Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dwuletnie dzieciatka

Dzieci z 2003-2004 roku

Polecane posty

Własnie dostałam smsa od Brednie:) Napisała mi,że była z Marcinkiem u neurologa. Powiedział,że wszystko ok.Taka jego uroda.Poprostu ma nierówne źrenice-ale to nic nie szkodzi.I powiedział,ze pewnie mu tak zostanie do końca zycia. Tak więc-dobra wiadomośc!:):):) Brednie...całuski dla Marcinka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Kurcze,dziewczyny...wiedzę ,że topik przy zyciu to ja tu utrzymuje:P:P:P Dawac mi tu-wracac do zycia!!!! Nikt nie pisze,tylko ja:(:(:( Moja Anulka -jak to ostatnio-zrobiła pobudke o 6-tej rano:O Ale w sumie to się nawet cieszę-bo zrobiła kupę,więc ranek udany:D:D:D Przestałam jej podawac środki na przeczyszczenie i kupy nie są takie cuchnące:):):)No i nie są takie wodniste.Sa normalne-tylko,że zielone.Ale podobno po Bebilonie Pepti maja takie byc. Ja mam zamiar wziąśc sie za porzadki.Tylko słabo mi idzie.Jakos nie mam weny do sprzatania-bo pogoda szaro-bura:O:O Magda. Dawaj tu na topik.Martwic się zaczynam o Ciebie.:( Nigdy tak nie było.Jak masz chec to dawaj na gg.Zrobię Ci \"sesje terapeutyczną\" ;) Postawię na nogi-i będziesz jak nowonarodzona :D:D:D Buziaki dla Ciebie👄 Nie smuc sie👄 Miłego dnia dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos topik podupada, moze go troche wespre... wczoraj zaczelam nawet pisac, ale malutki byl troche niespokojny po szczepieniu. brdnie, jaka dalas szczepionke? ja zdecydowalam sie na te 5 w 1, za 115 zl. szymek wazy 5,5kg. w przychodni byl strasznie grzeczny. lekarka zadawala mi rozne pytania i na koniec stwierdzila, ze nie zdarza sie czesto zeby mama nie miala z dzieckiem zadnych prolemow tak jak ja. nie powiem, ucieszylo mnie to. konczymy juz ten piep... remont lazienki, weekend czka nas wielkie sprzatanie i pranie... juz nie moge sie doczekac, kiedy bedzie czysto, cieplo i przyjemnie. co do \"siedzienia w domu\", maz mnie ostatnio zabil tekstem. mowie do niego, ze jeszcze mam brzucha troche, jak w 4 miesiacu, a on do mnie : bo ty ruchu nie masz. ale sie zapienilam! nawet ten facet co nam kafelki kladzie calymi dniami zapytal mnie raz czy ja wieczorem mam sile sie umyc czy tak po prostu padam na twarz, jest tu calymi dniami t widzi jak nie wyrabialm na zakretach przy dwojc dzieci i w takim sajgonie... ci mezowie.... ktosia, nie przejmuj sie tak, jest zdrowa, nic jej nie dolega, a z waga jeszcze nadrobi. spokojnie. co to ja jeszcze chcialam... zapomnialam. ale caluje was wszystkie goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci mezowie to czasem
potrafia przegiac ale ruch ruchowi nie równy. Sprzatanie w domu cały dzien itp nie zastapi np basenu, siłowni i gimnastyki Tylko skad brac na to czas i siłe :-( to inna sprawa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Melduję się posłusznie;);) Ktośka--👄🌻 Odezwę się na tą sesję, hehe:D;) U nas za oknem paskudnie i leje deszcz:O:O Już nie mogę się doczekać jak będzie za oknem słoneczko:):):) My wstaliśmy o 7-ej i ledwo co się zwlekałam:O, więc podziwiam te mamy , które wstają w nocy na karmienie i o 6-ej już na nogach🌻 Ktośka--mój Kacper odkąd przestałam karmić piersią to dostawał Bebilon Pepti i te kupy były wlaśnie zielone i cuchnące:O. Super, że Ania kupkę sama robi:):), wszystko zaczyna się ładnie układać:):) Dobrze, ze z Marcinkiem Brednie wszystko jasne:), przynajmniej będzie miała głowę spokojną;);) Brednie--dla Ciebie i dzieciaków👄 Kredko--współczuję takiej sytuacji, tzn.remontu łazienki i z dwójką dzieci:O.Ja jak mój Kacper miał 3 m-ce to też miałam remont łazienki i przedpokoju i się wyniosłam na prawie dwa miesiące do mamy, bo bym nie zniosła tego kurzu i całego tego zamieszania:O:O Trzymaj się i zaglądaj częsciej:):):) Dobra, uciekam dopiero pod prysznic:( Reszta mamusiek meldować się;););) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie....z tym ruchem to prawda co piszesz pomarańczko:):) Te czynności, które wykonujemy codziennie w domu, to nie to co rower czy basen;) Niestety inne partie mięśni pracują.Ja wiem to po sobie, bo od jakiegoś czasu codziennie ćwiczę i jeżdżę na orbitku, a jak poszłam na basen, to mnie zupełnie inne mięśnie bolały:O Więc Kredko--poniekąd mąż ma racje;).A Ty wykorzystaj sytuację i mu powiedz....\"owszem kochanie brak mi ruchu, więc zostajesz z dziećmi 2 godzinki, a ja idę sie poruszać:P.I po sprawie;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac, zamiast sie poruszac wolalabym pospac nieprzerwanie przez chociaz 3 godzinki.... naprawde, chodze jak zombi po omacku... ale za to wybieram sie na kompleksowy masaz... juz nie moge sie odczekac. a , i bylam u fryzjera, scielam sie na krotko. kurcze, mialam zamiar wyjsc na chwile bo piotrus szaleju dostaje, ale zaczelo padac... gdzie ta wiosna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! My już po spacerze.Długo nie pochodziliśmy bo mimo że słonce świeci to jest zimny wiatr. Ja już też mam dosc tej pogody, ale słyszałam że od jutra ma być już cieplej. Także czekam :):):) Na razie uciekam posprzątać i zrobić obiad bo mąż wcześniej z pracy wraca. Miłego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZYNY WCZORAJ Mialam mega lenia i niechcialo mi sie pisac a jak wreszcie sie zabralam to mi sie strona zaciela wiec spoznione zyczenia dla Anik I kacperka:) ktosia strasznie sie ciesze ze Ania Tyje hehe kasiunia jejku ale ty zuzywasz tej masci ja mialam po kolezance ta masc i jeszcze mi jej duzo zostalo a mialam ta mala ehhe kredko wyslij zdjecia z nowa fryzurka :) kurde dziewczyny mam dosc bo dalej moje auto niechodzi , okazalo sie ze musze miec orginalny akumulator od hondy a u nas nie ma salonu hondy wiec maz pojechal do krakowa a tam sie okazalo ze trzeba go zamowic wiec juz mi sie plakac chce bo tata mnie zawiozl do przedszkola ale jemu tez sie cos zepslulo w aucie i teraz niemam jak jej przywiezc :( poprostu jak nie urok to sr............ehhehe a co do pogody to u nas od wczoraj pada caly czas snieg zimno jak niewiem mozna depresji dostac od tej pogody aha ostatnio ktoras pomarancza pytala jak to jest jak sie do pracy wraca po przerwie jak dla mnie super odetchnelam od szmaty i jakos o wiele lepeij organizuje sobie czas , w domu wiekszy porzadek i ja mam wiekszy zapal do sprzatania bo robie to raz na czas a nie tak jak przedtem codziennie sprzatanie i codziennie balagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Byliśmy w sklepie samochodem, ale i tak zdąrzyliśmy zmoknąć:O:O U nas od rana strasznie pada descz:(m jakby się chmura oberwala:O, do tego silny wiatr wieje:(:( No... siedzimy w domu i gotuję;) Oczywiście mielismy kontrol z powołania naszych kochanych sąsiadów;) Przyjechała straż miejska z jakąś kobietą z urzędu.Tym razem chodziło im o odpady:O, bo skoro mój mąż ma wulkanizacje to i ma odpady...no i co z tym robi??? Kurwa już mi słów bark!!!Co za tępe łby z tych naszych sąsiadow😠 Mąż jej pokazał wszystkie dokumenty, kobieta sporządziła protokół, ze wszystko jest ok:).Poza tym trochę z nią pogadaliśmy na temat sąsiadów i nam podpowiedziała co mamy z nimi zrobić;).Tzn.mamy wnieść na nich kilka spraw:) I ja już tego dopilnuję , bo dalej tak być nie może:O, no co chwilę coś sobie wymyslają:(:(.Szkoda słów:O:OGłupota ludzka nie zna granic!!! Nikola--🖐️ Tak to właśnie jest z tymi autami:O, że jak coś siądzie to leci jedno za drugim:(.A bez autka trudna sprawa;), dla mnie również;);) Dwa dni temu, ledwo co zdążyłam wyjechać spod domu i samochód mi się rozkraczył na środku ulicy:(:( Coś tam się przy gazie odczepiło czy coś:( No i tak stałam chwilkę na tej ulicy, bo nie mogłam dziada odpalić i przełaczyłam na benzynę i dopiero po jakimś czasie sobie odjechalam;)(oczywiście między czasie dzwoniłam do męża, zeby przyjechał, hehe).Śmiać mi się chce bo zajęłam jeden pas na ulicy i te chłopy w tych samochodach dopiero się uklnęli :D:D, wiecie ...baba za kierownicą itp.hihi:D:D Zmykam do garów🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bo nie nadążam z czytaniem!!tak sie rozpisałyście ja już po zakupach, się znów wkurzyłam, nie znosze piątków, kiedy trzeba jechać na cotygodniowe zakupy. Wszystkie pakunki musiałam dawać na tylne siedzenia, bo zamek w bagażniku sie zepsuł, lalo jak z cebra, i do tego chciałam być dobrą żonką , kupiłam mężowi sześciopak piwka, z czego dwa sie rozwaliły i zasmrodziły mi cały samochód. Kurde zawsze mam jakiegoś pecha. Jak nie urok to... Ale się już troszkę odrobilam, zupa nastawiona. Fotelik bardzo fajny, zadnych oznak użytkowania, tylko nie znamy jeszcze ceny. Na Allegro są po 300zł. Później jak znajdę dam wam linka. Bartek też zachwycony nowym nabytkiem, zły że jeszcze w nim nie jeździ, bo jeszcze nie jest pewne czy go weźmiemy, zależy ile ten kolega powie. Mamaemi jestem w szoku , jak to zrobiłaś ze w pół roku 25 kg zrzuciłaś??? to wręcz niewykonalne. Chyba nic nie jadłaś. I nie mów że znów potem 25 przybrałaś??? ja mam problem zrzucić 5 kg , a ty taki wynik masz na koncie. Wstyd mi . Magda ty też sobie radzisz, a ja dalej sie łamię:( ale chyba po tym co napisała Mamaemi ostro kończę z pieczywem. Bo od tygodnia sobie pozwalam i brzuch znów urosł. A Magda dobrze ze wróciłaś, to pewnie ta pogoda wprowadza cię w taki nastroj. Ja wczoraj wieczorem też miałam doła, aż szwagierka powiedziala żebym lepiej już poszła spać bo przynudzam. Żaliłam sie na wszystkich i na wszystko. A wszystko przez jakąś głupią babę na forum Praca, która dawał rady , dla starających sie o pracę. Napisała między innymi że ,efektywne szukanie pracy to jest wtedy jak się wysyła srednio 80 podań tygodniowo. Głupia jakaś. U nas w mieście nawet tylu ofert nie ma, z czego dużo jeszcze odpada bo trzeba dopoasować swoje kwalifikacje do wymagań.:(:(:( Dziewczyny jeszcze tylko dwa tygodnie do świąt!! jak wam idą porządki? zaczęłyście już, bo ja jeszcze palcem nie kiwnęlam. Ktosia uzmysłowiłaś mi to bo piszesz że nie masz weny do sprzątania. Mam nadzieję że od poniedziałku juz będzie ladnie to pomyję okna, bo chyba mniej światła wpada przez nie, takie są brudne:D. Nicola nie wiem jak ty to robisz , że sobie tak dobrze radzisz??? ale przyznaj się kiedyś chyba coś pisałaś że nie gotujesz obiadów, tylko jecie u mamy??? czy się mylę? Jeśli sie mylę, to podziwiam, bo ja owszem chcę pracować, ale bałabym się jak sobie dam radę. Jestem pedantką i wszystko muszę mieć wysprzątane na błysk. Np palów na lustrze nikt nie dostrzega oprócz mnie. Sciereczki w kuchni muszą prosto wisieć, nawet nie toleruję kropli wody na zlewie, Wszystko wycieram do sucha. Zupełnie jak w tym filmie\" Sypiając z wrogiem\" z Julią Roberts. Magda teraz doczytalam jeszcze co napisałs o sąsiadach, współczuję, coś musicie z nimi zrobić, bo wam żyć nie dają. Kto wie czy ta kradziesz to też nie ich sprawka? Zawiść, zawiść....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka--🖐️ Nareszcie się odezwałas;) Widzę, ze Ty miałaś w tym tygodniu problem z autem, hehe:D:D:D Może jeszcze ktoś do nas dołączy;);) Wionka--jak się łamiesz z tym jedzeniem??? Trzyamam za Ciebie kciuki...i za siebie też i za Mamaemi(czekam cały czas na przebieg tej diety;) ). Ja wczoraj zrobiłam sobie dzień owoco-warzywny:)Postanowiłam sobie , ze jeden dzień w tygodniu będe jeść tylko owoce i warzywa:) Ale co najważniejsze....dzisiaj na wadze 1 kg mniej:):)Hura!!!:D W ciągu miesiąca schudłam prawie 5 kg:):).Bardzo się cieszę;), teraz muszę to utrzymać i będzie git:) Jeszcze się pochwalę, ze moje ulubione jeansy, które były baaardzoo opięte, teraz są ok;):) Ktosia--gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to gratulacje👄 jesteś wielka! ja coś nie mogę😭 jestem okropna, tłuste , wredne babsko ze mnie!!nienawidze się!! dwa kg zrzuciłam i więcej waga ani drgnie. Przez ten chleb. Ale obiecuję wam i sobie że nie poddaję się i od teraz zero chleba i ciasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda. Juz jestem Była u nas koleżanka ze swoją córką Daria. Karolina się popisywała.Daria nie była zbyt grzeczna i trzeba było wizyte zakończyć,bo nasze dziewczynki już wychodziły ze skóry:O Moja Ania coś dzis nie ma dobrego dnia na spanie.Chyba ten wiatr ją tak jakos rozstraja:( Dzis mój maż wreszcie jedzie do przychodni po recepte dla mnie na tabsy antykoncepcyjne.Ta recepta czeka na mnie od poniedziałku i juz połozna dziś focha strzeliła,że nikt jej nie odbiera:O:O:O No ale przeciez mój maz ma prace i chyba nie zbawi połoznej,jak przyjedzie 3 dni później.:O No ale widocznie niektóre kobiety potrafia nawet z takiej bzdury zrobić problem:O:O:O Chyba już jej nie poproszę o kolejną recepte,bo te jej fochy mnie dobijaja:O:O:O Wionka. Fotelki bardzo fajny.Nawet go oglądałam,ale jak dla mnie brakowało wygodnej pozycji do spanie. Wprawdzie moja Karolina nie spi w samochodzie,no ale kiedy ruszamy w trase powyżej 4h-to potrafi zasnąć.I dlatego chciałam cos dostosowanego bardziej do spania. Magda. Waszych sasiadów to tylko wystrzelacCo za gburki wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wionka--fotelik super:):):) Weź Ty przestań tak o sobie myśleć:):) Ja Ci tu zaraz dam😠 Kurcze, chodzisz i ćwiczysz, na pewno Ci sie ciało poprawiło, no nie?? Mój mąż stwierdził, ze nie wazna jest waga;), najważniejsze to to, że ciało robi się smuklejsze i jedrne;););) A ten chleb jest zabójczy, hihi, ja już od miesiąca nie miałam go w ustach, tylko chrupki, bądz bułki grahamki;) Będzie dobrze, nie załamuj się, damy radę;);) Własnie sie dowiedziałam, ze nam się szykuje następne wesele na sierpień:).Jedno w czerwcu, drugie w sierpniu;), nic tylko balować;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia ten fotelik trochę odchyla się do tyłu , do takiej pozycji prawie pół- leżącej. Choć mam własnie też wątpliwości czy to jest wystarczająco, bo Bartek często nam zasypia. Nawet jak jedziemy niedaleko. Napisz jeśli możesz jaki u was jest kąt odchylenia i czy Karolina może być w nim prawie na leżąco?? bo nie wiem jak to jest z innymi fotelikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.Ona na lkeżąco nie może być.Bo te foteliki sa tak zrobione,że dziecko nie ma prawa nawet lezec. Ale u nas jest 3 stopniowa regulacja zagłówka i kąt odchylenia fotela też jest spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oj dziweczyny ja tez byłam w szoku ze wtedy tak schudłam, niestety ta \"moja\" dieta raczej nie jest godna polecenia, oglnie to było MZ;) + stres i duzo latania bo zaczynałam wtedy nową prace, z tym ze ograniczyłam sie bardzo mocno, zadnego chleba, ziemniakow, makaronu, słodyczy, tłustego miesa i mało owoców, ogolnie mało jadłam, a zapychałam sie ugotowanym ryzem z groszkiem konserwowym z puszki:P i jabłka bo nigdy nie moge sobie ich odmówic, ja miałam zawsze problem w wieczornym zarciem, dlatego wieczorem jem jabłka teraz tez:P w kazdym razie wiem jedno - to nie było za mądre odchudzanie, za szybko i za duzo w za krótkim czasie:) Wionka z bólem stwierdzam ze te kg prawie nadrobiłam:(😭 ale prawie;) Wionka ja tez intensywnie szukam pracy i dokaldnie tez mam takie zdanie na temat wysylania cv, przeciez ja nie wiem gdzie Ci wszyscy, co mówia ze wysyłają po 100 cv tyg, aplikuja, chyba ze wysyłaja na oslep i obojetnie im jaka praca. I nie to zebym ja przepierdywała ale chyba choc troche musze \"sie widziec\" w przyszłej pracy, wiec nie jest dziwne ze wysyłam hurtem, ja jak tak przysiade to moze około 10 na tydzien wysle. Magda czytam ze juz są sukcesy, nono opiete dzinsy, maz sie ucieszy:D Ktoska to jak???????/ zaczynasz bezstersowe szaleństwa????????:D:D:D kja włsnie sobie robie przerwę w braniu tabletek, musze isc sobie na kontrole a potem sie zobaczy;) Kredka ucałuj Szymonak👄 super ze sobie tak dobrze radzisz i zycze snu.......snu........i jeszcze raz snu;) Nikola ja tez tak miałam ze jak czasami:P pracowałam to lepiej jakos zorganizowana była a teraz to jakas rozmemlana jestem:O ok to ja dalej pije kawke i poczytam co ciekawego sie na kafe dzieje bo jestem do tyłu;):P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki dziewczyny za literówki i w ogole za byki ale szybko pisze i nie patrze jak:O wybaczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi--🖐️ Co to za dieta MZ:O, bo nie wiem:O:O Prawda jest taka, ze na prawde bardzo mało jadłaś:O, ale efekty niezłe;);) Kurcze z tymi spodniami, to źle napisałam:(, chodziło mi , ze były opiete ,a teraz są luźne ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi--hahaha:D:D:D Mało nie spadłam z kanapy!!!:):):) To dieta MŻ, czyli mniej żryj!!!hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Magda!!!! ;) a i raz w tyg z reguły w niedziele robiłam odstepstwa i teraz tez, bo wiecie jak to niedzielna ciasto czasami kusi:P aaa opiete to proponuje kupic mniejszy rozmiar co bybyły jednak opiete:classic_cool: maz bedzie szczesliwy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nolmalnie bełkocze dzisiaj:O;) miałam napisac---aaaaaa luźne - a nie opiete na moje usprawiedliwienie dodam ze jeszcze jestem chora:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi--wiesz...opięte owszem , ale na filigranowych sylwetkach:P:P hehe Zdrowiej prędko:):) Coś Cięten mąż kiepsko leczy....mirzona byla temperatura??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia to ten twój fotelik odchyla się tak samo jak nasz. Mąż sie dowiedział, kolega chce za niego 250zł, czyli wyjdzie ok 70 zł taniej niż na Allegro, doliczając koszty przesyłki. Liczyłam na niższą cenę, ale w sumie nie ma sie co dziwić, bo na foteliku nie ma żadnych sladów użytkowania, a zawsze to ciut taniej. Mamaemi to mnie uspokoiłaś, też wysyłam koło 10 tygodniowo. Ale ostatnio mam przerwe, już jestem tym wszystkim zdołowana i przez dwa tygodnie nic nie wysłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temeratura wcale nie mierzona😠😭 bo mąz miał nocki, no ale dzisiaj juz bedzie w domu :classic_cool: bo wziął wolne i pojechał na granie;) Wionka ja z powodu braku pracy juz mam notorycznego doła:( na szczescie mam grupe wsparcia -mąż i przyjaciółka, ale itak jest mi z tym ciezko nikt mnie nie chce😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamaemi. Przeciez ja tez Cie wspieram:P Zapomniałas o mnie:P:P:P Wionka. No to super cena.Bierz i o nic nie pytaj,bo sie jeszcze kolega rozmysli:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×