Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Czesc kobietki🖐️ wkoncu po tej nudnej szkole:) Suri ale Ci dobrze juz jutro go zobaczysz:) ale szczerze to lepiej jest chyba jak na weekend przyjezdza:) Ja dzisiaj znowu ba basen jade..moze schudne cos przez to:) Tak na marginesie to dzisiaj zostaje rowne 3 miesiace do konca wojska:D juz tak nie duzo:D suuuper... oby wam zimolki i wiosenki tez tak szybko zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina pjtka pierwsza po przysiedze a potem to zalezy od jednostki moj srednio co 2 tyg dostaje ale sa tez dziewczyny ktorych zolnierze tylko raz w miesiacu są. Odmulacz to takie srednio 3 dni wolnego po przejsciu na nowa jednostke np moj byl 3 miechy w Ostrodzie i teraz go przeniesli wiec dostaje wolne 72 h ale nie kazda jednostka to stosuje.Urlop przysługuje kazdemu 10 dni po połowie słuzby w niektorych sami sobie moga wybrac termin urlopu a czasem poprostu maja ustalone przez jednostke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Suri, witaj Andzelika 🌻 U mnie dzis upalnie, parno, duszno ale przy tym slonecznie :) i mam strasznego lenia - nic mi sie nie chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia ale ja od jutra do piątku wolne wiec to tak jakby weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj muszę się cieszyć z tego co jest bo nic nie poradze..a weekend trzeba będzie jakoś przepękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja trzeba sie cieszyc z tego co sie ma:) Dzisiaj sie mnie w szkole pytali czy przez wekend byłam w Afryce:D kurcze rzeczywiscie przesadziłam wczoraj z tym opalaniem:) 4 godziny na słoncu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nieźle:) Ja jeszcze chwilka i uciekam bo musze zawieźc tą moją grubą ciężarówke(psiaka) zeby ją obejrzeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakiej rasy ten pieseczek??:) moj skarbek ma 4 psy koło domu dwa owczarki niemieckie i 2 kundle normalnie masakra a i jednego w domu:D normalnie azyl:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj....byla teraz u mnie kumpelka to sie troszke posmialam,ja to juz czekam do przepustki mego miska,a ty Suri3 na bank spedzisz milo te 72 h,paulinko...to mmowisz ze jestes czekoladka,super,ja wlasnie jej salate i pomidory....dieta.............ciekawo jak tam jusinka sie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczynki,dzieki wam jakos lepiej sobie radze z tym wszystkim......dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)widze,ze tu wielkie odchudzanie:)to tak jak u mnie:)tylko,ze dzis uleglam no kurcze ten lód mnie skusil:P!a wczoraj mojego Miska babcia tak mnie kusiała ciastami;)a przed wczoraj hmmm przed wczoraj to gril był:P!!tak wiec u mnie moje odchudzanie mniej wiecej tak polega 3mam sie 3mam a potem nagle ulegne;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a andzelina zgadzam sie z Toba,ze całe wojsko to czekanie od pj do pj...i tak jakos czas leci:)a pomyslcie sobie co by było gdyby tych pj nie było?:>MASAKRA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokoj wytrzymac 9 miesiecy bez odwiedzin itd.............oj ciezko by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest tak ze ulegam tym samkolykom,,,,,ale nie tym razem,bo za 17 dni PRZYSIEGA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sobie nie wyobrazam ze mogł
ja sobie nie wyobrazam ze mogło by nie byc pj-ek jak by ich nie było to bym sobie wolała w łeb strzelic..ja nie moge 9 miesiecy bez mojego miska..chyba bym sie załamała..ale na szczescie sa te cudowne przepustki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziele ale mi sie wszystko pomieszało:D zrobiłam sie pomaranczowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek mowil ze powiedzieli im ze wstepnie moga zapraszac na 1 czerwca,no chyba ze cos nie wypali to na 8 czerwca,ale najprawdopodobiej pierwszego,wiec to juz nie tak dlugo,jestem strasznie szczesliwa,tylko boje sie ze bede wyla na tej przysiedze,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina to spoko jak 1 czerwca , ja na przysiege czekałam prawie 5 tygodni:( ALe u CIebie to szybko poszło :P Ja na przysiedze nie płakałam tylko sie cieszyłam ze sie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przysiedze sie wzruszyłam podczas hymnu co mi sie nigdy nie zdarza:P!!a potem jak ten cały dowódca powiedział,ze dziekuje,zonom i dziewczynom zołnierzy za wsparcie:)a potem to jak go zobaczyłam:)ale to juz wszystko łzy szczescia:)wiec takie moga byc:):):) dobra kobity ja lece do chirurga bo nie wiem czy palucha u reki nie złamałam bo mi spuchł jak cholera a dopiero na 16:30 dostałam nr...wiec lece:)pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wyobrazam ze mogl..........a twoj za ile wychodzi?nie masz suwaczka wiec pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko,a dlaczego az 5 tygodni???????zazwuczaj jest cos okolo miesiaca....5 tygodni to dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela ten pomaranczowy wpis jest moj bo zem wszystko poknociła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaa,no to co ty paulunia.........a ja myslalam ze jest ktos nowszy ode mnie,heheheehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jak go zobaczyłam to oczywiscie łezki w oczach Niewiem dlaczego tyle , moj wojaczek poszedł 6lutego a przysiege miał 9 marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko no to sie naczekalas,ja mam nadzieje ze nic sie nie zmieni i przysiega bedzie 1.06,choc sie nie nastawiam zeby sie nie rozczarowac!!!!!kurcze mam tyle nauki a nic mi sie nie chce,ale i tak jestem szczesliwa bo samopoczucie duzo lepsze........misiek pisal o tych zaliczeniach sprawnosciowych....mam nadzieje ze sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no naczekałam sie, teraz niemoge wytrzymac 6 dni, bo to dla mnie duzo;o spoko....:| A moj własnie poszedł na stałke i ma isc do ciotki na neta i mamy sobie pogadac na gg, bo w niedziele pewnie musze do niego jjechac bo raczej nie dostanie pj;/ Andzelina a skad Ty jestes ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z suwałk,a moj jest w ostródzie wiec jakies 350 km,ale na macierz wraca do suwałk!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jacie to jestes na drugim koncu Polski :] Bo ja jestem w Rzeszofku TO Fajnie Ci jak bedzie w Suwałkach to bedziesz do niego chodzic codziennie, Mojego niestety nie przeniesli do Rzeszowa ale by bylo fajnie, bo do jednostki nie mam daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×