Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej :) chcialam sie pochwalic ze Bartek dostal ta PJ no i jest juz w domu :D oczywiscie ja oficjalnie jeszcze nic nie wiem bo sie nie odzywal caly dzien ale puscil stralke po 19 czyli akurat jak przyjechal jego pociag :):):):):):) nie wiem kiedy sie spotkamy ale mysle ze jutro rano do mnie przyjedzie i zostanie do niedzieli. Pewnie dzis by przyjechal ale ja sie musze uczyc bo w poniedzialek egzamin ale jestem bardzo happy ze jest tak blisko :D wytrzymalismy miesiac i 3 dni a teraz to trzeba nadrobic wiec pewnie przez weekedn mnie nie bedzie. Wiecie co jestem zajebiscie szczesliwa :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Seria ja prosze o zdjecia na ewusia_07@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina nie martw sie o nic napewno sobie poradzi a na naszym forum jest dziewczyna ktorej chlopak byl w ostrodzie i przyjezdzal na przepustki co 2 tygodnie wiec o nic sie nie martw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
wiecie co kobitki,jestem ciekawa kto wymyslil to cholerne wojsko,chyba sama bym mu oczy wydrapala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
dzieki bardzo za pocieszenie,a wasi kiedy poszli i jak przezewalyscie te pierwsze dni,jakos ciezko jest mi znalezc miejsce ...ale ponoc juz 1 czerwca przysiega,mozliwe to jak poszedl 8 maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe jak najbardziej moj chlopak mial przysiege po 17 dniach. Na poczatku oczywiscie jest ciezko ale da sie przyzwyczaic tym bardziej jesli bedziecie utrzymywac kontakt telefoniczny. No i pierwszy miesiac jest najgorzszy. Twoj chlopak bedzie mial sporo zajec ale potem bedzie coraz lepiej. Moj Bartek jest juz w woju 3 miesiace ale sa tu tez dziewczyny ktorych chlopcy wychodza juz w wakacje. No i pisz tu czesto to naprawde pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po przysiedze dostanie 72 godziny wolnego czyli 3 dni wiec nie jest tak zle..niektorzy sa w domu co dwa tygodnie! dasz rady! my juz mamy prawie całe wojsko za soba i nawet nie wiemy kiedy to tak szybko mineło..zobaczysz nawet nie zdazysz sie obejrzec i bedzie z toba na stałe!!! ewcia to super ze przyjechał nalezy wam sie:) Ja sie dzisiaj strasznie smutam..niewiem czemu..za tydzien przyjedzie a mnie jakis dołek dopadł:( pewnie dlatego ze juz jest weekend i spedzimy go osobno:( zycie jest do dupy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj Paula zycie nie jest do dupy chocby dlatego ze za tydzien zobaczysz swojego wojaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co mnie pociesza to te mmsy z jego zdjeciami..chociaz moge na niego popatrzec...ale do telefonu sie nie bede przytulac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
dziekuje ci bardzo,to pomaga,masz racje,moj skarbek idzie na kierowce...tylko dlatego tam poszedl,tyle ze jest mi ciezko odnalezc sie w nowej sytuacji,a i boje sie ze wojsko go zmieni,jak zabiore go po ten przysiedze na 72 h to nie wypuszcze go chyba z rak,to nasze pierwsze tak dlugie rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam caly pokoj z przyklejonymi zdjeciami :) ciagle mam wrazenie ze sie na mnie patrzy tymi slodkimi oczkami i sie do mnie usmiecha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina moj tez poszedl specjalnie do ustki na kierowce! a mogl byc blizej... no ale teraz mam marynarza :D a Twoj sie szybko odnajdzie tylko tez trzeba mu troche czasu az sie dobrze zapozna z kolegami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
tz musze powiedziec zeby wysylala mi mmsy to chociaz se na niego popatrze,ale odkad poszedl w kamasze to nawet malowac mi sie nie chce...nic mi sie nie chce,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole ile czasu jestescie razem??? no i nie sadze ze sie zmieni choc to mozliwe ze.... na lepsze :D moj chlopak jest o wiele lepszy taki czuły i w ogole taki kochaniutki i inne dziewczyny tez tak mowia wiec sie nie obawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pokuj pełen zdjec ale jak tak patrze na te nasze zdjecia to mi sie płakac chce ze go teraz przy mnie nie ma:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj tez jest teraz taki kochaniutki przed wojskiem tez był ale nie tak bardzo jak teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ja juz lece doprowadze sie do porzadku jakby przyjechal no i zaczne sie w koncu uczyc :) no to papa dziewczynki trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
ja ze swoim jestem rok,ale 7 miesiecy mieszkalismy ze soba,jestesmy mocno zwiazani,dzis zadzwonil,glos miala jakis smutny,normalnie gdybym mogla to wsiadlabym w ayto i zabrala go do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
4 dzien w oju,duzo jeszcze zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
mam nadzieje,za to Ty jestes twardzielka,juz tak malo wam zostalo,a pprzetrwalas,szacuneczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina... doskonale wiem co czujesz, moj jest w wojsku od wczoraj. Ciezko mi ale wiem ze wytrzymam :) A jednak moj A. schowal jakos telefon i rozmawialismy przed chwilka :) Mowi ze mecza ich strasznie, a on dorwal robote i robi za pisarza hehe, wpisuje dane w jakies kartoteki lekarskie - niech kombinuje i zbiera plusiki :) I napisal mi, że teskni.... eh ❤️ Dawno mi tego nie pisał i nie mowil, a to stad ze my wszedzie razem :) Ewcia zdjecie postaram się zaraz wysłac :) Taka ze mnie wariatka ze zgrałam wszystkie nasze foty na plytke i polecialam wywolac, wiec teraz zmykam pouzupelniac antyramy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina witaj,własnie mój chłopak jest w Ostródzie tzn od wczoraj juz nie jest..ale był tam 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
suri3 i jak mu tam bylo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina nie martw sie tam jest ok! Naprawde! Z telefonami nie ma problemu cały czas bylismy w kontakcie,kadra wogóle spoko,jedzenie troche gorzej..ale da rade! A poza tym był tam 3 miesiące i 6 razy w domku:) Jak zacznie kurs to dopoki nie ukonczy mozesz go nie widziec z dwa-trzy tyg ale poza tym ok.Moj szedl 6 lutwgo przysiege mieli 9 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×