Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***HANIA***

WIOSENNE STARANIA- kto jeszcze? cd..topicu sissi

Polecane posty

Oli - ten numer, który masz do mnie jest aktualny ❤️ Filipko - masz bardzo miły głosik ;) bardzo miło mi sie z Tobą rozmawiało :) Mlenka, Scorpio, Słonko - dziękuję za stały kontakt. Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko ❤️❤️❤️ Witaj kochana!!!! Na poczatek jeszcze raz dziekuję Tobie za telefon, dla mnie to była niespodzianka. I mi równiez z Toba sie bardzo fajnie rozmawiało ❤️ cały dzień póxniej o tym myslałam :) Z jednej strony dobrze, że jestescie już w domku, Ty i Kubus bardzo duzo przeszliście więc teraz spokój jak najbardziej Wam sie przyda, wiadomo, że na odreagowanie potrzeba czasu ale życzę Wam tego spokoju i ciszy ❤️ I oczywiście stado buziaczków dla naszego małego bohatera, który jest taki silny i dzielny 👄👄👄 I dla Ciebie bo tez jestes dzielna 👄 Dzis będę rozmawiała z przyjaciółką to się jej zapytam kto operował jej bratanka i napiszę Ci smska. OLI 🌼 Oj bardzo tęsknię, w szczególności za moją Agniesia kochaną, niedługo ma urodzinki a mnie nie bedzie :( Buuu pierwszy raz bo rok temu akurat byłam w Polsce na jej urodzinach. Juz się maja nie moge doczekac jak pojade do Polski i pierwszy raz wezmę Zuzie na rece :) Kruszynka 🌼 No no no córcia rewelacja :D Szczególnie jej czupryna robi wrażenie :D Śliczna ta Twoja niunia ❤️ Kikunia ❤️ A no widzisz jak to kasa niektórym zrywa korę mózgową :o A co do cierpliwości to własnie mi się skończyła i teraz nie zamierzam przygryzać sobie jęzora tylko będę walic prosto z mostu co mi slina na język przyniesie. A słowa maja siłę czasami wieksza niz czyny. Obiecałam sobie że dosyc duszenia w sobie, zabiję tego gnoja wiązanką i sam sobie dołek wykopie!!! Kochana dziękuję za esmka, ciesze sie że moja karteczka dotarła do Was 👄 kochana i zdrowiej mi szybciutko!!! Kurcze czy my musimy wszystko miec tak samo?? Mnie też gardło, przez świeta to ledwo przełykałam cokolwiek ale wcinam strepstils i jest lepiej. Duzo zdrówka dla Ciebie ❤️❤️❤️ HANIU ❤️ No ja też mam nadzieję że karteczka dojdzie od Ciebie. A moja do Ciebie dotarła????????? Do Was wszystkich wysyłałam w jednym czasie i wiem że juz podochodziły niektóre...Co do moich nerwów na tych nowobogackich to...ehhh ja już jestem kłębkiem nerwów. Ale teraz mam zamiar własnie ten kłębek rozwiazać :D Hehehehe :D Az nóz mi się w kieszeni otwiera :D Mlenka ❤️ widze że niexle dał popalić całej Waszej rodzince ten wirus :o Dobrze że Adaś juz lepiej sie czuje ❤️❤️❤️ Viola ❤️ Co porabiasz??? Scorpio ❤️ A co u Was?? Jak Borysek sie miewa?? ❤️ Mojpeczko ❤️ No właśnie kochana co u Ciebie?? Jak tam Zuza?? apisz choc kilka słów bo my sie tu martwimy o Ciebie ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalko ❤️❤️❤️ Jak sie czujesz??? Mam nadzieje że u Ciebie wszystko w porządku. I że z miskiem tez juz ok... Przytulam Cie mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌼 Filipko❤️ Mam nadzieje ze sie spotkamy:)nie dlugo znowu odwiedze brata ale jeszcze nie wiem kiedy dokladnie.Podroz samolotem super:)Przerazilam sie jak startowalismy bo byl nie samowity halas no i w siedzenie wciska:)Ogolnie bylo fajnie:)Moj misiek oczywiscie gluchy byl a mi nic nie bylo:)Siedzialam od okna widoki z gory piekne:)Porobilismy troche foteczek wiec jak bede miala czas to Ci wysle bo na razie to szukam mieszkania i jak na razie jestesmy umowieni na jutro na 20,mamy jeszcze zadzwonic sie upewnic czy mieszkanko jest czy nie.Mam nadzieje ze tym razem nie zrobia nas w balona:)Do lekarza musze isc ,dziewczyny z sasiedniego topicu podaly numer do tanszej ginekolog wiec zadzwonie i sie umowie.Mi tez czas szybko zlecial i znowu sama jestem Skarbek w pracy ale nic ten tydzien krotszy jeszcze 3 dzionki i znowu bedziemy mialy swoje polowki:) Ciesze sie ze lepiej sie czujesz:) Kruszynka sliczna Twoja corcia.Wloski ma super,mnie rowniez podoba sie zdjecie gdzie ma zaczesane do przodu. Nadziejko❤️ciesze sie ze jestescie juz w domciu przynajmniej spokoj a teraz to Wam sie przyda najbardziej.Buziaki dla Kubusia👄👄👄i dla Ciebie rowniez👄 Dziewczynki 🌼ja tez bym prosila o Wasze adresy,numery telefonow i gg bo nawet nie moglam wyslac esemesa.Jak mozecie to wyslijcie na meila ja rowniez swoj podam.Z gory dziekuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viola ❤️ Juz poszedł email do Ciebie z namiarami moimi. Czekam na Twoje :) Wiedziałam że lot samolotem Ci sie spodoba :) Widoki są boskie. A to jak samolot startuje to faktycznie wgniata w fotel :D :D Ale ta prędkość jest niesamowita!!! Tak samo jak sie ląduje...zawsze mam wrażenie że pilot sie nie wyrobi z hamowaniem i że przywalimy w budynek lotniskowy :D Trzymam kciuki za mieszkanko. Mam nadzieję że tym razem sie uda i bedzie Wasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko namiary moje Ci wyslalam:)i zdjecia ale nie wim czy juz je dostalas bo moj komputer cos szwankuje nie wiem czemu:(wyslalam Ci 5 zdjec na razie jak dostaniesz to daj znac bo jak w razie nie doszly to jeszcze raz wysle:) w pasemkach bardzo Ci do twarzy:)najbardziej pdobalao mi sie zdjecie przy rozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu Dostałam twoje namiary :) Dziekuję. Niestety fotki do mnie nie doszły :( Spróbuj jeszcze raz. Będe czekac bo z wielka checią sobie poogladam. W razie czego jakby wracały to wyslij na ten drugi adres, tylko wtedy daj mi znać. Ale nie powinny wracac bo mam miejsce na poczcie. Teraz wyskocze na chwilke do sklepu ale jak wrócę to od razu sprawdzę czy doszły 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha! Viola dziekuję za komplemencik :) 👄 Mam nadzieję że wszystkie fotki dotarły, sporo ich wysłałam, ze swiat i wycieczki do Hunstanton też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki!!!! Jestem dzisiaj. Wczoraj zasiadłam wieczorem przed komputerem i chciałam do Was popisać, no i ... zdarzył mi się wypadek. Wylałam cały kubek kompotu wiśniowego na komputer i mi ześwirował. Na szczęście włączyłam go wieczorem jak już wysechł i mu przeszło. Już się bałam,że będzie kolejny niespodziewany wydatek. Haniu jak tam Twoje małe kurczątko??? Przeszło mu rzyganko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja tylko na chwilke bo zaraz lece z Kubą do lekarza Mlenko niestety jest gorzej bo doszla gorączka 39 stopni i Kuba juz taki biedny ze plakac mi sie chce, dzwonilam do lekarza i kazal przyjsc Filipko Oli kochane dziekuje wam za karteczki, wczoraj dotarly i za zdjecia dziekuej ci Filipko niestety nie zdazylam przeczytac wszystkiego ale obiecuje ze nadrobie w poniedzialek bo jutro mam wolne, wole sama zając sie Kubą przez ten czas Nadziejko my tez was bardzo kochamy i trzymamy mooooocno kciuki zeby wsyztsko bylo dobrtze i modlimy sie o zdrowko Kubusia ❤️ wiemy ze bedzie dobrze❤️ aha Filipko mam prosbe do ciebie, poniewaz ja juz nie mam czasu szukac tabelki dzieciaczkow bo zaraz wychodze bardzo cie prosze dopisz dane Boryska bo Scorpio mnie wczoraj o to prosila z góry ci bardzo dziekuje waga 5380 g, wzrost 62 cm urosl nam chlopak prawda?:) dziewczynki lece juz do poniedzialku buziole wielkie ode mnei i Kubusia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne te nasze Kubusie. ZŁotka malutkie zdrowiejcie nam szybciutko i nie martwcie mamuś swoich. Ja dzisiaj mam troszkę luźniejszy dzień, bo wczoraj to okopać się szło w pracy. Zostawili mnie samą na posterunku, a roboty było tyle,że nie miałam się kiedy kawy napić. A do domu to wróciłam taka zorana, że masakra. Dzisiaj tez sama siedzę, ale przynajmniej roboty jakoś tak z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane ❤️ Nadziejko ❤️ Jak miło Cię widzieć na topiku. ❤️ Już sobie Twój numer zapisałam w telefonie ❤️ Dla Ciebie i naszego dzielnego i kochanego Kubusia ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Ja od rana nie mogłam wejśc na kafeterię Nie wiem co się stało. Dopiero teraz mi się udało ale niestety nie mogę z Wami pogadać bo zaraz idę nosić swoje CV po szkołach :o Nie wiem czy coś z tego będzie ale przynajmniej moje papiery będą mieli a to już coś. Filipko ❤️ Kochana wysłałaś mi jakieś Twoje zdjątka? mam nadzieję że tak :D A jak nie to bardzo proszę :D Sukienkę jutro będę miała to też wyślę Ci foteczki. Violu ❤️ Kochana ja dopiero jak wrócę to wyślę Ci moje namiary bo teraz to już muszę niestety wychodzić 🌼 Mlenka ❤️ Całe szczęście że komputer działa :D Cały kubek kompotu..... Niezłą miał kąpiel ;) Haniu ❤️ Szkoda że tak późno dotarła ta karteczka. No ale cieszę się że w ogóle dotarła. Dla Kubusia dużo zdrówka ❤️ ❤️ e ❤️ ❤️ Jak wrócę to postaram się zajrzeć. Młego dzionka ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! no nareszcie wiosna jak się patrzy! :D zaraz zmykamy na spacer tylko mam małe pytanko głównie do Mlenki i Kiki czy Wasze pociechy jedzą jeszcze w nocy? moja mała budzi sie raz mimo ze staram się dawać kolacje jak najpóźniej sie da ale ona i tak w środku nocy głodnieje :-( nie jest to żadna tragedia ale wydaje mi sie ze powinna dać zołądkowi troszke odpocząć co Wy sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko mój obrzartuszek też wstaje w nocy na papu. Daję mu butelkę przez sen około 22, bo już cycek mu nie wystarcza, a i tak budzi się około 3-4 nad ranem i jest głodny. Nie ma rady trzeba tych łobuziaków dokarmiać i już. W ogóle to chyba muszę zainwestować w podgrzewacz, bo jakoś nie mogę się przestroić na szykowanie w środku nocy butli. Wcześniej pakowałam cyca do buzi i z głowy, a teraz??? Pustki i Adaś głodny, więc trzeba wstać zagrzać wodę i zrobić flachę. A tak przynajmniej miałabym ciepłą wodę gotową- tylko mleczko wsypać i amciu amciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podgrzewacz dobra rzecz Mlenko ja dopóki się paliło w piecu to stwiałam butelke z przegotowaną woda na nim i potem tylko dosypać mleko i zamieszac ale potem to szykowałam sobie przegotowana wode wieczorem a potem podgrzewanie mieszanie a dziecko ryczy jak wsciekłe :-O ale mnie to sie już raczej nie opłaca kupowanie podgrzewacza bo pocieszam się ze juz nieduzo tego nocnego wstawania mi zostało :-) dzięki za odpowiedź nie gniewaj się ale po Twoim Adasiu to przynajmniej widac ze je a moja kruszynka to dalej nawet 7500 nie waży... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko no coś TY a za co ja mam się gniewać? A Twoja Weronika po prostu ma lepszą przemianę materii może. Muszę się Wam pochwalić, że moje małe zaczyna się zabierać za raczkowanie. Strasznie się złości przy tym, bo umie już podnieść się na kolana, ale nie wychodzi mu jeszcze przemieszczanie się. A ile nerwów jest przy tym. Oli to ja trzymam kciuki za to żeby któreś z tych podań dało jakieś owoce, a najlepiej, żebyś miała taki dylemat jak miał mąż Hani :D Filipko/ Vilu Kika- gdzie Wy sie zapodziałyście dzisiaj dziewczynki??? Oj coś mi się wydaję,że wisna Wam w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje drogie 🌼 HANIU ❤️ Biedny ten Twój Kubuś, że tak sie musi znowu z tym choróbskiem męczyć :( Życzę mu duuuuuużo zdróweczka 🌼🌼🌼 🌼🌼 Cieszę się że karteczka ode mnie doszła, od Ciebie niestety jeszcze nie dostałam ale mam nadzieje że dojdzie. I tak Ci dziekuję że wysłałaś ❤️ Zaraz będę szukać tabeleczek bo i tak muszę sobie dane zmienić więć dopiszę też dane Boryska w tabelce dzieciaczków. Mlenka ❤️ Ale miałas przygodę z komputerem!! Dobrze, że chodzi tak jak trzeba. Pamietam jak mój bratanek wylał mleko na kompa,tzn tylko na klawiaturę ale za to dziwne znaki się wstawiały. Kruszynka ❤️ OLI ❤️ Tak tak wysłałam Ci zdjątka :D Te obiecane w pasemkach i ze świat :D Widzę że masz dzisiaj bieganinę z papierami... Może faktycznie to odniesie skutek, tylko mam nadzieje że nie z praca a z fasolką :D :D :D ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Mlenko tak czytam o podgrzewaczu i napiszę ci tylko, że mi się wogóle nie przydał. Dużo szybciej est zagrzać żarełko w kąpieli wodnej. Co do tego aby stał z butlą na noc to jest jakiś pmysł ale jak zobaczyłam ile to prądy ciągne (mój 300 Watt) to podziękowałam za przyjemność. Moja przyjaciólka z dzieckime na butli po prostu wodę w termosie trzymała i z termosu brała w nocy żeby nie chodzić i nie gotować. Dolewała tylko zimnej żeby była dobra temperatura i po sprawie:) Mam lenia jak cholera, opieprzam się w pracy, a co tam.... Miłego dnia Kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka Oj ja bardzo bym chciała aby wiosna mi była w glowie, bo jak narazie same nerwy, budzę się z bólem brzucha i glowy, krew mi sie z nosa leje...nic przyjemnego :o A wszystko przez tych idiotów, już w niedziele będą to się na nich wyrzygam, aż sama jestem zła że przez takie zera tyle się denerwuję. Nawet moja mama już to przeżywa. Nigdy aż tak sprawy tutaj nie opisywałam bo miejsca by chyba nie starczyło ale to naprawde nie przelewki. A najgorsze jest to że ten frajer mojej kuzynki nie dość że miesza tutaj w pracy to jeszcze rodzinę skłócił a sam jest obcy przecież. Ręcę mi opadają i serio jak mu noża w plecy nie wbije to będzie cud!!!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Filipko kochana ja bym Ci radziła się w worek treningowy zaopatrzyć i wyżywać się na nim. Przyklej sobie zdjęcia swojej ulubionej pary i wio!!! Musisz gdzieś te nerwy rozładować, bo Cię rozniosą. Az mi cię szkoda. Słonko dobry pomysł z tym termosem. Ostatnio wymyśliłam i ja taki pomysł, ale jakoś mi tak umknęła gdzieś ta myśl, a Ty mi ją przypomniałaś. Zresztą mam nadzieję,że to nocne obżarstwo mojego synka już nie długo potrwa. Już nie mogę się doczekać, kiedy wreszcie prześpię spokojnie noc. Nie wiecie kobietki co u Koalki słychać. Ma któraś z nią kontakt? Może ona już Nianię urodziła, a my nawet o tym nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ te tabelki daleko!!! ************************************************************ ************************ IV TABELKA DZIECIACZKÓW ******************************************************** **************************** Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ; ; ; ; ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ; ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m.....7200 kg..... 72 cm 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m......4725 g 22.SCORPIO………..Borysek……23 dni....5380g.....62cm ******************************************************** **************************** Ale ten Borysek rosnie!!! Jak na drożdzach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlenka Kochana mi samej siebie szkoda, nie dośc że mam ta cholerna nerwicę to jeszcze mi sie pogłębia przez takich pajaców, kurcze i chyba masz rację że jak tak dalej pójdzie to mnie rozniesie!! :( :( :( Zobaczymy co to bedzie jak przyjadą ale ja juz nie zamierzam udawać że jest ok. Tak jak powiedziałam pozabijam ich słownie! Szukam jeszcze naszej tabelki ale sie cholerka daleko ukryła, a muszę sobie termin @ zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam tabeleczkę , znalazlam ja dopiero na 22 stronie... I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce.......... .* **.......19.03.07 2.Filipka82...Magda.....24.........Ś-cie........*** ** .......05.05.2007. 3. Viola2328….Ania……….24……& #8230;…xxxix……………… 4,5 roku…………………… … II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. koala-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.200 7......dziewczynka Hania III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm.....& #8230;Julia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Boryse k http://suwaczki.waszslub.pl/img-20051001004004 30.png Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś nigdy światła nadziei Cud jest najukochańszym dzieckiem wiary. Wierzę w swój CUD i czekam 22:41 Filipka82 I dzieciaczki, co by się nie pogubiły IV TABELKA DZIECIACZKÓW Nick Mamy........ Imię dziecka....... Wiek dziecka.... Waga...... Wzrost 1.Zuzu……………….… Maciuś…………18 m 2.***HANIA*** ……..Jakub………..15m…… ; ; ; ; ;….10500……81 3. Zuzia28…… ………Emilka…………15 m 4. Mojpka……………… Zuzia…………….15m 5.Lili……………….. Martynka…………13m........11500.....80 cm 6.Saffron….. ………..Antoś………….... 13m 7.Mandzia…. ……..Alicja……………..1 3m 8. Mi28…………….. Kubuś……………..12m 9.Aba………………… Wojtuś……………12m 10.Słonko………….. Alicja……………..12m 11.Julcia26……………Julia̷ ; ; ; ; ……………..12m 12.Paty25………….. Melania…………..11m 13.Mina29…………… Kajetan……….11m 14.Jenefer25……… Julia…………….11m 15.Kingap……..……Oliwia…R 30;…..11m 16.Sissi………. …..Jakub……………10m 17.Kruszynka…… Weronika……………8m 18.KIKA27…….. …Natalia……………..8m 19.Doris…………… Alicja……………….8m 20.Mlenka………….. Adaś……………..6m........9000...74 21.Nadziejka…….. Jakub……………….2m 22.SCORPIO………..Borysek……23 dni....4440g.....57cm OLI ❤️ Kochana a Ty jeszcze masz marzec w tabelce?? Prosze szybciutko zadbac o zmienę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde 😠 Ale ze mnie cieć malina!!!!! 😠 Nie spojrzałam dobrze i za dużo skopiowałam tabelki i sie troszkę jeszcze tabelka dzieciaczków wkleiła 😠 Nawet moja stopka 😠 Ehhh chyba niedospana jestem :o Już napisałam smsa do Koalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie mi to zamieszanie ale wklejam raz jeszcze aby było bardziej przejrzyście. OLI ❤️ A Ty masz jeszcze marzec w tabelce jako termin @, prosze nadrobic zaległości 👄 ;) I TABELKA STARAJACYCH SIĘ Nick......... Imię...... Wiek.. Miejscowość.. Cykl starań.. Data @ 1.OLI...........Ola.........27.........Siedlce.......... .* **.......19.03.07 2.Filipka82...Magda.....24.........Ś-cie........*** ** .......05.05.2007. 3. Viola2328….Ania……….24……& #8230;…xxxix……………… 4,5 roku…………………… … II TABELKA CIĘŻARÓWEK Nick......... Imię.......Wiek.. Miejscowość.. Termin porodu.. Płeć.......... Imię….. koala-79....Jola........27...mazowieckie......18.04.200 7......dziewczynka Hania III TABELKA MAM Nick......... Imię. Wiek. Miejscowość.. Data porodu.. Waga i długość ...Imię dziecka 1.Zuzu……….Ula..20..Dzierżoniów…2 6.09.2005……3650g….56 cm…Maciuś 2.***HANIA*** ..Ania...28..Przemyśl… 14.12.2005.....2950 g.....52 cm.....Jakub 3. Zuzia28……Sylwia..28…Wrocław……2 9.12.2005…….3470g ……55 cm….Emilka 4. Mojpka…….Ania..32…Wrocław…31.12.2005 ……2920 g……54 cm…….Zuzia 5.Lili…………..Lila..25…Łódź. .…01.02.2006……3500g…….57 cm…..Martynka 6.Saffron…..Magda..23.Białystok…01.02.2006.. ...;…3700g……55 cm……Antoś 7.Mandzia…Magda..25.ok.Łodzi……23.02.20 06…3150g……54 cm……Alicja 8. Mi28..Justyna…..27…..Lublin……12.03.2 006………3220g……53 cm……Kubuś 9.Aba..Asia….32…….Gdańsk…… 13.03.2006……3480 g……54 cm…Wojtuś 10.Słonko…Kasia…29………Szcze cin…15.03.2006………3550 g…54cm…Alicja 11.Julcia26..Jagoda….27…….Głogów… ; ; ; 17.03.2006……3560g……56cm…Julia 12.Paty25…Patrycja…..27……Łódź..& #8230;06.04.2006……3000g ……54 cm…Melania 13.Mina29…Monika….29……mazow...11 .04.2006……3400g……55cm…Kaje tan 14.Jenefer25…Jola….30……Głogów... …12.04.2006……3250g……60cm.....& #8230;Julia 15.Kingap…Kinga…24…….małopolska. ...19.04.2006……3400g………58cm ……Oliwia 16.Sissi…Basia…30………Mielec ………07.05.2006……3750g… 230;59cm…Jakub 17.Kruszynka…Magda…29.Świetochłowice…2 4.07.2006…3100g…53cm…Weronika 18.KIKA27…Monika…27……Kraków..... 04.08.2006……3300g……53cm…Nata lia 19.Doris…Dorota…26………Krakó w……13.08.2006……3460g……57 cm……Alicja 20.Mlenka…Marlena…28……Radom..... 01.09.2006……3500g……..57cm…Adaś 21.Nadziejka…Wanda…29……xxxxxx 230;31.01.2007…2500g……52cm……Ja kub 22.SCORPIO…Ania…29……Rzeszów..... 24.02.2007……3590g……55cm…Boryse k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Zaraz zmykam do miasta pochodzic sobie taka piekna pogoda az szkoda siedziec w domu :) no i musze wydac pienizaki ktore dostalam w prezencie od Miska:)ale najpierw chcialam zajrzec co u WAS.Trzymajcie kciuki dzisiaj jedziemy ogladac mieszkanie:)zobaczymy co z tego wyjdzie:) Haniu dla Kubusia ❤️❤️❤️aby szybko wyzdrowial Filipkodla Ciebie kochana ❤️❤️❤️aby Cie nerwy opuscily:) Nadziejko❤️dla Kubusia❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koalka mi napisała że postara się dzisaj coś napisać na forum. napisała że kiepsko się czuje bo jej sie kilka problemów nazbierało ale jak bedzie chciała to nam sama napisze o co chodzi. Koalko wygadaj się nam, bedzie Ci lżej. Jesteśmy z Toba ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violu ❤️ Oczywiscie trzymam kciuki za mieszkanko,aby Wam sie spodobało i Wasze zostało ******************** I poszalej po sklepach a póxniej nam sie koniecznie pochwal co kupiłaś :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipko pochodzic po sklapach pochodze a czy cos kupie to sie okaze:)wiesz jaka tutaj jest moda no i ja jestem szczupla to tez problem:)Misiek w prezencie dal pieniazki bo nie zdazyl kupic mi prezentu ale kupie sobie co bede uwazala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×