Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

jak chcesz to Ci zrobie suwaczka:) podaj mi tylko date wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu zostalo ok 260...to jest dopiero sporo,hehehe,a ty justynko pisz....pisz..na bank odpisze!trzymam za ciebie kciuki z calych sil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka z czasem się wszystko wyjasni. Glowa w gore! Nie mozesz się zadreczać - pamiętaj to Ci w niczym nie pomoże. Myśl pozytywnie :) A moj wariat zamiast wysłac smsa do mnie na kom, wysłał przez pomylke na stacjonarny... treść nie najgorsza, ale byla wstawka o prysznicu hehe. A odebrała siostra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze te suwaczki to trudna sprawa,ja tez nie umiem a wy macie takie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina, wchodzisz na strone www.suwaczek.pl i klikasz na rejestracje (tam podajesz login, adres mail i wymyslasz haslo) i juz mozesz tworzyc wlasnego suwaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki...moj wlasnie dzwonil,mowil ze narazie to oboz harcerski...ale jest cos lepszego wczoraj dziewczyna jego kolegi z druzyny urodzila dziecko a dzis napisala mu ze chyba to nie jego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czaicie,i zeby skasowal jej nr......niezly szlolch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wiec napisalam tak Kochanie moze ty zapomniales juz ale ja doskonale pamietam ze dzisiaj jest 13 ta data duzo dla mnie znaczy...Dziubeczku nie wierze ze przestales mnie kochac nie mow tego bo wiem ze to nie prawda Skarbie ja cie doskonale rozumie co przezywasz w wojsku wiem jak ci trudno ze tam jest inne zycie i trzeba byc twardym i jakos trzeba sobie radzic dlatego jesli jest ci lepiej przetrwac wojsko bez dziewczyny to ja to szanuje, rozumie ze tak ci bedzie latwiej jesli obawiales sie ze ja moge nie wytrzymac tyle bez ciebie i moglabym znalesc sobie innego i wolales mnie zostawic teraz to ok. Ale kochanie nie chce innego nie liczy sie nikt po za toba to ciebie kocham najmocniej na swiecie to ty jestes tym jedynym dla kogo zyje DLATEGO CZEKAM NA CIEBIE Pamietaj ze jest ktos ktos czeka na ciebie i kocha I jak ?? dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopiujesz ten link i wklejasz do stopki, musi sie dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie! Napisalas mu piekna wiadomosc:) Po takim smsie powinien sie odezwac ale mysle ze dzisiaj bedzie mu trudno odp albo juz spi;) musi to przemyslec na spokojnie, niech do niego dotrze ze Tobie naprawde zalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka sliczny sms,na bank go wzruszy i ruszy...teraz tylko czekamy na odowiedz wstawilam nowy suwaczek,jejeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wchodzilas w preferencje i wklejalas w stopke? Albo go przepisz ale identycznie jak jest bo nie bedzie dzialal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sorry przepisac to tez sie nieda ani tyle...nie wiem co jest !!?? niebedzie suwaczka niestety bo mam zwalony komputer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wlasnie dostalam odpowiedz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? Jak chcesz to postaram sie Ci go wkleic tylko musisz podac mi swoje haslo (potem mozesz je zmienic oczywiscie zeby nikt sie pod Ciebie nie podszyl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilke wejde na gg:) Justys i co napisal? Nie wiem co u Suri...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki:D ale sie rozpisałyscie nie było mnie zaledwie pare godzin i tyle stronek..no ładnie wkoncu forum ruszyło:) ja byłam juz od 15 u tesciow palilismy grila było super..tylko szkoda ze mojego dziubka nie było:( no ale jeszcze tylko 5 dni:) Dziewczynki wiece jaki ja mam odpał:D kupiłam perfumy dla faceta takie ktorych Łukasz uzywa poperfumowałam jego koszulke i teraz w niej chodze:D:D:D ale jestem walnieta:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz:) ale nr gg sobie zapisze:) czesc Paula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×