni33....ur. 23.02.07..waga...3030. .wzrost..49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinko dobre z tymtwoim mężusiem :D Lili blizniaki to ponoć co 2 pokolenie :D 🖐️ pokus Sylwuś 👄 dziewczynki lecę domek ogarnąć i zupke ugotować ,wpadne póżniej (oczywiście jak bedzie dostep ,dzwoniłam do TP powiedzieli ,że to u nich jakas awaria serwera )pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A ja gdy miałam jeszcze tylko jednego syna,byłam bardzo strachliwa o niego.Mówiłam sobie wtedy że będzie w przyszłości biedny bo na żadne wycieczki nie bede go puszczać.Gdy urodził sie drugi syn od razu mi przeszły te fobie.Teraz gdy chcę aby gdzieś pojechał na dłużej to moge zapomnieć. Koleżanka ostatnio zaproponowała aby pojechał w wakacje na tydzień z jej synem na kolonię czy obóz,coś w tym stylu,to oczywiście nie,zaczął wymyslać różne rzeczy. Ten młodszy jest bardziej przebojowy i myslę że chętniej będzie jeździł,ale będę o niego się bała bo jest roztrzepany i różne głupie rzeczy przychodzą mu do głowy.Mam nadzieję ze z tego wyrośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie spróbowałam mojego wczorajszego wypieku,nawet dobry,zaraz biorę się za następny a potem jeszcze jeden:O Nie rozumiem dlaczego ten mój mąż tak na mnie narzeka,a ja mu ciasta piekę:D No właśnie,gdzie jest misiu? Pewnie leży i odpoczywa.Może ma tak jak ja pod konioec że nie mogłam chodzić bo od razu pojawiały się skurcze. A bega to pewnie ze swojego nowego autka wyjśc nie może:D Bega,daj spokój,niedługo długi weekend,wtedy się nim nacieszysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agunia:) mój Paweł jedzie właśnie 30.04 do łowicza z księdzem na jakieś zawody między parafialne i wraca 4.05 :D a my pewnie na wieś pojedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) wczoraj byłam badana, szyjka długa, ale przepuszcza luźno dwa palce, jeszcze w tym tygodniu mam się \"pooszczędzać\" w przyszłym mogę rodzić :p Maciuś duży, główka przyparta, co niestety dla mnie skutkuje tym, że mam silny ucisk na nerwy w udach i chodzę z bólem... no i pęcherz przygnieciony, ale co tam, TO już nie tak długo :) na następną wizytę pani dr umówiła się ze mną na 14. ale raczej z przekonaniem, że już się przed porodem nie zobaczymy... a jak będzie? czas pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) koko no widzisz super że sprawa sie rozwiązała:) to teraz szybciutko sie pozbywaj @ i do dzieła trzymam kciuki No a my w czoraj byliśmy w takim centrum edukacji i juz wszystko wiemy co z dziewczynami będzie,to znaczy właściwie to nic nie wiemy jeszcze na 100% bo one tu muszą być by mogli sprawdzić ich poziom angielskiego i jesli bedzie w miare dobry to poslą je do collegu,tylko najpierw bedą musiały zrobic taka jakby maturę,no a jesli ich angielski okarze się słaby to przez rok czasu bedą chodziły do szkoły dla dorosłych gdzie podszlifują język i po zdaniu egzaminów do collegu :) więc moje panny muszą przyjechac wczesniej niz planowalismy tak żeby na wrzesień wszystko miały pozałatwiane eh ja to już nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby misiu Ty to juz taka w rozsypce jestes :) ale masz fajnie tak bardzo Ci pozytywnie zazdroszczę,kurcze ciekawe kiedy ja będę mogła w końcu powiedzieć ze nie moge chodzić bo mnie bola nogi i plecy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mieszkanie ogarnełam:),i zupka sie gotuje :) poka to jak wy tak sami na tej wsi bedziecie to co wy tam zrobicie lub bedziecie robic;)witam wszystkie z którymi sie nie witałam🖐️ misiu a na kiedy ty dokładnie masz termin porodu???czy juz wszystko spakowane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia=> z moimi chłopcami jest tak samo, ale myślę, że to za sprawą charakterów, a nie mojego podejścia. Bo nad młodszym tak samo się trzęsłam, a jednak jest zupełnie inny, bardziej przebojowy i niczym się nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasteczko juz niedługo zobaczysz sie ze swoja ekipa od ciazy i wtedy juz powinni cos powiedziec:) a powiec jeszcze oni powiedzieli ze przyczyna twoich poronien była cukrzyca???.Aha jesze super ze twoje dziewczyny do was juz przyjezdzaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni, z OM. dokładnie na 19. maja! najświeższe wieści z łazienki... śluz krwiście podbarwiony i kłuje mnie w pochwie jak diabli, ale na szczęście nie mam skurczy :) byle do weekendu... wszystko spakowane, do wczoraj nie miałam tylko kapci, ale mąż mi kupił klapki, tak więc niczego już nie brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Sylwia,zgadza się ,tu dużo robi charakter,ale za pierwszym razem siłą rzeczy bałam się bardziej bo to był jedynak,nie mogłam znieśc myśli ze coś mu się może stać.Myślałam tylko o złych rzeczach.Potem mi to przeszło,a on do tej pory lubi być blisko domu i wiem ze to nie jest moja wina bo on był za mały aby to mogło jakoś na niego wpłynąć.Poprostu ma taki charakter i już.Boi sie bardzo wielu rzeczy,a ten młodszy nie,i to też do końca nie jest takie dobre:D Misiu,to dobrze że jeszcze wytrzymałaś,już myslałam że może jest po ale nie chciałam tego głośno wypowiadać:D Ewelina-ten twój mąż to gigant a dzieciaczki kochane,tak się troszczą o zapłakanego tatusia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruby Miśiu=> nie chcę krakać, ale wg mnie dziś lub jutro może się zacząć. Przeważnie po takich plamieniach się rusza. A który to tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×