Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wiec bylam ale jego nie bylo :(( niestety :(( :(( poszlam sobie prosto po meczy na grob do taty pogadalam troche z nim moglam sie wyzalic ehhh :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go przynajmiej nie wiedzilam ale pogadam z kumplem czy byl dzisiaj u nich przed meczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie weszlam na jego strone ....patrze !!!!!!! i uwierzyc nie moge pokasowal wszystkie zdjecia swoje nie ma juz ani jednego.....moze dlatego bo czesto lubialam byc na jego stronie i ogladac jego zdjecia...zrobil to pewnie specjalnie :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej no i jestem jeszcze na chwilke :Pdzis pisalismy z Bartkiem do 22 troche mnie wkurzal ale to nic bo wszystko jest ok :P a jutro tu niestety nie zajrze bo rano na uczelnie potem te finaly no a wieczorkiem ide na nocny seans filmowy i wroce kolo 24 :) ale przyda mi sie taka odskocznia bo ostatnio to tylko dom nauka no i moj zolnierzyk a raczej problemy z kontaktem z nim a jutro nawet dla niego nie bede miala czasu a co! hehe egoistka ze mnie :D no nic lece do lozka bo musze sie wyspac trzymajcie sie a i zycze wszystkim milego dnia bo w koncu juz poniedzialek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arturek1
milego dnia kobity....ja mam zajecia na 7.15:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem tu by zyczyc Wam milego dzisiejszego dnia, dziewczynom ktore pozegnaly swoich zolnierzy po weekendzie - glowy w gore, przeciez niebawem znowu bede na Pjtce ;) A wszytskim innym czekajacym wytwalosci... ehhh w tym mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki seria,mnie tam nastraja to optymistycznei,ty pewnie tez w dobrym humorku,przeciez mialas wojaka caly weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelika to nie ja ;) Owszem mojego wojaka to ja mam non stop, ale tylko przez telefon :) To Suri :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa,przepraszam,no tak,ale tobie tez juz kilka dni zostallo oczzekiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,mam pytanie,moze ktoras z was sie orientuje czy jesli moj chlopak chce dostac przepustke na wesele zeby ze mna isc (w lipcu)to czy zwykla pieczątka i podpis ksiedza na zaproszeniu wystarczy???,dodam ze nie jest to zaproszenie imienne,ale mam nadzieje ze jak poprosze ksiedza zeby przystawil pieczatke na zaproszeniu i sie podpisze to wystarczy zeby go puscili na to wesele?moze ktoras z was miala juz taki przypadek,jusinka,z tego co pamietam to wlasnie ty zalatwialas cos takiego,napisz jak bedziesz mogla jak to wyglądalo a bede bardzo wdzieczna,z gory pozdrawiam was dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia dziewczynki:) Jeszcze tylko 4 dni:):):) i znowu cudowne trzy dni:) aj nie moge sie doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pojechał:(((( Tak mi się chciało ryczec jak go odwiozłam ale jakoś się powstrzymałam,za to w drodze powrotnej jak juz byłam sama łezki leciały:( Ale byle 10 dni wytrzymać i juz go będe widziała. Dzisiaj nadrobie i poczytam co tam pisałyscie w weekend..pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam przyjechalam z zakupow kupilam sobie troszke ciuszkow i ta sukienke na wesele :) Monias tak moj byly tez zalatwia sobie wolne na wesele na 16 czerwca Jak dzwonil do mnie tydzien przed przysiega to mowil ze bedzie potrzebna pieczatka z kosciola na zaproszeniu i wtedy na tej podstawie bedzie mogl dostac pjtke. Ale wiesz nie wiem jak sprawa wyglada co zalatwil bo ja nie mam z nim kontaktu niestety :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja sie szykuje do roboty Milego dnia papa Bede kolo 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity wlasnie wrocilam z uczelni,myslalam ze sie ugotuje tu taki upal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety dzisiaj to juz jest masakra taki upał i duchota że paść można!A mój misiu biedaczek w pksie musi się tłuc dobrze ze już dojeżdza... Chyba poszukam jakiegoś cienia i się zdrzemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)jeju aby do soboty:D:)Monis wystarczy pieczatka,bo moj juz sie dowiadywal bo tez mamy weselicho:)no ale ja mam odrazu z podpisem ksiedza:Da co nie zaszkodzi:) powiedzcie mi czemu to tak goraco>?:Pnormalnie nie ma czym oddychac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu dzisiaj zaczynasz obcinke...miara kupiona???150 dni zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No udał się bardzo..jak to każdy weekend z moim wojaczkiem!Odwiedzilismy troszke znajomych,nad jeziorkiem bylismi ogólnie super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wychodzi 24 wiec od wczoraj obcinam:) Ciekawe jak nam to zleci,oby do pazdziernika jak najszybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj dopiero 25:(no musi szybko nie ma wyjscia:)innej obcji nie ma:D:D:Dprzynajmniej ja nie przyjmuje:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czas będzie leciał tak jak dotychczas to bedzie super! Troszke mnie te wakacje samotne dołują..ale przeciez urlop im sie nalezy to moze akurat sie trafi w lipcu lub sierpniu,mam nadzieję! Damy radę,musimy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×