Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaola74

rodzimy w lipcu 2006

Polecane posty

Gość Acha daj sobie spokój
Przecież pewne osoby tylko czekają na zaczepkę żeby kogoś zjechać i pokazać swoją wysoką kulturę i klasę. Daj sobie spokój, szkoda twoich nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak było tu kiedyś miło. Pisały kiedyś tu same Lipcówki i było OK. Nie mam nic do czerwcówek, czy innych babeczek. Moze ktoś specjalnie burzy tu spokój. _acha_ ma rację jak chcecie sie kłócić to załóżcie nowy temat. Będziecie drążyć ten temat tak bez końca??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowne pocztyczki tylko nerwy psują a i tak jak widac niczego nie załatwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOmpromitacja? He he...skompromitowała się Hanka...jak na jaw wyszło jak jest fair i szczera... I jakoś się nie odezwała...do tej pory...nieważne.... Niech robi co chce... I może kto inny wierzy w te brednie,które Hanka opowiada... Tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze vivia
zapierdzielaj zając sie dzieckiem bo z tego co widze ty non stop na forum, zal dziecka tylko bo niedorozwinieta matka zamiast byc matką woli zabawiac sie w necie .............jaki facet z toba wytrzymuje? chyba desperat, jakby moja żona tyle siedziala w necie to bym jej pysk obił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj...to dopiero Twoja żonka ma męża...damskiego boksera...serdecznie jej współczuję...no i ma pysk...a ja myslałam,że kobieta ma twarz...kulturka...nie ma co... Wiesz co? Moje dziecko ma dobra matke,mąz świetną żonę...więc wara! Pracuję,zajmuje się domem,szykuję przeprowadzkę etc. Więc o czym Ty mówisz,bo nie kumam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vivia..czy Ty wogole sie czytasz??to co napiszesz?????bo dla mnie jestes monotematyczna...i zalosna...o kim ty piszesz????ze jest nieszczery???ze co wyszlo?????do ciebie chyba nie dotarlo ze wszystkie jestesmy z Hania tylko ty i ineska zostalyscie..wiec kto tu jest nieszczery?????piszesz tutaj obrazajac Hanke i wymyslajac bzdury..i w kolko to samo...mialam nie pisac..i nie napisze wiecej..ale chyba kazdy widzi kto zostal a kto jest na prywatnym..wez sie przestan osmieszac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaaszne rzeczy
czesc , nie podpisze sie , bo jestem wystarczajaco w szoku , a sprawa jest taka ze vivian faktycznie widac ze strasznie ci zle z tym ze cie dziewczyny pominely ale uwierz tu nie chodzi o grudniowa anie - ja do niej nie mam nic , to nie w niej problem ale w tobie to ty pojawialas sie z cytatami dot twojej tylko osoby , czytalas tylko to co kto o tobie napisaL , cytowalas wieelkie strony a odnosilas sie do siebie i tylko do siebie , nic do tematu , niewiem - kto i skad , dal ci poczucie ze jestes kims waznym, ?bo ja ci powiadam ze nie jestes :P, nastepnie twe konflikty z pawlem to juz zostawie bez komentarza bo po co te dziewczyny maja o tym wiedziec ?ogolnie - naprawde - jestes tak nijaka , antypatyczna , dziwna osoba -jak dla mnie - ze tu cos co piszesz o ani grudniowej jest nie na miejscu - tu chodzi o sama ciebie i tyle i daj spokoj dziewczyna , one sa zgrane , potrafia sie dogadac jest im dobrze tak jak jest , wszystkie przeszly do hanus , i forum zyje , kwitnie , po co te wasnie i dysputy , niech kazdy pilnuje swojego pozdrawiam dziewczyny co nie wiedza o co chodzi , :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama sie jutro przekonasz czy
ale jestescie kłotliwe babska-rzygac sie chce falsz i obłuda i tyle na zadnym topiku nie było takiego g ó w n a jak tu od poczatku oczywiscie wyszczegolniajac osoby bo ogolnie topik był fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okroooooooooooooooooopne rzecz
Ile myslalas nad tym co napisalas? Twoja wypowiedz nie ma najmniejszego skladu i jest nadwyraźnie prostacka! Wiesz,musisz doskonale znac Vivkę,skoro piszesz o jej konflikcie z mezem Pawlem :) I wiem kim jestes, ....... jesteś tą jedną z wlasnie tego pogrzanego ,debilnie zwalonego forum,i wiele mógłbym tu jeszcze napisac epitetów , ale nie mam na to najszczerszej ochoty,bo wy wszystkie Glupie jestescie!! A ty Agula nie madrkuj sie pusta glowo,zajmij sie lepiej wychowaniem swoich dzieci ,a nie tu bazgrzesz tu na forum i glupoty pleciesz,ze juz wiecej nic nie napiszesz! :) Jestes powalona na maksa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam czy możecie sobie już stąd pójść 😡 Popsułyście swój topik, a teraz chcecie popsuc nasz? Koniec!! I nie piszcie, że na żadnym topiku nie było takiego gówna jak tutaj, BO NIE JESTESCIE STąD!!!!! wynocha!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ...........................
to była vivka :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straaaaaaaaaaaaaaszne rzeczy
ale jak powalony topik ?? skoro WSZYSTKIE dziewczyny tam poszly , to nie taki powalony i pewnie ze znam konflikty vivien - bo ona jest cala konfliktowa , i prosta , no prosta dzioucha , i to nie chodzi o zadna grudniowa anie tylko o nia sama , jej prostote, ona jedna wyszla z tego najgorzej , naprawde , zycze ci vivian duzo szczescia , zagubiona , prosta dziewko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lipcoweczki :) Tak sobie czytam wasz topik i powiem szczerze ze nawet mi sie tego kasowac nie chce !!! Stare sprawy , pretensje i żale ! Dobrze ale teraz bedzie po mojemu . Oglaszam KONIEC KLOTNI ! Od tego momentu wszystkie posty nie zwiazane z watkiem Lipec 2006 a w szczegolnosci pomaranczowe prowokacje beda kasowane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy tu nie zajrze to widzę konflikty aż pisać sie nie chce.... ******Jagga Brawo. :-) ❤️ Najmądrzejsza wypowiedź dzisiejszego dnia. I zarazem najodważniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****WITAM🌻 ojojoj co tu sie wyrabia...nawet nie ma co czytac... pomarancze psuja kolor na topicu a tego nikt od dawien dawna nie lubił...moze zróbta jakis topic \"chamstwo i obłuda\" i tam sie bawcie w rzucanie mięsem !!! :P pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuuuuuu co tu nagle taka cisza??? ja rozumiem pomarańcze padły z wycieńczenia ale Wy drogie mamusie wstałyście chyba ;) miłego dnia 👄 pozdrawiam 👋 buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia. Może dzisiaj będzie spokojniej. Zapraszam na kawkę. Juz wstawiam wodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) Wczoraj był jakiś nerwowo-kłótliwy dzień, nie tylko tutaj. To na pewno przez pogodę. Moje małe słoneczko właśnie próbuje zasnąć i nie może, a śpiący jest strasznie. Ja też, więc chętnie skorzystam z zaproszenia na kawkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jaką kawuchę robić????? Lepsze wg was sa NOKIE czy SAMSUNGI??? Czy moze ktos ma Samsunga L760?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****basiasz🌻 a co do telefonów to ja bym wolala samsunga...nokie owszem kiedys byly niezawodne ale to sie zmienilo i powiedza ci to w kazdym salonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiasz a jaki to jest? Ja mam samsunga ale takiego z klapką, nie wiem jaki model. wpadne na kawe to ci pokażę :) Poprzednio miałam Nokie i byłam bardzo zadowolona, teraz też jestem, bo uwielbiam telefony z klapką, ale menu w tym telefonie jest bardziej skomplikowane, w Noki jest bardziej przyjazne (prostsze) :) Ognik, mała HPW witam. Ja dzisiaj jestem niewyspana bo Korę meczy katar i często budziła się w nocy, tak więc chętnie wypije druga kawę, a i cos słodkiego na polepszenie nastroju też by sie przydało :) Modessa, dziękujemy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****Jagga trzeba sadło odchudzać a nie słodycze jeśc :-) ale jakaś czekolada light... Dzieki za odpowiedzi na temat telefonów. Też słyszłam o tym ze NOKIA obecnie jest porównywalna z SAMSNGIEM a w niektórych modelach dużo lepsza. Podobno baterie sa produkowane w innym państwie niż wczęśniej i sa teraz słabsze. Ja uwielbiam telefony z klapką ale nie ma zbyt dużego wyboru. A szkoda. Dlatego chyba wezmę rozsuwany. Nigdy nie miałam. Zobacze jak sie sprawdza. W końcu przez 24 miesiące tel jest na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wiem? Chciałam cos słodkiego, to Basiasz mnie zbeształa i wzbudziła wyrzuty sumienia. To może sałatke owocową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedlugo. Tzn. za jakieś 2 miesiące bedą truskawki. :P Chyba wtedy przejdę na diete truskawkową. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakich uzywacie obecnie pileuszek???? My zawsze na Papmersach. Raz kupiłam Huggis i to był błąd. Znajomi polecili mi z Biedronki pieluszki Dada. Są OK jak dla mnie o wiele lepsze niż Huggis. Ale ostatnio ich nie było w Biedronie więc kupilismy Happy z Belli. Są rewelacyjne. Porównywalne z Pampersami. :P Mam porównanie więc wiem co piszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×