Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

u mnie problem polega na tym ze nie potrafie przyjmowac prezentow... Czuje ze mi sie nie naleza. Dla mnie to niezreczne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ja włąsnie kawke popijam :-D bo mam tyle do zrobienia dziś, a usypiam :-P kurcze tsak mi smutno,ze moj zloniez wczoraj musial jechac znowu do tego syfu :( rozmawialam z nim dzis.. jest strasznie przygnebiony :( ale.. jestem sczesliwa bo wczoraj tak mi slodzil ze ojej :) mowil o dzieciach :-P itp,itd. normalnie jakie to milutkie... i powiedział ze mógłby przez tydzien nie jesc zeby sie tylko do mnie przytulic.. slodkie :) kurcze jak mi go tu brakuje.. ja rozmawialm ze swoim na temat stalek :-D uzgodnilismy ze obydwoje nigdzie nie wychodzimy :) i taki uklad nam pasuje :-D ale.. zobaczymy czy czasem nie zrezygnuje z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka, ale ja niew iem jak mu przetłumaczyc, ze to ze on bedzie tam a ja tu bycmoze jeszcze przez długi czas, nie zmienia faltu jego znaczenia dla mnie...a zareczyny tymbardziej! raczej dodwrotnie...ale nie moge tak o tym gadac, bo bedzie ze go naciskam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miisiiaa...moj tez wczoraj pojechał...:( a co do stałek, to u mnie byłoby niemozliwe, bo mam wielu przyaciól i oni mnie wszedzie zabierają, ale moi przyjaciee to tez jego, on wie ze przy nich nic sie złego mi nie stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia to sie ponoc czuje....ja z kolei te trudne dni czuje...policz dobrze, bo ja miałam ro ktemu to samo, a wyszło ze luty jest przeciez krótszy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) aaa... no to fajnie ze macie wspólnych znajmych :) my niestety nie:( wiem ze bedzie ciezko caly czas siedziec w domu.. nom napewno gdzies sie wyrwe,on pewnie tez,ale bez przesady i z umiarem :) jeszcze musze to z nim obgadac :-P hihi ale ciesze się że zgodził się na taki układ odrazu :-D.. myslałam że będzie ciezko,ze bede musiała go przekonywac itp.. jednak nie :) odrazu powiedział ze woli odkladac stalki na spotkania ze mna :) bo tylko na tym mu zalezy :-P Ale wiecie co Wam dziewczyny powiem..Wojsko zmienia! NA LEPSZE!! ja byłam w szoku jak moj kotus sie zmienił.. normalnie bomba a to dopieor miesiac,jeszcze 8 i bedzie jak anioł :) hihi naprawde... jestem pod wielkim wrazeniem... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia u mnie jest tak samo:) mamy tych samych przyjaciol, ktorzy mnie wszedzie wyciagaja. OPn mi nie zabrania ani ja jemu:) Ufamy sobie. Zreszta on nie chce wychodzic na stalki a ja go nie bede zmuszac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez juz trzeci raz popadałam w paranoje, ostatnio spoźnił mi sie tydzien i dostałam dzien przed przyjazdem miśka myślałam ze mnie szlag trafi, no ale cóż nastepny weekend przed nami :P Dobra dziewczynki musze dać siostrze kompa a sama to juz pojde spac. Jutro moze zajrze tu jeszcze rano zeby sie pozegnać na dłuzej. Buziaczki i dobrej nocki wszystkim zycze najlepiej zeby wam sie przysnili wasi ukochani :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja tez sie ostatnio pomylilam hihi z tym lutym :-D gapa ze mnie :-P a wiece co mi moj powiedział.. głuptas... że miał głupie mysli... zebysmy mieli dzidziusia,bo wtedy bedzie pewny ze go z nikim nie zdradze i ze bede na Niego czekac :-P hihi ale wiem ze bez mojej zgody czegos takiego nie zrobilby :-P heh.. ale naprawde odbija mu widze :-D skoro takie głupie pomysly ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo dziewczyny prawda jest taka, ze moj Paw to woli spac, spioch jeden, niz latyac po Bydgoszczy:P miisia, ale to on nie zna chociazby twojej przyjaciółki, zebys mogla z niąisc? itd? jesli mozna spytac, to i le jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia, masxz gu strone www.patentex.pl i tam w gadzetach albo strefie fun pobierz sobie obliczacz całego cyklu jak chcesz :D zobaczysz kiedy powinnas miec, wg lekarskich wyliczen ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia ja co drugi weekend mieszkam w Bydgoszczy, bo wtedy mam zjazdy na uczelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia zna oczywiscie ze zna :) ale... ogolnie to nie przpepada za nią :-P ja nie wiem co on do niej ma, bo jest całkiem w porzadku :) ale w sumie.. ja za jego kumplami tez nie zbyt :-P hihi.. w sumie to tez zalezy z jakimi,ale niektorych naprawde nie trafie :-P ale niektorzy sa calkiem w porzadku :) ale bardziej jak gdzies chodzimy to z jego kumplami... jestemy razem prawie 2latka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bebe, to c\\hyba cie na zwiadyu wysle :P sama wiec wiesz, gdzie tam jest jednostka, na zadupiu, wiec nie chce im sie na stałkach latac:P ALe pawła postrasze ze mam kumpele w bydgoszczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to misia mam to samo a jego kolegow to nie za bardzo, tylko od okazji...ale moja przyjacióła,smiejemy sie ze to jego kochanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :-D nic kurcze dziewczynki ja mykam.. bo musze do Kotka list napisac :) i jeszcze ogolnie b.duzo zrobic... zajze to jutro :) dobranoc kochane 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe ja jestem Ze skieeniewic w połowie drogi miedzy łodzią a warszawa :D eej dziewczyny zadam wam niedyskretne pytanie...jak ktoras nie chce to spoko, nieodpoiwiadajcie...bierze ktoras z was tablety antykoncepcyjne? bo interesuje mnie jakie jest po nich samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm ta stronka mnie troche zdolowala....mialam miec 8marca...a tu ani widu ani slychu, a humor mam taki wstretny ze szok.....bez przerwy placze,juz sie dostalo mojemu miskowi ze to ze nie zapytal co u mnie......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia ja biore od ponad 2 lat. Nie przytylam a samopoczycie jest ekstra:) a tabletki nie sa drogie. Jestem bardzo z nich zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×