Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hehe no ja juz teraz jestem :) widze ze sie temat stałek pojawił...ja nie wiem co mam o tym myslec, ale niczego mu nie zabronie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podoało mi sie m jak miłosc, a w ogole to nie wspomne ze nie puscili dzisiaj mody na sukces! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny... Jak dobrze ze jestescie:) Pomozcie mi wyjsc z dolka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym znaczy kupowała...ja mam od Pawła,on kupił, ale wiadomo ja wybierałam a czo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia pewnie ze oglądam :D co 10 odcinek :D i zawsze jestem na topie haha:P \"Tylko chuck norris wie ile jest odcinków mody na sukces:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szkoda slow... Pisalam wczesniej cio u mnie:( piszac z Wami nabieram sil na dalsza walke z problemami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana tak kosztują, ja mam ze wzorkiem najwyzsze srebroi i były po 17 jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bekazda z nas ma takiego wewnetrznego dola, ale pomysl, czas cały czas płynie, panta rhei wszytsko juz jest przeszłoscią:D nawet sie nie obejrzysz i bedzies zmiec wszytsko z powrotem w najlepszym pozrzadku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia masz racje...my nosilismy nan lewej rece, a po roku perzełozylisdmy na prawą, a potem na złoto wymienimy :) Co do pierscionka to powiem ci, ze są nawet droszze, czasem widze jak sie paweł patrzy na nie w sklepie;/ ale tak to jest jak jest jedna cyrkonia, to tudno ją osadzic itd, i to wlasnie jest drogie :) ja ostatnio mam chęc na bransoletke z serduszkiem takim wiszacym...mam juz jedną od niego ale mi sie zerwała;/;/ a przynosiła mi szczescie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie mamy obraczek, moim zdaniem to troche zabija ten zaszczyt noszenia obraczki po slubie... Ja mam takie odczucie. Jednakze napewno fajnie jest je nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz bebe jak byłam 17 letnią troszke dziewczynką, to taka duma ze ojej obrączki :D ale teraz całuje ją jak ide spac i wiem ze on robi to samo...poza tym samo wspomnienie tergo jak mi ją dał...no dostarczają pieknych wspomnien, a sluub...jeszcze daleko, wiec o tym nie mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja branosoletka byla o tyle szczesliwa, ze za kazdym razem kiedy ja gubiłam to sie znalazła, na ptrwde np na sali gimnastycznej na wf zostawiłam, a pozniej dała mi ją moja przyjaciółka o rok starsza znalazła przypadkiem i nie wiedziala ze to moja, dopiero jak spytałam to mi dała...albo juz 2 miesiące jej niemogłam znalezc, a potem lezała u mnie na dywanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest piekne:) ale jednak nie jestem do nich przekonana... Jestem \"inna\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie te lody troche wurzaja bo jak mi sie machnie to strona sie wydluza i same lody sa :P ale zjadła bym, czemu nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz juz sobie nie wyobrazam ze mogła bym tej obraczki nie miec i misiek tez wcale nie zdejmuje bo odrazu mu czegos brakuje. Kiedys mi sie zsuneła w scierke jak wycierała reke jak zobaczyłam ze nie mam to myslałam ze sie zapłacze nie wiedziałam gdzie szukac ale znalazłam :P hehe naszczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak to jest przyzwyczajenie, takie jakies uczucie własnosci? nie wiem jak to opisac...ale nie macie czasem ochoty zmienic jej na nową jakąs inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosilam zareczynowy... I teraz mam lekki uraz po nieudanym zwiazku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia swieta prawda:P zresztą, czy oni zawsze trafiają tymi prezentami? ja juz teraz tpo sama pierscoinki wybieram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek pytał sie czy zmienimy na inne z jakims napisem czy cos, bo teraz mamy proste ale mi sie podobaja i sie przyzwyczaiłam. Po co zmieniac jesli tak jest dobrze i miedzy nami jest dobrze. Nastepne beda zlote jeszcze troszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie troche wczoraj podłamałam, bo jak kikedys gadalismy, to była mowa ze w grudniu sie mamy zaręczac, takie gadanie, ale jednak...ostatnio jak o tym z nim rozmawialam to taki niemowa, pomyslałam ze moze mu sie w głowie odmieniło...ale pozniej pomyslałam\"no tak wojsko\" zapytałam...okazało sie, ze po prostu chciałby zostac, alb isc do podoficerskiej i w tej sytuacji to on nie wie jak to bedzie z nami, boi sie ze nie wytrzymam i powiedział ze na czas bedziemy o tym myslec, bo nigdy nic nie wiadomo... troche mi przykro ze on mysli ze ja nie wytrzymam, to jakby wątpił w uczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy co do pierscoinkow, to tez mu nic bym nie poweidziała, ale omn mi robi w innye sposob niespodzianke, udaje ze mnie wiezie do knajpki jak zawsze , a zachodzi do sklepu i kaze wybierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia faceci czasem potrzebuja ciaglego zapewniania ze sie za nimi teskni ze sie ich potrzebuje ze sie na nich czeka i ze chcemy spedzic z nimi całe zycie wiem to po swoim misku. Oni niby sa tacy twardzi i nie okazuj po sobie jak duzo im potrzeba czułosci. Nawet jesli tak mówi to sie nie obrazaj tylko zapewnij go ze jest jedyny najwazniejszy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×