Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ooooooo to mnie zaskoczylas bo mlodziutka jeszcze jestes a my to nie tzn bartek powiedzial ze jest za mlody a ja tez nioe chce i to bardziej niz on musze najpierw skonczyc studia i prace znalezc a potem o dzieciaku myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja własnie w najblizszych latach planuje tzn nie sama z moim miskiem:))) A brzuszki kiedys robilam ale juz mi sie nie chce..ale czasem jezdze rowerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy po 20 latek to znaczy on juz skonczyl a ja skoncze w pazdzierniku. my to sami jeszcze jestesmy duze dzieciaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz jak cie zaskoczyłam :P mysle ze pozytywnie ;P ;D zartuje , co bedzie to sie jeszcze okaze .. nic narazie nie chce planowac bo pozniej nic z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to pewnie ze jeszcze macie czas,ja juz jestem stary kon wiec wiesz ...moja edukacje jak narazie skonczylam prace mamy wiec spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie jak się planuje to Pan Bog krzyzuje wiec trzeba czekac na to co przyniesie los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt wy juz mozecie sobie pozwolic na dziecko bo i pewnie slub niedlugo. Blondynka no pewnie ze pozytywnie w tym wieku to ciąże sa raczej nieplanowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, ja raczej staram sie nic nie planowac bo zawsze jak cos zaplanuje to nic z tego nie wyjdzie!! Dobra ja spadam na M jak milosc:D Pa PA ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłego dzionka życzę,pogoda się psuje przynajmniej u mnie... Ewcia zgadłas dobre masz wrazenie ze wciąz jestem przed kompem bo własnie taką mam prace i czasem moge sobie pozwolic zeby tu zajrzec:) A niekiedy nawet częsciej niz czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) U mnie samopoczucie w normie - gdyby nie bolacy brzuch byloby swietnie :) Wojak sie troche uspokoil i juz wydzwanial wczoraj :) Dzisiaj mam egzamin, z gory przewiduje kleske, dobrze ze to pisemny to sie nie zblaznie twarza w twarz z profesorem :D Suri a u Twojego o wyrownaniu rocznika cicho? Bo Twoj poszedl chyba rowno z chlopakiem blondyneczki? Czy inny pobor? Bo ja juz sama sie gubie :) Jesli poszliby rowno to wychodziloby ze Twoj wojak tez powinien wyjsc wczesniej - skoro to ma tyczyc sie wszystkich wcielonych z calej polski. Ja tam sie nie nastawiam, od poczatku nastawilam sie na 9 miesiecy wiec nie robie ani sobie ani mojemu A. zbednej nadziei no :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria mój wychodzi 24 czyli normalnie,tak jest z tego samego poboru co chłopak Blondyneczki. Nic o rownaniu rocznika nie mowili.. A i jeszcze chłopak Maxuni(mozesz nie kojarzyc bo rzadko bywa na forum) tez jest z tego samego poboru i pisała ze ma rownanie rocznika i na bank 5 pazdziernika wychodzi wiec ja juz niewiem.. Ja sobie nadziei nie robie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze :) Jakby co to lepiej sie milo zaskoczyc niz rozczarowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie..wole miłe zaskoczenie niż rozczarowanie Ale naprawde wątpie bo u mojego chłopaka w jednostce kazdy pobór wychodzi 24,teraz wychodza 24 lipca potem w pazdzierniku wiec jeszcze inaczej sie nie zdarzyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny mój M juz jedzie do nowej jednostki trzymajcie kciuki żeby miał tam dobrze i jak najwięcej pj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minervaa - witam nową forumowiczkę:) Dziewczynki życzę wam m miłego dzionka:) Seria to dobrze, że już jest OK:) Ja dziś wyrwałam się z pracy żeby kupić sobie klapeczki, bo stare już zdarłam ;D, kupiła takie czerwone na lekkim obcasiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, :( A sam wybrał sobie termin czy oni go wysłali? Bo u Tomka to chyba oni dają termin, kiedy ma iść na urlop:( bez sensu, a ja dalej nie wiem kiedy ja mam wziąc , żebyśmy razem byli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj najpierw mial dostac od 14 czerca(bo mogli wybrac) ale pozniej powiedzieli im ze maja wczesniej jechac i go wyslali. Mi to tam roznicy nie robilo i tak siedze w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój teraz idzie do Oświecimia:D to jakies 20 km odemnie;D necia dobry wybór czerwony jest modny w tym sezonie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rety jak dzisiaj duszno normalnie masakra nawet wiatraczek zbytnio nie pomaga! A na dodatek najadłam się czereśni chyba z pól kilo i teraz mnie brzuch boli ale to kara za łakomstwo:) No weekend coraz bliżej czekam juz na niedziele z moim wojaczkiem,no ale pewnie nie tylko ja czekam.. Necia faktycznie teraz bedziesz na topie w tych czerwonych klapkach:) Ja za miesiac ide na wesele i tak sobie mysle czy się na czerwono nie odstrzelic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak jesteś blondynką to koniecznie czerwona sukienka:D Zresztą brunetką tez to pasuje...Ja też czekam na odmulacza ale nie wiem kiedy i czy w ogóle dostanie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×