Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

witam kobietki:D:D dzisiaj moj mis dowiedzial sie na 10000% ze jedzie na urlop 30 maja:D:D normalnie tak sie ciesze!!!!!!!! a pozatym to o malo co nie wybuchlam w powietrze...samochod nam sie zaczal palic....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka a od czego zaczał sie palic??? Ale Ci fajnie juz niedługo urlop:) ja musze do 18 czerwca czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dziewczyny jak ja wam zazdroszcze tyle bym dala zeby uslyszec od mojego ze mnie kocha ze teskni i bedziemy juz razem jak wruci z wojska......A ja uslyszalam slowa ze nie kocha...:(( nie potrafie sie pozbierac Dziewczyny co ja mam robic jak zyc???? bo odechciewa mi sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka ja wiem ze Ci jest trudno..mi napewno tez by było gdybym była w takiej sytuacji:( ale nie mozesz sie załamywac kochana..to Ci w niczym nie pomoze!!! pozekaj jeszcze jaks czas moze on przyjdzie po rozum do głowy i zrozumie ze zle zrobił zostawiajac Cie!!! zawsze po burzy wychodzi slonce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wlasnie kumpel mi napisal ze dostal smsa od kolezanki napisala ze chlopak ja zostawil w wojsku po 4 latach :/ co jest do cholery z tymi facteami co oni z nimi robia w tym wojsku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu...sie zapalil cos z chlodnica chyba ale sie na tym nie znam...nom baaaardzo sie ciesze z tego urlopu bo strasznie sie juz stesknilam za Michalkiem, jeszcze musze poczekac 3 tygodnie....ale pocieszam sie tym ze szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom zeczywisci....u Michala juz 5 rozstalo sie z dziewczynami przez wojsko....ale jestem pewna ze po wojsku albo nawet jeszcze wczesniej dojda do wniosku ze bardzo zle zrobili......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj skarb do urlopu bedzie jeszcze 3 razy w domu:) kuzwa ja tak narzekam zawsze a tak czesto sie widujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no rzeczywiscie, hehe mozna powiedziec ze jestes w\" komfortowej \"sytuacji porownujac z nami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to prawda bo widujemy sie co drugi piatek..ale jak tak przyjdzie mi siedziec samej w sobote i niedziele to mnie szlag trafia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co wirusow w kompie mam duzo nie potrzebuje kolejnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz zmykam do lozeczka bo chyba juz nikogo nie ma:) dobranoc💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo az mnei normalnie zdziwiło ze tyle napisałyscie :D slicznie kobyietki :D ja obiecuje ze tez to z wami nadrobie, jak tyylko skonczy sie matura :D buuziaki słonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa własnie jak przejrzałam nowe posty, to zauwazylam nowe forumowiczki :D witam :) No cóz, gdybysmy mu tutaj juz weteranki(moj jest prawie 4 miechy) mogły wam powiedziec, ze te pierwsze nid są najgorsze a potem zgórki i wy byscie to ze spokojem przyjely, byłoby dobrze... ale coz, pewnie na starszyf postach, albo na starym forum widac, jak my to przeyzwałysmy w lutym!! rozumiem was całkowicie...ale teraz nie jest zle :D czas do przysiegi mija baaardzo szybko! zobaczycie! ito nie tylko moje gadanie, tak jest i juz ! trzymam za was kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
dziewczynki,wstalam bo mo j mis obudzil mnie smsami,mowi ze jest mo oki,tylko jedzenie slabe i ze dali mu szczepionke i czuje sie jakby byl chory,przysiege ma 1 czerwca,a ja sesje na glowie i dzieki wam wstalam z troszke lepszym nastawieniem,o skoro wszystkie mowicie ze szybko ten czas zlatuje to musi to byc prawda,lece pod prysznic,dzieki za wszystko moj mis 5 dzien w ojsku...kocham Cie skarbeczku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
wiecie co w wku powiedzieli mojemu ze jegojednostka macierzysta bedzie w suwałkach,czyli tam gdzie mieszkam!!!!!!!mam nadzieje ze to bedzie prawda!bo wtedy to chyba czesto sie bedziemy widywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Andzelina po tej szczepionce zwłaszcza tej jednej bardzo boli ręka..u mojego niektórzy dostali gorączke ale po 2-3 dniach juz bedzie ok,nie martw się. Marioleczka to super,ze urlop już niedługo,ciesze sie razem z Tobą! Jusinka wiem,ze jest Ci cięzko ale moze on jeszcze zmądrzeje,nie trac nadziei! Madzia już z mężulkiem,Ewcia i Blondyneczka chyba tez...milego weekendu z wojaczkami! Moj misiu przyjeżdża we wtorek:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowa forumowiczkę, Andzelinę🖐️ Mam nadzieje, ze często tu będzieszz zaglądać:) naprawde wszystkie się tutaj wspieramy i szybciej czas leci:) Jeżeli przeniosą Ci go do miejsca zamieszkania, to będziesz chyba jedyna szczęściarą na tym forum co będzie tak blisko:) Mój ode mnie jest 800 km. 11 godz. jazdy pociągiem, i widzimy się raz na półtorej miesiaca, jest ciężko ale już pół roku przeleciało że nawet się nie obejrzałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to fanjnie massz, mój też teraz[przyjechał w tygodniu a tyeraz dzwonił do mnie że jest juz na warcie, i nawet nie wydaje mu się, że był w domu, tak to zleciało :( Ale przynajmniej teraz Wy nacieszycie się swoimi wojakami, należy Wam się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
hej,dzieki dziewczyny za slowa otuchy,wiem ze te pierwsze dni bez faceta sa najgorsze.....ale najciekawsze jest to ze wydaje mi sie ze zyci stracilo juz sens!moje slonko mowi ze est mu oki....patrze co chwilana pierscionek zareczynowy i plkac mi sie chce!ale jakos bedie,mam nadzieje zo dostanie przepustke p o przysiedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia powiem Ci ze nawet wolałabym zeby przyjechał na weekend..ale co tam nie narzekam wazne ze bedzie!Chociaz jak puszczaja na weekend to przyjezdza w piatek wieczorem i do niedzieli,a teraz we wtorek i do piatku wieczora wiec to troche dłuzej nawet:) Nawet nie wiedział ze Twoj wojaczek jest tak daleko od Ciebie,okropne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dziewczynki🖐️ Olu ale masz fajnie juz za 4 dni go zobaczysz:) a do kiedy zostaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina napewno zabierzesz go po przysiędze do domku! Na całe 72 godz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Paulunia do piątku wieczora...szkoda ze nie do niedzieli bo to tak bez sensu wracac na weekend dowoja jak i tak nic nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak niestety jest...co najwyzej 72 godziny:( mało ale musi wystarczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja i tak jestem szczęsliwa! po 9 dnich znowu przyjeżdza to jak tu sie nie cieszyć prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Ty sie bedziesz zegnac ze swoim wojakiem a ja sie bede z moim witac:) ale zycze Ci zeby czas od wtorku do piatku wlekł sie jak cholera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzelina
dziewczynki...skad wziac te suwaczki co Wy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×