Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej myszki, miłego dnia wam zycze...dzisiaj mija mi z Myszołem 23 miesiące, jeszcze miech i 2 latka...a jakbym dopiero co go poznała:P Wpadłam zyczyc wam miłego dnia...bo ja jeszcze ne spie, a z rana do Łodzi...łeee ;/ Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!wpadłam życzyc Wam milego dzionka,u mnie duszno jak cholera,padam:( Paula Kw mój jest we woju 4 miesiące.Dasz rade,wierze w Ciebie! Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Kochane ;-)) siedze w szkole i mnie szlak trafia. Wszyscy mi na nerwy dzialaja Byle do soboty, zeby sie ze Sloncem moim zobaczyc...bede potem, zycze milego dnia Wam wszystkim. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja juz wrocilam z uczelni i mam dobry humorek bo z jednego egzaminu jestem zwolniona i z etyki mam 4+ :D a wczoraj niestety w finale zajelismy 2 miejsce ale to nic za rok sie poprawimy :D a przed zawodami spotkalam Angel i powiedziala ze nie wroci na forum bo nie ma na to czasu poza tym jej chlopak konczy ta szkole na pocztku lipca wiec nie ma po co wracac teraz a tak to u niej wszystko w porzadku. A moj Bartek wraz sie nie odzywa i szczerz mowiac mam to gdzies jeszcze zobaczymy kto do kogo pierwszy przyjdzie :P mam teraz tyle zajec ze nie mam czasu na smutki, a dzis w koncu kupilam centymetr bo niedlugo i ja bede obcinac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wam :) Widze ze forum sie kręci ciągle ktoś nowy dochodzi :) i fajnie Ja wpadłam jak zwykle na dzien do swoich rodziców i odrazu zajrzałam tutaj musze troszke nadrobić. Ja z miśkiem widziałam sie w ostatni weekend niestety tylko 48 godzin bo wymyslili sobie ze do 150km beda puszczac tylko na 48h a nie na 72 i sie troche zmartwiłam bo leci to jeszcze szybciej. Czekam juz na koniec tego syfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, kurcze jak te dwa tygodnie szybko leca, wlasnie odwiozlam Miska na dworzec...i pojechal bo jutro juz na 6 rano ma byc na jednostce bo na izbe ma sie zglosic. Jejku jak ja teraz mam spowrotem sie przezwyczaic do tego ze go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale mam zakowania na jutro lepiej od razu sie biore do nauki:( matko:( A u mnie juz 78DDC:D suuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Necia szybko zleci i znowu bedziesz miala go w swoich ramionach ;* A mojemu zostalo 53DDC jezeli dobrze wyliczylam :D I niedlugo urlopik, chyba 18 dni.. Ale to szybko zlecialo :D A Natalki cos dawno nie bylo.. Malo tu jesionek jest.. Albo ja juz rachube trace :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz w domku relaksuje się pijąc kawke:) moj misiek juz mnie rano uprzedził ze mało się będzie dziś odzywał bo ma dyżur w biurze pzepustek....smutno mi bardzo bez tych smsow i nawet zwarek od niego mi brakuje:( Jakies pol godz temu popadał deszczyk i była burza więc cieszyłam się ze juz tak parno nie bedzie a tu niestety jeszcze gorzej:( A jeszcze obiecałam mamie ze pomogę jej dziś w ogródku..chyba padne! Jutro musze na zakupy bo dzien dziecka się zbliza a moja bratanica juz czeka na prezencik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati ,hej Paulunia:) Fajowo ze tak malutko Wam dni zostało...a ja:( Ale co tam trzeba dac rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moge czekac te 77 dni bo po wojsku czekaja nas cudowne wakacje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola, dasz rade ;) Szybciutko zleci ;) A ja kocham pracowac w Ogrodku, tylko faktycznie czlowiek sie napoci :P Malutka, tu juz malutko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, te wakacje to faktycznie pociecha.. Ja normalnie jak mysle o morzu, sloneczku, plazy.. mmm.. za daleko zawedrowalam.. Chociaz chcem isc do pracy, no ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie pomysle ze spedze z moim skarbem całe 2 tygodnie nad morzem to az mi sie wesoło robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jesionkom 56DDC.. Jak to szybko zlecialo :D Ach te morze.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój już nie może na morze patrzyć:) codziennie jak się budzi to je widzi, teraz zatęsknił wreszcie za naszymi górami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,ja wlasnie wrocialm z uczelni i mam swietny nastroj bo zaliczylam egzamin na 4,5 i w piatek przysiega,suuuuuuuuuuuuuuuper,no a poza tym misiek juz dzisiaj zaczal kurs na prawko...wiec wszystko zaczyna isc dobrze,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj, jak mu powiedzialam, ze jedziemy nad morze na wakacje to powiedzial ,,Misiek, tylko nie morze\'\' :P Ale wiem, ze i tak pojedzie. Ja kocham i gory i morze.. ogolnie to kocham jezdzic, zwiedzac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzelina to moje gratulacje ;) Przysiega.. piekne i niezapomniane chwile ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki patki,moj tez ma lepszy nastroj....tylko dni odlicza,od razu chce sie zyc!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo on tez teskni ;) A ta chwila, kiedy w koncu mozecie sie przytulic.. Ja przyznam sie, ze bieglam do niego, malo nog nie zgubilam.. i juz nie moglam sie od niego odkleic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MóJ tOMCIO CHYBA IDZIE NA ZAWODOWEGO:) JAK BEDZIE PRZYJEżDżAł, TO BęDę DUMNA CHODZIłA PO BIELSKU JAK BęDZIE MIAł MUNDUREK Z BELKAMI:):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade na zakupy, bo cos wiatr sie zerwal i chyba znowu burza idzie.. i musze wszystko szybko zalatwic, bo tak mi sie kawy chce, ze zaraz padne ;P Do uslyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×