Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

sliczna z Was para:) moje foty juz poszly, mozesz sprawdzic poczte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczka dzięki :) Na zdjęciach z przysiegi od razu widać ta radosc ze spotkania hehe ja tez juz chce ;):) Blondyneczka a Twoj Wojak faktycznie młodo wyglada, ale to dobrze. Ja mojemu to już dokuczam z siwymi włosami, ze taki stary i siwy jest :) A on zawsze mowi ze to wszystko przez baby :P Ciekawa jestem jak moj A. bedzie sie prezentowal w przebraniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Seria padniesz z wrażenia jak zobaczysz Swojego w mundurze:D świetnie się w nich prezentują ja byłam taka dumna że myślałam że pęknę:P hehe Ja się niestety muszę teraz z Wami pożegnać:o powoli się zbieram do wyjścia i niestety cały dzień dzisiaj spędzę na uczelni:O ojojoj Miłego dnia Kobietki 🖐️ 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe dziekuje ;) Fajna z Was para. Zreszta jak z każdej ktora mialam okazje zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczka - milego dnia i duzo wytrwalosci hehe ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DObra ja tez lece...musze jeszcze troche posprzatac, wyjsc z psem ;D i znikam do szkółki.... PozDrowioNKa!!!!! 🌼 PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka bo to wlasnie o to chodzi :)) W moim A. jakby sie uprzec tez bym znalazla na sile cos co mi sie kategorycznie nie podoba, ale po co? Jest jaki jest i innego nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa dziewczyny:) do \"uslyszenia\" wieczorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)dzisiaj mam dobry humor:):):)bo moj Misiek poszedł rozmawiac z kims tam i zamienil mu słuzbe iprzyjedzie;):):):):):):)na 72 godziny:)dobre i to:)jeju az znow nabralam checi do wszystkiego:):) no zycze Wam miłego dnia:):)3majcie sie cieplutko:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz fajnie Madzia:) nalezy sie Wam:):):) i widzisz, nie bedziesz musiala wszystkiego sama zalatwiac:) Moje kochanie niestety nie przyjedzie na 100%... Tak mi smutno:( chociaz Waszym szczesciem sie pociesze, jak moje siedzi w woju i nie wyjdzie do samego cywila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! Dzis znou taki brzydki dzien i pada. Taka pogoda jest najgorsza niedosc ze w serduszku smutno i plakac sie chce to za oknem tez deszcz zimno i smutno eh z Miskiem to wszystko tak jakos inaczej wyglada! A do tego dzis ma sluzbe i nie bedzie sie odzywal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie 🌼 Musze się z Wami tym podzielić! Moje kochanie napisało do mnie smsa o 15.30, że jest wszystko w porzadku, że ogolnie to dalej się smieje z tego wojska i takie tam. Oczywiście musiał zaznaczyć ze wlasnie zjadł obiad ( uwielbia siamkać! :) ) :P Jestem juz spokojniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki ja juz naszczescie po szkole:) Boziu to ja tu jestem najmłodsza??!!:D mam 17 latek a moj wojak 22 tylko 5 lat roznicy:Dnam to nie przeszkadza w zadnym wypadku..ja sie ciesze ze mam tak dojrzałego chłopaka:) Seria jesli moge to tez prosze o Twoje fotki:) paulunia-1991@tlen.pl:) No to teraz ide lulac:P straszny spioch ze mnie codziennie po szkole musze przynajmniej z 2 godziny:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój misiek siedzi sobie w Toruniu u kolegi bo mają przepustke ,do 24 musza sie wstawic na nowej jednostce wiec uznali ze po co maja sie pojawiac tak wczesnie...szkoda ze nie jedzie blisko mojej miejscowosci to by chociaz na kawke wlecial:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzESc WAm !!!! ALe sie ciesze !!!!! Moj WOjaczEK Własnie mi napisal smsa ze przyjezdza jutro i zostaje do niedzieli !!! :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Seria,dał znać to chociaż spokojniejsza jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to blondyneczka masz szczęscie,zazdroszcze! miły weekend będzie:) A powiedz mi wiesz kiedy Twojemu powiedzieli po przyjezdzie na nowa jednostke ze dostanie odmulacz?i po ilu dniach go dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri.. kiedy się mozesz spodziewać odwiedzin swojego wojaka? Długo sie juz nie widzicie? Blondyneczka ale super :) Zazdroszcze hehe mimo ze ja mojego widzialam wcozraj :) Paulunia - niebawem wysle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szczescie w calym tym nieszczesciu!! Odrazu jak przyjechal na nowa jednostke to mu powiedzieli ze dostanie odmulacza ale dopiero za 5 dni go dostał bo bylo ich zaduzo i wszyscy naraz nie mogli pojechac do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koffanie przyjedzie dopiero za tydzien...ale dobre i to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że wojska nie robi się w trybie zaocznym :P Nie wiem skąd u mnie ten optymizm, ale po tym smsie wierze ze czas bez niego szybko minie i świetnie sobie poradzimy z ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach tak,to moze mojemu tez dzis powiedza... Seria no niby jest taki odmulacz kazdy zolnierz po przeniesieniu na nową jednostke go dostaje(chyba kazdy) wiec pewnie do nastepnego weekendu moj misiek się pojawi w domku:) A widzielismy sie w długi weekend. jak był na szkólce to przyjezdzal co tydzien,chyba raz tylko jak mial kurs na prawko nie widzialam go dłuzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka z tej całej szkólki wraca ich dwunastu wiec niewiem czy to duzo czy mało...u Twojego było ich więcej ze od razu nie puszczali do domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam blondyneczka,ze jak Twoj jest tak blisko to co tydzien bedzie przyjezdzał,chyba ze mu sie jakas słuzba trafi.. Tak słyszałam ze do 100 km to są co tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×