Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wiesz...ja juz jak on pize eski do mnie to jest taki czuly,steskniony,a jak raz rozmawialismy wczoraj przez tel to mialam wrazenie ze lzy cisnely sie mu do oczu i glos sie lamal,wczesniej by bardzo twardy,a tu kilka dni i teskni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Paulunia z tym przeklinaniem to chyba u kazdego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina zobaczysz z kazdym dniem bedziesz dostawała coraz wiecej słodkich,czułych smsow,potem juz zacznie pisac o swoich pragnieniach jak sie porzadnie steskni mam racje Paulunia no powiedz ze tak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lece dziewczyny do sklepu,musze cos zjesc bo odkad poszedl do woja to zapominam o tym...bede potem,dzieki za wszytko....do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ze tak jest:) moj misiu codziennie mi pisze takie czułe smski ze teskni ze zle mu beze mnie...dostaje na dzien ze sto smsow ze mnie kocha:) ostatnio nawet czesto przysyła mi mmsy ze swoimi zdjeciami..przedwczoraj dostałam z łazienki:D tylko ze nie miał na sobie koszulki reszta była..noa le coz musi mi to wystarczyc:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja uciekam, do wtorku. W poniedziałek mam egzamin z prawa jazdy trzymajcie kciuki bo strasznie się boję:) papa, Andzelina główka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
witam nowe furomowiczki :) i te stale tez Czy moge prosic wasze zdjecia mowie o nowych dziewczynach jusinka21@wp.pl dziekuje Dziewczyny czy to mozliwe zeby facet az tak bardzo zmienil sie w wojsku ze zostawia swoja dziewczyne po przysiedze ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka nie ma rzeczy nie mozliwych... a probowałas do niego dzwonic jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
taak ale nie mogl podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinkawyslalam ci foty....i nie sadze zeby ktos przez misiac(po przysiedze) mogl sie tak zmienic,zeby zostawic panne..powd musi byc inny...chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy sa tu oprocz mnie dziewczyny ktorych facet nie dawnio poszedl do wojska?????czy same weteranki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo ladna z was para,ale ja nie rozumiem....on jest w wojsku i sie nie odzywa,,,,czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenka.....ladnie,ehhe...misiek wlasnie napisal ze zadzwoni do mnie za jakas godzinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego miska dla prawie wszystkich zabrali tel,wsadzili w koperty i wyslali do domu...ja nie wiem jak wy ale ja uwazam ze to chore...gorsze niz wiezienie...cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
andzelina to bylo tak u mnie ze.... moj poszedl do wojska 3 kwietnia do Śremu kolo Poznania i przysiega byla 2 maja. W czerwcu bylo by 1.5 roku naszego zwiazku bylismy szczesliwi mielismy plany na przyszlosc i wogule bylo super. Dzwonil do mnie z wojska i gadalismy jeszcze o prezencie na slub na ktory mielismy isc w czerwcu Pojechalam na przysiege w srode i zachowywal sie dziwnie nie przytulil mnie nie pocalowal byl taki obojetny a w czwartek przyszedl do mnie i powiedzial ze on sobie wszystko przemyslal w wosjku i to nie ma sensu ze roznica charatkerow i juz mie nie kocha :( nie odzywa sie do mnie od tego czasu... bylam w szoku jak to uslyszalam jestem totalnie zalamana :( nie wiem co sie stalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka ja nie wierze ze milosc moze skonczyc sie z dnia na dzien,rozmawialiscie wczesniej o tym prezecie i td,on cie kocha .tylko ja mysle ze przeroslo go to wojsko,moze ma tam jakies klopoty i wyladowal swoja flustracje na tobie,a on ci powiedzial to na przysieze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
powiedzial mi to po przysiedze na drogi dzien potem juz nie chcial ze mna rozmawiac i kazal mi zebym zapomniala o nim :( tak bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE NIE WYDAJE CI SIE TO DZIWNE,DLA MNIE COS NIE GRA W TEJ CALEJ SYTUACJI,NIE BARDZO WIERZE W TO ZE PRZESTAL CIEBIE KOCHAC,MUSISZ SIE Z NIM SKONTAKTOWA I TO JAK NAJSZYBCIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
dla mnie to jest bardzo nie zrozumiale uwierz ze pytalam wszystkich czy cos wiedza gadalam z jego rodzicami to powiedzili ze przyjechal jakis dziwny nie chcial nic gadac nie chcial jesc nie wiedza co sie stalo....nie potrafie sie z nim skontaktowac bo komorki tam nie moga miec a jak dzwonilam na kompanie to nie mogl podejsc caly czas zyje mysla co sie stalo i nie daje mi to spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a masz daleko do niego?ja pojechalabym w niedziele(wtedy mozesz odwiedzic)i pogadala,na bank przytoczylo go to wojsko i tam cos nie gra,skoro byl ilczacy itd,to jest cos nie tak,ale nie mozesz sie poddac i dac sobie spokoju,musisz to jakos wyjasnic,przynajmniej ja bymtak zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wiesz co ja mieszkam kolo Katowic dokladnie Bierun a wczoraj przeniesli go do Ksiazenic kolo Warszawy ...ja sie nie poddaje chce to wyjasnic ale nie mam zbytnio warunkow do tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki, normalnie sie dzisiaj zalamalam.....chcialam sobie kupic sukienke na wesele i we wszystkich wygladalam jak pączek!!!!:( straszne sa te sukienki:( kurcze nie wiem co teraz bedzie bo wszystkie sklepy u mnie w miescie juz obeszlam, poprzymierzalam chyba z15 sukienek i nic, a nie mam czasu zeby jechac gdzies indziej...:(:(:( kurcze nie wiem cio teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Witam nową Forumowiczę Andzelina 🖐️ 🌻 nie martw się ani się obejrzysz a będzie przysięga a potem to już z górki:) sama będziesz tak mówiła przyszłym Forumowiczkom:):) Ja też mogę prosić o zdjęcia:) ncisowska@onet.eu oczywiście odeślę swoje:) Mi i mojemu Wojakowi mija dzisiaj pełny roczek i 9 miesięcy jak razem jesteśmy:) ale fajnie:):) że ze mną wytrzymał oczywiście:P hehe Mariola na pewno coś znajdziesz a kiedy to wesele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesele mam 2 czerwca ale kurcze nie wiem czy bede miala czas kiedys jechac...:/no i wogole juz nie znajde kiecki do mojej figury!!!!!! chyba ze worek po ziemniakach...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,wlasnie dzwonil....mowi ze jest wsciekly bonic nie robia tylko siedza na stolkach,ze kurwica go strzela,bo moglby byc w tym czasie ze mna,a ja oczywiscie sie rozwylam....tez niezla jestem,kurwa,te wojsko!!!!!!!!!!!!!!!!!ahhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszemy caly czas eski teraz,a ja tak becze...jejus czy to sie skonczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×