Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

U mnie zaczęło się od bólu nerek i pieczenia przy oddawaniu moczu, a później serek i swędzenie. Chyba najwyższa pora udać się do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoinformowana4
CZy jest ktoś na tym topku kto jest w Wielkiej Brytani?? Potrzebuję informacji jak można dbać, zapobiegac i leczyć grzybicę. Czy są jakieś leki i probiotyki zastępcze, sprawdzone? Proszę o informację!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYNATRENNN
W poprzednim skasowanym topiku pisałyscie o szczepionce gynatren, która podobno sprawdza się w walce z tym paskudztwem. Chce się zapytać czy lekarz może normalnie mi ja przepisać, czy nie ma rzadnych przeciwskazań????????????Jak pójde i poproszę o recepte, to czy bez żadnego problemu mi ja wypisze????????????? Bardzo prosze o odpowiedź;););) Pozdrawiam wszystkie laseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba najlepiej
lekarz Ci na to pytanie odpowie, ale nie powinien robic problemu z wypisaniem recepty, o przeciwskazaniach nie slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
Właśnie jestem po pierwszym zastrzyku.Dla mnie lekarz wypisał receptę bez problemu, nawet o niej nie słyszał , ale wypisał i powiedział , ze jeśli ma pani pomóc , to nie ma sprawy. Słyszałam tylko , ze nie dla kazdej pomaga , ajeśli pomoze to tylko na ok. rok czasu , trzeba przyjmować dawki przypominajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Warto zdobyć Gynatren,bo naprawdę pomaga.Jeżeli możecie,to zróbcie wszystko,żeby tylko się zaszczepić.Nic tak nie zadziała jak Gynatren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Jesica slyszalam o tej szepionce wiele dobrego ale nie wiem czy mozna ja przyjąc w trakcie grzybicy. Mam też pytanie, poniewaz dopiero teraz z posiewu wyszy u mnie drożdżaki, wczesniej w posiewach ich nie bylo a dolegliwosci mialam. Czy grzybica powoduje także pieczenie pośladkow wokół odbytu, bo u mnie to pieczenie sie właśnie rozlewa nacaly srom łacznie z posładkami? Może to głupie pytanie, sory, ale proszę o odpowiedź. Dodam, że nie mam typowych serowatych grzybiczych upławów. Jestem po dlugiej kuracji antybiotykami i to pieczenie utrzymuje sie od dłuższego czasu. Teraz biorę leki przeciwgrzybicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _rewelacja_
Kochane, zwykły fiolet to jet to!! Zmagam sie z grzybica od kilku lat. Nawroty mam 2-3 razy w roku, zwykle po antybiotykoterapii bo dosc czesto mam infekcje drog oddechowych i jestem zmuszona brac antybiotyki. Wystarzy tez oslabienie organizmu i grzybek wraca. Mam juz dosc latania do ginekologa, wydaje majatek na leki p/grzybicze. Probowalam juz chyba wszystkiego, mialam robiony mykogram i zastosowany odpowiedni antybiotyk ale to nie wybilo tego paskudztwa do końca. Chyba juz zawsze bedzie wracac. Słyszałam ze bardzo pomaga stosowanie wodnego roztworu fioletu gencjanowego. Byłam sceptyznie nastawiona do tego sposobu ze wzgledu na to ze fiolet bardzo brudzi i trzeba uwazac na bielizne ale w końcu sie przełamałam i co?? i po dwóch dniach nie mam żadnych objawów!!!!! Zniknęło potworne swędzenie i pieczenie. Trzeba nasączyc wacik fioletem i wysmarowac pochwe od środka. Ja to robie 2 razy dziennie ale można częsciej. NAPRAWDE POLECAM. Spróbujcie, to nic nie boli a moze pomóc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaala
a może masz drożdzaki w jelitach. antybiotykami osłabiłas cały organizm, wytłukłas dobrą florę bakteryjną w jelitach i namnozyły się w nich drożdzaki. stad to swedzenie odbytu. może przejdż na dietę: zero słodyczy zero drożdzy ( chleb , bułeczki na nich) zero bialej mąki pszennej bez słodkich owoców natomiast dużo warzyw , ryżu chleb razowy albo zytni na zakwasie duzo jogurtów, maślanki sama zobaczysz po krótkim czasie czy to pomaga najważniejsze to te słodycze unikaj ich spróbuj jeść czosnek ( moga być kapsułki) no i długa kuracja fluconazolem, orungalem , nystatyna moze pomoże ale ona tylko działa w świetle jelit tylko (stary lek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaala
Rewelacja jak smarujesz pochwę od środka ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _rewelacja_
na pewno nie przez gardło :P Jesli ujęłam złego sformulowania i trudno zrozumieć o co chodzi to sorry. Po prostu trzeba wysmarowac tym fioletem pochwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ifea7 czy to to Ty brałaś na hormony: \"NU BAO JIAONANG skarb kobiety Preparat zbiorowy, wytworzony z soków, proszków i wywarów z roślin w formie kapsułek, składa się z: Tiaojingzhixue Wengongzhidai; Zhuyushengxin; Yuejingbutiao; Xingjingyaojutengtong; Sizhiwuli; Chibaidaixia; Chanhoufutong. Jest to genialna mieszanka najlepszych chińskich ziół, służąca zdrowiu i samopoczuciu kobiet. Wersja preparatu sprzedawanego w Chinach, dodatkowo zawiera Placenta Hominis (sproszkowane łożysko ludzkie). WŁASCIWOSCI FARMAKOLOGICZNE: substancje zawarte w NU BAO, odżywiają i pobudzają hormonalny i płciowy układ kobiecy, regulują poziom hormonów, odżywiają cały organizm: krew, skórę (napina i ujędrnia się), włosy, paznokcie; stymulują pracę śledziony, wątroby (odtruwa i polepsza metabolizm), serca, płuc i nerek; poprawiają samopoczucie kobiety, zwiększają wigor, jakość odczuć seksualnych, pobudzają owulację. Specyfik hamuje procesy starzenia się, skutecznie walczy z już istniejącymi objawami, zapobiega procesom nowotworowym. WSKAZANIA DO STOSOWANIA: klimakterium, pogarszający się stan skóry włosów, paznokci, niewydolność nerek, śledziony, wątroby, serca, płuc; otyłość, oziębłość seksualna, brak orgazmu, nieregularne, miesiączkowanie. PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, wysokie nadciśnienie tętnicze, indywidualna nietolerancja na komponenty preparatu. DAWKOWANIE: 2-4 kapsułki, 2-3 razy dziennie, 30 min. przed posiłkiem, podstawowa kuracja 3-6 opakowań, podczas leczenia obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i potraw tłustych. PRZECHOWYWANIE: w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Termin przydatności 35 miesięcy od daty podanej na opakowaniu.. OPAKOWANIE: 24 kapsułki po 0,3gw listkach.\" Prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalamana_wawa Tak stosowalam ten preparat, 2 tab. 2 razy dziennie i wybralam 6 opakowan. Pisalam o nim na pecherz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiii
Tutaj jest artykuł ciekawy o m.in. grzybicy: http://e-kobiety.pl/content/view/1207/449/ Z mojej strony - zioła sporządzone przez tybetańskich mnichów działają cuda. Wcześniej stosowałam clotroclimazolum i nic nie pomagało. Ani globulki ani kremy. A po ziołach przeszło jak ręką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Mona 33 !!!! Ja też tak kiedyś miałam i tak się często zdarza,że odbyt zostaje również zaatakowany,ponieważ jest bardzo blisko \"naszego skarbu\" Może i racja,że w jelitach mogła nastąpić wielka kolonizacja tych gnojków. I może warto graniczyć słodycze,białego pieczywo itp.Przyznam,że raz udało mi się przez jakieś dwa,trzy tyg.nie jeść słodyczy,ale potem już zaczęłam.Ciężko tego przestrzegać!Zresztą mało ważę na swój wzrost i takie diety nie są dla mnie.Nie chcę wyglądać jak anorektyczka.Teraz jem wszystko i jest dobrze.Ale ze słodyczami nie przesadzam.Co do Gynatren,to wiem,ze można przyjąć w trakcie okresu,ale czy w czasie choroby?Logicznie myśląc wydaje mi sie-że tak.Ja właściwie byłam chora cały czas.A co półtora miesiąca miałam zaostrzenie grzybicy. Pamiętam,że po wzięciu 1 ampułki ostatni raz cierpiałam,ale to był ostatni raz.Najlepiej skonsultować się ze swoim ginem,ja też tak zrobiłam!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nawrót grzybicy ... nie pomógł laciobios 2 x razy dziennie dopochwowo przed ustrzezeiem sie przed nim... od 2 dni swedzialo mnie tylko na zewnatzr i podraznienie wyszlo ..wydzielina jeszcze byla ladna, a dzisiaj juz ewidentnie serek, ale swiad wciaz tylko na zewnatrz..cale szczescie ze mam jeszcze po poprzednich kuracjach flumycon w 4 tabletkach po 200 mg. Jedna juz dzis zjadlam reszta pojutrze i po 2 tygodniach...mam nadzieje ze pomoze... jednak wyjalowienie daje sie we znaki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO JESICA Jesica ma do Ciebie prośbę skontaktuj się ze mna przez gg 4434632 proszę. Chciałabym z Tobą porozmawiać. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy któraś z was brała Dafnegin krem dopochwowy i Travicort do smarowania sromu. Ja na noc zaaplikowalam sobie dawkę tego dafneginu i cała noc nie spalam. Piekło mnie i w pochwie i w cewce. Okolice odbytu też posmarowałam, ale na razie bez efektu. Nie wiem co robić czy brać nadl te leki czy je odstawić. Jak siusiam to mam uczucie jakby ten mocz był gorący. Poradźcie proszę bo już nie wiem co robić. To palenie mnie wykończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pleśniawka
Dziewczyny Ja dosc rzadko mam problemy z drożdzakami bo wytepują u mnie wyłacznie przy kuracji antybiotykowej niejmniej tak jest zawsze. Antybiotyk = grzybek. Teraz łykam antybiotyk od środy i ie mogłam się dostac do żadnego ginekologa a mój na urlopie. W piatek wieczorem już mnie tak przycisneło, że szkoda gadać. Teraz się już podmyc nie moge bo podrapana niemal do krwi. Dzis poleciałam na pogotowie i przepisali mi Macmiror Complex 500 (na moją prośbe bo mi to zawsze mój gin przepisuje i pomaga) ale do takiego stanu to sie chyba oraz ierwszy dorowadziłam. :( Zawse to kontratakowałam grzybki jak tylko zaczynalo mnie swedzieć... I mam pytanie czy moge stosować Mamcmiror wewnetrzne a Clotrimazolum zewnetrznie? Bo gdzies sie doczytałam, że Clotrimazolum osłabia działani nystatyny a Macmiror ma w składze nystatynę... A tak mnie wszytko na zewnatrz piecze i swędzi (do jeden warg sromowej to się nie moge dotknac bo rozdrapana do kwi i ta strasznie boliii :( ), że musze czyms smarowac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _rewelacja_
do pleśniawka nie potrafie Ci odpowiedziec na twoje pytanie jednoznacznie. Jesli jest napisane ze lek wpływa na działanie nystatyny to możesz podejrzewac ze moga wystapic jakies intrakcje ale nie wiem jak to jest jeśli jeden lek stosujesz zewnętrznie a drugi wewnętrznie. Ja wczesniej pisałam o swoim sposobie na grzybice. Dzisiaj mija 3 dzien odkąd stosuje fiolet i naprawde minęły mi wszystkie objawy. Zniknęła serowata wydzielina, zapach drożdży - a był dosc intensywny, zniknęło tez uporczywe swędzenie. Spróbuj przez jeden dzień smarowac pochwe fioletem. Jeśli nie pomoże chociaż troche to zacznij brac leki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Rewelacja a ilu procentowy ma być ten roztwór fioletu. W sprzedaży jest 1% i 2%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _rewelacja_
Ja używam 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nika78
mam problem gin skierowała mnie do laboratorium na sprawdzenie stopnia czystości... hmm ... nie rozumiem za bardzo... a kto mi ten materiał do badać pobierze? przecież nie pani laborantka... nigdy przez coś takiego nie przechodziłam, więc szukam pomocy. poratujcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem wściekła!!! swędzi mnie od trzech dni, raz mocniej, raz słabiej, ale żadnych serowatych upławów nie ma (a jak 2x miałam grzybka to za każdym razem głównie te upławy). nie wiem co robić, łykać fluconazole? po ostatniej kuracji jeszcze mi zostały 3 tabletki po 100mg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
To nic absolutnie nie da.Musisz iść do lekarza bo niewiadomo co to moze być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie będę musiała, zadzwonię do niego jutro, bo już dziś nie przyjmuje :( z soboty na niedzielę kochałam się ze swoim facetem dość ostro, podobno swędzenia mogą być też od otarć... dziwi mnie że wyzielina jest bardzo w porządku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulao1
ja tez tak miałam, byłam u lekarza i powiedziała ze absolutnie nic sie nie dzieje, teraz czekam na wyniki cytologii, ale mam trzy teorie - sa takie temperatury ze pomgło sie cos odparzyc, coś z debilacją - tzn za długie włoski albo cos takiego, oraz ja mam aktualnie zapalenie pęcherza, moze ta cholerna bakteria sie przedostała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ale przy bakteryjnych zakażeniach są inne objawy - przede wszystkim wydzielina o brzydkim zapachu. z Twoich teorii to u mnie możliwa jest tylko temperatura ;) kurde, aplikowałam lactovaginal ostatnio, to niemożliwe żeby od tego, nie?? ale po zaaplikowaniu swędziało mnie, przed nie :o może jakiś skażony kupiłam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulao1
tfu - a co ja takie byki robie? depilacja a nie debilacja:) - zdebilałam zupełnie. sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulao1
hmm to juz nie wiem. tez mnie czasami swędzi... nie wiem od czego - upławów i zapachów nie zaobserowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×