Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ja tez sie chyba nie odkleje,heeh,tylko odwieczny problem,w co sie ubrac?ehhe,wiem ze on sie bedzie cieszyl tym ze bedziemy razem,ja zreszta tez,a ja sie glupia takimi duperelami przejmuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)o matko parnota dzis jak cholera.....normalnie pasc mozna.....burza była,deszcz lal i co?:>zrobilo sie jeszcze gorzej:/a ja mam jeszcze tyle wkuwania:/a nie chce mi siem jak cholera:D zazdroszcze Wam tych wakacji ze swoimi wojakami:)my w tym roku nigdzie nie pojedziemy zapewne:(w suie cały urlop pojdzie na sierpien a wtedy czasu brak...ale jak mamy w planach w grudniu w góry jechac po świetach ze znajomymi i urzadzimy sobie Sylwka tam:D:)a co:)to bedzie nasza taka podróz poslubna;p:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko dziewczyny,mam jutro egzamin...ze wspolczesnej mysli politycznej,wkuwam ale jednym uchem mi ta wiedza wpada,a drugim wypada....o matko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam.. Byla krociotka burza.. ale cos czuje, ze dzisiaj jeszcze burza poszaleje.. Musze sie za nauke wziasc, a tu sie tak nie chce. Ale widze, ze nie tylko ja mam taki problem :P Ale dziewczyny jeszcze troche i wymarzone wakacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j atam pati juz maze o wakacjach,bo mam dosc tej nauki cholernej,a najgorzej ze tak mi sie tego wszystkiego nie chce robic,najchcetniej bym sie polozyla przed kompem lub tv i tyle...a tu egzaminy,uffffffffffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku juz nic nie mówcie o egzaminach ja oprócz sesji to jeszcze pisze prace i obrona tuż tuż robie wszystko naraz i mam serdecznie dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem ;) JA tez juz marze o wakacjach :D Ja caly rok sie byczylam, a teraz wszystko naraz.. Jak przyjda wakacje to je pozadnie przywitam oblewajac dobrym szampanem :P albo zimnym piwkiem przy grillu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe:)a u mnie znów zaraz bedzie burza pewnie:/kurcze...no:)ja tez cały rok sie byczyłam praktycznie:Pa teraz zapierdziel:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zamirzam porzadnie przywitac wakacje,i tak jak ty pati caly rok nic nie robilam,a jak teraz mi sie zwalilo na leb to nie wiem za co mam sie chwytac,zyje tylko tym ze miska zobacze,bo nauczelni taki zapierdol ze masakra normalnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj dzis prawie nic sie nie odzywa bo zaczeli kurs na prawko...no i 6 godzin dziennie musztre trenuja...heheh.....ale dobrze niech trenuje kondycja mu sie przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia, nie dziw sie.. teskni za Toba :P Brak naszych cial sprawia, ze co niektorzy doceniaja, co maja :P A u mnie juz chyba burzy nie bedzie.. a szkoda, bo mialam na nia ochote :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia nie tylko Twoj ma taki zboczony dzien:D Kurcze jak mi sie nie chce uczyc:( nienawidze chemii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Twoj Andzelina gdzie jest w wojsku? Czyz by tez w Marynarce? Tak, przywitanie wakacji bedzie fajne :D Poszalejemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochote zabic tego gremlina od chemi:( juz nie wytrzymuje z tym babskiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U, to faktycznie musi byc ciezko :/ Ale mam nadzieje, ze sobie jakos poradzisz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff zaraz zatancze taniec wywoływania deszczu;p proze o ochłode, chociaz kilka kropelek z nieba. Nom a tak poza pogodą to się dołączam do tego, ze mam juz dosyc nauki! I mam pytanko, czy po przysiedze beda mieli juz lzej w tym wojsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj jest w ostrodzie...moze mnie zabijecie,ale ja kocham chemie....zdawalam z niej mature i w ogole.....ale jak ktos jej nie lubi to przesrane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to zalezy od jednostki.. Na pewno troszke beda mieli lzej przez chwile, ale pozniej przyjdzie macierz, i tam troszke dziadki dzialaja mlodszym na nerwy, takze moga Wasi byc nie w humorze, bo te dziadki to takie gnojki czasami :/ No a pozniej poligon to tez zapie_rdziel, a po poligonie juz oprocz sluzb i wart, troszke mniej obowiazkow... no ale to wszystko zalezy od jednostki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela, to juz zalezy co kto lubi.. Ja lubie przedmioty humanistyczne.. no i i geografie ;) A to Twoj jak w Ostrodzie to nie w marynarce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj wojak jest juz dziadkiem i jak z nim gadałam przez telefon ostatnio to słyszałam jak go młody słuchał...wiec na poczatku napewno beda miec niezbyt fajnie..ale teraz szybko sie zostaje dziadkiem:) po 6 miesiacach:) Andzelina ale Ci dobrze ze umiesz chemie...mnie najbardziej wnerwiaja te Estry:(:(:( buu jakie to głupie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj juz tez, ale na poczatku jak poszedl na macierz to.. horror poprostu. SMutny, nie mial humoru ale na szczescie to dlugo nie trwalo. A teraz mi opowiada, jak on tam ladnie mlodych traktuje :P ale moj dobry z natury, to az tak zle z nim nie maja :P chociaz, kto wie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to nie nawidze statystki..........poprostu jej nie cierpie moj juz dostal przydzial na macierz w suwalkach....czyli w naszym miescie i jestem zachwycona normalnie,bo bedzie mial stalki i bedziemy sie czesto widzywac.....mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×