Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Nati no wlasnie nie wiem jak jest z listem wczesniej im normalnie wszystko dostarczali a tera juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bebe jestes pierwsza osoba ktora docenia to ze spotyka sie ze swoim zolnierzem przynajmniej raz w miesiacu! tzn ja tez to doceniam bo tak jak mowisz moglo byc gorzej! a to ze czasem ma sie wszystkiego dosc to normalna sprawa i chyba kazdy tak ma ale zawsze trzeba byc optymista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos im się w główkach poprzestawiało:P hehe Bebe dobrze że się widujecie tak co miesiąc bo jeszcze z tym byś się męczyła chociaż wiadomo że miesiąc to też dużo!! trzymamy kciuki żeby wszystko się ułożyło!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:D nie zdazylam jeszcze wszystkiego przeczytac ale cos mi smignelo o prawie uzycia broni???no wiec powiem z wlasnego przyklady(a raczej z Michaskowego)ze lepiej sie tego wszystkiego nauczyc bo nie da sie tego ominac...niestety, to sie ciagnie za zolnierzami caly czas....heheh i przez to dzisiaj moj mis musial sie uczyc..sam..bo byl na dyzuze a zawsze byl na wartach wiec nie wszystko umial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka o prawku była mowa troszkę wyżej:) doczytaj:) Mariola :) Ewcia ja to bym się cieszyła jabym mogła widzieć swojego co miesiąc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmma wiecie co???moze to i dobrze ze widujemy sie z naszymi zolnierzami tylko raz w miesiacu....no bo jakby czesciej to przyzwyczajalybysmy sie za bardzo i ten tydzien czy dwa bylyby straszne, a tak w ciagu miesiaca to sie mniej wiecej stabilizuje...tesknimy, jasne, ale trzeba to sobie jakos tlumaczyc:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie jest :) o tym mowa ja juz za duzo mam do nadrobienia :P za mało bywam i jutro znów jade na kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem przyzwyczajona ze sie z moim rzado widze bo mamy tak od pazdziernika czyli juz 5 miesiecy i jeszcze 8... ale obiecal ze po wojsku juz nigdzie nie wyjedzie bo chce byc ze mna i uwazam ze miesiac sie da wytrzymac i to nie jest jeszcze tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to u Was jest z tymi stalkami???Ewci zolnirz wiem ze zrezygnowal jak narazie...moj Michas tez, ale juz byl..jednak!!troche sie zdenerwowalam chociaz wiem ze nawet nie byli w zadnym barze tylko gdzies w lesie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez tak mysle szczegolnie ze w cywilu tez zdazylo nam sie ze nie widzielismy sie miesiac..:( przez ta odleglosc...a Wy Natalko jak sie widywaliscie??czesto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) ale i tak mysle ze jestem silna, bo jednak mimo ciezkiej sytuacji daje sobie rade. I zazwyczaj mysle pozytywnie:) ale jak wiadomo kazdemu zdarzaja sie dolki... Mnie wlasnie taki dopadl... Chcialabym o wszystkim powiedziec Łukaszowi ale nie chce zeby mial przeze mnie dodatkowe zmartwienia... Wole sie Wam wyzalic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie często bo niestety ja szkoła Tomek też:o teraz już po wojsku będzie to troszkę inaczej wyglądało:) Lecę na M jak miłość :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj mnie spytal czy chce zeby nigdy nie chodziol to powiedzialam ze moze bo nie moge byc taka okrutna ale obiecal ze bedzie grzeczny i nie bedzie sie upijal :) poza tym jak gdzies wyjdzie wieczorem to go bede caly czas kontrolowac :P ale takie wyjscia z jednostki jak najbardzieej toleruje bo sie przydaja tak jak np wczoraj poszedl sobie do apteki i przynajmniej jest zdrowszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój był chyba dwa razy, raz potrzebował sobie wyjsc po leki bo u nich nie ma zadnej kantyny no i poszli tez do takiego baru na pizze, zreszta jak tam byłam u niego to tez tam poszlismy, i on jak wychodzi na stałke to po godzinie dwóch wraca i jest ok. No ostatnio dostał bardzo długa stałke bo w swieta tak jest i dostał od piatku od 16 do niedzieli do 9 rano i nielegalnie przyjechal do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie chodzi na stalki:) Twierdzi ze napic moze sie w domu a tam nie czuje takiej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego moga sobie zamowic do jednostki pizze i kebaby wiec nie musza wychodzic :D a w kantynie te leki to najwyzej przeciwbolowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ewcia mow dalej bo musze sie przekonac ze stalki sa dobre:p bo czuje ze Michal bedzie jednak chodzil...mowi ze tylko raz w miesiacu na zakupy i na piwko bo nie moze byc w zamknieciu caly czas..no niby racja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez juz zaczeli sobie zamawiac i przez siatke im podaja :P a misiek nie wychodzi na stałke po to by sie napic tylko po to by zrobic zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariola jakby moj byl tyle czasu co Twoj to o stalki bym sie nie martwila wiec i Ty sie nie martw poza tym widze po swoim ze nie mysli o glupotach a jedynie o tym zecja sobie kogos znajce :P niczym sie nie martw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w wojsku sa takie nudy ze naprawde mozna zwariowac i trzeba im czasem czegos innego nawet jedno piwko to nie jest nic strasznego ale i tak uwazam ze te stalki to po pt potrzbne zeby kupic cos do jedzenia lub isc po leki nie ma sie czym przejmowac na pewno stalki sa pozytywne :P no a teraz juz lece a tak na marginesie to im bardziej cie przekonuje do tych stalek to tym bardziej wierze w to co pisze hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×