Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ladne foty Paulinko,szkoda ze tylko one nam zostaly,i tylko na nie mozemy patrzec,a nie na naszych misiakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety...ja juz bede mogła patrec na moje kochanie za 6 dni..tak sie ciesze:) A Twoj kiedy ma przysiege??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka,u mnie jest taka pogaoda ze nawet wyjsc nie mozna,leje itd.......kolezanki ciagna do knajpy,ale bez miska nie za bardzo sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiega u mego miska jest chyba 1 czerwca,przynajmniej takie ploty po jednostce chodzaa,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co u mnie jest,ale strasznie wolno wyswietla mi sie to co napiszecie....dopiero jak ja napisze to wtedy widze kilka waszych wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak 1 czerwca to juz niedługo go zobaczysz:) eeehh chciała bym jeszcze raz pzysiege...to przezycie jak zobaczysz go pierwszy raz po miesiacu..po prostu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo one sie od razu nie wyswietlaja musisz co jakis czas odswiezyc strone dopiero wtedy zobaczysz nasze wypowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,dzieki,nom...czekam strasznie do tej przysiegi,on tezpisze ze te kilka dni to dla niego jak wiecznosc,wczesniej to my ciagle azem wszedzie,to bylo bez wiekszych uniesien,a teraz jak sie nie widzimy to i on bardziej wylewny sie stal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba dzisiaj się normalnie do teściów wybiore bo juz niewiem co ze sobą zrobić..a tak troche o moim misiaku pogadamy:) Moi rodzice wyjechali nad morze,prawdopodobnie jak beda wracac wstapią do mojego misiaczka troche słodkości mu podrzucić:) A ja siedze jak taki mops się nudze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze ta wstrętna pogoda...brrrrrr! Przysięga to wspaniałe przeżycie,nigdy tego nie zapomne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jutro ide do mamy Artka,zawsze to razniej,jej tez jest sutno wiec posiedzimy i pogadamy,ja sie dze tylko i kilkam bo nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co wy tak narzekacie na ta pogode ? u mnie ładnie swieci słonko:) nawet sie dzisiaj opalałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile trwa ta przysiega i na ktora zazwyczaj jest?ja to tylko mysle o tym czy przepustke dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo oni jechali ze znajomymi..a poza tym ja mam kilka zwierząt w domu wiec nie moge ich zostawic Paulunia kurcze słonce swieci??ja mam wrazenie ze TY na innym kontynencie mieszkasz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przysiega trwa moze troche wiecej niz godzinke...i nie martw sie apewno dostanie przepustke:) bedziecie razem wracac z przysiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina przysiega w Ostrodzie hmm jakies 2 godzinki na godzine 10 mój miał,dostanie przepustke spoko po przysiedze wszyscy dostaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne marze o tym!!!!tlko boje sie ze jak go zobacze na tej przysiedze to sie razkleje strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i przepustke nawet moze na dłuzej dostac jak sie czyms wyrózni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie poryczałam jak bobr nawet moje koffanie uroniło łezke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tego nie zapomne..przyszlismy z jego rodzinka na ten plac odwracam sie a tam misiu w oknie kiwa..Rety jak mi się płakać chcialo a potem jak sie witalismy..brak słow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A JAK SI ENIE WYROZNI TO GDZIES NA ILE? wiecie co ja nie sadzilam ze mozna za kims tak mocno tesknic,wkur....mnie to wojsko,moim zdaniem kazdy powinien byc w swojej miejscowosci,isc tam na 12 h a na noc do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ci wyroznieni dostawali 2 dni dluzej no i rodzice na środek wychodzili..po gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem w tych czasach powinno byc tylko wojsko zawodowe a nie ze biora wszystkich jak leci...przeciesz oni musza tam isc z przymusu:( zmarnowane 9 miesiecy i tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jzu jak sobie pomysle ze go zobacze to mam lzy w oczach....ah ciezkie zycie dziewczyn wojakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×