Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Gość zdziwiona pomarańcza
Magdo, oczywiście, że nie biorę "kierowniczki" na poważnie (zresztą umieściłam stosowne "buźki"), ale uważam, że to o czymś świadczy. Tak naprawdę to mnie postawa Kafelelka nie dziwi, ponieważ nie ma ona gdzie wykazać (chodzi mi o pracę zawodową), a wykazuje silne cechy przywódcze. Sama zresztą zobaczysz jak silnie i emocjonalnie zareaguje na moją pisaninę :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczko--lekarz przy antybiotyku zalecił podawać witaminy?? Kurcze, z tego co wiem, to jest nie zalecane, bo własnie antybiotyk słabo się wchłania:O.Ponoć tylko przy Augumentinie można dawać witaminy.Zresztą...ja nie lekarz..., najważniejsze, żeby dziecko szybko zdrowiało:):):) Zdziwiona pomarańczo--oj! mi się wydaje, ze przesadzasz;), serio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schizofreniczko--nie chciałam Cię zamartwić, ale też tak może być:O.Zresztą to różnie jest z tymi antybiotykami.Ostatnio moja znajoma podawała swojemu synkowi antybiotyk taki tylko na 3 dni i małemu nic nie przeszło, a doktorka powiedziała, ze ten antybiotyk działa przez jeszcze tydzień od ostatniej dawki,także sama widzisz,cz łowiek ma mętlik w głowie:O:O:O Tymczasem spadam, bo własnie zrobiłam Kacprowi omlecik, a że prawie nic dziś nie jadł, to muszę go przypilnować;) No i znów miał gorączkę😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że o mnie nie zapomniałyście?! Tyle mam do czytania. Napiszę Wam więcej wieczorkiem, jakoś nie miałam czasu na nic ostatnimi czasy. Wiatm nową mamusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wystarczy jakis kontrowersyjny temat i tłoczno u nas na topiciu hehehe fajnie , Schizofreniczko moja mama jest farmaceutka i z tego co zawsze mowila i lekarze moi zreszta tez to przy antybiotyku nie podaje sie witamin z tego wzgl co pisala Magda , Magda Oliwia jak byla ostatnio chora to tez dostala Sumamed na 3 dni(tyle sie go daje) ale nic nie pomogl i tak musiala wziasc nastepny antybiotyk ale sie ciagna od jakiegos czasu u nas choroby jak jedno wyzdrowieje to nastepne choruje zwariowac mozna w tym roku , rok temu jakos nasze pociechy az tyle nie chorowaly dobra ide sie wykapac i zaraz znowu wpadne na neta , bo ciagle buszuje w poszukiwania inspiracji do urzadzania domku :) Magda mialas cos napisac o suficie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehhehehehehe.Ubawiłam się po pachy:D:D:D Oczywiście wpisami zdziwionej pomarańczy:D:D:D No tak...cechy przywódcze....hmmmmm:classic_cool: Denerwuje Cię moja osoba?Po co więc czytasz moje wypowiedzi.Omijaj mnie i czytaj te,które lubisz:P:P I już.Po kłopocie-nieprwadaż??? Dla Twojej informacji-bo chyba nie doczytałas,nie obraziłam się na dziewczyny z topiku-nigdy.Odeszłam,poniewaz ktoś bardzo na Kafee nie lubił mojego nicku i strasznie jechał po mnie,mojej rodzinie.Było dla mnie tego za duzo.Potrzebowałam odpoczynku-tylko tyle. Stad zmiana nicku i powrót po 2-3m-cach. I proponuje-pisz pod starym nickie(czarnym)-obiecuje,że nie zagryzę hahahahaha-przez neta się nie da:P:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D A tekst-że nie spełniam się zawodowo-pojechałas mi....no.:(:(:( No ale cóz...Twoja sprawa co o mnie myslisz-masz prawo. Zosiu. Myslałam o Tobie dzis.Chyba Cie tymi myslami przywołałam;) Mam nadzieje,że u Was ok.Dzieciaki zdrowe?A Ty jak? Schizofreniczko. Z jakiej części stolicy jesteś? Może mieszkasz obok mnie???:P:P:P:P Magda. Moje dziewczyny też mają często zapal.krtani-ja zreszta tez.Myslę,że to troszkę genetyczne. Ale powiem Ci,ze nikt mi nie powiedział,że to może miec podłoże alergiczne.Ale to pewnie przez to,że nawet lekarze sie mnie boje hahahaha:D:D:D,bo taki ze mnie herszt:P:P:P:classic_cool: A remont kończ,kończ-bo ja czekam na dobre wiesci;):P Nikola. Własnie chciałam to napisac.Jak u nas cos \"ostrego\"to i tłok się robi.I zaczynają się pomarańczowe przepychanki-która jest z nas fajna,a która \"beee\" Dzis ja i Kasiunia na tapecie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeeeee,to daleko. Ja niedaleko Targówka. Do \"zdziwionej pomarańczy\" Tak sobie myslę,ze mi tu niezły profil psychologiczny trzsnęłaś;) Jak jesteś taka oczytana w tym topiku-to napisz o nas coś więcej. I wcale nie żartuję teraz. Npisałaś o mnie źle-chociaż ja wcale nie uważam,ze cechy przywódcze są akurat moją wadą.Wręcz przeciwnie. Czy o innych dziewczynach z topiku masz aż tak duzo lepsze zdanie niż o mnie,że tylko po mnie dziś pojechałas.Czy to zwykła antypatia w stosunku do mojej osoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,nie Bródno.Nie chcę pisac gdzie-bo zaraz klub moich \"wielbicielek\"sie zleci hihi:D Na żoliborz jeżdze sporadycznie.Nie znam go prawie wcale(wstyd się przyznać)hihi.Bardziej pewnie czuję sie właśnie na targówku,Bródnie,Pradze(obie)-bo tu mam niedaleko.Zresztą przez kilka lat pracowałam w UG na Targówku-więc to taki mały sentyment:P:P:P Ale fajnie,że jestes z w-wy.:) Ciesze sie bardzo:):):) Tak naprawde,to zobaczysz,że my tu na topiku,to właściwie rozmawiamy o wielu rzeczach.temat jest trochę mylacy.Nasze dzieciaki to najkochańsze istoty na ziemi,ale lubimy(jak widzisz)i kontrowersyjne tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam moją dzielnicę szczególnie wiosną jak wszystko rozkwita, bo pieprzony Żoliborz jest wtedy taki zielony (słowa Muńka Staszczyka) ? ;) Cieszy mnie niezmiernie fakt, że temat o dzieciach nie jest głównym tematem na tym wątku. Uwielbiam Zuzkę, ale żeby tak cały czas nawijać o jej poczynaniach, to nie dla mnie. Swoją drogą podziwiam te dziewczyny, które 24h na dobę mogą rozmawiać o kaszkach, zupkach, przewijaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajna stronka. Rozumiem, że nie każdemu może się podobać. Śmieszne filmiki flash, ale link zamieściłam dlatego, że strasznie podoba mi się tam jeden utwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pooglądałam troszkę na tej stonce.Te ludziki są lekko przerazające hihi;) Ale niektóre to nawet bym sobie kupiła:P Skąd pomysł na nick? Hehehe,my o kaszkach to tu niewiele piszemy:P Wprawdzie części z nas ma małe pociechy dodatkowo w domu-ale i tak temat mleka modyfikowanego i zupek jakoś nie był przerabiany;) Tak jak napisała "zdziwiona pomarańcza",bardzo tesknie za pracą.I mam nadzieję,ze po tych wakacjach uda mi się otworzyć własną firme.Rwie mnie bardzo do tego.Nawet i dzis bym poszła,szukała lokalu,załatwiała papiery,zusy,srusy itd. Ale nie chcę zostawić mojej mniejszej córki komuś obcemu.Chcę być z nią do 2lat.Później myśle,żeby poszła do przedszkola. Wtedy ja zacznę pracowac i nasz topik zacznie kwitnąć....bo mnie tu nie będzie i wrócą wszystkie te dziewczyny,które odeszły przez taka jędzę jak ja!hahahahaha. Powiem Wam,że jestem dzis tak padnięta:O:O:O Brakuje mi energii.Chyba musze jakies tabsy zacząć łykac,bo normalnie brak mi wigoru. A jak tak już nie mam sił,to wracam myślami do wakacji z tego roku....Ale było pieknie....ojjjjjjjj.... Ciepełko,słoneczko,krem do opalania,materac,ciepłe morze,kamyczki....i mój mąż;) Fajnie,że mozna powspominac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!!! Dzisiaj zazdroszczę tym które mogą troszkę dłużej pospać. Maks się chyba odchudza, bo nie chce jeść- to chyba zęby. Poza tym to bardzo pogodne dziecko. Pa. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kafelku cechy przywódcze
to cenna rzecz i tak trzymac 👄 miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zosiu. Hej,a jak reszta brygady?Nic nie napisałaś. Pomarańczko. I ja tak sądze:P Schizofreniczko. Ja obstawiam anginę.Moje wymiotuja przy ostrych infekcjach gardłowych-takich jak własnie angina.Trzymajcie sie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna pomarancza
a ja bardzo lubie kafelka :) i uwazam ze cechy przywodcze tylko moga Ci pomoc w zyciu jestes doskonalym materialem na kierownika masz swoje zdanie i trzymasz sie tego dzielnie nikt z tego topiku nie odszedl przez Ciebie kafelku Kasiunia-jestes w bledzie i to wielkim-wiele ludzi zarabia nieadekwentnie w stosunku do wykonywanej pracy-wiele zawodow jest odpowiedzialnych i wiele naraza swoje zycie!!!!!!!!!! a lekarze coz ale wiekszosc z nich rzeczywiscie odstawia takie rzeczy ze pala boli.nie wszyscy i nie do konca-malo z nich jest z powolania-wiekszosc liczy tylko na kase. a i moje zdanie jest moje-nikt nie wywarl na mnie presji-a wypowiedzi kasiuni co poniektore sa zenujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy anginie dzieci wymiotuja.Przynajmniej moje:P Ale warto jechac do lekarza,bo może to jakiś wirus zołądkowy?Wiesz,nigdy nic nie wiadomo. Schizofreniczko-w jakim wieku jesteś?Czy Twoja mała chodzi do przedszkola? Ja Karolinę zatrzymałam w domu.Ma nieciekawy kaszel i chrypkę. Wczoraj miała 38st.goraczki,ale bez żadnych tabsów temperatura sama jej spadła. Teraz wygląda super i nudzi jej się piekielnie.Chyba z Anią rozsiosą mi mieszkanie:OWprawdzie sama jej podaję leki,więc może ją wylecze hihi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) A do mojej gromatki chorowitków dołączyła jeszcze kotka z która zaraz sie wybieram do weterynarza :O siedzi taka osowiała nie chce jeść ani pić , z pyszczka jej cieknie i ogólnie kiepsko wygląda:( zobaczymy co jej jest .... Kubuś nareszcie zaczął skutecznie odksztuszać to co mu w piersiątkach zalega i troszkę się uspokoiłam . Ja mam labe z gotowaniem cały tydzień - maż jest na szkoleniu które odbywa się w naszej miejscowości i wraca do domu wieczorem za to najedzony po uszy . Dziś pewnie wróci też ( tzn jak po niego pojadę :P) podchmielony bo imprezka się im szykuje :P Inna Pomarańczko ! widać na wstępie Twojej wypowiedzi że jesteś inna bo nie potrafisz zrozumieć że ktoś ma odmienne poglądy tylko zaraz wytykasz mu że jest w błędzie ! i nie czytasz dokładnie ze zrozumieniem ! mowa jest o lekarzach - było proste stwierdzenie Kafelka że w życiu nie będzie za podwyżkami dla leakrzy ! a ja stwierdziłam że jestem za ich postulatami ( no może nie te obiecane 10 tyś od razu ale generalnie powinni więcej zarabiać ). Dajcie mi tu nauczycieli , policjantów , pielęgniarki oczywiście a też będe ich bronić ! Notariusza i sędziego nie będę :P i nie dlatego że uważam że są nikim i ich zawód jest mało ważny ( jak żałośnie tu ktoś napisał wkładając to w moje usta:O) a dlatego że zarabiają godnie i nie muszą dorabiać na boku i kopertami ( choć i tacy są ) . Schizofreniczko - właśnie , napisz coś więcej o sobie i Twojej rodzince :) ciekawe jak po wizycie kontrolnej - daj znać jak Zuzia się czuje Kafelku - a jak Twoja prolaktyna ? masz już wyniki ? Zosi 🌻 witaj ! pisz koniecznie co słuchać u Was bo zaległości masz straszliwe :( Jak Maksiu sie chowa - ząbki już mu idą? jak sobie radzisz - dalej sama? Dobra- Kubuś zasnął , Zuzę z Babcią zostawię i śmigam z kotem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia. Zapomniałam napisać,ze wynik prolatyny-w normie:) I cieszy mnie to bardzo,bo drugi raz Bromergonu bym nie zniosła:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiuni
jednak żałosna jesteś!!! i do tego współczuję dziewczynom , ze mają taką wredną babe na topiku:( Czyatałam ten topik od jakiegoś czasu i było fajnie dopóki ty się tu nie pojawiłaś,bo takie bzdety piszesz , że głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale komuś w pięty poszło no...no.... Brrrr 😠..... jaka ze mnie wredna baba :P :P musze to mężowi pokazać ;) :D on ze mną na codzień wytrzymuje więc myślę że dziewczyny na topiku tym bardziej - co ? dziewczyny .... no chyba że nie to powiedzcie ;) zrobię dla Was wszystko:D:D pomarańczo - musisz rzeczywiście od niedawna czytać ten topik bo mnie raptem miesiąc tu nie było a tak to całe dwa latka :D a jak główka boli to wiesz co ....;);) Goździkowa :D:D:D Kafelku - super że PRL w normie ! ja mam nadzieję że po skończeniu karmienia tez mi się wszystko ureguluje :) i nie będe miała już żadnych problemów ... Nasza kotka ma zapalenie błony śluzowej pyszczka - taka chyba nasza angina :( śliniła się bo biedula nie miała jak przełknąć nawet :O całe gardło ropą zawalone :O dostała dwa zaszczyki - antybiotyk jutro znów nas czeka jazda do weterynarza....... o.....pobudka pierwsza :O Kubuś 😭 uspokoję go i jadę po męża - dzwonił że już go mogę zabrać :D to pa ! śpijcie dobrze ... Wszyscy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny wstalyscie juz??? bo ja chetnie bym dzisiaj z domu nie wychodzila tak mi sie spac chce do tego jest szaro buro na polu pomaranczo prosze cie odpusc sobie i nie mieszaj u nas oki :) ja dzisiaj chyba nie ma weny do pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. My już u pediatry bylismy.Obie dziewczyny mają zapal.gardła:O No i do konca tyg.siedzimy w domu.Karolinie nudzi się piekielnie:(:(:( Ania jakas marudna. Pomarańczko. Nie denerwuj się.Kazdy ma prawo do swoich poglądów.Ja też jestem dla jednych jędzą,a dla drugich zabawna osóbką z topiku.:P:P Kazdy ma prawo głosu. Kasiunia. Fajnie masz-nawet kot ma anginę:O:O:OBrrrrrr. Nikola. Kup sobie karpatkę i odrazu lepiej Cie się zrobi:P:P Schizofreniczko. No i jak u lekarza? Nic nie piszesz o sobie:(To tajemnica? Teraz jestes na zwolnieniu na córke-bo wczesniej pisałas,że masz dobrze płatną prace?Do kiedy to L4??? Uciekam.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienili antybiotyk i tyle z wizyty. Angina. Na urlopie jestem. Jeszcze jakieś 2 tygodnie. Dobrze będzie, tylko mam nadzieję, że mnie nie zarazi, bo będę musiała iść na zwolnienie a to już kiepsko będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×