Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

tylko jak dzwoni to ciezko nad glosem zapanowac,zeby nie dac po sobie poznac ze jest zle,bo przez smsy to pol biedy!to dobrzeze mowisz ze energia w niego wstepuje,bo ja tez mam nadzieje ze w meg wstapi,hehehe,sie chce mi jego juz!!ajajaj!!!dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze dasz rade..mi tez było ciężko ale co tam jak się kocha to się poczeka:) No i napewno Twoj po przysięze tez wroci pełen energi do domku,w koncu miesiąc musi czekać:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiac...dla niego ta jak cala wiecznosc,heheh!!!!!dla mnie zreszta tez;)kurcze jest ciezko,no ale co dziewuszki,te pierwsze dni najgorsze ,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i dziewczynki mama do was pytanko,z okazji przysiegi chce kupic misiowi jakis prezent,tylko co?czy wy cos dawalyscie,bo ja nie znam tych zwyczaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina do przysięgi jest najgorzej,przynajmniej ja tak mialam! Z tego co pamiętam to niektóre dziewczyny brały jakies czekoladki,różę, ja mu wzięlam tylko na drogę powrotną słodkości nic poza tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiertelniki tez chyba dziewczyny kupowały,obrączki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Piękny dzionek dzisiaj ale jakoś nie mam nastroju:o mój Wojak od poniedziałku klepie warty dzisiaj ma i we wtorek znowu a już mówi że jest wykończony:o No ale jakoś da radę nie ma wyjścia:) Witam nową Forumowiczkę dołącz do nas będzie Ci o wiele łatwiej:) Andzelina prosiłam Cię o zdjęcia ale pewnie nie zauważyłaś mojego postu:) Jakbyś mogła wysłać to będę wdzięczna i odeślę swoje:) ncisowska@onet.eu A co do prezentu to ja nic nie kupowałam! Możesz np kupić nieśmiertelniki i coś miłego na nich wygrawerowć kilka Dziewczyn kupowało takie prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam juz fotki nataleczko,chyba kupie mu niesmiertelnik i cos wygraweruje,a slodycze na droge obowiazkowo,ehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mysle ze powinnam chyba zbastowac z tymi dolami,przeciez on nie zostawil mnie,tylkoo do woja poszedl,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiertelniki to dobry pomysł:) zdjątek jeszcze nie mam ale pewnie zaraz będą! Lecę na obiadek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek napisal ze przyszly dziewczyny w odwiedziny do chlopakow,i ze tak jakos mu dziwnie jak widzi jak oni siedza na laweczkach z dziewczynam,oj....zycie jest ciezkie,ale do przysiegi nawet jakym chcialato nie moge do niego pojechac,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile mi wiadomo to niektóre Dziewczyny jeździły na odwiedziny nawet przed przysięgą! Twój Wojak musiałby się zapytać czy może ktoś go odwiedzić:) nie mam zdjęć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nie mam dalej może coś jest nie tak z moja pocztą:o chociaż do tej pory nie sprawiała takich problemów:P Ja wysyłam swoje fotki na adres z Twojego profilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja te znie wiem co jest,bo dziewczyny od razu otrzymalay fotki,sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie może jest jakieś przeciążenie albo nie wiem co:P to nic się nie dzieje może innym razem się uda:) a moje dostałaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa,sliczne foty,wydaje mi sie ze ta przysiega to musi byc nisamowite przezycie,i budzi wiekie emocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tak:D:D:D:D na samą myśl o tym jak to było aż mi się ciepło robi:D sama się przekonasz że to wspaniałe przeżycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mysle,ja to najchetniej bym zasnela i obudzila sie w dzien przesiegi,hhehhe,na bank...wielkie emocje,sie poplacze pewno,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina przed psysiega chyba tez sa mozliwe odwiedziny. Wlasnie mi moj napisal ze tam u niego sa widzenia, najlepiej w niedziele :) Ja niestety nie pojade - za daleko, ale jesli bedzie tam do lipca to w lipcu bede chyba na bramie jednostki wisiala codziennie hehe :P Moze posle moja znajoma zeby go odwiedzila i co nieco podrzucila :) Dowiedzialam sie ze moj jest najstarszy w pokoju, najmlodszy jest z rocznika \'88. Takze moj rzadzi :D A w ogole z niego to taki buntownik jest, ze juz z kims wchodzil w potyczki slowne ehh wariat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
jak wy sie macie dziewczyny super:( ja wlasnie wrucilam z pracy dzisiejszy dzien to poprostu jedna wielka paranoja Dzisiaj jest 13 bylo by 16 miesiscy razem zawsze byl to wyjatkowy dla nas dzien... a teraz ?? tylko pozostaly mi wspomnienia jak bylo mi z nim cudownie. Spedzam ten dzien sama Tak bardzo boli...W pracy dzisiaj jak slyszalam piosenki w radiu ktore razem z misiem sluchalismy to plakalam jak glupia nie przejmowalam sie ludzmi ze beda widziec poprostu to bylo silniejsze. Tak bardzo chcialabym zeby zadzwonil do mnie chociaz napisal smsa co kolwiek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka przykre to,nawet niewiem jak Cie pocieszyc bo łatwo powiedzieć zapomnij a sama gdybym była w takiej sytuacji rozpaczałabym jak cholera...niewiem spróbuj jeszcze zadzwonic dzis niedziela to moze bedzie mógł podejsc...moze dzwonisz o złej godz wiec sprobuj wczesniej czy pozniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×