Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Filipko hehe jak mnie misiek przytula to mi wtedy powietrza brakuje i jest jeszcze gorzej bo mam nos zatkany i sie dusze wiec nie daje sie przytulac hehe a juz o calowaniu to mowy nie ma bo nie dosc ze nos zatkany to i usta :D i dogodzic babie hehe wlasnie skonczyly mi sie mietowe chusteczki :( robilam sobie z nich taki tampon wkladalam do nosa i wciagalam zapach tej miety hehe i na chwilke pomagalo a jak slyszlaam ze ktos idzie do wyciagalam go z nosa zeby sie nei przestraszyl hehe :D jak ja nienawidze kataru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! moze sie ktoras z was zamieni, przyjme wszystko w zamian, @ biegunke wymioty byle ktos sobie wzial ten katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Z całą moją sympatią do Ciebie, z kataru Ciebie nie uwolnię. Nie znosze też. Juz chyba wole swojego lenia :) Hehe, musze się zebrac wkońcu do mista na jakies zakupki. A Ty zaraz do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko no szkoda ze sie nie zamienisz:( musze dalej cierpiec wrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 ale zaraz ide do domciu, bede pieskiem lub konikiem hehe albo bede sie uganiac wkolo stolu za tym moim łobuziakiem hehe dziewczynki mam do was pytanko z innej beczki czy posiadacie kredyt mieszkaniowy? my wlasnie robimy rozeznanie w ktorym banku a jak wiadomo opinie znajomych sa najcenniejsze wiec jesli ktoras z was posiada to bylabym wdzieczna gdyby cos na ten temat napisala tutaj albo na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu 🌼 ja mogę wziąć już ten katar kurcze tylko jak Ty na 9 miesięcy przynajmniej ode mnie @ zabierzesz ;) A co mi tam jakoś się przemęcze aby tylko zafasolkowaniem się to skończyło ;) ;) ! Kurcze z kredytem to Ci chyba nie pomogę niestety :( Ja już wróciłam z miasta. Pada taka mżawka drobniutka co włazi do oczu nawet jak się kaptur założy brrrrrrrrr pogoda do bani :o Idę sobie coś do jedzonka zrobić 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scorpio ❤️❤️❤️ Właśnie sprawdziłam pocztę a tu taaaaaaka niespodzianka!!! :D :D :D Dziękuję za zdjatka Boryska ❤️❤️❤️ Jest cudowny!!! A jak krzyczy na tym zdjęciu ze szpitala :) Uściskaj Boryska mocno od ciotki Mawdusi 🌼 HANIU ❤️ Za zabranie ode mnie @ na 9 miesięcy to ja też, tak jak OLI zabiore od Ciebie ten katar!! O tym nie pomyślałam ale na to to się bez zastanowienia zamienię :) Mimo że kataru nie znoszę. OLI ❤️ Uciekam spać, życzę Wam kolorowych snów kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ooooooo widze ze znalazły sie chetne na mój katar :) Oli Filipko ide na taka zamiane bo mam juz tego kataru dosc nos mam na Quasimodo (jakos tak sie to pisze hehe) oczy czerwone jak królik i juz nic mi sie nie chce moj kierownik polecil mi super kuracje, dzisiaj zrobie i zobaczymy jak bedzie jutro, mowi ze jemu pomogla a są to swiece do ucha z wosku pszczelego i naturalnej rozgrzewającej tkaniny moge sobie nawet granat do ucha wlozyc zeby mi tylko katar przeszedl a nei tylko swiece zobaczymy jutro SCORPIO dziekuje za fotki 🌻 Boryska moglabym schrupac taki slodziutki mniammmmmmmmmmmmm OLI FILIPKO ❤️❤️❤️ łapcie fluidki teraz zmykam zamknąc miesiac bo ksiegowa czeka na papiery zajrze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kwiatuszki 🌼 Do dupy to wszystko :o globulek nie biorę a leci mi takie czarna prawie wydzielna 😭 😭 😭 Kurde co to jest? I od czego to jest? Jutro mój gin przyjmuje rano i chyba tak bez zapisu podjadę do niego. Może mnie przyjmie jak mu powiem że takie dziwne rzeczy się dzieją :o Brzuch mnie nie boli wszystko jest ok tylko ta wydzielina buuuuuuuuuuuuuuu Haniu 👄 👄 👄 dziękuję za fluidki :) łapię!!!!!!! Filipko 👄 👄 👄 Scorpio ❤️ ❤️ ❤️ Normalnie mi się łezka w oku zakręciła jak zobaczyłam Boryska. Jest śliczny!!!!!! Dziękuję za zdjęcia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki 🖐️ Ale pusteczki dziś :( Ja coś kiepsko się dziś czuję, wczoraj na wieczór już mnie łamało. Wszystko przez ta paskudna pogodę 😠 HANIU 🌼 No jestem ciekwa czy ta kuracja Ci pomoże. Jak tak to muszę koniecznie zapamiętać, może i mi się kiedys przyda. Widzę że dzis masz troszke pracy. Dla Ciebie ❤️❤️❤️ OLI 🌼 Kochana jasne że idź jutro choćby bez zapisu!! Kurczę ciekawe dlaczego tak się dzieje.. Niby zaczęło się od brania globulek ale musisz to skonsultować. 👄👄👄 A co reszta kobietek porabia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się jakoś tak dziwnie czuje. W nocy gardło mnie tak rozbolało że tabletkę musiałam sobie wziąć do ssania bo w ogóle połykać nie mogłam :o Ta pogoda mnie dobija poprostu. No właśnie Filipko 🌼 to zaczęło się od brania globulek więc cały czas mam nadzieję że to jednak one mi coś tam zrobiły. Mam nadzieję żeto nie ziółka bo się załamię chyba 😭 😭 😭 Ale kurcze cały cykl poprzedni piłam te ziółka i było ok. Po ostatniej @ też żadnych plamień nie miałam dopiero teraz kurcze po tych cholernych globulkach wrrrrrrrrrrr Idę sobie rzeczy na dziś uprasować. Zajrzę za chwilkę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Myśle że ziółka nie są przyczyną. Przeciez ostatnio wszystko było super po nich. Ja myslę że to globulki, tylko jeśli to one to sporo narozrabiały :o Mnie też gardełko pobolewa :( To już chyba bunt, tak bardzo chcemy wiosny że i organizm się buntuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nareszcie ale mam dzisiaj sporo roboty bo to koniec jednego miesiaca, poczatek drugiego a jeszcze na weekend nam sie duzy transport szykuje i musze kierownikowi wszyssciutko przygotowac od strony papierkowej zeby mnie przypadkiem do roboty nie sciągnąl w weekend:) Oli no koniecznie idz do lekarza bo to moze byc juz powazna sprawa, ja nie sadze zeby to ziółka nabroily skoro tak dlugo je bierzesz i wczesniej nie bylo problemów ale moze ziółka i te globulki nie bardzo sie lubia i w polaczeniu cos zmajstrowały ale tu nie ma co gdybac tylko zapytac fachowca, jak to mówi babcia mojego miśka \" z ci... nie ma żartow\" hehe Filipko czyzby teraz ciebie cos dopadlo? odganiam to w cholere od ciebie... a sio.... nie daj sie, najlepiej zrob sobie goracą herbatke z miodem i cytryną i do łozka, albo Amol kilka kropelek na łyzeczke cukru i pomoże, a na gardelko o ile to nie angina to mi pomaga Strepsils Intensive, bo jak angina to tylko antybiotyk mi juz troszke lepiej, siedze ze zrulowaną mietową chusteczką w nosie i przynajmniej moge oddychac :) ale jak tylko kupie te swieczki to robie kuracje, podobno dziala tez zbawiennie na uklad nerwowy rozladowuje stres i wzmożone napiecie miesniowe, zobaczymy czy jutro przyjde odstresowana hehe:) juz powiedzialam kierownikowi ze jak przyjde zbyt zrelaksowana i nic mi sie nie bedzie chcialo to niech nei ma do mnie pretensji hehe a jeszcze sie pochwale ze u mnie dzis wiosna!!! oby tak juz zostalo wiosenko kocham cie nad zycie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU To Ty dzisiaj zawalona robota jesteś. Buuuu!!! No niestety cos mnie dopada, tez biorę strepsils na gardziołko. Mam nadzieję że mi przejdzie i że tyo nie bedzie angina, chociaż mój miesiek niedawno brała antybiotyk właśnie bo angine miał. Może teraz na mnie przeszło. Leżę w łóżku narazie z herbatką u boku bo aż mi słabo jak tylko wstaję. Haniu daj chociaż troszkę tej wiosny!!!!!! Ale Ci zazdroszczę!!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu ja też dzisiaj mam papierów od groma i nie mogę się spod nich wygrzebać. Ale na chwilkę chociaż nos wystawiłam,żeby zobaczyć co u Was słychać. Haniu na zatoki najlepszym sposobem jest wygrzewania. Mój brat przy każdym przeziębieniu ma problem z zatokami. Trzeba sobie kupić taką dużą żarówę- kwoka się na to mówi. Wkręć ją sobie w jakąś lampkę i nagrzewaj czoło. Jednego dnia 2 min, następnego 4 i tak do 10, a potem w dół. W sumie 10 dni, ale bardzo pomaga na zatoki, i potem tak łatwo się ich nie przeziębia. Sposób sprawdzony. Żadne leki tak bratu nie pomagają jak to nagrzewanie. Kurcze ja nawet nie miałam czasu żeby na pocztę zajrzeć, a tam może Borysek się do mnie uśmiecha- ale ze mnie ciotka zołza. Ostatnio jak idę do domku, to szkoda mi tracic czasu na komputer i nawet go nie włączam. Wolę z moją perełką posiedzieć i się potulić, a strasznie kochany się zrobił. Śmieje się z byle czego- rechocze jak mała żabka i tylko by się wygłupiać chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko 👄❤️ Ja też dxzisiaj z tabletkami na gardło się chyba nie będę rozstawać... Leż w łóżeczku i kuruj się kochana. Dużo zdrówka dla Ciebie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Haniu 👄❤️ Kochana wiem że właśnie kurcze nie ma żartów z c.... ;) Bardzo mądre słowa twoja babcia powiedziała :) i dlatego jutro biegne czym prędzej do gina. Może go ubłagam i mnie przyjmie. Kochana cieszę się że lepiej się czujesz. Wyobraziłam sobie Ciebie z tą husteczką miętową w nosie :D ha ha ha. Daj znać jak już z tymi świeczkami sobie kuracje zrobisz. Może i ja spróbuje jak to na nerwy też działa. Hmmmmm Tylko napisz kochana jak to się dokładnie robi i co trzeba kupić. U mnie pogoda dziwna bo ciepło 10C !!! Ale za to pochmurno. No ale deszcz nie pada i całe szczęście... Od następnego tygodnia ma być wiosna!!!! Oby tylko została z nami :D 🌼 🌼 🌼 Ja zmykam do mamy. Buziaczki dla Was dziewczyneczki 👄 👄 👄 Potem zajrzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jest Borysek malutki ale muszę sobie go dokładnie obejrzeć... O mój Boże jaki cudowny. Piękności maleńkie. I pomyśleć, że mój mały rozbójnik też dopiero taki był. Aż się łezka w oku kręci. To zdjęcie ze szpitala jest po prostu cudowne. Szkoda,że mój misiej takiego nie zrobił Adasiowi, ale on był trochę w szoku chyba i o aparacie kompletnie zapomniał.A żałuję,że nie mam żadnego zdjęcia z ważenia i mierzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko dla ciebie odrobinka wiosny 🌻🌻🌻 ale tylko odrobinka zeby i u mnie troszke zostalo :) kuruj sie kochana kuruj zeby cie gorzej nie złapalo a misiek niech cie porzadnie wygrzeje wieczorkiem ;) Oli jak tylko przetestuje kuracje to ci wszystko napisze, wiem tylko ze musze kupic te swieczki gdzies w zielarskim sklepie, nie wiem czy to w aptekach tez maja a reszta jest w instrucji ze swieczkami jak powiedzialam miskowi o tych swieczkach to mi sobie kazal gromnice o ucha wlozyc hehe no i nie smiej sie ze mnie ze tak siedze z tą chusteczką w nosie :) ale wtedy lepiej mi oddychac , choc faktycznie widok rozweselający hehe wczoraj w domu caly wieczor tak chodzilam a Kuba nie dawal mi spokoju bo koniecznie chcail mi to z nosa wyciagnąc hehe nic go juz nie interesowalo tylko to co mam w nosie hehe:D Mlenko mam taka lampe bo kiedys tak wygrzewalam i zatoki i kolano bo mialam rope ale nie bardzo mi to pomaga, owszem jak sie wygrzeje i siedze w domu to jest ok ale jak wyjde na dwór to znowu sie zaczyna, wystarczy ze jest taka pogoda jak wczoraj, wiatr deszcz i +2 , wtedy jest najgorzej no chcialabym zobaczyc jak sie ten twoj żabek mały smieje :) ten czas tak szybko leci ze nawet nie zdaze sie nacieszyc malutkim Kubusiem bo tak szybko rosnie, a to zdjecie Boryska ze szpitala to naprawde super, ja niestety nie mam takich, mialam cesarke i misiek mogl zrobic zdjecie dopiero jak przewiezli malego na sale noworodkow a wtedy juz byl umyty i zawiniety w becik a ja zobaczylam moje dziecko jeszcze pozniej bo jak sie urodzil o 13,15 to ja go zobaczylam dopiero gdzies o 21 i to musialam sie upomniec zeby mi przywiezli, straszne wiedzmy w tych szpitalach, Scorpio mi mówila ze tez na taka jedną trafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie :) 🌻 U mnie pięknie! +7, słoneczko... aż się nie chce w domu siedzieć. A co mówić w pracy :( niestety. O tyle dobrze, że szefa nie ma i nie marudzi mi nad głową. Za to była szefowa i marudziła. Ale już pojechała. Oli na Twoim miejscu poszłabym do lekarza natychmiast. Wiesz jak jest u nas w ośrodku? Na zapisy się czeka, ale dla nagłych przypadków oni zawsze mają zarezerwowane jakieś numerki. może u was jest tak samo. Zadzwoń i dowiedz się, bo Hani babcia naprawdę święte słowa powiedziała ❤️ Filipko kuruj się, kuruj. I Misiek niech Ci pomaga się wygrzewać, wypocić... hi hi. Sama bym tak pochorowała i popociła się :D Ale niestety, teraz nawet jak się rozchoruję to ciężko się skutecznie popocić ha ha bo z takim brzuchem nie wychodzi :D Ale Ty póki brzucha nie masz to kuruj się ile tylko się da :D ❤️ ❤️ niech pomogą fluidki Haniu no moze granatu tio nie wkładaj do ucha, moze świeczka wystarczy jednak :D Śmiać mi się chce z tych chusteczek w nosie. A jeszcze jak dorzucić do tego świeczki w uszach :D Przepraszam, ale moja wyobraźnia działa. Mam nadzieję ze sioę nie obrazisz. ❤️ Wiesz co mój tata jeszcze w nosie na katar nosił? Cebulę. Takie rogi sobie robił jak dzik, wyglądało to komicznie, ale pomagało. Bo i sama nie raz tak chodziłam. Scorpio Borysek śliczniutki! ❤️ Naprawdę zdjęcia są super. Duzo siły życzę i odpoczynku. Mlenko dobrze, że chociaz masz chwilkę żeby do nas zajrzeć. Bo jeszcze jakbyś i Ty uciekła, jak reszta mamusiek, to nie wiem... Dobrze dziewczyny, że zostałyście ❤️ Wiecie ja się ostatnio coraz częściej zastanawiam, kiedy TO będzie. Czy przenoszę jak Szymona, czy będzie wcześniej? Jak to będzie? Czy złąpie mnie tak nagle? Czy powoli się rozkręci? Corqz częściej mam silne skurcze. Silne i strasznie bolące. Zaczęłam je liczyć, ale najczęściej koło południa się gubię. Ale jest ich około 20 dziennie.I takie ciągnięcie w dół czuję często przy tym. Kurczę a do gina dopiero 12.03. Ciekawe co mi powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie i jeszcze ty koalko tez sie ze mnie smiejesz? ale wybaczam ci bo bardzo sie ciesze ze masz dobry humor i nawet pozwalam ci sie ze mnei smiac:D sama sie smieje z tych chusteczek w nosie i swieczek w uszach hehehe:D no ale te rogi z cebuli u twojego taty to przebijaja wszystko hehehehe:D:D:D i jeszcze czosnek na szyi hehehe :D Koalko no do porodu to masz jeszcze troszke czasu ale nie dziwie ci sie ze takie pytania sie nasuwaja, no i jeszzce te skurcze, mam nadzieje ze to tylko Niania tak rozrabia i dlatego, u mnie tez tak bylo, Kuba strasznie rozrabial w brzuchu i przez to odczuwalam skurcze i takie ciagniecie w dół ale nie szalej teraz zabardzo tylko oszczedzaj sie jak mozesz a ja poczulam wiosne pootwieralam okna a teraz trzese sie z zimna hehe bo jednak jeszcze upałow nie ma no ale ciesze sie ze wiosna tuz tuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha ha ha ha :D Koalko ale dałaś czadu- Hania pisała o gromnicy w uchu a nie o granacie, ale może akurat granat by pomógł :D nie wytrzymam, ale metodę leczenia wymyśliłaś. Haniu ja akurat wspominam bardzo mile pielęgniarki ze szpitala. W ogóle mam miłe wspomnienia. Z wyjątkiem okropnego pana doktorka, który robił mi znieczulenie do szycia brrrr. Ale za to lekarz, który przyjmował poród był bardzo fajny i do tego młody i całkiem przystojny. I robił mi artystyczne szwy. Haftował i haftował aż myślałam,że nigdy nie skończy. Ha ha :D przypomniało mi się jeszcze jak mój gin zobaczył szef-jak byłam na ściągnięcie i do mnie taki tekst- "krocze jak malowane" A ja do niego,że chyba jakiś Pikasso porąbany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenko hahaha ale mu dogadalas :D nie wszystkie połozne byly takie wredne ale kilka sie zdarzylo, no widze ze poród to dla ciebie pestka skoro mialas jeszzce siły przygladac sie przystojnemu doktorkowi hehee ja pamietam ze jak szlam na sciagniecie szwu po cc ale to jeszcze w szpitalu przed wyjsciem bo lezalam tydzien, gin kazal mi sie polozyc na łozku i poczekac a ja pytam na co mam czekac? a on : no jak to na co? no na mnie hehe ok to leze i czekam i co chwilke sie za nim ogladam bo juz nie moglam sie doczekac wyjscia do domu a on do mnie: dziewczynko ales ty niecierpliwa, no przeciez musze sobie narzedzie wyjąc :D ale sie usmialam a jak lezalam na patologii razem z dziewczyną tuz przed porodem i przyszedl lekarz na wizyte a ona zaczela panikowac ze sie boi, ze nie urodzi a on do niej: spokojnie, ja weszło to i wyjdzie a ja w smiech, a on pyta czemu sie smieje wiec mówie \"moim zdaniem nie ma porównania miedzy tym co wchodzilo a tym co ma wyjsc\" myslalam ze on sie na sali nam poleje ze smiechu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLI Ja też Ci kochana życzę dużo zdróweczka ❤️ I abyś jutro dostała sie do tego gina i wyjaśniła sprawę 🌼 Koalko Widze że u Ciebie tez wiosennie. Ale macie fajnie. A tu zimno i wieje. Hehe z brzuszkiem to na pewno cięzej na takie wygrzewanie się ;) Z tego co wiem Ty masz teramin na kwiecień, niby jeszcze troszkę czasu Ci zostało ale juz od dzis marzec i zleci to tak prędko że nawet sobie nie wyobrażasz, więc nie dziwię Ci sie że juz sie zastanawiasz jak to bedzie ❤️❤️ Mlenka Hehe dobre to z tym kroczem :D A czas tak pędzi że z Adasia juz spory kawaler jest. Musi słodko się śmiać :) ❤️ HANIU Dziekuje za ta odrobinkę wiosny 👄 Misiek na pewno zadba o mnie odpowiednio ;) Ciekwe to z tymi świeczkami, jesli to i na nerwy pomaga to to tez cos dla mnie :) hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko w ulotce pisze ze na nerwy tez pomaga, zobacze czy sie uspokoje hehe bo mój misiek mowi ze ja jestem wulkan i za czesto wybucham:) ciekawe tylko kiedy ja to zrobie, chyba jak Kuba usnie ale ja zasypiam zaraz po nim to nie wiem czy mi sie uda :) albo zasne z tymi swieczkami hehe zebym tylko domu nie podpalila :) ale musze to wyprobowac zeby nei wiem co, czuje sie tak fatalnie ze moglabym sobie nawet w inne dziurki te swieczki powkladac zeby tylko pomogly hehe a misiek wlasnie dzwonil bo umawialismy sie na zakupy i mowie mu ze musze jeszcze isc te swieczki kupic a on powiedzial ze mi użyczy swojej to napewno mi wszystko przejdzie od razu hahaha to tez wypróbuje :D:D:D a koalka zaraz peknie ze smiechu jak sobie zacznie mnie wyobrazac ze swieczkami w uszach w czasie przytulanek :Dhehehe no chusteczke z nosa juz wyjęłam bo mi troszke lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katar mnie troche opuscil l ale za to łeb mi pęka az mi niedobrze zwariowac juz mozna... jak nie urok to.... przemarsz wojsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANIU Ale sie usmiałam, no nie mogę z tego twojego miska :D Ale to może być najlepsze lekarstwo :D Coś mnie katar atakuje, Tobie przechodzi więc może jednak mi go oddałaś, pamietaj tylko aby zabrać ode mnie ta wstrętna @ na te 9 miesięcy!!! :) Ide zaraz do miasta choć strasznie mi sie ne chce 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z miasta. Chyba na dobre mnie rozkłada 😭 zaraz wsakuję pod kołderkę. Na poprawe nastroju kupiłam sobie truskawki (taka namiastka lata) i wcinam z cukrem i ze smietanką :) Pyszchotka :) Ale to nie zmienia faktu że źle się czuję, buuu :( Z nosa mi leci i do tego chyba mam temperaturę 😭 Wiosna gdzie jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko bidulko teraz ciebie dopadlo, to naprawde nie ja ci podeslalam ten katar, ale niech cie misiek porzadnie wygrzeje to ci wszytsko przejdzie, duzo zdrowka dla ciebie ❤️❤️❤️ i odrobinka wiosny 🌻🌻🌻 bo u mnie jak narazie to jesien, szaro, brudno i ponuro, cala noc deszcz lał, dobrze ze nad ranem przestalo, a truskawki mniammmmmmmmmmmmmmm mam jerszcze kilka woreczkow zamrozonych i gotuje Kubie z nich kompot, bardzo mu smakuje dziewczynki nie robilam wczoraj kuracji swieczkowej bo ich nie kupilam, w jednym zielarskim nie bylo a drugi na drugim koncu miasta a o tej porze to straszne korki wiec sobei odpuscilam, dzisiaj jak nie bedzie padac to przejde sie na piechote po miescie, moze cos jeszcze wyypatrze? no i na kuracje mojego miska swieczką sie nie doczekalam hehe bo zanim skonczyl ogladac film to ja juz sobie chrapalam :D kurcze ale weekend u mnei to pewnie bedzie pod znakiem swieczek hehehe:D Oli a jak sytuacja u ciebie? jest juz lepiej? ❤️ dla ciebie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :D U mnie dziś wiosna 🌼 Słońce świeci i jest pięęęknie na dworku :D Całą noc lało więc myślałam że dzień będzie do bani a tu taka ładna pogoda :D Haniu ❤️ ja się czuję ok. Gardło mnie trochę przestało boleć więc jest dobrze. Plamienia mi też ustają powoli. Wczoraj cały dzień ani śladu na wkładce. Tylko jak łazienkę odwiedzałam to na papierze mi troszkę zostawało ale ten śluzik już zdecydowanie jaśniejszy niż przed wczoraj. Jak się uda to dziś pójdę do gina. Może jak to od globulek to mi poprostu inne przepisze. Filipko ❤️ Kochana jak się czujesz dzisiaj? Mam nadzieję że nie rozłożyło Cię na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 Co sie dzieje ostatnio, że takie pustki panują na cafe?? :( No ja niestety nienajlepiej się czuję, gardło mnie troche drapie, katarek i ogólnie słaba jestem. Ale bywało gorzej :) HANIU ❤️ Kochana koniecznie poszukaj tych świeczek :) Jedna masz na stałe w domku, u męża :) Ale jak weekend ma być pod znakiem świeczek to musisz kupić :D Oj bedzie sie działo :P Dziękuje za życzenia zdrówka 👄 i za odrobinkę wiosny 👄. Chyba pomogło bo słonko się przez chmurki przebija :) OLI ❤️ Dobrze, że u Ciebie juz lepiej z tymi plamieniami. Oby ustały na dobre. Ale i tak to skonsultuj z lekarzem. Może faktycznie przepisze Ci inne globulki. Może na te jesteś jakoś uczulona, jakis składnik Ci nie odpowiada. Kikunia ❤️ A Ty gdzie się podziewasz?? Jak sie czujesz?? Mlenka ❤️ ?????????? Słonko ❤️ Co tam u WAS??? Scorpio ❤️ Dla Ciebie i dla Boryska 👄🌼👄🌼👄 Już się nie moge doczekac kiedy do nas napiszesz :) Nadziejko ❤️ Dla Ciebie i dla Kubusia 👄🌼👄🌼👄 Odezwij się do nas, napisz jak tam Kubuś rośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a co to sie z wami dzisiaj stalo? ja rozumiem wiosne poczulyscie ale nie mozna zaniebdywac cafe Oli to dobrze ze juz lepiej u ciebie, ale do gina idz, dowiesz sie przynajmniej co to moze byc u mnie tez zaczyna sie wiosna robic, oby weekend byl taki ładny to na jakis spacerek do parku sie wybierzemy Filipko 🌻 Mlenko 🌻 Kika 🌻 koalko 🌻 pozostałe dziewczynki 🌻 meldowac sie biegusiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×