Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

taak Ewcia masz racje! Przecież 70 czy tam 80 km to rzut beretem:P ehhh te nasze chłopy czasem im się coś uda miłego:) :P heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze tylko czasami :P kurcze tak sie przyzwyczailam ze ciagle piszemy i dzwoni ze az mi teraz tak glupio siedziec bo puscil tylko 4 sygnaly... normalnie juz pradu wojakom szkoduja! chamstwo! Natalka a Twoj chlopak normalnie zjada te posilki wojskowe bo moj stwierdzil ze nie bedzie tego jadl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie dziewczyny mam jeszcze pytanie, czy to jest mozliwe ze dwa tygodnie po przysiedze moze dostac PJke na 72 h????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj bedzie jak dobrze pojedzie 60 km ode mnie a jak pojdzie jeszcze lepiej, to moze nawet niedługo , to zalezy jak szybko zrobi to prawko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria prosze Cie nie smutaj sie ze przez 2 miesiace Twoj chlopak bedzie daleko... przeciez to jest az glupie... my dziewczyny nie mozemy sie tak zachowywac bo w zyciu sa rozne sytuacje wiadomo ze sie teskni ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia mój je! Na początku też mówił że nie będzie jadł ale niestety tak się nie da:o Jak teraz był na przepustce u mnie to się przeraziłam jak On strasznie źle wygląda:( masakra!!! Mówi że je wszystko a i tak chudnie mi w oczach:o Dobrze że chociaż czasami coś im się tak uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo o ile pamietam Natalia (chyba masz tak na imie:>)to Ty jestes z podkarpacia tak jak ja i styklo by CI własnie zeby byl w PRzemyslu aLbo w Rzeszowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak blondyneczka teoretycznie to w ogole przepustyki sa mozliwe co tydzien, ale zeby azdy pojechał, to jakos co dwa tygodnie wypada, poza tym musza sie dobrze sprawowac i zaliczac egzaminy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz nie wiem gdzue moj trafi bo to co mowia w wku to nie jest jeszcze ostateczne! bo np kierowcow to biora tam gdzie akurat potrzeba i nie ma na to reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a twoj jest w wojskach lądowych? bo moj ma tak, ze jak jest w otniczych to ytlko do lotniczych moze isc na maciez...a takiezto ;p sa tylko pod łodzią w gruncie rzeczy, bo przeceiz na maciez powinni trafoac jak najblizej swojego wojewodztwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczka, wojsko nie jest takie złe :) a moj Myszol ma warte, ale cos nie dzwoni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz Nati moj na poczatku byl tam ciagle glodny ale teraz to juz tak nie jest i czesto opuszcza kolacje... w sumie przekonalam go zeby chodzil zawsze i jadk chociaz troche ale on do jedzenia to nigdy nie byl chetny... a w ogole to mowil ze daja stare pieczywo robaczywe ziemniaki i przeterminowane konserwy... a niektorych potraw to nikt tam nie je... jak ostatnio go pytalam co bylo na obiad to stwierdzil ze żużel i podeszwa od trampka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blkondyneczka bo to jest tez zalezne od jego staran, u mojego Skarba jest tak ze kto sobie najwiecej zasłuzy, bedzie brał warte i dyzury, ma wieksze prawo do przepustki :P no prawo, pierszenstwo mi chodziło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jestem Natalia:) i tak jestem z podkarpacia i Rzeszów albo Przemyśl to było moje marzenie:P ale mam Jarocin i w sumie to nie narzekam:P a co tam... Ewcia masz rację nie można przesadzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia moj jest w marynarce wojennej ale np dwoch marynarzy przenosza do lotnictwa... a moj p[ewnie zostanie nad morzem tylko teraz kwestia gdzie bo jesli tam gdzie mu powiedzieli w wku to by bylo 100 km blizej... oby tylko nie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ba ewcia..a o co była u mojego pawła ta epidemia? o pieczywo przeciez;] plesn nie zawsze widac... i wtedy sie ją je ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a to ciekawe...moze jakies specjalne apiery mają i nie zobaczykiu tego w wku, tak jak u mojego pawła było na czołg skierowanie ;] i musiąl jezdzic i zmieniac, bo trafił do lotniczych a czołg to pancerne ;] to ze z lotniczychj nie prenoszą to latał i powtarzał badania////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia niestety to co piszesz to nie jest reguła że jak ktoś będzie miał dużo służ i wart to będzie miał więcej przepustek!! Mój ciągle ma służby i warty a PJtki i tak ma raz w miesiącu!! Ewcia mój też nie wszystko je! Zup tam nikt nie je bo to są zlewki tego co im zostało! Tomek mówi że wygląda to jak pomyje:o fujj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no blondyneczka co do tego to ci nic nie powiem..bo moj ma 230 km do domu....czyli max 3 godziny pospiesznym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak nataleczka, ja podaje na przykładzie jednostki pawła oczywiscie...to tez zalezy od dowodztwa...tak jak ty mowiłas o tym wrednym panu co przyszedł...to sie nie dziwie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra słoneczka, ja spadam, na pewno poznym wieczorkiem u was bede:) Poza tym mam do niedzieli wolne od szkoły, to sie bede czesciej pojawiac :** miłego wieczoru :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×