Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie poddajemy się

GRZYBICA POCHWY - ciag dalszy skasowanego topiku

Polecane posty

Gość hanka67
Długo tu nie zaglądałam , bo walczyłam non-stop z grzybicą.Byłam już tak bardzo załamana , ze zaczęłam stosować czosnek.Oczywiście dieta, probiotyki i krople Albicansan do kupienia w aptece homeopatycznej bez recepty.Dzisiaj byłam u gin .Zrobiła mi wymaz i usg.Nie mam grzybków ph jest 4,0.Nadal mam pieczenie , ale to prawdopodobnie sprawa hormonalna.Wypisała mi krem do miejscowego smarowania i powiedziała , ze po tygodniu będzie już dobrze.Pomimo tego pieczenia jestem normalnie szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka mam pytanko?bo ja tez mam pieczenie i to od dwoch lat,czy mam infekcje czy jej nie mam ciagle mnie cos piecze,wspomnialas cos o hormonach,co mialas na mysli?chce wkoncu usunac to cholerne pieczenie ale nie wiem jak?a ten krem to na co jest i jak sie nazywa?pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu czy to oznacza , ze udało Ci się zwalczyć grzybicę bez środków farmakologicznych przepisanych przez lekarza,ja teraz pije od tygodnia sok żurawinowy, bardzo drogo wychodzi, ale chcę spróbować jeszcze tego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarta
DO HANKA gratuluję!!!!!!!!!!! Ile dni stosowałaś ten czosnek. Proszę odpisz ja już niewiem czego się łapać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
triska -u mnie jest podobnie , czy mam jakąś infekcję czy nie mam , to pieczenie jest , ale na zewnątrz czyli wargi sromowe i przedsionek.Nasila się przeważnie po @.Potem różnie , raz gorzej pieczenie , raz mniej.Nie ma przy tym żadnego zaczerwienienia , zupełnie nic.Gin , powiedziała mi , ze to jest na pewno spowodowane spadkiem estriadolu.Wypisała mi oekolp i kazała mi smarować zewnętrznie dwa razy dziennie przez dwa tygodnie.Po tym czasie raz dziennie a póżniej tak profilaktycznie , ale ja po trzech dniach stosowania czuję już ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
triska -u mnie jest podobnie , czy mam jakąś infekcję czy nie mam , to pieczenie jest , ale na zewnątrz czyli wargi sromowe i przedsionek.Nasila się przeważnie po @.Potem różnie , raz gorzej pieczenie , raz mniej.Nie ma przy tym żadnego zaczerwienienia , zupełnie nic.Gin , powiedziała mi , ze to jest na pewno spowodowane spadkiem estriadolu.Wypisała mi oekolp i kazała mi smarować zewnętrznie dwa razy dziennie przez dwa tygodnie.Po tym czasie raz dziennie a póżniej tak profilaktycznie , ale ja po trzech dniach stosowania czuję już ulgę. Madzia 123-Od dawna jestem na scisłej diecie , biorę dużo probiotyków , wit C i wit B , ciągle miałam grzyby , w końcu zaczęłam zakładać czosnek , bo już nie wiedziałam co mam zrobić.Pomogło a ja herbatki żurawinowe piję cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
triska -u mnie jest podobnie , czy mam jakąś infekcję czy nie mam , to pieczenie jest , ale na zewnątrz czyli wargi sromowe i przedsionek.Nasila się przeważnie po @.Potem różnie , raz gorzej pieczenie , raz mniej.Nie ma przy tym żadnego zaczerwienienia , zupełnie nic.Gin , powiedziała mi , ze to jest na pewno spowodowane spadkiem estriadolu.Wypisała mi oekolp i kazała mi smarować zewnętrznie dwa razy dziennie przez dwa tygodnie.Po tym czasie raz dziennie a póżniej tak profilaktycznie , ale ja po trzech dniach stosowania czuję już ulgę. Madzia 123-Od dawna jestem na scisłej diecie , biorę dużo probiotyków , wit C i wit B , ciągle miałam grzyby , w końcu zaczęłam zakładać czosnek , bo już nie wiedziałam co mam zrobić.Pomogło a ja herbatki żurawinowe piję cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
mmarta- czosnek stosowałam dokładnie 3 dni.Tzn zakładałam na noc i w dzień na kilka godzin , zmieniając ząbki czosnku .Potem dostałam @ , a po okresie już nie miałam grzybów.Nie wiem na jak długo będzie dobrze , ale przez ostatnie 1,5 miesiąca miałam ciągle grzybicę i nic mi nie pomagało.Bałam się tego czosnku jak jasne anioły , ale wszystko było ok.Teraz biorę kropelki albikansan , jem same warzywa , piję multum probiotyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka dzieki za odpowiedz,ale powiem Ci ze mnie piecze tez i w srodku przy czym czasami mam mleczno-zoltawe uplawy a czasami nie ale piecze,tak jak u Ciebie,raz mniej,raz gorzej,tez wlasnie slyszalam o tym estradiolu,ale czy tego nie trzeba regulowac zeby wiecej nie pieklo?w ogole robi sie na to jakies badania zeby potwierdzic ten fakt z punktu medycznego i jak wtedy takie badanie sie nazywa?ja ide w poniedzialek prywatnie do mojego gina bo ostatnio zmienialam ciagle lekarzy bo zaden mi nie pomogl,dosyc ze badan nie robia odpowiednich to wcale nie sluchaja jak mowisz a na dodatek przepisuja leki bez wczesniejszych badan i leki czasami moga zaszkodzic a nizeli pomoc:/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
TRISHA - u mnie jest bardzo podobnie , lekarze właśnie przepisują na oko różne specyfiki i to jest jak w toto-lotku trafią albo nie.Jeden gin mówił mi , że zadnych badań nie ma sensu robić , że na oko jest wszystko ok a na jakąś dystrofię sromu jestem za młoda. Z kolei taki pewnien pan profesor powiedział mi , że trzeba położyć się do szpitala i pobrać wycinek z przedsionka i po dwóch tygodniach będzie wiadomo co i jak , bo ja mam posiew jałowy więc nie jest to sprawa bakteryjna.Jednak to będzie zabieg i jakieś okaleczenie , więc trochę się bałam.Przyznam Ci się , że mnie też w środku piecze , a po współżyciu to jest fatalnie.Póki co stosuję ten krem i wiem jedno.Albo to jest sprawa hormonalna , albo słabo ukrwione końcówki nerwowe sromu i dlatego stąd te kłucie i pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
Trishka poczytaj , może to Ciebie zainteresuje www.wulvodynia.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
www.vulvodynia.blox.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)ja tez to mialam:) dlugo sie leczylam a zaden lekarz nie sprobowal dociec od czego to mam;/.ale sama do tego doszlam i moze to spowodowalo wyleczenie.TABL>ANTYKONCEPCYJNE!!to byl powod.lekarz zmienil mi tabletki no i farmakologia.ale ta o ktorej piszecie nie dzialala na mnie.az moja znajoma stara farmaceyutka dala mi recepte na robione globulki:) po 12 sztukach nie ma grzybow drozdzy itp:):) podam wam sklad:) DETROMECYNA O.25 METRONIDAZOL 0,2 AC.BORICI 0,2 NYSTATYNI 200 000 j.m BUTYRI CACAO . mnie pomoglo tylko to i zmiana antykoncepcji:) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki hanka,ale sluchaj,mam jeszcze jedno pytanko,czy masz uplawy?bo ja mam zoltawe o takiej gestej konsystencji,mi znowu lekarz powiedzial po wielu badaniach ze skoro nic nie mam to poprostu tabletki antykoncepcyjne tak na mnie dzialaja i mi wcale nie sluza to odrzucilam i nic...potem znow kolejni lekarze mowili ze te infekcje,uplawy i pieczenie to napewno sa od nadzerki-mialam mala i niegrozna ale wkoncu wymrozilam bo niby byla przyczyna moich dolegliwosci,po nadzerce ani sladu a pieczenie i uplawy wciaz sa,juz sama nie wiem co robic i gdzie sie udac,zyje w miescie,gdzie naprawde jest sporo lekarzy ale jak widac ju stracilam do nich zaufanie,bo bylam juz u pieciu....teraz znow ide do nastepnego i bede chodzic az do skutku choc mam nadzieje ze to ostatni etap moich meczarni,no u mnie tez jest tak samo,piecze mnie najmocniej po seksie,nawet w trakcie juz czasami nie moge wytrzymac bo odczuwam bardzo mocny dyskomfort,ide na te badania w poniedzialek-w kierunku bakterii nie?bo na grzyby,rzesistka i rzezaczke(biocenoza) juz mialam robiona...a jesli tu wyjdzie rowniez wynik dobry to nie wiem co dalej robic...napewno bede musiala zrobic badanie w kierunku tego estradiolu prawda? ciekawe czy ktorys lekerz mi w ogole to wykona bo tak jak i u Ciebie tak mnie splawiali tymi diagnozami \"na oko\"...Zenada!!! odezwe sie wkrotce..aha dzieki za stronke,napewno zaraz sobie poczytam...pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
Trishka zrób sobie posiew na wszystkie bakterie na chlamydie też , bo one dają takie zółte upławy , ale niekoniecznie.Masę pieniędzy one kosztują , ale będziesz miała pewność , ze wszystko jest ok .Ja nie mam żółtych upławów , raczej taką normalną wydzielinę.Z doświadczenia swojego wiem , ze żółte upławy nie świadczą o normalnej florze bakteryjnej.Ja mam taką fajną panią w labo , która mi podpowiadała jakie najlepiej zrobić badania .Tabletki anty już dawno odstawiłam , niestety miałam po nich jeszcze gorsze problemy.Głowa do góry musi być jakaś przyczyna .Szoruj najpierw na badania na posiew z szyjki i chlamydie.Jeśli nic nie znajdą w wynikach to będziesz musiała poszukać gin który zajmuje się dystrofią sromu.Trzymaj się i dużo optymizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka,wlasnie kurcze wiem ze zolte uplawy nie sa normalne i mam nadzieje ze wykryje to co we mnie tkwi i to zlikwiduje!to jest straszne,mam nadzieje ze sie wkoncu z tego wylecze,boje sie jednak ze jesli przez ponad miesiac tego nie leczylam (bo gdzies tyle mam te uplawy a nie moglam isc do lekarza bo najpierw mialam kilkudniowe plamienie-przez to ze 2 miesiace temu odrzucilam tabletki i organizm dochodzi do siebie-a potem zwykla miesiaczke) to infekcja mogla zrobic niezle spustoszenie...mam nadzieje ze nie:/a co mowila Ci tak pani laborantka?kurde,jestem poprostu w dolku,to wszystko przez tych lekarzy,tak mnie wspaniale leczyli...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmmmmmmmmmmmm
tez podejzewam u sibie grzybice:(:( zaczelam smarowac kremem ale czy to pomoze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny-tez mam taki sam problem;-) juz nawet nie pamietam od kiedy. wlasnie zamowilam ksiazke,,Jak wypedzic grzybice z organizmu\'\' dojdzie za jakis tyd,to wtedy podziele sie ze wskazowkami z niej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka 67
Trishka- pani z labo powiedziała mi , ze najlepiej zrobić posiew , chlamydie i jeszcze jakieś badanko , no nie pamiętam jak się ono nazywa.zrobiłam wszystkie trzy i nic.Od wczoraj czuję straszne kłucie i pieczenie i znowu dziś pobiegłam do gin , bo byłam pewna , ze grzyby, a tu czyściutko , stopień idealny i powiedziała mi , ze to już chyba u mnie na psychice coś drapie. przecież nie wymyślam , no kurcze widzisz jakie my jesteśmy biedne.Napisz mi koniecznie co u Ciebie wyszło w badaniach.A może to jakaś alergia ? Już sama głupieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanka-tez sie spotkalam z takim komentarzem ze to psychika tak dziala ale napewno nie,kiedy lekarz nie moze sobie poradzic z jakims paskudztwem zaraz zgania na nasza psychike,co do Ciebie to pewnie to bedzie podloze hormonalne skoro nie masz zadnych uplawow a wyniki badan sa dobre,wiec bedziesz musiala zrobic badania na ten poziom estradiolu...co do mnie no to sie okaze niebawem,ale sadze ze to jakies zakazenie bakteryjne bo sa te zolte uplawy,ostatnio zaczelo mnie mocno piec,jesli chodzi o alergie to raczej odpada bo piecze mnie w srodkua gdybym byla na cos uczulona to odczuwalabym tylko to na zewnatrz,poza tym bawilam sie w te sprawdzanie proszkow,plynow do plukania itp i nic!mam nadzieje ze to nie chlamydia bo sieje straszne spustoszenie z tego co wiem no i ciezko ja wytepic...dam znac jak sie dowiem co mi dolega,Ty tez mnie informuj na biezaco no i trzymaj sie,ja to juz czasami nierwowo nie wytrzymuje,walcze z tym ponad 2 lata,pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1984
Cześć dziewczyny. Mam niezręczne pytanie:/ Często mam nawroty drożdży, a ponieważ regularnie kocham się z moją kobietą (jestem orientacji homoseksualnej) zastanawiam się czy jest bardzo prawdopodobne, że ją zarażę? Nie chcę żebyśmy obie miały z tym problemy. Co o tym sądzicie? Wiem, że to nietypowa sprawa, ale naprawdę bardzo zależy mi na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka1984
Cześć dziewczyny. Mam niezręczne pytanie:/ Często mam nawroty drożdży, a ponieważ regularnie kocham się z moją kobietą (jestem orientacji homoseksualnej) zastanawiam się czy jest bardzo prawdopodobne, że ją zarażę? Nie chcę żebyśmy obie miały z tym problemy. Co o tym sądzicie? Wiem, że to nietypowa sprawa, ale naprawdę bardzo zależy mi na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
Byłam u ginekologa, okazało sie ze mam nawrót grzybice ale taki lekki i do tego stan zapalny...na poczzatku sie załamałam bo staram sie robic naprawde duzo aby ta choroba nie wróciła a niestety powraca ciagle...Dostałam nowe leki: gynalgin i pimafucin. Nie wiem na ile beda skuteczne, niestety teraz mam okres i musze poczekac. Nie słyszałam o wpływie witB na grzybice, moze mi cos wiecej o tym napisac, czy witamina pomaga? Myslicie ze jak skoncze kuracje i zapobiegawczo raz na jakis czas bede stosowac czosnek to moze byc lepiej? wiecie moze gdzie mozna kupic papierek do sprawdzania pH? Pozdrawiam wszystkie kobiety walczace z tym przykrym schorzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odgrzybiona123
~~~~~~Anka1984 Ciężko trochę Ci doradzić, bo nie bardzo sobie wyobrażam seks z kobietą, ale jeżeli przez seks oralny z facetem też istnieje prawdopodobieństwo zarażenia się, to tutaj zapewne też. Chociażby paluszki itd ;) No i trzeba pamiętać o tym, że grzybica nie jest chorobą przenoszoną drogą płciową i można się nią zarazić w wielu miejscach i przez może mieć ogromna ilość przyczyn. Nawet te same ręczniki... ~~~~~~mamarta26 Ekspertem dietetycznym nie jestem, ale najlepiej jeść warzywa gotowane, bo surowe dłużej zalegają w przewodzie pokarmowym. ~~~~~~lena 1985 Leczyłaś też swojego partnera? Miałaś kiedyś jakieś tabletki doustne czy zawsze leczenie masz tylko globulkami? Co do witaminy B. Na samą grzybicę nie ma wpływu jednak ma pozytywny wpływ na naszą florę bakteryjną. Tak więc łykanie Lacibios Femina razem z witaminą B complex wspomaga jeszcze bardziej Lactobacillusy z probiotyku. Co do czosnku, to niezliczona ilość lekarzy i nie-lekarzy powiedziała mi, że to mit, zabobon i może więcej szkody wyrządzić niż pomóc, więc nie radzę. Chyba, że masz ochotę sobie zaognić stan zapalny :O Papierki lakmusowe w chemicznym chyba sklepie się kupuje ;) Nie wiem, ja podkradałam z uczelni hehe Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
mamarta-moja dieta wygląda mniej więcej tak.Śniadanko gotowane brokuły z odrobiną soli i pieprzu.Wrzucasz brokł jak woda już się gotuje .Ugotowane odcedzasz na sitku i do tego dodajesz pomidor pokrojony w kostkę lub ogórek .To wszystko polewasz oliwą z oliwek pierwszego tłoczenia.Jajka kurze w każdej postaci , ale tylko ze wsi.Obiad ryż brązowy z kurczakiem , albo z kawałkiem chudego miesa.Pieczywo tylko na zakwasie i wasa chrupkie żytnie.nie jedz gotowanej marchwii, jeśli robisz jakąś sałatkę to pamiętaj same warzywa i oliwa z oliwek możesz dodać pokrojoną i podsmażona pierś z kurczaka.Kanapki mogą być ale do tego surówka Dużo wody zcytryną , witB 2 tabl.Lacibios lub provag , 2,3 tabl nutriplantu 8 kropli Albicansan D 5 przed jedzeniem i czopki doodbytniczo Exmykehl D 3 do kupienia w aptece homeopatycznej bez recepty.Jeden grejfrut dziennie wyciśnięty .Spróbuj tego czosnku , jestem żywym przykładem , ze pomaga i podmywaj się wacikiem nasączonym w kwasie borowym.Ja dodatkowo łykam wit femi feral dla kobiet.Dużo czosnku do kanapek najlepiej na wieczór.Ja łykałam flumykon przez miesiąc 1 tabl. raz w tygodniu. http://www.zdrowie.klips.org/ .Poczytaj sobie , wejdz w artykuły .Pozdrawiam , ja nie chcę zapeszać , ale walczyłam od mają non-stop i jest ok , też boję się powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
Mamarta pójdz do lekarki rodzinnej i poproś niech Ci wypisze szczepionkę Polyvaccinum schemat C on jest typowo na układ rozrodczy i pęcherz.Działa super uodparniająco.12 zastrzyków , bierzesz 1 amp co dwa dni , ale nic po nich się nie dzieje.Ta szczepionka działa już w trakcie brania.Uszy do góry.Ja przed @ miałam drożdze a po @ byłam u gin. nie dość , że czysto było to jeszcze masa pałeczek kw.mlekowego i ph4,0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamarta26
DZIĘKI HANIU A TEN CZOSNEK TO JAKOŚ OBIERAŁAŚ FORMOWAŁAŚ Z NIEGO COŚ W RODZAJU CZOPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolumna_zygmunta
Witam, mam takie pytanie: podejrzewalam u siebie grzybice, bylam u gina, ktory po badaniu stwierdzil, ze nic mi nie jest, ale nie zalecil zadnych dodatkowych badan. Czy lekarz powinien to rozpoznac \"na oko\"? Czy moze powinnam zrobic jakies dodatkowe badania? Z gory dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka67
MAMARTA- zwykły, normalny ząbek czosnku obierasz ze skórki , przewlekasz zwykłą nitką z igłą i zakładasz sobie dość głęboko.Pamiętaj , zeby nitki zwisały Ci na zewnatrz.Naprawdę niczego się nie obawiaj.Nic Ci się nie stanie.W dzień zmieniaj sobie ząbki czosnku.Powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×