Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Witam niedzielnie🖐️ My się pomalutku szykujemy do wyjazdu, ale jeszcze wpadłam się przywitac i co nieco napisać;);) U nas piekne słonko na niebie, aż chce się żyć;);):) Nikola--napisałaś sms-a do Ktosi??:) Anik--ja też tak myślę, ze Ktoska się może i obraziła, ale dla mnie to nie jest powód do obrazy:O.Wydaje mi się , ze nie z tego powodu ona nie pisze:(.Obawiam sie , ze może mieć jakieś problemy:O:( Oby nie!!!! Więc Ktosia--jeśli nas czyatsz, to napisz , ze u Was ok;), bo nie wierzę, że nie zaglądasz na topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoska--no w końcu😠 A teraz Ci się porządna kara należy! Więc kochane koleżanki, jaka kare nakładamy naszej szefowej???;) Bo sobie ładnie z nami poleciała:O:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na poczatek proponuję wytłumaczenie całej tej nieobecności i opisanie... co to się w tych dnaiach działo;););), oczywiście nie w skrócie, ze OK! hehe;) A później, to się pomysli nad karą;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoska--to super:) Bardzo wyczerpująca odpowiedz😠 No to teraz ja się obrażam😡 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szefowa zrobiła sobie z nas żarty :O Magda, jestem za karą ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka, nie przeciwko tobie... tylko trochę nie rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak niekiedy:P Jak mnie ktoś,albo cos wkurzy,to się obrażam i się nie odzywam. Później mi przechodzi i jest ok. A co? Obrażasz sie na mnie,ze sie obraziłam hihi??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim się na mnie obrazisz,to Ci napisze,że moja Ania wczoraj nauczyła się sama siadac. Jakos tak sprytnie przekręca sie na bok,podkuracza nóżkę i już siedzi. Jestem dumna:):):) Szkoda tylko,że nie chce jeść zupek i deserków:( Ale zęby ja okropnie bolą,bo jest mega marudna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktośka, ja niestety nie mogę się na Ciebie obrazić, bo mi obrażanie zupełnie nie wychodzi :P za szybko wymiękam :P Anulka dzielna :) Moja Agata jeszcze się nie podnosi do siadania. Od wczoraj z upodobaniem zrzuca na ziemię zabawki, patrzy za nimi, a potem spogląda na nas - kto jej to podniesie :) a zębów dalej nie widać :O zupki i kaszki wcina chętnie, ale deserków też nie lubi. Jedyny owoc, który zjada ze smakiem, to rozgnieciony banan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nerw mnie nadal trzyma, a w dodatku mam dzisiaj dwie dziewczynki znajomej, a tak bardzo chciałam wyjść gdzieś sama, usiąść i pomyśleć o tym wszystkim. Zbieram się bo zaczęłam robić dla dzieci gofry i chyba się przypieka. Buziaczki. Ktosia, dobrze że już się nie gniewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jakos ktoska niemoge uwierzyc ze sie obrazilas bo niby na co??? na nas ze mniej piszemy??? Zosiu ale maz mieszka juz w domu tak??? masz racje ze przydala by sie chwila zebys mogla na spokojnie sobie pomyslec , szkoda ze musisz sie akurta teraz stresowac takimi rzeczami ale glowa do gory po burzy zawsze wychodzi slonce :) dzisiaj bardzo sie zdziwilam jak rano zobaczylam slonce bo jakos bylam przekonana ze bedzie tak brzydko jak wczoraj , pojechalismy sobie do zakopanego na spacerek, a poznij u rodzicow posiedzialam dobra ide obejrzec taniec z gwiazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry! Piękna pogoda się szykuje, tyle, że chyba jeszcze za zimno na zmianę zimowej kurtki na wiosenny płaszczyk. Tyle, że już się nie mieszczę w kurtkę i może jednak to zrobię. Muszę się zbierać bo dzieci po woli zaczynają się szykować do szkoły. Buziaki dla wszystkich i słoneczka za oknem przynajmniej takiego jak u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja tez dzis w słonecznym nastroju:):):) Jest bardzo ładnie za oknem:) My zakładamy dziś wiosenne kurtki i czapki. Nie pisałam Wam,ale wczoraj moj mąz z Karolina pojechali do teściów.Ja z wiadomych względów- nie:P:P:P Maja wrócic jutro wieczorkiem.Mamy więc dzis i jutro luzik. Miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ U nas też piękna pogoda. Własnie zastanawiałam jakubrac małego na spacer i myślę że tez już dziś nałoże mu wiosenną kurtkę i czapkę. Słyszałam że w połowie tygodnia ma byc nawet 18 stopni.Super!!! Idę ogarnąć mieszkanie. Własnie mały sie obudził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ U nas też bardzo ładnie za oknem;) Wczoraj wrociliśmy wieczorem, ale nie miałam siły , zeby napisać:O Dzisiaj za to wstałam z napuchnietym dziąsłem:(, cholerka nawet mnie ząb nie bolał ani nie boli, a dziąsło napuchło😭 Więc dzisiaj poza garanice naszego podwórka sie nie wychylam, bo jeszcze kto pomyśli, ze mi mąż przyłozył;), hihi:D Zosiu--powiadomiliście już resztę rodziny, ze będzieci mieć dzidziusia???Ciekawa jestem jak zareagowała Twoja teściowa;);) Nikola--pisałaś , ze masz mieć jakieś okno okrągłe??? Napisz gdzie to okno sie znajduje i jak tam na budowie??, pewnie prace pełną parą??:) Anik--no i co??Kupiłaś tą tuniko-sukienkę na Allegro??;).Czy będziesz się rozgladać za czymś u siebie w sklepach??;) Ktoska--🖐️ Uciekam, chyba sobie okno umyję w małym pokoju, bo kupiłam sobie w sobotę woal na szelkach i ciekawa jestem jak bedzie sie prezentować;);) Miłego dnia życzę🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, najlepsze w tym wszystkim jest to, że oprócz Was, jednej koietki z zerówki mojego Kuby i mojej prawie siostry nie wie nikt. Teraz chyba już powoli się nie ukryje, gdyż trzeba zrzucić zimowe ubrania. Ciekawa jestem kto pierwszy zobaczy. Buziaki, uciekam sprzątnąć mieszkanko i z dziewczynkami do szkoły na 12.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziweczyny ja tylko na chwilke bo dzis ide do lekarza z Emilką a musze jeszcze przed isc po nowe recepty dla mniej. Weekend minął spokojnie ale mąz w domu a jak mąz na miejscu to zagladam tylko zeby byc na biezaco, juz pisac to nie mam czasu;) Emilka dzis czuje sie dobrze ale po koniec tyg raz tak raz siak:O a to brzuch a to ucho, wiec sama nie wiem co jej jest, w kazdym razie dla mojego swietego spokoju ide dzis na wizyte i bede jeszcze prosic o morfologie, bo ona jest ost bardzi blada i oczy ma podkrązone i na dodatek te choroby - nie choroby, wole wiedziec jak cos jej jest. Madziarka widze walczy z cyckami;) trzymam kciuki Zosiu dbaj o siebie:)👄 Kasiunia daj znaj jak Zuzia w przedszkolu sie czuje👄 Anik dostałam zdjecia, sliczne dziewczyny, Martyna widze ze zaczytana - skadś to znam;) nawet gazetę poznaję;) a Agatka rozbraja tymi ciemnymi oczkami:)👄 Magda radze odwiedzic lekarza bo to moze jest jakies zapelanie i pozniej bedziesz chodzic po scianach z bólu:)👄 Kredka widze ze juz wpadąls w rytm:)teraz juz z górki👄 Wionka a gdzie Ty?????????/👄 Nikola miłej pracy👄 No a teraz do dwa słowa do panie kierownik - nunu:D bede dzis na Ciebie polować;) bo mam pytanie -Ktoska👄 Ale sie nacałaowałam?:D Ide bo musze sie doprowadzic do porzadku co by lekarza nie wystraszyć;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi. Czekam więc dzis na \"łapankę\":P:P:P:P A Zuza niech szybko wraca do zdrowia🌻 I nie całuj sie tak ze wszystkimi,bo mąż zabroni Ci sie z nami spotykac hihi:D:D:D Kurcze,ja siedzę w domu,bo mi Ania padła przy mleku i śpi juz 1,5h:O A tak chciałam wyjść na dwór😭 Muszę teraz czekać,aż sie księżniczka obudzi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) My już wrócliliśmy, bo muszę obiad gotować, ale jeszcze później wyjdziemy , bo jest bardzo przyjemnie, tylko wiatr troszke wieje;);) Mamaemi--poczekam do jutra i zobaczyny, co z tą opuchlizną;) Jak na razie ząb mnie nie boli:O, no zobaczymy;);) Napisz co z małą, jak wrócicie od lekarza:) Zdrowka dla Emilki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam...:O Anik--zdjęcia dostałam --Agatka ma śliczne czarniutkie oczka i jak ładnie siedzi;);) Martynka za to chyba lubi czytać gazety;), tylko widzę , ze one typowo dziewczęce co??;) Coś w stylu Witch;), hihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anik. Ja też zapomniałam i nie napisałam,że twoja Agatka jest bardzo podobna do tatusia.Oj będzie tatus chłopaków przeganiał;) Sliczna dziewczynka.Ma taką ciemna oprawe oczu.:) My już wróciłysmy ze spacerku.Ania nie chce siedziec mi w spacerówce:O Bunt normalnie.A jak juz siedzi,to ma mine taka,jakby sie miała za chwilkę rozpłakac.A jak ją wyjmę to już nie wejdzie do niej za żadne skarby:O:O:O Oj co za dzieciak...mówię Wam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) u nas tez pięknie wiosenni i w ogóle... nic tylko się zakochać :P a propos - spotkałam dziś na poczcie mojego eks (tego niedoszłego zakonnika) i zrobiło mi się jakoś smutno, bo stało obok mnie i nawet słowem się nie odezwał :( udawał, że zawzięcie coś notuje :O a miałam chęć z nim pogadać, co u niego, gdzie pracuje i takie tam... dziwnie jakoś :( dzięki za komplementy dla moich dzieci :) lejecie miód na moje serce ;) Magda, Mamaemi - ta gazeta, którą zawzięcie czyta moja Martyna, to Księżniczki :) Zosiu, ciekawe kto będzie miał odwagę cię wprost zapytać o Twój stan? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×